طراحی سایت شرکتی برای مشاغل (راهنمای جامع)

321 بازدید
طراحی سایت شرکتی

 مقدمه: در این مقاله جامع که برای اولین بار در ایران تنها در سایت دالین وب موجود است، به بررسی کامل در خصوص طراحی سایت شرکتی برای مشاغل و کسب و کار‌های اینترنتی و سنتی خواهیم پرداخت. مباحث ارائه شده به ویژگی هر شغل و راه‌های آنلاین سازی آن پرداخته است. در این متن احتمالا خواهید توانست شغل و کار و کسب خود را بیابید و با ویژگی‌های طراحی سایت شرکتی برای آن شغل آشنا شوید.

هدف از نوشتن مقاله جامع طراحی سایت شرکتی برای مشاغل مختلف در ایران، رشد آگاهی مالی و رونق کسب و کار شما عزیزان در عرصه ایران و شهرستان‌های دیگر می‌باشد. امیدواریم که این مقاله به یاری شما بیاید و در مسیر شکوفایی شما موثر واقع گردد. در صورتی که شغل مورد نظر شما در این مقاله یافت نشد و یا توضیحات کاملی در این باره بیان نشده بود، از بخش کامنت‌ها، ما را برای بهبود این مقاله یاری بفرمایید و پیشنهادات خود را به ما ارزانی دارید. (مدیریت مجموعه دالین وب)

لیست مشاغل نام برده جهت طراحی سایت در این مقاله:

این مقاله همواره در حال بروزرسانی است. با ارائه پیشنهادات خود در خصوص طراحی سایت برای مشاغل مختلف، ما را در این امر یاری کنید.

آخرین بروزرسانی مقاله جامع طراحی سایت شرکتی برای مشاغل : ۱۰ خرداد ۱۴۰۱

 

~~~~~~~~~~ رستوران ها، بیرون برها و فست فود ها ~~~~~~~~~~

۸ نکته برای طراحی سایت شرکتی رستوران ، بیرون بر و فست فود

فهرست عناوینی که در این مقاله به آن پرداخته ایم

برای طراحی سایت شرکتی برای مشاغل مناسب و کاربردی از دید مشتریان، باید خود را در جایگاه آن‌ها قرار دهید، زمانیکه هدف طراحی سایت رستوران است به چه نکاتی باید توجه کنیم؟ چرا مردم به رستوران میروند؟ مشخص است؛ برای صرف یک غذای عالی در محیطی آرامش بخش و داشتن اوقاتی خوش در کنار دوستان. با توجه به این نکات و استفاده در طراحی سایت رستوران میتوان تاثیر بالای حضور در فضای اینترنت را بر این تجارت مشاهده کرد.

تعیین هدف ، اولین و ابتدایی ترین گام در هر پروسه ای خواهد بود و می تواند موجب جهت گیری کسب وکار و پروسه کاری در سمت و سویی مناسب شود بنابراین طراحی سایت و بخش های مختلف آن باید متناسب با هدف شما انجام شود .

اهداف تجاری، بازرگانی ، شخصی و … می تواند هر یک معرف بخش ها و کاراکترهای خاص در طراحی وب سایت باشد. موفق‌ترین وب سایت ها خصوصیات مشترکی در طراحی خود دارند که توجه هر بازدیدکننده ای را به خود جلب می نمایند. رعایت نکاتی که در ادامه توضیح می دهیم میتواند بازدیدکننده از وب سایت یا فروشگاه شما را تبدیل به مشتری کند .

 

۱- شناخت مشتریان رستوران و بیرون بر جهت طراحی سایت

در اولین قدم برای طراحی سایت بیرون بر و رستوران، شما باید مشتریان بالقوه خود را بخوبی شناسایی کنید. اگر در نزدیکی کافه شما یک دانشگاه یا مرکز آموزش قرار گرفته است اکثر مشتریان شما دانشجویان و جوانان خواهند بود و یا اگر در نزدیکی یک پاساژ یا مرکز تجاری قرار گرفته اید باید توجه ویژه ای به قرارهای کاری و محیط رسمی در طراحی سایت شرکتی خود داشته باشید.

 

۸ نکته طلایی در طراحی سایت شرکتی رستوران و فست فود

۲- سادگی و راحتی کار با سایت رستوران و غذاخوری

وبسایت هر فست فودی باید شامل صفحات اصلی و مهمی مانند صفحه اصلی، منوی غذا، درباره ما و فرم تماس با ما باشد. وجود هریک از این صفحات در طراحی سایت رستوران اهمیت ویژه ای خواهند داشت و بدون هرکدام از آنها سایت شما ناقص خواهد بود. همچنین میتوانید همچون استانداردهای قیمت سایت شرکتی صفحه ای مجزا برای ثبت نظرات و تجربیات مشتریان درباره رستوران خود قرار دهید تا افرادی که به تازگی با رستوران شما آشنا میشوند دید بهتری نسبت به آن بدست آورند.

 

۳- اجرای عناصر، سبک، رنگ و طرح در طراحی سایت رستورانی

قلم و رنگ در طراحی سایت شرکتی برای مشاغل ، همگی می‌توانند در ایجاد شکوه و زیبایی رستوران شما نیز نقش داشته باشند. اگر توجه کرده باشید بطور معمول چهار رنگ اصلی در طراحی سایت رستوران ها بکار گرفته میشوند که شامل: قهوه ای، سفید، قرمز و مشکی میشود. البته می‌توان موارد دیگری نیز مشاهده کرد که از ترکیب رنگ متفاوتی استفاده می‌کنند؛ ولی انتخاب این چهار رنگ دلیل ویژه ای داشته است.
قهوه‌ای نشانگر قابلیت اطمینان، ثبات و پایبندی به سنت است، سفید حس تازگی، پاکی و آزادی را به بیننده منتقل میکند. استفاده از رنگ مشکی در طراحی سایت شرکتی حسی مرموز را منتقل میکند و نشانگر قدرت خلاقیت شماست همچنین عکاسی صنعتی از غذا جلوه بیشتری با پس زمینه مشکی خواهد داشت.

اهمیت رنگبندی در طراحی سایت شرکتی بیرون بر و رستوران

 

۴- صفحه تماس با ما در طراحی سایت بیرون بر اهمیت دارد

طراحی سایت رستوران یا بیرون بر شما باید شامل یک فرم تماس با ما یا فرم ثبت نام کاربردی و آسان باشد. قرار دادن شماره تماس و آدرس به تنهایی برای یک رستوران کافی نیست و قرار دادن یک فرم تماس این امکان را به بازدیدکننده میدهد تا بطور مشخص در زمینه ای خاص با شما در تماس باشد.

 

۵- بهینه سازی سئو سایت فست فود و رستوران

بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو یا سئو سایت رستورانی و فست فود ، مهم است. اما برای یک رستوران، جستجوگر محلی، همان چیزی است که شما می خواهید به آن توجه کنید. بیشتر افراد، هنگامی که به دنبال رستوران می گردند، جایی را می خواهند که نزدیک به مکان فعلی آنها باشد، به همین دلیل تمرکز بر روی SEO محلی ضروری است. یکی از مواردی که در قرار گیری وب سایت در صدر فهرست موتورهای جست وجو حائز اهمیت است. رعایت کردن استاندارد های کد نویسی است. موتورهای جست وجو به صورت اتوماتیک در اینترنت به دنبال وب سایت ها و قرار دادن اطلاعات آنها در بانک های اطلاعاتی خود هستند.

 

۶- طراحی سایت شرکتی رستوران خود را با تصاویر مناسب جلا دهید

در فضای اینترنت مهمترین هدف جلب توجه بازدیدکنندگان و تشویق آنها به ورود به صفحات بیشتر و مورد نظر شماست. بنابراین در طراحی سایت شرکتی برای مشاغل باید جذابیت بصری مناسبی داشته باشید. استفاده از تصویر پس زمینه بزرگ بهترین انتخاب برای وبسایت رستوران است.

سفارش طراحی سایت شرکتی فروشگاهی رستوران، فست فود و بیرون بر

 

۷- خلاقیت برای صفحه درباره ما طراحی سایت فست فود

طراحی سایت شرکتی با هدف ایجاد تفاوت میان شما و رقبایتان انجام میشود. و خلاقیت در صفحه درباره ما به همراه ارائه اطلاعات تکمیلی میتواند این تمایز را برای شما تضمین کند. سرآشپز، کارکنان و تیم مدیریت رستوران را به مردم معرفی کنید و اجازه دهید تا احساس دوستی و  نزدیکی بیشتری با شما داشته باشند.

۸- در طراحی سایت رستوران از گرافیک عالی استفاده کنید

در وب سایت رستوران ها، گرافیک طراحی می تواند به نمایش فرآیندها، نحوه خوردن غذاهای خاص یا نحوه تهیه غذا کمک کند. همچنین می توانید از گرافیک برای ارتقای سبک سایت یا فهرست خود استفاده کنید. اگر رستوران شما یک برند یا سبکی جدید است، در این صورت گرافیک حرفه ای سایت می تواند شگفتی های بی نظیری ایجاد کند!

بهترین روش برای انجام طراحی گرافیکی وبسایت پیاده سازی آن بر اساس نتایج معماری اطلاعات سایت می باشد. با این کار مطمئن خواهید شد که گرافیک سایت نه تنها به سهولت استفاده وخدمات کاربردی سایت لطمه نمی زند. بلکه به نوعی باعث جلب توجه بیشتر مخاطبان به وب سایت ورسیدن مالک آن به اهداف واولویت های اولیه خود از پیاده سازی وب سایت خواهد شد.

اهمیت گرافیک در طراحی سایت شرکتی رستوران و بیرون بر

 

از کاربران وب سایت بیرون بر و فست و فود خود پشتیبانی کنید

یک وب سایت بدون پشتیبانی عملا یک وب سایت غیر فعال و بدون استفاده است. بنابراین در هنگام عقد قرار داد دقت کنید که موارد بخش پشتیبانی سایت به صورت کاملا شفاف و مشخص ذکر شده است.

از آنجایی که نحوه طراحی تکنیک های صفحه آرائی نحوه استفاده از ابزار‌های کدنویسی با یکدیگر متفاوت است. نیاز به پشتیبان سایت امری ضروری است.

 

نکات قابل توجه در قیمت طراحی سایت رستوران و فست فود

طراحی سایت شرکتی رستوران عموما برای افرادی است که برای پیدا کردن رستوران مورد نظر خود، ابتدا در اینترنت جستجو میکنند تا محل دقیق آن را بیابند. منوی غذای رستوران را مشاهده نمایند، و از بخش دیدگاه ها و نظرات از کیفیت غذا و به طور کلی انتخاب خود مطمئن شوند. پیشرفت علم و تکنولوژی و گسترش استفاده از اینترنت، خدمات و سرویس های متنوعی را برای راحتی هر چه بیشتر انسان ها فراهم آورده که شاید در گذشته حتی فکر ارائه این نوع خدمات به ذهن انسان هم خطور نمی کرد.

یکی از این خدمات قابلیت سفارش طراحی سایت آنلاین غذا از طریق شرکت های طراحی سایت می باشد. خیلی از صاحبان رستوران ها و فست فودها تمایل به طراحی سایت شرکتی سفارش آنلاین غذا برای رستوران و یا فست فود خود را دارند. اگر شما نیز صاحب رستوران هستید و خواستار طراحی سایت برای رستوران خود هستید می توانید این کار را به شرکت دالین وب بسپارید.

 

اهمیت طراحی سایت سفارش غذا در رستوران

با توجه به دوران کرونا سبک زندگی افراد تغییر زیادی کرده و در شرایط کنونی، بیش تر افراد به دنبال این هستند که کارهای خود را اینترنتی انجام دهند. سفارش غذا و موارد خوراکی یکی از این کارهاست. در نتیجه فرصت خوبی برای رستوران ها و کافه ها ایجاد شده است تا بتوانند برند خود را معرفی کنند و در کنار آن سفارش غذا به صورت اینترنتی را داشته باشند.

طراحی سایت شرکتی فست فود و رستوران کمک می کند تا مشتریان از نقاط مختلف شهر غذای خود را در منزل سفارش دهند. با استفاده از طراحی وبسایت حرفه ای برای رستوران ها این امکان هست که حتی اگر به رستوران نرفته باشید با فضا و منوی غذایی کافه ها و رستوران ها آشنا شده و سپس آن جا را برای رفتن انتخاب کنید.

 

طراحی سایت سفارش آنلاین غذا و فست فود

یکی از امکاناتی که باید یک رستوران از آن بهره مند باشد، ایجاد درگاهی برای سفارش آنلاین است. با چنین امکانی محدوده مشتریانتان بسیار افزایش می یابد. اینگونه کسانی که حتی تا به حال تبلیغات شما را ندیده اند میتوانند از طریق سایت طراحی شده به شما دسترسی پیدا کرده و به یکی از مشتریانتان تبدیل شوند. با طراحی سایت شرکتی یا فروشگاهی سفارش آنلاین غذا گستره ی خدمات رسانی خود را افزایش دهید و مشتریان حضوری و غیر حضوری داشته باشید.

طراحی سایت شرکتی رستوران و فست فود شما باید بگونه ای باشد که مشتری را جذب نماید. برای این منظور شما می بایست مواردی را رعایت نمایید.

نکات اصلی در طراحی سایت رستورانی

شما ابتدا باید وبسایت را خریداری نموده و نصب نمایید. شاید فکر کنید طراحی و ساخت یک وبسایت کار بسیار مشکلی باشد اما در واقع اینگونه نیست. شرکت ما وردپرس را پیشنهاد می دهد و شما باید هاستی مناسب را خریداری نمایید. برای انتخاب هاست مناسب با دامنه ی خود، مشاورین ما شما را راهنمایی خواهند کرد و حتی دالین وب می تواند برای شما دامنه و هاست مورد نیاز را سفارش دهد.

در مرحله ی بعد شما می بایست قالبی مناسب برای وبسایت رستوران خود انتخاب نمایید. بهتر است از قالب هایی استفاده کنید که برای موبایل مناسب باشند چراکه افراد در هنگام سفر بیشتر با موبایل خود آدرس رستوران ها را سرچ می کنند. طراحی سایت شرکتی ریسپانسیو یکی دیگر از مواردی است که باید در نظر بگیرید.

 

طراحی سایت سفارش آنلاین غذا

سفارش طراحی اپلیکیشن رستوران و فست فود

یکی از راه های محبوب بودن کسب و کارها برای مخاطبین هدف،ارتباط سریع و راحت با آنهاست. با طراحی اپلیکشن موبایل رستوران ،همان امکاناتی را که در طراحی سایت شرکتی رستوران موجود است در آن ایجاد میشود. در اپلیکیشن میتوانید چالش ها، مسابقات و قرعه کشی ها را قرار دهید تا بیشتر مورد توجه مشتریان خود قرار بگیرید. با نصب اپلیکیشن رستوران مخاطبینتان میتوانند به صورت آفلاین از منوی غذایی شمادیدن کرده و انتخاب راحتی در زمان سفارش گیری داشته باشند. همچین در صورت نداشتن اینترنت میتوانند راه های ارتباطی با شما را دریابند.

 

ویژگی های طراحی سایت فست فود و سفارش غذا آنلاین

در ادامه تعدادی از مهم ترین ویژگی های طراحی سایت شرکتی یا فروشگاهی در زمینه فصت فود و سفارش غذا را با هم بررسی میکنیم.

۱- ارائه منو غذایی در سایت سفارش غذا آنلاین

یکی از مهم ترین ویژگی های طراحی سایت رستوران منو غذای آن می باشد و مشتریان اهمیت بسیاری به آن می دهند . برای طراحی منوی رستوران در سایت باید از رنگ های جذاب و تصاویر با کیفیت استفاده کنید. علاوه بر آن قیمت منو را همواره به روز نگه دارید.

 

۲- سفارش آنلاین غذا و فست فود با طراحی سایت شرکتی رستوران

خرید آنلاین غذا از ویژگی های مثبت طراحی سایت شرکتی رستوران محسوب می شود. افراد به دلیل مشغله های کاری وقت کافی برای رفتن به رستوران ندارند. به همین دلیل سفارش غذا از طریق سایت ها کمک بسیار زیادی به آن ها می کند.

 

۳- امکان رزرو میز به صورت آنلاین با طراحی سایت رستورانی

احتمالا برای شما هم این اتفاق افتاده است که زمانی که به رستوران رفته اید با میز های پر و شلوغ مواجه شده اید. اما اگر بتوانید به صورت آنلاین میز مورد نطر خود را سفارش دهید دیگر با این مشکل مواجه نمی شوید. پس امکان رزرو میز برای مشتریان یک پوئن مثبت به شمار می آید.

 

۴- وفاداری بیشتر مشتریان رستوران با طراحی سایت سفارش غذا

یکی از اهداف طراحی سایت شرکتی سفارش غذا ، وفاداری مشتریان است. به عبارت دیگر مشتریان باید بر این باور برسند که شما به آن ها اهمیت می دهید. این کار را با تخفیف های ویژه، وعده غذایی رایگان و… می توانید نشان دهید.

 

۵- برگزاری مناسبت‌های ویژه در سایت رستوران

برخی اوقات پیش می آید که افراد می خواهند رستوران برای یک مناسبت ویژه مثل تولد و یا مهمانی های زیارتی رزرو کنند اما هیچ دسترسی برای این کار وجود ندارد. اما با طراحی سایت شرکتی رستوران به راحتی می توانید در هر ساعتی از روز میز رزرو کنید.

 

۶- دریافت نظر مشتریان در طراحی سایت فست فود

سایت شما می تواند نمایانگر کسب و کار شما باشد. دریافت نظر مشتریان می تواند تا حد زیادی فاصله شما را با مشتریان کاهش دهد. به علاوه شما می توانید با دریافت نظر آن ها کار خود را در جهت رضایت مشتریان بهبود بخشید.

 

نکات قابل توجه در سفارش طراحی سایت رستوران و فست فود

مهم ترین نکاتی که هنگام سفارش طراحی سایت رستورانی باید در نظر گرفت را در ادامه مشاهده میکنید.

۱- شناخت و رهگیری مشتریان رستوران و کافی شاپ

در اولین قدم برای طراحی سایت شرکتی رستوران شما باید مشتریان بالقوه خود را بخوبی شناسایی کنید. اگر در نزدیکی کافه یا رستوران شما یک دانشگاه یا مرکز آموزش قرار گرفته است. اکثر مشتریان شما دانشجویان و جوانان خواهند بود و یا اگر در نزدیکی یک پاساژ یا مرکز تجاری قرار گرفته اید، باید توجه ویژه‌ای به قرارهای کاری و محیط رسمی در طراحی سایت فست فود و رستوران خود داشته باشید.

دقت در موقعیت جغرافیایی و گروه سنی مشتریان در شناخت مشتریان نقش بسزایی خواهد داشت. بعد از شناخت مشتریان نوبت به طراحی سایت رستوران خواهد رسید. در این مرحله براساس سلیقه و ذائقه مشتریان خود ظاهر سایت را طراحی خواهیم کرد.

 

۲- سادگی در کار با طراحی سایت کافی شاپ و رستوران

وبسایت هر رستوران یا فست فودی باید شامل صفحات اصلی و مهمی مانند صفحه اصلی، منوی غذا، درباره ما و فرم تماس با ما باشد. وجود هر یک از این صفحات در طراحی سایت شرکتی کافی شاپ و رستوران اهمیت ویژه ای خواهند داشت و بدون هرکدام از آنها سایت شما ناقص خواهد بود. همچنین می توانید همچون استانداردهای طراحی سایت شرکتی صفحه ای مجزا برای ثبت نظرات و تجربیات مشتریان درباره رستوران خود قرار دهید تا افرادی که به تازگی با رستوران شما آشنا میشوند دید بهتری نسبت به آن بدست آورند.

همچنین تلاش کنید تا در حد امکان سادگی را در طراحی سایت کافی شاپ و رستوران یا کافه در نظر داشته باشید و صفحات اضافی و غیر ضروری را از آن حذف کنید. زیرا اگر بازدیدکنندگان با مشاهده حداکثر سه صفحه از سایت شما به آنچه در نظر دارند نرسند از سایت شما خارج خواهند شد.

 

سادگی در طراحی وب سایت رستوران و کافی شاپ

۳- ترکیب رنگ در طراحی سایت فست فود و رستوران

اگر توجه کرده باشید بطور معمول چهار رنگ اصلی در طراحی سایت شرکتی فست فود و یا رستوران ها بکار گرفته می شوند که شامل قهوه ای، سفید، قرمز و مشکی می شود.

البته می توان موارد دیگری نیز مشاهده کرد که از ترکیب رنگ متفاوتی استفاده می کنند ولی انتخاب این چهار رنگ دلیل ویژه ای داشته است. قهوه ای نشانگر قابلیت اطمینان، ثبات و پایبندی به سنت است. سفید حس تازگی، پاکی و آزادی را به بیننده منتقل می کند.

استفاده از رنگ مشکی در طراحی سایت شرکتی حسی مرموز را منتقل می کند و نشانگر قدرت خلاقیت شماست. همچنین عکاسی صنعتی از غذا جلوه بیشتری با پس زمینه مشکی خواهد داشت. در پایان رنگ قرمز که بیشترین کاربرد را در طراحی سایت رستوران و محیط داخلی فست فودها دارد و موجب ایجاد اشتیاق و شور در انسان ها می شود.

 

۴- طراحی فرم تماس با ما در سایت سفارش غذا

طراحی سایت شرکتی رستوران شما باید شامل یک فرم تماس با ما یا فرم ثبت نام کاربردی و آسان باشد. قرار دادن شماره تماس و آدرس به تنهایی برای یک رستوران کافی نیست و قرار دادن یک فرم تماس این امکان را به بازدیدکننده می دهد تا بطور مشخص در زمینه ای خاص با شما در تماس باشد.

 

۵- بهینه سازی سئو سایت رستوران و کافی شاپ

در کنار طراحی سایت کافی شاپ و فست فود شما نیاز دارید. که برای ارتقا رتبه و نمایش بهتر در سرچ موتورهای جستجوی گوگل، سایت خود را بهینه سازی کنید. به اینکار بهبود سئو سایت گفته می شود. به این علت که اکثر کاربران اینترنتی در ابتدا عبارت مورد نظر خودشان را در موتور های جستجوگر گوگل سرچ می کنند. این موضوع حائز اهمیت می باشد که لینک وب سایت شما در کدام صفحه از نتایج خروجی گوگل نمایش داده شود.

تیم تخصصی دالین وب این اطمینان را به شما می دهدکه با دانش بروز در زمینه طراحی سایت شرکتی، خدمات سئو سایت شما را تضمین کند.

 

انواع طراحی سایت بیرون بر و کافی شاپ و رستوران

تنوع در زمینه طراحی سایت شرکتی برای کافه ها و فست فود ها یا بیرون برها زیاد است. در ادامه تعدادی از روش های طراحی سایت در زمینه خوراکی را با توضیحات برای شما آورده ایم.

۱- طراحی سایت کافی شاپ و طراحی سایت کافه

امروزه کافه و کافه گردی یکی از تفریحات افراد به شمار می آید.کافی شاپ ها دارای تنوع بسیاری در منو خود می باشند. با استفاده از طراحی سایت فروشگاهی مناسب قادر خواهند بود که علاوه بر معرفی خود، محصولاتشان را به همراه تصاویر جذاب در معرض دید کاربران قرار دهند.

 

۲- طراحی سایت فست فود و طراحی سایت بیرون بر

این نوع از طراحی سایت شرکتی مناسب رستوران های فست فودی است که مشتریان تلفنی و خارج از رستوران زیادی دارند و برای سفارشات آن ها از طریق پیک درب منزل مشتری فرستاده می شود . در این نوع از سایت ها می توان منو غذایی سایت را مشاهده کرد و سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کرد.

 

۳- طراحی سایت رستوران سنتی و طراحی سایت سفره خانه

رستوران های سنتی دارای یک فضای خاص و دکور ویژه ای می باشند و در میان ایرانیان بسیار پرطرافدار می باشند. به منظور معرفی خدمات و لیست غذاهای خود، به همراه تصاویر و سفارش آنلاین می توانند اقدام به طراحی سایت شرکتی رستورانی کنند.

 

۴- طراحی سایت تهیه غذا و سفارش آنلاین

تهیه غذا ها به دلیل نوع فعالیت خود اغلب دارای مشتریان ثابت و خارج از مغازه می باشند. با ساخت وب سایت رستوران می توانند از سازمان ها و موسسات بیشتری سفارشات تهیه غذا دریافت کنند.

 

تعرفه ، هزینه و قیمت طراحی سایت رستوران ، کافه ، بیرون بر

تخمین زمان و هزینه طراحی سایت رستوران را با توجه به هزینه ها و امکاناتی که برای هر یک در نطر می گیرند مشخص می شود . عوامل بسیاری در تعیین هزینه طراحی سایت سفارش غذا تاثیر گذار هستند . یکی از موضوعاتی که در تعیین قیمت سایت مؤثر است ، استفاده از سیستم رزرو غذا می باشد.

زیرا در غیر این صورت طراحی سایت شرکتی رستوران بی معنا می شود . شما با تماس با تیم مشاوره دالین وب می توانید از قیمت طراحی سایت رستوران و در مورد ویژگی های دیگر سایت مطلع شوید. تیم طراحی سایت دالین وب آماده خدمت رسانی به شما در زمینه طراحی سایت شرکتی سفارش غذا می باشد.

 

5 نکته قابل توجه در طراحی وب سایت رستوران و فست فود

طراحی وب سایت تالار پذیرایی و عروسی و مجالس

همواره مراسم هایی که در تالار برگزار میگردند دارای اهمیت بالایی هستند. افراد برای یافتن بهترین نوع آن وقت زیادی را صرف میکنند. با طراحی سایت شرکتی تالار و ایجاد بخشی که مخصوص به معرفی تالار است می‌توانیدبه معرفی خدمات ارائه شده، امکانات و تجهیزات تالار که از اصلی‌ترین خدمات هستند در سایت خود بپردازید.

دالین وب متشکل از متخصصانی است که به شما کمک خواهد کرد که تجربه رویدادی منحصر به فرد برای شما و مهمانانتان ایجاد گردد. کارشناسان ما به شما در هر زمینه ای از برنامه ریزی رویدادهای مختلف کمک خواهند کرد. هدف ما این است که با روند برنامه ریزی مناسب، استرس را کنار بگذارید و تجربه ی یک برنامه عالی و هیجان انگیز را با افتخار بدست آورید.

ما یک خاطره و رویداد عالی برایتان ارائه می دهیم، گزینه های داخلی و خارجی، منوهای سفارشی و بسته بندی، طراحی و دکور، سرگرمی ها، مراسم خاص عروسی و غیره. همچنین تیم دالین وب در زمینه مشاوره طراحی سایت و سفارش تولید محتوا سایت نیز به شما عزیزان می‌تواند کمک کند.

 

جمع بندی بخش طراحی سایت شرکتی رستوران و فست فود

ممکن است تمام موارد بالا را در طراحی سایت شرکتی فست فود یا رستوران خود رعایت کرده باشید. و بنظرتان بدیهی برسند ولی با نگاهی دوباره به هر یک از این بخش‌ها و بازبینی کاربردی بودن سایت، متوجه اشکالاتی در آن خواهید شد. رعایت نکات ظریف و به حداقل رساندن اشکالات ممکن است قیمت طراحی سایت شرکتی شما را افزایش دهد؛ ولی بازدهی آن را بسیار بالا خواهد برد و بر اعتبار مجموعه شما می‌افزاید.

 

~~~~~~~~~~ پوشاک، لباس، کیف و کفش و انواع مزون ~~~~~~~~~~

نمونه کار و قیمت طراحی سایت پوشاک و لباس و مزون کیف و کفش

طراحی سایت شرکتی پوشاک برای صاحبان فروشگاه ها و تولیدی های لباس توصیه میشود. همچنین شرکت ها یا افرادی وارد کننده پوشاک برند از کشورهای دیگر هستند. که میتوانند با راه اندازی سایت پوشاک، لباس، شلوار، کفش و دیگر اقلام را از برندهای مختلف ایرانی و خارجی را به معرض نمایش بگذارند. طراحی سایت شرکتی لباس و پوشاک بسیار می تواند به رونق کسب و کار شما کمک کند و به سرعت باعث پیشرفت شما می شود.

با گسترش خدمات آنلاین بسیاری از مشاغل و کسب و کار ها برای این که بتوانند مشتریان خود را حفظ کنند و کسب و کار خود را توسعه دهند، اقدام به طراحی سایت شرکتی کرده اند.

طراحی سایت پوشاک برای افرادی که در دنیای واقعی به کسب و کار از طریق فروش پوشاک مشغول هستند بسیار مناسب است. برای این دسته از افراد نیز بسیار مزیت خواهد داشت که سعی داریم در این بخش به آن بپردازیم. در مقدمه باید عرض کنم که شما برای گسترش فضا و محدودیت خود چه می کنید ؟ بهترین راه طراحی وبسایت پوشاک می باشد؟

 

۱- تاثیر سایت پوشاک و مزون بر درآمدزایی

شما وقتی برای افراد بیشتری محصولات خود را عرضه نمایید احتمال نرخ فروش شما افزایش پیدا خواهد کرد. وقتی این اتفاق رخ دهد طبیعی است که درآمد شما هم افزایش پیدا کند. یک دو دو تا چهار تای ساده است، که نیاز است شما مقداری به آن فکر نمایید. آنگاه متوجه عرض بنده خواهید شد. با من همراه باشید تا مطالب بیشتری را کسب نمایید.

 

۲- گسترش محدوده جغرافیایی با طراحی سایت شرکتی کیف و کفش

ما وقتی سایت پوشاک را برای شما عزیزان طراحی نماییم ناخواسته شما محدوده جغرافیایی کسب و کار خود را افزایش داده اید . چرا که افراد زیادی از تمام کشور می توانند سایت شما را مشاهده و در صورت رضایت از کالاهای شما سفارش دهند. این بستگی به این دارد که شما با کلمه کلیدی استفاده شده توسط کاربران در صفحه اول گوگل قرار بگیرید.

 

۳- فروش اینترنتی شبانه روزی سایت پوشاک و لباس

سایت پوشاک مثل مغازه ی شما نیست که محدودیت زمانی داشته باشد. شما در هر ساعت از شبانه روز می توانید محصولات خود را بفروش برسانید. کاربران می توانند پوشاک خود را انتخاب و از شما دریافت نمایند حتی در ایام تعطیل. تا دیر نشده می توانید طراحی سایت شرکتی یا فروشگاهی پوشاک خود را سفارش دهید.

سفارش طراحی سایت پوشاک ، لباس و مزون

 

۴- فیلتر سازی و جستجو در فروشگاه اینترنتی پوشاکی

در بخش فروشگاه آنلاین میتوانید تمامی محصولات فروشگاه خود را در سایت درج کرده و به دید مشتریان برسانید. این نکته حائز اهمیت است که کاربران باید در سایت به راحتی به اجناس موردنیاز خود دسترسی یابند. پس باید یک جستجوگر حرفه ای و آیتم فیلتر سازی مطابق با نوع محصولات در سایت تعبیه شود.

 

۵- راهکارهای جذب مشتری سایت پوشاک و مزون

بسیاری ار فروشندگان و تولیدکنندگان لباس و پوشاک برای اینکه بتوانند مشتریان بیشتری جذب کنند و محصولات خود را در معرض دید قرار دهند نیاز است که از تبلیغات در فضای مجازی بدور نباشند. طراحی وب سایت پوشاک موجب رونق کسب و کار فعالان در این حوزه می‌شود. در دنیای امروز نیاز است که یک بازنگری به نحوه فروش خود داشته باشید و شیوه جذب مشتریان خود را با دارا بودن یک وب سایت پوشاک تغییر دهید.

 

۶- خرید آنلاین پوشاک ، لباس ، کیف ، کفش و مزون

همانطور که عرض شد شما می توانید محصولات خود را در هر ساعت از شبانه روز به فروش برسانید. کاربران می توانند هزینه پوشاک خود را درب منزل و به صورت آنلاین پرداخت نمایند. این موضوع که چطور پرداخت شود بسته به سیاست کاری شما دارد. ما هنگام طراحی سایت پوشاک راهنمایی خواهیم کرد. در خصوص قیمت سایت فروشگاهی نیز نگرانی نداشته باشید.

 

۷- صورت حساب اتوماتیک در طراحی سایت پوشاک

با پرداخت در سایت به شیوه های مختلف اعم از دستگاه پز، فیش بانکی و پرداخت آنلاین باعث آسایش مشتریان میشوید. لازم به ذکر است میتوانید بن های تخفیف به مناسبت های مختلفی به مشتریان بدهید. می توانید باشگاه مشتریان خود را راه اندازی و برای آنها تخفیفاتی را در مناسبت ها در نظر بگیرید.

 

۸- باشگاه مشتریان طراحی سایت و نمونه کار طراحی سایت پوشاک

یکی از قسمت های جذاب در هنگام ساخت وب سایت پوشاک همین بخش باشگاه مشتریان میباشد. این باشگاه می تواند بخش بندی شود و برای مشتریان خاص خود امکانات متفاوتی را نسبت به بقیه در نظر بگیرد. با در نظر گرفتن پنل اس ام اس می توانید از باشگاه مشتریان برای کاربران پیامک ها را ارسال نمایید.

 

۹- پشتیبانی سایت آنلاین از سایت مزون بدون محدودیت

پشتیبانی آنلاین سایت محدودیت های زمانی و موقعیت جغرافیایی برای راهنمایی مشتریان سایت را از پیش رو برمیدارد. مزایایی که فروش آنلاین دارد در فروش حضوری نخواهید داشت. پس می توانید بدون حضور مشتری به سوالات آنها پاسخ دهید . در صورت نیاز پوشاک را دریافت و جایگزین ارسال نمایید. یک پشتیبانی قدرتمند باعث جلب اعتماد و رضایت مشتریان شما میشود.

 

سفارش طراحی سایت مزون ، کیف ، کفش و لباس کودک

ساخت سایت لباس و پوشاک. در آینده ای نزدیک ممکن است تمام افراد پوشاک خود را به صورت آنلاین خریداری کنند. در شرایط کنونی با مشغله های بسیار، از منزل لباس های موردنظر خود را انتخاب و خریداری کرده و درب منزل تحویل بگیرند. شبکه های مجازی اعم از اینستاگرام و تلگرام نقش پررنگی در جذب مشتری دارند. البته حائز اهمیت است که هیچکدام از این ها امکانات یک وب سایت فروشگاهی را نخواهند داشت.

با طراحی سایت کیف و کفش یا مزون علاوه بر اینکه اعتبار فروشگاه یا تجارت لباس خود را بالا میبرید. بلکه میتوانید مشتریان بسیار زیادی در سراسر نقاط مختلف داشته باشید. که بدون مراجعه حضوری با یک سفارش اینترنتی کالاهای موردنظرشان را تحویل دهید. که این کار به شما بسیار کمک خواهد کرد.

طراحی سایت شرکتی انواع مزون ، پوشاک ، کیف و کفش و لباس

 

چرا باید برای طراحی سایت پوشاک اقدام کنیم؟

شما خوب می دانید و در بخش های بالایی سایت برای شما عزیزان توضیح داده شد که ساخت وب سایت پوشاک می تواند شما را تا کجاها بالا ببرد . چه از نظر بیشتر شدن نرخ درآمدی شما و چه از نظر برندینگ. خود شما بهتر از ما می دانید که برندینگ هزینه بالایی دارد ولی با طراحی سایت پوشاک و لباس به راحتی می توانید این کار را انجام دهید. طراحی سایت شرکتی در زمینه مزون و پوشاک میتواند تغییرات بزرگی در کسب و کار شما ایجاد کند.

 

هزینه طراحی سایت لباس و پوشاک زمستانه و تابستانه

سوالی که ذهن بسیاری از مدیران تولیدی های پوشاک که به فکر طراحی سایت پوشاک هستند را به خود مشغول نموده است. هزینه طراحی سایت پوشاک و مزون می باشد. در پاسخ به این مدیران باید گفت که طراحی سایت تعرفه ثابت و مشخصی نداشته و صرفا با توجه به امکاناتی که شما بر روی سایتان دریافت می کنید محاسبه میشود. تنها راه و مطمئن ترین راه برای کسب اطلاع از هزینه طراحی وبسایت پوشاک ارتباط برقرار کردن با بخش فروش یک شرکت طراحی سایت است.

پوشاک به عنوان دومین مایحتاجی است که در سراسر دنیا از آن نام برده می شود. شرکت ها و فروشگاه های متعددی، کار تولیدات و فروش انواع پوشاک را برای رده های سنی مختلف از بدو تولد تا بزرگسالی ارائه می دهند. کارخانجات تولیدی و فروشگاهی برای عرضه و پخش راحت محصولات پوشاک، طراحی سایت شرکتی را به شرکت های طراحی سایت معتبری چون شرکت طراحی سایت دالین وب سفارش می دهند.

خیلی از افراد جامعه بر این اعتقاد دارند که نمی توان بسیاری از کارها را به روش های سنتی انجام داد و خرید و فروش نیز نمونه بارزی از این مسائل می باشد که به راحتی در بستر اینترنت می توان انواع پوشاک، لباس، کیف، کفش و … را با قرار دادن تصاویرشان با قیمت مناسب مهیا نمود.

 

هدف از داشتن و طراحی سایت مزون عروس چیست؟

مطمئنا هر مدیر تولیدی پوشاک از راه اندازی سایت پوشاک دو هدف را دنبال می کند. یکی تجربه ی فروش بیشتر محصولات و دیگری معرفی محصولات خود به افرادی که از سایت بازدید میکنند. ممکن است فردی که از سایت بازدید میکند همان لحظه و ساعت نسبت به خرید لباس ترغیبی نداشته باشد اما تصاویر قرار داده شده از لباس مورد نظر وی باعث میشود تا در صورتی که همان لباس را در فروشگاهی که برای خرید لباس به آن مراجعه نموده است مشاهده نماید نسبت به خرید حضوری آن اقدام نماید.

 

هدف از طراحی سایت کیف و کفش و پوشاک چیست ؟

طراحی سایت فروشگاهی فروش کیف و کفش و لباس

در قسمت فروشگاهی سایت شما میتوانید تمام محصولات خود را با جزئیات ، رنگ ، اندازه و قیمت در سایت درج نمایید. با طراحی فیلترهای مختلف پوشاک کاربران بهتر میتوانند انتخاب کنند. مشتریان از منزل میتوانند با جستجو و مقایسه بهتر تصمیم گیری کنند.

در قسمت درج اطلاعات میتوانید تخفیف های فصلی به مشتریان وفادار خود ارائه دهید. رنگ بندی، نمای ظاهری سایت و تصاویر گرافیکی تاثیر بسزایی در جذب مشتری دارند. که کارشناسان ما با تحلیل فروشگاه شما بهترین سایت ممکن مورد نیاز شما را طراحی میکنند. قابلیت فروش آنلاین کلاس کاری کسب و کار شما را افزایش میدهد.

 

 ۹ مزیت شگفت انگیز طراحی وبسایت پوشاک و لباس

اغراق نیست اگر بگوییم که در غالب موارد خرید آنلاین لباس حس و حال متفاوت‌تر از هر چیز دیگری را در افراد ایجاد می‌کند. اینکه به فروشگاه‌های موردعلاقه‌ات بروی و لباس‌هایی با رنگ و طرح مطابق با سلیقه‌ات را خریداری کنید لذتی است که با چیز دیگری قابل جبران نیست.

 

خرید اینترنتی پوشاک و لباس مردانه و زنانه

اگرچه برخی هنوز هم اطمینان کافی برای انجام خرید اینترنتی ندارند، اما گسترش فروشگاه‌های اینترنتی و البته نظارت بیشتر بر قابل اطمینان بودن آن‌ها سبب گشته که مردم اطمینان بیشتری به خریدهای اینترنتی داشته باشند. اما به هنگام خرید باید دقت کافی را به خرج دهید. به خصوص خرید لباس از آن دست خریدهایی است که باید دقت کافی داشته باشید. بهترین فروشگاه اینترنتی پوشاک ویژگی‌های زیر را دارد:

نشان اعتماد الکترونیکی (اینماد)
دسته‌بندی صحیح
اطلاعات کافی در رابطه با سایز پوشاک
رنگبندی پوشاک
مزیت شگفت انگیز خرید از فروشگاه آنلاین لباس تخفیف‌های مناسب
خرید آنلاین لباس علاوه بر آنکه مخارج شما را کاهش می‌دهد، وقت آزاد بیشتری به شما می‌دهد تا از بودن کنار عزیزانتان لذت ببرید. و البته یک عالم مزایای دیگر که در ادامه به چند تایی از آنها اشاره خواهیم کرد:

 

۱- راحتی و آسایش در خرید اینترنتی پوشاک ، کیف و کفش

راحتی یک مزیت بزرگ در خرید آنلاین لباس است. شما به سادگی در مقابل کامپیوتر نشسته و از این سایت به آن سایت می‌روید، بدون آنکه مجبور باشید از این طبقه به آن طبقه و از بخش زنانه به بخش مردانه یا بچگانه بروید و زیر گرما و سرما و باد و باران بمانید. این ویژگی یکی از مهم ترین دلایل انتخاب فروشگاه آنلاین توسط مشتریان است.

 

۲- صرفه‌جویی در مصرف بنزین با سفارش طراحی سایت پوشاک

خرید آنلاین لباس به شما تا حد زیادی کمک می‌کند که در مصرف بنزین و هزینه‌های رفت و آمد صرفه‌جویی کنید. فرض کنید منزل شما در شهرک گلشن است و می‌خواهید برای پسر کوچولویتان لباس بخرید. حال اگر بخواهید به پاساژ زیتون بروید حدودا ۴۵ دقیقه فاصله دارد. البته این در صورتی است که اتومبیل شخصی داشته باشید، آرم طرح ترافیک داشته باشید و نخواهید با مترو و اتوبوس خودتان را به آنجا برسانید! حالا به جای این همه سختی، می‌نشینید پشت میزتان و بدون مصرف یک قطره بنزین و هزینه حمل و نقل خریدتان را آنلاین سفارش می‌دهید!

 

۳- دسترسی به طیف وسیعی از محصولات با قیمت طراحی سایت پوشاک

خرید اینترنتی لباس و پوشاک به شما این شانس را می‌دهد که همزمان به فهرست متنوعی از انتخاب‌ها در فروشگاه‌های مختلف دسترسی داشته باشید و اگر کالای مورد نظرتان را در یک فروشگاه پیدا نکردید تنها با یک کلیک به یک فروشگاه دیگر سر بزنید، بدون اینکه لازم باشد از مثلا مرکز خرید الماس در شرقی‌ترین نقطه تهران به تیراژه در غربی‌ترین نقطه بروید!

 

۴- امکان مقایسه قیمت‌ ها در طراحی سایت شرکتی مزون

با خرید اینترنتی پوشاک امکان مقایسه قیمت طراحی سایت و هزینه لباس‌ها از برند‌ها و فروشگاه‌های مختلف نیز برای شما مهیا خواهد شد. احتمالاً برایتان پیش آمده که در بسیاری از شرایط در خرید‌های حضوری، لباسی را خریداری کنید و بعد از مدتی همان لباس را با قیمتی به مراتب پایین‌تر در فروشگاهی دیگر ببینید! با توجه به امکان مقایسه قیمت ها در هنگام خرید اینترنتی، این مشکل دیگر ایجاد نمی شود.

 

۵- پیشنهادات تخفیف‌دار سایت پوشاکی و لباسی

احتمالاً شما هم مثل بسیاری از افراد عاشق تخفیف و فروش‌های ویژه و متنوع فروشگاه‌ها هستید. باید بگوییم که خرید آنلاین لباس یکی از بهترین شرایط برای استفاده از این تخفیف‌ها خواهد بود. امروزه بیشتر فروشگاه‌های آنلاین با ارائه تخفیف و پروموشن‌های متفاوت و متعددی سعی دارند که میزان خریداران خود را افزایش داده و مشتریان جدیدی را نیز به دست آورند. به همین دلیل هم هست که باید بگوییم خرید اینترنتی پوشاک فرصت‌های بسیاری را برایتان پیش می‌آورد تا بتوانید با خیال راحت از انواع تخفیف‌ها و فروش‌های فوق‌العاده بهره‌مند شوید.

 مزیت شگفت انگیز تخفیف طراحی سایت شرکتی پوشاک و لباس

 

۶- فروش ویژه فروشگاه اینترنتی لباس و پوشاک

اکثر فروشگاه‌های اینترنتی لباس در فروش ویژه تخفیف‌های ویژه به مشتریان‌شان می‌دهند. همچنین اگر عضو باشگاه مشتریان باشید، گاهی پیامک و ایمیل هایی دریافت می‌کنید که در آن کدهای تخفیفی به شما می‌دهند و با قیمت بهتری می‌توانید خرید کنید. فروشگاه‌های اینترنتی معمولا معاف از مالیات هستند و به همین دلیل در بعضی موارد قیمت‌ اجناس‌شان پایین‌تر است. حالا شما صرفه‌جویی در هزینه رفت و آمد و بنزین را نیز به قیمت ارزان‌تر اضافه کنید! فوق‌العاده نیست؟

 

۷- تنوع بیشتر محصولات آنلاین کیف و کفش

تنوع انتخاب‌های آنلاین شگفت‌انگیز است. در فروشگاه اینترنتی پوشاک تقریبا هر برند یا محصولی را که بخواهید، موجود است و بدون سفر به کشورهای دیگر می‌توانید محصولات باکیفیت خارجی و حتی ایرانی را بخرید. من به شخصه سال‌ها است که به‌صورت اینترنتی لباس می‌خرم و این مزیت را به خوبی درک کرده‌ام؛ وقتی لباسی را می‌خواهید که در هیچ یک از فروشگاه‌های شهرتان پیدا نمی‌شود و در شهری دیگر، مدل و تنوع دلخواه‌تان به وفور وجود دارد، بهترین راه حل همین خرید اینترنتی است.

 

۸- خرید آنلاین لباس و پوشاک بدون فشار اقتصادی

بعضی وقت‌ها وقتی برای خرید به بیرون می‌رویم، در نهایت چیزهایی می‌خریم که اصلا به آن‌ها احتیاج نداریم؛ آن هم به این دلیل که فروشنده‌ها به ما فشار آورده‌اند و با اصرار اجناس دلخواه‌شان را به ما فروخته‌اند! فروشنده‌ها با استفاده از مهارت‌های خود در فروش، ما را مجبور به انجام این خریدها می‌کنند و در نهایت وقتی به خانه می‌رسیم و خریدهایمان را بررسی می‌کنیم.خواهیم دید هیچ نیازی به آن‌ها نداشته‌ایم و فقط باعث شده حساب‌مان خالی شود!

مزیت های خرید از فروشگاه آنلاین لباس و پوشاک

 

۹- طراحی سایت فروشگاهی لباس ، هرگز بسته نمی‌شوند

اگر سرتان شلوغ هست و مشتری زیادی دارید و فرصت این را ندارید که کار خود را تعطیل کنید. می توانید خرید آنلاین لباس خود را در ساعت ناهار ، مسافرت یا ساعت ۲ بامداد انجام دهید. با طراحی سایت شرکتی یا فروشگاهی دیگر تعطیلی برای شما معنا ندارد. هر روز هفته و همه ساعات درآمد دارید.

 

نتیجه گیری طراحی سایت شرکتی کیف و کفش و پوشاک فروشی

به طور کلی طبق گفته های بالا ، خرید آنلاین لباس هم برای خریدار و هم برای فروشنده مزیت های فراوانی دارد . این روز ها خرید اینترنتی نسبت به خرید سنتی طرافداران بیشتری به خود جلب نموده است به طوری که اغلب بازاریاب ها به فروشندگان توصیه می کنند فروش سنتی خود را با فروش اینترنتی توسعه دهند .امروزه اغلب فروشگاه های اینترنتی موجود از رونق خوبی برخوردار هستند. برای این کار می توانید به شرکت طراحی سایت دالین وب مراجعه نمایید و سایتی حرفه ای را تحویل بگیرید . طراحان سایت در شرکت طراحی سایت دالین وب با اصول بازاریابی آشنا هستند و سایتی را طراحی می کنند که از نظر بازاریابی حرفه ای باشد .

 

~~~~~~~~~~ انواع باشگاه های ورزشی و بدنسازی ~~~~~~~~~~

۱۱ مزیت سفارش طراحی سایت ورزشی و بدنسازی

طراحی سایت ورزشی یکی از زیر مجموعه های طراحی سایت شرکتی ، امروزه یکی از پربازدیدترین سایت‌ها می باشند. باشگاه های ورزشی در دنیای کسب و کار اینترنتی نیز در حال رقابت می‌­باشند. اغلب مردم برای دریافت رژیم های غذایی و برنامه های ورزشی به موتور های جستجو مراجعه می کنند . این نکته باعث شده است کلمات کلیدی رژیم و ورزش و دیگر کلمات مترادف بسیار جستجو شوند . به همین دلیل راه اندازی وب سایت ورزشی به معرفی بهتر باشگاه شما کمک شایانی می کند .

طراحی سایت شرکتی باشگاه ورزشی با هدف معرفی باشگاه ، ارائه خدمات آنلاین به مردم و توسعه باشگاه انجام می شود . با راه اندازی وب سایت برای باشگاه ورزشی خود، مردم می توانند به راحتی با باشگاه شما اشنا شوند به صورت آنلاین ثبت نام نمایند و از خدمات باشگاه به بهترین نحو استفاده کنند .

 

اهمیت طراحی سایت شرکتی ورزشی و بدنسازی

زمانی که بصورت امروزی دسترسی به اینترنت در میان مردم وجود نداشت. برای اطلاع از آخرین اخبار ورزشی نیاز بود که به دکه های روزنامه فروشی مراجعه می کردیم. اما امروزه با گسترش خدمات آنلاین و اینترنت پرسرعت، این امکان وجود دارد که از آخرین اخبار تیم محبوب خود و همینطور نتایج سایر مسابقات آگاه شویم. طراحی سایت ورزشی مزایای بسیاری را برای افرادی که اقدام به طراحی سایت اختصاصی خود کرده اند دارا می باشد.

ساخت وب سایت ورزشی شباهت های بسیاری به طراحی سایت شرکتی دارد. به اینصورت که شما در قالب یک سایت شخصی خدماتی را از قبیل ارائه آخرین اخبار و حوادث ورزشی را ارائه می نمایید.

این اطمینان را داشته باشید در ازای مبلغی که بابت قیمت طراحی سایت ورزشی پرداخت می نمایید. به مزایایی از قبیل شناخته شدن و کسب اعتبار در فضای مجازی ، جذب مخاطبین بی شمار و همینطور افزایش درآمد دست خواهید یافت. شرکت طراحی سایت دالین وب با ارائه جدیدترین متد طراحی سایت شرکتی و خدمات بهینه سازی سایت سعی در جلب رضایت حداکثری مشتریان و همینطور کاربران فضای مجازی را دارد.

 

۱- طراحی سایت باشگاهی کاربردی، زیبا و جذاب

تیم طراحی سایت دالین وب با در نظر گرفتن سلایق مشتری شروع به ارائه‌ یک طرح جذاب کرده و با استفاده از تکنیک های رنگ بندی سایت شما را طراحی می‌کند. استفاده از لوگو زیبا، قالب مناسب و جذاب، تصاویر و ویدئو های با کیفیت و حجم کم موجب جذب و افزایش مشتریان و بالا رفتن رضایت آن ها خواهد شد. همچنین شما می‌توانید قسمتی از وب سایت ورزشی خود را به تبلیغات اختصاص داده و از این راه نیز کسب درآمد کنید.

 

۲- با قرار دادن تعرفه و قیمت طراحی سایت ورزشی متفاوت جلوه کنید

از آنجایی که در نهایت برای هر خدمتی که به مشتری ارائه خواهید داد باید هزینه ای در نظر بگیرید. با قرار دادن لیست قیمت در سایت باشگاه بدنسازی به مخاطبان این امکان را بدهید تا به راحتی از تعرفه ها مطلع شوند که این امر موجب رضایت بالا و تجربه‌ی کاربری (UX) خوب مشتریان از وب سایت شما خواهد شد.

 

۳- ایجاد گالری تصاویر در ساخت سایت بدنسازی

عامل معرفی و تبلیغات باشگاه قرار دادن تصاویر مختلف از تجهیزات و ویژگی های بارز باشگاه بدنسازی است. در ساخت سایت بدنسازی می‌توانید صفحه‌ای ایجاد کنید که شامل تصاویر و فیلم هایی از باشگاه می‌باشد. بسیاری از بازدیدکنندگان سایت با مشاهده‌ نقاط مثبت موجود در تصاویری که شما تهیه کرده اید به ثبت نام در سایت شما ترغیب خواهند شد. پس وقت را از دست ندهید و طراحی سایت شرکتی بدنسازی خود را شروع کنید.

 

۴- محتواهای با ارزش را در طراحی وب سایت ورزشی منتشر کنید

زمانی که اخبار و مقالات ورزشی را طی دوره های منظم در سایت بگذارید می توانید اعتبار و امتیاز سایت را افزایش دهید. این کار باعث افزایش رتبۀ سایت شما در گوگل و همچنین موجب رضایت علاقمندان به اخبار و مقالات ورزشیاز سایت شما می شود. توجه به نوع و بار معنایی محتواهایی که در سایت های ورزشی منتشر می شوند. یکی از نکات طراحی سایت باشگاه ورزشی است.

اگر به عنوان مدیر این سایت تمایل دارید بازدید کنندگان شما مجدداً به وب سایت باشگاهی شما بازگردند. باید محتواهایی را در سایت منتشر کنید که کامل، جامع و البته مفید باشند. یک دست از انواع محتواهایی که برای سایت های باشگاه بدنسازی مناسب هستند. مقالات و مطالب آموزشی هستند که به منظور افزایش سطح آگاهی مردم منتشر می شوند.

دسته دیگر محتواهای سایت باشگاهی شامل برنامه های تغذیه ای، مشاوره تغذیه یا شرح کاملی از فعالیت های ورزشی مناسب برای تمام گروه سنی است. توجه به نظر مخاطبان، بی شک می تواند فرآیند طراحی سایت شرکتی را با موفقیت زیادی رو به رو سازد. در تولید محتوا برای وب سایت های ورزشی، توجه به اصل بازاریابی محتوا را نیز از یاد نبرید.

 

اهمیت تولید محتوای وب سایت بدنسازی و ورزشی

۵- اعلام زمانبندی باشگاه ورزشی و بدنسازی در سایت

شما می‌توانید صفحه ای برای قرار دادن جدول زمانبندی برگزاری کلاس ها ایجاد کنید که در آن به ذکر ساعت شروع کلاس ها یا دوره ها، نام مربیان، زمان و تاریخ برگزاری مسابقات و … می‌پردازید. این امر با صرفه جویی در زمان، موجب بالارفتن رضایت مشتری از سایت باشگاه بدنسازی یا ورزشی شما خواهد شد.

 

۶- ارائه پیشنهادها و خدمات خود به طور شفاف در طراحی سایت ورزشی

به این نکته دقت داشته باشید که صفحات خدمات و آموزش های سایت به گونه ای طراحی شوند که نظر مخاطب را جلب کنند. اگر مدیر یک سایت ورزشی هستید باید بدانید افرادی که به وب سایت شما مراجعه می کنند به دنبال اطلاعات خاصی هستند. آن ها تمایل دارند از اعتبار و تجربه شما در این زمینه اطمینان حاصل کنند.

برای این کار باید حتماً خدماتی را که در باشگاه ورزشی به مردم ارائه می دهید، شفاف سازی کنید. ترجیحاً می توانید یک لیست کامل تهیه کنید. اگر پیشنهاد ویژه ای برای مشتریان باشگاه دارید، آن را به همراه جزئیات کامل در سایت منتشر کنید. مخاطبان شما دوست دارند که با اطلاعات کامل مواجه شوند که هیچ ابهام و تردیدی در آن وجود نداشته باشد. این یک سراحی سایت شرکتی خوب است.

 

۷- بخش نظرسنجی را در طراحی سایت ورزشی راه اندازی کنید

آمار طراحی سایت شرکتی نشان داده است که آن دسته از وب سایت هایی که دارای فرم نظرسنجی مخاطبان هستند، رشد بیشتری دارند، چرا که تغییرات لازم را می توانند بر حسب نظرات کاربران در سایت ایجاد کنند. این کار به معنای احترام برای مخاطبان است. فرم تماس با ما یا نظرسنجی از کیفیت خدمات باشگاه ورزشی یا محتواهای تولید شده در سایت، بهترین گزینه برای این بخش از طراحی سایت شرکتی باشگاهی است.

 

۸- با طراحی ریسپانسیو سایت بدنسازی رضایت مشتریان خود را جلب کنید

طراحی ریسپانسیو سایت به معنای طراحی با در نظر گرفتن ابعاد صفحه نمایش های مختلف است. که موجب بالا رفتن رضایت کاربران سایت خواهد شد. اگر طراحی سایت شرکتی ورزشی شما به صورت ریسپانسیو نباشد. بازدیدکنندگانی که از صفحه نمایش های کوچک مانند گوشی های هوشمند استفاده می‌کنند در استفاده از سایت دچار مشکل می‌شوند.

به عنوان مثال تصاویر ورزشی موجود در سایت را بزرگ مشاهده می‌کنند. یا منوهایی که داخل آن جداول مربوط به زمانبندی یا لیست تعرفه قیمت ها قرار دارد به درستی نمایش داده نمیشود. به این صورت که از صفحه نمایش های بزرگ همچون تلوزیون و کامپیوتر تا صفحه نمایش های کوچک، اجزای سایت را به درستی مشاهده کنند.

 

۹- طراحی بخش مدیریت و پشتیبانی سایت ورزشی

پیشنهاد می‌کنیم که در سایت ورزشی خود، بخشی به عنوان خدمات پشتیبانی آنلاین سایت در اختیار کاربران قرار دهید که بتوانند با شما به شکل کامل در ارتباط باشند.

همچنین بخش خیلی مهم پس از طراحی سایت شرکتی ورزشی ، مدیریت سایت می‌باشد. در صورتی که زمان و تخصص کافی برای پشتیبانی سایت خود را نداشته باشید، می‌توانید از خدمات پشتیبانی سایت شرکت دالین وب استفاده کنید. از خدمات پشتیبانی می‌توان به بروزرسانی، تهیه نسخه پشتیبان، تولید محتوای سئو شده، بهینه سازی وب سایت اشاره کرد. شرکت طراحی سایت دالین وب در طی تمامی مراحل طراحی وب سایت و همینطور پس از اتمام کار، این وظیفه را برای خود می داند که به تمامی سوالات و ایرادات به وجود آمده، به بهترین شکل پاسخ دهد.

شما این اطمینان را می توانید داشته باشید که در مراحل طراحی وب سایت ورزشی خود، پاسخگویی و راهنمایی تیم دالین وب را همراه خود دارید.

 

۱۰- وبلاگ را در طراحی سایت ورزشی فراموش نکنید

اصلی ترین و مهم ترین قسمت طراحی سایت شرکتی باشگاه ورزشی طراحی وبلاگ سایت است. بلاگ یا وبلاگ در سایت مانند یک مجله خبری – آموزشی عمل می کند. می توانید در بلاگ سایت، مطالبی نظیر تمرینات تناسب اندام، روش های اصولی تغذیه سالم، بررسی ارزش غذایی مواد غذایی مختلف، پاسخگویی به سوالات کاربران، معرفی رشته های ورزشی و بدنسازی و بسیاری موارد دیگر را منتشر کنید. این کار، دقیقاً به معنای تخصصی کار کردن است. اگر هر روز و به طور مداوم تلاش کنید قطعاً موفق خواهید شد.

 

۱۱- عضویت اینترنتی کاربران در طراحی سایت ورزشی

امکان عضویت کاربران در طراحی سایت شرکتی باشگاهی فراهم می شود. این کار علاوه بر جلوگیری از بی نظمی در باشگاه موجب صرفه جویی در وقت و هزینه اعضا برای مراجعه جهت ثبت نام می شود. این کار موجب سهولت مشتریان و مسئولان باشگاه می شود.

اینکار نیازمند شرایط زیر است:

پرداخت آنلاین شهریه یا هزینه خدمات باشگاه بدنسازی
پرداخت هزینه و شهریه ماهانه عضویت یکی از مراحل ثبت نام و عضویت در باشگاه ورزشی است. بدین منظور باید در طراحی سایت  فروشگاهی پرداخت آنلاین وجود داشته باشد که از طریق درگاه های پرداخت بانکی کاربر قادر است مبلغ مورد نظر خود را پرداخت نماید.

بخشی مجزا برای هر کاربر در سایت
برای مکانیزه نمودن کارها بعد از عضویت کاربر بخشی برای هر کاربر در نظر گرفته می شود تا ضمن ذخیره مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در بخش مختص به خود، اطلاعات مربوط به وی را نیز شامل می باشد.

 

سفارش طراحی اپلیکیشن ورزشی و بدنسازی

تیم دالین وب با تخصص در زمینه طراحی اپلیکیشن موبایل ورزشی ، این فرصت را فراهم کرده است. که همراه با ایجاد سایت ورزشی خود، یک اپلیکیشن همگام و کارآمد را بتوانید سفارش دهید. با استفاده طراحی اپلیکیشن بدنسازی قادر خواهید بود که امکانات و خدمات سایت خود را با کیفیتی به مراتب بالاتر به وسیله یک اپلیکیشن حرفه ای و کاربردی به کاربران ارائه نمایید.

 

سئو سایت ورزشی و بدنسازی و کاربرد های آن

سئو و بهینه سازی سایت یکی از موارد مهم در طراحی سایت شرکتی بدنسازی است. به این دلیل که حتی اگر سایت شما به خوبی طراحی شده باشد و از گرافیک جذاب و زیبایی برخوردار باشد اما اصول بهینه سازی به درستی در آن استفاده نشده باشد. اعتبار سایتتان نزد موتور های جستجو کاهش پیدا می‌کند.

هر چه میزان اعتبار سایت پایین تر باشد، شما جایگاه خوبی در نتایج جستجو گوگل نخواهید داشت و این موضوع به منزله‌ کاهش مشتریان است. زیرا به طور تقریبی ۷۰ درصد از کلیک ها بر روی ۳ لینک ابتدائی گوگل انجام می‌شود، بنابراین اگر سایت شما از اصول سئو پیروی کند، میزان بازدید بالا خواهد رفت که این امر موجب افزایش تعداد مشتریان خواهد شد.

خواندن این مقاله  فروش میلیاردی با طراحی و داشتن فروشگاه اینترنتی

 

برای داشتن سایت ورزشی باید چه نکاتی را رعایت کرد؟

طراحی سایت ورزشی از چه قسمت هایی تشکیل شده است؟

طراحی سایت شرکتی باشگاه ورزشی به تمام حوزه های ورزشی، بدنسازی و رشته های ورزشی تعلق دارد و گروه های سنی مختلف در دو رده مردان و زنان را شامل می شود. یک وب سایت حرفه ای باشگاه ورزشی شامل قسمت های زیر است:

 • صفحه اصلی (این صفحه شامل تصاویر اصلی از باشگاه، منوی اصلی، اطلاعات تماس،  می باشد)
 • بلاگ باشگاه (این قسمت شامل مجله خبری و آموزشی است که محتواهای مفید را در بر می گیرد)
 • برنامه های ورزشی باشگاه
 • آموزش ها و تمرینات ورزشی
 • خدمات (انواع خدمات ورزشی، مشاوره سلامتی و … در این بخش درج می شوند)
 • امکانات و تجهیزات باشگاه (در این قسمت می توانید تصاویر از تجهیزات باشگاه را با کیفیت بالا منتشر کنید)
 • نحوه ثبت نام و تعرفه ها
 • درباره باشگاه
 • اطلاعات تماس
 • فرم نظر سنجی
 • رویدادها
 • افتخارات و گواهینامه ها

 

 نتیجه گیری بخش طراحی سایت شرکتی ورزشی

در ساخت سایت ورزشی مزایای بیشمار دیگری وجود دارد که ما در این بخش سعی خود را کردیم تا به بررسی کامل آنها بپردازیم چنانچه هر گونه سوال یا ابهامی در طراحی سایت شرکتی باشگاهی داشتید می‌توانید با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما استفاده کنید. همانطور که می‌دانید سفارش طراحی سایت یکی از مواردی است که موجب افزایش مشتریان، رونق کسب کار و در نهایت افزایش درآمد شما شود.

 

~~~~~~~~~~ املاک، آژانس های مسکن و بنگاه ها ~~~~~~~~~~

 

۷ مزیت طراحی سایت املاک ، بنگاه و آژانس مسکن

طراحی سایت املاک حرفه ای چگونه است؟ امروزه بسیاری از صاحبین و مشاورین املاک در صدد طراحی سایت مشاورین املاک برآمده اند. این امر سبب می شود، مشاورین املاک بهتر بتوانند امور و کسب و کار خود را مدیریت کنند. طراحی سایت شرکتی خرید و فروش ملک کمک می کند، کسانی که در این زمینه مشغول به کار هستند، بتوانند کسب و کار خود را به صورت آنلاین و اینترنتی نیز پیش ببرند.

امروزه حضور در فضای مجازی برای مشاوران املاک و نمایش آنلاین املاک به مشتری و امکان سرچ ملک از مهمترین امکاناتی است که هر مشاوره املاک بروزی باید داشته باشد. هر گاه شما بخواهید کسب و کار خود را به صورت آنلاین و اینترنتی پیش ببرید ناگزیر به طراحی سایت شرکتی نیاز دارید.

طراحی سایت شرکتی املاک و بنگاه مسکن اولین و مهم ترین قدم برای داشتن یک تجارت اینترنتی است. مشتریان شما می توانند بصورت آنلاین املاک مورد نظر خود را برای خرید یا اجاره بیابند و سپس با شما هماهنگی های لازم جهت بازدید ملک را انجام دهند.

چه در تکنولوژی عقب باشید و چه روز به روز خودتان را با تکنولوژی به روز کنید. این موضوع را خیلی خوب می‌دانید که امروزه همۀ کارگزاری‌ها به یک سایت املاک و مستغلات مخصوص به خود نیاز دارند. داشتن چنین سایتی از مزیت‌های زیادی برخوردار است که در ادامه به چندین مورد از چشم‌گیرترین آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

 

۱- حضور قدرتمند آژانس مسکن شما در صفحات وب

مشتریان از طریق موتور جستجوهای گوگل شما را به راحتی و در سریع ترین زمان ممکن پیدا خواهند کرد. حتماً در نوار پایین سایت خود، آدرس دفتر، شماره تلفن، آدرس ایمیل و برند خود را قرار دهید تا کاربر با یک کلیک به آن دسترسی پیدا کند. از ایجاد فهرستی در «Google My Business» برای فهرست‌های محلی، که مختص منطقۀ شما هستند، اطمینان حاصل کنید. شما می‌توانید با توجه به محل زندگی مشتریان انتخاب کنید که چه کسی اول وب سایت شما را ببیند.

 

۲- ارائۀ اطلاعات بیشتر دربارۀ خود در طراحی سایت املاک

سایت املاک بهترین مکان برای کسب اطلاعات بیشتر مشتریان دربارۀ شما است. تقریباً در هر تجارتی این موضوع از اهمیتی ویژه‌ای برخوردار است. دربارۀ دستاوردها و جوایزی که کسب کرده‌اید، رویدادهایی که در آن حضور داشته‌اید، مشارکت‌ های اجتماعی و همچنین پیشینه شخصی و شایستگی‌ های خود صحبت کنید و تصاویری از آن‌ها را نیز به اشتراک بگذارید. وقتی مردم از این طریق شما را بشناسند، خیلی راحتتر به شما اعتماد می‌کنند و آن حس خوب ایجاد می‌شود.

 

۳- در معرض دید قرار گرفتن سایت املاک با ویژگی‌های خاص خود

بخش عمده‌ای از سایت املاک و مستغلات باید به توضیحات ملک اختصاص داده شود. می‌توانید هر چقدر می‌خواهید در این قسمت خود را نشان دهید، با ارائۀ توضیحات کامل، تصاویر و حتی در مواردی تورهای مجازی ۳۶۰ درجه‌ای. همچنین فهرست ایجاد شده در سایت املاک شما می‌تواند (به صورت رایگان) از طریق پیوندهای خارجی به صفحات رسانه‌های اجتماعی شما، سایر سایت‌های املاک، سایت‌های اجتماعی و غیره دسترسی پیدا کند.

 

۷ مزیت طراحی سایت املاک حرفه ای

۴- ساخت سایت املاک با یک نام تجاری در گوگل

اگر تا به حال موفق به تبدیل کسب و کار خود به یک برند نبوده‌اید یا اصلا چنین چیزی در فکرتان نبوده است، حال وقت آن فرا رسیده که دربارۀ چنین موضوعی فکر کنید. تصور کنید که عکس شما در همه‌ جا خواهد بود و مردم دائماً دربارۀ شما و کسب‌ و کارتان صحبت می‌کنند.

اگر یک سایت املاک بسیار خوب طراحی شده باشد، می‌تواند نقطۀ شروع شما و آژانس شما برای تبدیل شدن به یک برند برگزیده در بازار محلی باشد. فرصت طراحی سایت شرکتی املاک را از دست ندهید.

 

۵- صحبت دربارۀ طراحی سایت آژانس مسکن و بنگاه شما

چرا منتظر یک روزنامه‌نگار محلی بمانید تا دربارۀ شما در روزنامه یا یک مجلۀ مقاله‌ای بنویسد؟ آیا می‌خواهید در جامعه محلی شناخته شده و مورد احترام قرار بگیرید؟ تکنولوژی مدرن این توانایی را در اختیار شما قرار می‌دهد. خودتان می‌توانید بدون نیاز به هیچ شخص دیگری و بدون هزینۀ اضافی اطلاعات، جزئیات مربوط به مناطقی که در آن کار کرده‌اید، تجارب و زمینه‌های تخصص خود در سایت وارد کرده و بدین طریق خوانندگان را به خود جذب کنید.

 

۶- تبادل اطلاعات آسانتر بین مشتریان طراحی سایت املاک

دیگر نیاز نیست مشتریان تماس بگیرند و ساعت‌ها منتظر صحبت با پذیرش باشند. دیگر به تنظیم قرار ملاقات و صرف زمان برای پر کردن اطلاعات اولیه نیست، همۀ این موارد را میتوان تنها در چند سطر در سایت املاک شما ارائه داد. کاربران می‌توان در عرض چند ثانیه آن‌ها را بخوانند و بدون اتلاف وقت به مرحلۀ بعدی بروند. همۀ این کارها را می‌توان ۷ روز هفته، ۲۴ ساعت شبانه‌روز و نه فقط در ساعات اداری انجام داد.

 

۷- لیست املاک در سایت برای مشاهده کاربران

صفحه‌ی لیست املاک واضح است که مهمترین بخش وب سایت املاک و مستغلات شماست. بسیار مهم است که صفحه‌ی لیست املاک شما به گونه‌ای طراحی شود که هم نظر مخاطب را جلب کند و هم دسترسی به آن راحت باشد.

این نکته را همیشه به یاد داشته باشید که تجربه کاربر، باید در درجات اول هدف شما قرار گیرد. اگر خریدار نتواند به راحتی به صفحات و املاک مد نظر خود دسترسی پیدا کند ممکن است سایت شما را ترک کند.

 

ویژگی‌های صفحه‌ی لیست املاک باید شامل:

 • گالری املاک با تصاویر HD و اطلاعات کلیدی در مورد ملک
 • دارای نوار جستجوگر
 • دارای دسته‌بندی مناسب
 • دکمه اشتراک‌گذاری، کاربران بتوانند به راحتی با دیگر افراد نظرات خود را به اشتراک بگذارند.
 • نقشه‌های جاسازی شده که به کاربران امکان می‌دهد براساس مکان جستجو کنند.
 • پاک کردن برخی CTA‌ ها که موجب شلوغ شدن صفحات لیست املاک می‌شوند و … .

 

چرا باید طراحی سایت شرکتی املاک حرفه ای داشته باشیم؟

در چند سال اخیر با وجود کم بودن تعداد وب سایت های املاک در بازار آنلاین، رقالب برای این شغل کم بوده. ولی در حال حاضر تعداد سایت های مشاورین املاک در سطح شهر زیاده شده است. پس در نظر داشته باشید که با توجه به نیاز مردم ما هم بعنوان یک مشاور املاک کسب و کار خود را انلاین کنیم تا بتوانیم در حوزه کسب و کار خود موفق تر عمل کنیم.

 

طراحی وبسایت برای املاک

طراحی سایت شرکتی تنها برای مدیر دفتر فروش ملک کاربردی نیست بلکه برای مشاور املاک هم یکی از پرکاربردترین ویژگی‌ها است. در حال حاضر اکثر املاک های سطح شهر کسب و کار خود را آنلاین کرده و ساخت سایت برای املاک خود را شروع کرده اند. همچنین تمام فایل های خود را در آن انتشار داده و این دلیل رشد اصلی سایت املاک آنها است.

دقت کنید که کم کم مشتریان برای اینکه بخواهند خانه ای را خرید، اجاره و رهن کنند اگر سایتی وجود داشته باشد که اطلاعات ملکی آنها را موجود داشته باشد به آن مراجعه می‌کنند. پس باید طراحی سایت شرکتی آژانس املاک را به بهترین شکل ممکن و حرفه ای طراحی کنیم. مشاور املاک نیز با داشتن یک دسترسی ساده میتواند فایل های خودش را به عموم مردم نشان دهد. در این صورت داشتن سایت مشاوره املاک برای تمام اعضای مجموعه مفید است.

 

هدف اصلی طراحی سایت املاک و بنگاه مسکن

هدف اصلی از طراحی سایت شرکتی املاک افزایش تعداد فروش و افزایش معاملات ملکی برای بنگاه املاک و تجاری ما می باشد. حوزه ی املاک نیز از این قاعده مستثنی نیست. یک کسب و کار اینترنتی و آنلاین به یک وب سایت نیاز دارد تا اعتبار داشته باشد.

بنگاه های معاملات ملکی و همچنین بعضی از مبتکران در زمینه تجارت الکترونیک با استفاده از نیاز مردم به خرید و اجاره ملک و جستجو در مورد ملک، توانسته اند تعداد زیادی از مشتریان خود را از بین کاربران اینترنتی، توسط طراحی سایت شرکتی بدست آورند.

این بنگاه ها با معرفی خود در دنیای اینترنت توانسته اند در زمینه املاک و همچنین رسیدن به صدر لیست جستجو کلمات کلیدی در مورد املاک، به هدف افزایش فروش و افزایش معاملات خود دست پیدا نمایند.

 

ویژگی های کلیدی طراحی سایت شرکتی املاک و مسکن

اینکه شما چگونه می توانید با طراحی سایت شرکتی املاک خود و از چه طریقی می خواهید به سود دهی برسید بستگی به تفکر استارتاپی شما خواهد داشت. در ادامه طراحی سایت املاک حرفه ای باید گفت، به طور مثال می تواند سود دهی شما بر روی فروش تبلیغات به مالکان زمین، ساختمان ها، خانه ها و املاک باشد که میخواهند به صورت فوری فروش خود را انجام دهند.

شما برای این افراد در ازای پرداخت هزینه لازم، یک جایگاه ویژه برای نمایش به بازدید کنندگان خواهید داد. در ادامه به مهم‌ترین ویژگی‌های طراحی سایت فروشگاهی املاک شما به عنوان یک مشاور املاک موفق اشاره خواهیم کرد.

ویژگی های سایت بنگاه و آژانس مسکن برای طراحی

 

۱- سرعت بالا در طراحی صفحات سایت مشاور املاک

سرعت بالای سایت از اهمیت بسزایی برخوردار است، زیرا اگر بازدیدکنندگان مجبور باشند خیلی طولانی منتظر بمانند.احتمالاً برای یافتن یک سایت کاربر پسندتر به نتایج جستجو باز می‌گردند. ابزار Mobile-Friendly Test به شما کمک می‌کند تا تعیین کنید که آیا سایت فعلی شما در این آزمون موفق شده یا خیر و فهرستی از مسائلی را که نیاز به توجه شما دارند در اختیار شما قرار می‌دهد. از موارد بسیار مهم دز طراحی سایت شرکتی همین مورد است.

 

۲- انتشار مطالب مفید در وبلاگ سایت مسکن خود

این مطالب باید ترکیبی از مقالات آموزنده، محتوای بصری و مصاحبۀ با صاحبان مشاغل محلی باشد.

ایجاد محتوای ویدئویی

استفاده از نشانه‌گذاری‌های داده‌های سازمان‌یافته

نشانه گذاری داده‌های ساختاریافته یا طرحواره به گوگل و سایر موتورهای جستجو کمک می‌کند تا درباره نوع محتوای صفحه شما اطلاعات بیشتری کسب کند. اگر مطمئن نیستید که از چه چیزی استفاده کنید یا از کجا شروع کنید، با یک متخصص سئو مشورت کنید. هنگام افزودن طرحواره به سایت خود، به بررسی دقت آن با ابزار تست داده‌های سازمان‌ یافته بپردازید.

 

۳- قابلیت دسترسی آسان برای مشتریان طراحی سایت املاک

اولین ویژگی طراحی سایت شرکتی املاک که باید به آن دقت کنید این است که در سایت املاک باید آگهی های خرید و فروش و اطلاعات تخصصی در رابطه با ملک ها و اخبار مربوط به مسکن وجود داشته باشد. تمامی دسته بندی ها باید به طور مرتب و قابل دسترس در سایت دیده شود. سایت شما باید به گونه ای باشد تا کاربر احساس کند برای آن ارزش قائل هستید.

 

۴- طراحی منحصر به فرد سایت املاک با دالین وب

در طراحی وب سایت املاک باید دقت کنید که ظاهری مرتب و منظم داشته باشد تا کاربر بتواند به راحتی به آنچه که می‌خواهد دسترسی داشته باشد. از ابزار و امکاناتی که سایت شما را شلوغ می کند استفاده نکنید. طراحی اختصاصی سایت باعث جلب رضایت مشتریان شما میشود.

سفارش و قیمت طراحی سایت املاکی

 

۵- جستجوی آسان در سایت املاک و بنگاه مسکن

همه افرادی که وارد صفحه می شوند ابتدا چیزی که مدنظرشان است را سرچ میکنند تا به راحتی به آن دسترسی داشته باشند. جستجوی پیشرفته در وب سایت املاک باید به گونه ای باشد که فرد بتواند نوع ملک، متراژ، تعداد اتاق ها و… را پیدا و انتخاب کند. هیچ کس دوست ندارد وقت خود را به راحتی از دست بدهد پس بهتر است گزینه جستجوی پیشرفته را در سایت املاک فعال کنید.

 

۶- صفحه تماس با مدیر وب سایت مشاوره املاک

این که کاربر بتواند به آسانی با مدیر وبسایت و مالک ملک ها تماس بگیرد بسیار حائز اهمیت است. فرد باید بتواند پس از انتخاب ملک مورد نظر خود با مشاور و مالک ملک به صورت تلفنی و حضوری صحبت کند.

 

۷- وجود نقشه برای هر ملک در سایت شرکتی

اینکه هر ملکی در کدام قسمت قرار دارد برای خریدار بسیار مهم است. نقشه ها شناسایی املاک را برای مشتریان آسان می کند. بهتر است از این قابلیت در طراحی سایت شرکتی املاک خود استفاده کنید تا مشتریان شما بتوانند به راحتی تصمیم بگیرند.

 

امکانات طراحی وب سایت املاکی و آژانس مسکن

در صورتی که قصد طراحی سایت شرکتی املاکی را پیدا کرده اید، از امکانات لازم می توان به پیدا کردن املاک در داخل نقشه، تفکیک کردن املاک بر اساس فروشی بودن، اجاره ای بودن و یا برای رهن برخوردار باشد. با کمی زمان و تحقیق میتوانید امکاناتی مازاد رقبای خود در سایت املاکتان قرار دهید.

 

۱- جستجوی ملک برای خرید در سایت

افراد می توانند جهت خرید ملک طبق فیلترهای جستجوی موجود در سایت اعم ازنوع ملک (ویلایی ، آپارتمان ، اداری ، تجاری ، زمین و …) ، قیمت ، متراژ ، عمر بنا ، امکانات مورد نظر (آسانسور ، پکیج ، چاه آب ، پارکینگ ، انباری و …) ملک خود را از بین ملک های ثبت شده در شهر و منطقه مورد نظر خود بیابند.

 

۲- جستجوی ملک برای رهن و اجاره در وبسایت

کاربران جهت اجاره ملک طبق فیلترهای جستجوی موجود در سایت اعم ازنوع ملک (ویلایی ، آپارتمان ، اداری ، تجاری ، زمین و …) ، قیمت رهن و اجاره مورد نظر ، متراژ ، عمر بنا ، امکانات مورد نظر (آسانسور ، پکیج ، پارکینگ ، انباری و …) ملک مورد نظر خود را از بین ملک های ثبت شده در شهر و منطقه خود بیابند.

 

۳- ثبت رایگان ملک برای فروش و اجاره توسط کاربران

هر کس ملکی برای فروش دارد، محتوا گذار سایت شما می شود. افراد می توانند ملک خود را در سایت شما درج نمایند و تصاویر و امکانات ملک خود را در سایت درج نمایند . شما به عنوان مدیر سایت تنها با یک کلیک می توانید ملک را تایید کرده و در سایت نمایش دهد .

 

۴- ثبت درخواست ملک برای خرید یا اجاره توسط کاربران

همانطور که افراد برای جستجو در مورد ملک جهت خرید یا اجاره به مشاور املاک شما مراجعه حضوری دارند و امکانات مورد نظر ملک خود را بیان می کنند . اکنون می توانند ملک مورد نظر خود را با امکانات مورد نظر در سایت ثبت نمایند. شما پس از یافتن ملکی مطابق با درخواست مشتری، به مشتری اطلاع رسانی نمایید .

 

هزینه و قیمت طراحی سایت املاک و مسکن

اگر می‌خواهید یک سایت حرفه‌ای و پیشرفته داشته باشید. تا محصولات و خدمات خود را به بهترین شکل ممکن منتشر و کسب درآمد کنید. باید یک وب سایت با ساختار و طراحی استاندارد داشته باشید. که اصول بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ در آن رعایت شده باشد.

اگر قصد دارید یک کسب و کار اینترنتی با درآمد بالا داشته باشید، می‌توانید پکیج‌های قیمت طراحی سایت را که جهت انجام این کار برای شما عزیزان قرار داده‌ایم را مشاهده و بر روی دکمه ثبت سفارش کلیک کنید. در صورت نیاز به مشاوره قبل از خرید می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی با ما در ارتباط باشید.هزینه ی طراحی سایت شرکتی املاک و پیاده سازی آن بستگی به امکانات مورد نظر شما برای وب سایت خود دارد.

جمع بندی این بخش

همیشه سعی کنید در هر کاری بهترین باشید و به جزئیات دقت کنید تا مشتریان بیشتر و بهتر به شما اعتماد کنند. تیم متخصص دالین وب برای پیشرفت کسب و کار شما و افزایش فروش پا به عرصه خدمات طراحی سایت اختصاصی وردپرس گذاشت. تا دیگر افراد دغدغه‌ای برای افزایش درآمد خود نداشته باشند. شما می توانید تجربه خوبی از فروش آنلاین در گوگل داشته باشید.

~~~~~~~~~~ گردشگری ، تفریحی ، توریستی و مسافرتی ~~~~~~~~~~

کسب درآمد از سفارش طراحی سایت گردشگری و تفریحی

گسترش دنیای دیجیتال باعث شده تا در زمینه گردشگری با طراحی سایت شرکتی گردشگری و نیز طراحی اپلیکیشن گردشگری در کنار آن، کمک بسیاری داشته باشند. علاقه افراد به سفر و گردشگری باعث شده است تا ابزار های مختلفی مثل نقشه ها ، تصاویر و … ایجاد شده اند تا به افراد کمک کنند تجربه خوبی از مسافرت خود داشته باشند. در سایت های آژانس‌های مسافرتی تمرکز روی افزایش تعداد تور و جذب گردشگران بیشتر برای مسافرت‌های یک روزه، چند روزه و یا حتی چند ماهه است.

وقتی صحبت از طراحی سایت شرکتی مسافرتی می‌شود باید به تمامی خدماتی که چه به صورت رایگان و چه به صورت پولی می‌تواند گردشگر را به سمت شما جذب کند توجه کنید. عمده جستجوهایی که افراد برای گردشگری توسط آژانس مسافرتی انجام می‌دهند.

از خدمات پایه که میتوان برای طراحی سایت آژانس مسافرتی در نظر داشت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • معرفی کامل آژانس گردشگری در سایت
 • ارائه تورهای داخلی و خارجی به همراه جزییات کامل در وبسایت گردشگری
 • نمایش کامل برنامه‌های هر تور همراه با جزییاتی مانند نمایش روی نقشه
 • جاذبه‌های گردشگری هر شهر از هر کشور از دنیا که در آنها فعالیت دارید
 • امکان ارائه آفر و کد تخفیف جهت برگزاری تورهای گردشگری در ایام خاص
 • اشتراک گذاری تورها با دوستان و دعوت از آنها در سایت آژانس مسافرتی

تنها چند قدم تا شروع داستان موفقیتت فاصله داری…

 

۶ مزیت‌ کاربردی طراحی سایت تفریحی و گردشگری

از مهم ترین سود و منفعتی که طراحی سایت شرکتی تفریحی گردشی برای شما به همراه دارد این است که، اگر طراحی سایت شرکتی شما به صورت حرفه ای و تخصصی انجام شده باشد قادر خواهید بود.

افراد بسیار زیادی را به طراحی سایت خود جذب کنید زیرا امروزه تعداد افرادی که سفر می کنند مدام در حال افزایش است و این افراد همواره به دنبال مرجعی معتبر برای کسب اطلاعات دقیق درباره ی مکان های تفریحی هستند.

 

طراحی سایت شرکتی گردشگری تفریحی

۱- تبلیغات سریع اینترنتی در وبسایت گردشگری

تبلیغات شما اگر به صورت چاپی باشد ، بسیار زمان بر خواهد بود. اما با طراحی سایت شرکتی گردشگری یا طراحی سایت آژانس مسافرتی می توانید تبلیغات خود را در زمان کم انجام دهید. مهم ترین عامل رشد و دیده شدن هر کسب و کاری تبلیغات هدفمند است.

 

۲- هزینه کم تبلیغات سایت تفریحی و مسافرتی

همان طور که می دانید هزینه تبلیغات در بستر های مختلف نسبت به راه اندازی وب سایت گردشگری بسیار زیاد است. پس شما می توانید با هزینه کم بهترین بازخورد را داشته باشید. مهم ترین عامل انصراف از تبلیغات هزینه های آن است. با سفارش طراحی سایت مسافرتی این هزینه برای شما بهینه میشود.

 

۳- جذب مشتریان زیاد در سایت خود

ایجاد سایت گردشگری به شما کمک می کند تا مشتریان در طیف وسیع تری جذب برند شما شده و به شما دسترسی داشته باشند. مشتری بیشتر یعنی فروش و درآمد بیشتر سایت.

 

۴- اشتراک گذاری تور ها به صورت آنلاین در سایت گردش گری

اگر طراحی سایت شرکتی گردشگری مناسب باشد و تور های کاملی در سایت باشد، این امکان را می دهد که کاربران تور های سایت را با دوستان خود به اشتراک بگذارند. قدرت اشتراک مطالب سایت را نباید دست کم گرفت. شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی موفقیت در کسب و کارهای اینترنتی هستند.

 

۵- امکان تجزیه و تحلیل مکان‌ها بر روی نقشه در سایت مسافرتی

شما با استفاده از طراحی سایت توریستی این امکان را پیدا می کنید که تجزیه و تحلیل های پیشرفته و پیچیده ای از مقاصد گردشگری انجام دهید. از دیگر امکانات در طراحی سایت شرکتی توریستی مشاهده نقشه و توضیحات کاملی از جاذبه های گردشگری است.

 

۶- طراحی سایت شرکتی مسافرتی محدود نبودن به زمان و مکان

با استفاده از سایت های گردشگری شما دیگر به زمان و مکان محدود نیستید و می توانید در هر لحظه و در هر جا از اطلاعات و تور های سایت استفاده کنید. فقط کافیست تولید محتوای سایت شما بهینه و هدفمند باشد.

 

نکاتی که در قیمت طراحی سایت مسافرتی و توریستی باید توجه کرد

داشتن ظاهری زیبا و کاربر پسند مهم ترین نکته در طراحی سایت شرکتی گردشگری داشتن ظاهری زیبا و کاربر پسند میباشد. یعنی در طراحی سایت گردشگری باید اصول زیبا شناختی را رعایت کنید. زیرا افراد از هر سلیقه و ایده مختلف به سایت توریستی گردشگری شما جذب خواهند شد. دسترسی کامل کاربران به اطلاعات، قرار دادن امکانات به صورت کامل در اختیار کاربران و نمایش صحیح اطلاعات و دسترسی آسان به خدمات سایت از جمله مواردی است که در قیمت طراحی سایت گردشگری باید مورد توجه قرار گیرد.

 

ساخت سایت گردشگری با قالب های حرفه ای توریستی

هر روزه شاهد تعییرات زیادی در حوزه صنعت گردشگری هستیم. به طوری که امروزه گردشگری یکی از مهم ترین بخش های هر کشوری محسوب می شود. امروزه افراد برای مسافرت های خود از قبل برنامه ریزی می کنند، بلیط هواپیما و یا قطار خود را رزرو می کنند.

همچنین برای اسکان خود در مسافرت هم به دنبال هتل می گردند و جایی را انتخاب می کنند. همه این اقدامات با استفاده از طراحی سایت شرکتی مسافرتی امکان پذیر است. گردشگران با جستجو در سایت های گردشگری می توانند علاوه بر رفع تمام نیاز های سفر خود ، با آداب و رسوم آن شهر آشنا شوند.

 

قیمت طراحی وبسایت گردشگری

طراحی وب سایت مسافرتی در چه جاهایی کاربرد دارد؟

بسیاری از افراد بر این باورند که طراحی سایت مسافرتی گردشگری تنها برای رزرو هتل و بلیط هواپیما یا قطار است. اما جالب است بدانید که بسیاری از مکان های تفریحی فرهنگی به طراحی سایت شرکتی گردشگری نیاز دارند. به طور کلی هر مکانی که به گردشگر نیاز داشته باشد، طراحی سایت گردشگری بهترین گزینه برای کسب و کارشان است. برای مثال در مکان های تاریخی چیزی به اسم رزرو بلیط وجود ندارد. اما می توان اطلاعات عمومی در مورد این مکان را در اختیار عموم قرار داد.

طراحی سایت گردشگری مسافرتی مناسب مشاغل زیر است:

 • طراحی وب سایت آژانس مسافرتی
 • راه اندازی سایت برای اقامتگاه ها
 • طراحی سایت هتل
 • ساخت سایت شرکت هواپیمایی
 • طراحی سایت شرکتی توریستی

 

قیمت و هزینه طراحی سایت هواپیمایی ، توریستی و گردشگری

هر شرکت و کسب و کاری نیازهای خاص خود را دارد.  همچنین شما میتوانید با توجه به گستردگی فعالیتتان برای طراحی وبسایت و طراحی اپلیکیشن موبایل شرایط و جزئیات کار مورد نیاز خود را با مشاورین دالین وب در میان بگذارید تا مناسب ترین راهکار برای موفقیت کسب و کار شما ارائه گردد.

در ازای مبلغی که بابت هزینه طراحی سایت وردپرس گردشگری یا طراحی سایت آژانس مسافرتی پرداخت می کنید. به مزایایی نظیر افزایش مراجعین و همینطور افزایش درآمد دست پیدا خواهید کرد.

 

مراحل سفارش ساخت سایت گردشگری در شرکت دالین وب

مشخص کردن هدف: اهداف خود را از طراحی سایت شرکتی هواپیمایی گردشگری مشخص کنید.
طراحی عناصر اولیه گرافیکی : طراحی بصری یا همان UI/UX سایت که بیانگر نمای سایت است شروع می شود.
تولید محتوا سایت : خدمات تولید محتوا برای سایت گردشگری با در نظر گرفتن اصول سئو سایت انجام می شود.
پشتیبانی سایت :بعد از طراحی وب سایت گردشگری خدمات پشتیبانی به مدت مشخص انجام می شود.

 

بخش‌های مختلف در طراحی سایت توریستی و مسافرتی

در ادامه با مهم ترین بخش ها در طراحی سایت شرکتی مسافرتی آشنا میشوید. سعی شده کلیه بخش ها بصورت مختصر و کاربردی توضیح داده شود.

۱- خرید آنلاین بلیط در سایت تفریحی

یکی از مهم ترین خدماتی که می توان در سایت های گرشگری ارائه داد رزرو آنلاین بلیط می باشد. شاید بتوان گفت این بخش از سایت می تواند یکی از قسمت های تعیین کننده در ترافیک سایت ها باشد. این سرویس می تواند سایت شما را به فروشگاه اینترنتی تبدیل کند.

 

۲- معرفی جاذبه‌های وبسایت گردشگری

برای این که بتوان کاربر را مجذوب سایت گردشگری کرده و آن ها را به مشتری دائم تبدیل کنیم، باید یک قسمت از سایت را به معرفی جاذبه های گردشگری چندین شهر از هر کشوری اختصاص دهیم.

علاوه بر این می توان با استفاده از این مطالب رتبه بندی سایت را بهبود دهیم. هر چه مطالب با کیفیت تر باشند ، کاربران بیشتری جذب سایت توریستی شما می شوند.

 

۳- ارائه خدمات مسافرتی در طراحی سایت شرکتی

در یک بخش از سایت که کاملا در دید مخاطبان قرار گرفته باشد ، می توان به طراحی پکیج هایی که خدمات مسافرتی را عرضه می کنند پرداخت. طراحی این قسمت را به گونه ای باید انجام داد تا مخاطب مجذوب آن شده و مرحله به مرحله وارد پرداخت آنلاین سایت شود. این قسمت می تواند منبع درآمد جداگانه برای سایت باشد. در طراحی سایت شرکتی مسافرتی خود اهمیت درگاه پرداخت آنلاین را دست کم نگیرید.

 

۴- معرفی تور های داخلی و خارجی با جزئیات کامل

در این بخش از سایت گردشگری می توان دو قسمت مجزا برای سایت در نظر بگیریم . یکی تحت عنوان تورهای داخلی که به معرفی آخرین تور های داخلی و اطلاع رسانی در مورد آن ها می پردازیم . یکی دیگر هم تحت عنوان معرفی تور های خارجی از هر شهر و کشور و دسته بندی آن ها برای انتخاب راحت مشتریان.

 

۵- دسته بندی هتل ها در طراحی سایت هتل

افراد تمایل دارند تا در مورد کیفیت ،قیمت و یا هر چیز دیگری در مورد هتل خود بدانند. پس بهتر است سرویسی را ارائه دهیم که هتل ها را بر اساس معیار های همچون قیمت ، چند ستاره بودن و… دسته بندی کند. همه ی این دسته بندی ها را در طراحی سایت هتل یا طراحی سایت رزرو اقامتگاه ذکر می کنیم.

 

۶- بخش وبلاگ و مقالات سایت مسافرتی گردشگری

به طور معمول این اتفاق می افتد که برای هر پکیجی که برای مشتریان در نظر گرفته می شود، امکان دارد تغییراتی رخ دهد که این تغییرات را در قالب اخبار در اختیار مشتریان قرار می دهند تا مشتریان بتوانند انتخاب های درستی داشته باشند.

این بخش را می توان در انواع مختلف طراحی سایت مثل طراحی سایت دانلود ، قیمت سایت شرکتی ، طراحی سایت شرکتی خدماتی و … قرار داد.

 

راه های کسب درآمد از طریق سایت آژانس مسافرتی و تور گردشگری

معمولا سایت های گردشگری خواه یا ناخواه بعد از مدتی بازدید کنندگان زیادی پیدا می کند. پس شرایط تا حد قابل قبولی برای کسب درآمد ازاین گونه سایت ها فراهم می شود.

کارهایی که می توان در این سایت ها انجام داد عبارتند از  طراحی سایت فروشگاهی برای فروش محصولات، در این سایت ها انجام می دهند که فروش بسیار خوبی هم دارد مثل بلیط های هواپیما ،قطار و اتوبوس یا ارائه اطلاعات جامع در مورد شهر های مختلف هر کشور با جزئیات کامل.

 

راه های کسب درآمد از طریق طراحی سایت آژانس مسافرتی

۱- طراحی فروشگاه اینترنتی سایت گردشگری و تفریحی

یکی از کارهای رسیدن به درآمد در سایت های گردشگری راه اندازی فروشگاه اینترنتی در این گونه سایت ها است . البته بهتر است محصولاتی که عرضه می شود، به این سایت ها نزدیک باشد. به عنوان مثال می توان چمدان های مسافرتی و یا هرچیز دیگری که برای یک سفر لازم و ضروری باشد.

شما می توانید در کنار طراحی سایت فروشگاهی ،طراحی اپلیکیشن فروشگاهی را در سایت خود داشته باشید. وجود اپلیکیشن موبایل حتی در طراحی سایت شرکتی نیز بسیار موثر است.

 

۲- طراحی وبسایت رزرو بلیط هواپیما و آژانس مسافرتی

بیشترین استفاده ای که می توان از طراحی سایت شرکتی توریستی و گردشگری کرد این است که مجموعه ای از اطلاعات مربوط به سفر و جاذبه های گردشگری شهر را جمع آوری کرد و در آن ها قرار داد و سپس اقدام به فروش بلیط همان شهر ها کرد .

بلیط های قطار، اتوبوس، هواپیما  را می توان در طراحی سایت رزرو بلیط استفاده کرد تا همه اقشار جامعه بتوانند از سایت شما خرید داشته باشند و کاربر سایت شما باشند.

شما می توانید امکان رزرو بلیط آنلاین با تخفیف را در سایت خود قرار دهید تا امکان خرید از سایت خود را افزایش دهید.

 

طراحی سایت گردشگری و تفریحی جهت سلامت

با توجه به گستردگی خدمات درمانی در ایران ، طراحی وب سایت گردشگری سلامت می تواند فرصت را برای جذب بیماران خارجی برای درمان در بیمارستان های با کیفیت ایرانی فراهم کند. با طراحی سایت شرکتی گردشگری سلامت تلفیقی از طراحی سایت پزشکی و طراحی سایت آژانس مسافرتی است. می‌توان با یک تیر، دو نشان زد.

به عبارت دیگر بیمارانی که برای درمان به بیمارستان می آیند ، علاوه بر استفاده از خدمات درمانی و زیبایی ، خدمات اقامتی و گردشگری را نیز برای مسافران خارجی فراهم می کند.

 

سفارش سئو سایت گردشگری

شما باید بتوانید اطلاعات و خود را به مشاهده کاربران سایت برسانید. پس باید سایت خود را برای موتور های جستجو سئو کنید. سئو سایت گردشگری رتبه سایت شما را بهبود می دهد و آمار بازدید و استفاده از خدمات سایت را ارتقا می دهد. تیم سئو دالین وب با کارشناسان ماهر در زمینه بازاریابی و سئو سازی سایت به شما کمک می کند تا در نتایج اولیه گوگل ظاهر شوید. برای سفارش سئو کافیست با مشاورین شرکت تماس بگیرید تا آن ها شما را راهنمایی کنند.

 

همین الان سفارش طراحی سایت دفتر هواپیمایی خود را انجام دهید

طراحی سایت شرکتی گردشگری از جمله مشاغل پر درآمد است که اگر اصول آن به درستی رعایت شود، می توان درآمد بسیار بالایی به دست آورد. شما می توانید علاوه بر داشتن یک سایت گردشگری ،ساخت اپلیکیشن موبایل نیر در کنار آن سفارش دهید تا قابلیت ها و  امکانات متعددی به آن اضافه کنید.

برای سفارش طراحی وبسایت  می توانید با تیم مشاوره دالین وب تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان طراحی سایت بهره مند شوید .

یا این که می توانید فرم تماس داخل این صفحه را پرکنید تا مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند.

 

~~~~~~~~~~ نمایشگاه خودرو ، فروش اتومبیل ، اجاره ماشین ، اتو گالری ~~~~~~~~~~

۱۴ نکته در سفارش طراحی سایت خودرو و نمایشگاه ماشین

طراحی سایت خودرو برای خودرو سازان و تولید کنندگان یک امر بسیار مهم تلقی می شود. زیرا به دلیل حجم بالای تولیدات نسبت به نمایندگی های مجاز قطعا روند پاسخگویی به مشتریان کند خواهد شد. اما با یک طراحی سایت شرکتی حرفه ای می توان این اخلال را جبران نمود. طراحی سایت نمایشگاه ماشین ، یکی از خاص ترین و البته جذاب ترین پروژه های طراحی سایت تخصصی است.

وب سایت های خودرو از نظر شکل ظاهری بسیار شیک، چشم نواز و مهیج هستند. کمتر کسی است که از وب سایت های خودرو و وسایل نقلیه بازدید کند اما شیفته و مجذوب تصاویر و نمای آن نشود. صنایع خودروسازی، فروشندگان و نمایشگاه های خودرو، مراکز خودروهای سنگین، مراکز خدمات تعمیرات و نمونه هایی از این کاربردها، اصلی ترین مشتریان طراحی سایت خودرو هستند.

 

اهمیت سفارش طراحی سایت خودرو و نمایشگاه اتومبیل

اهمیت طراحی سایت شرکتی اتومبیل برای بازاریابی دیجیتال هر جنبه ای از استراتژی بازاریابی دیجیتال شما را گسترش می دهد. در واقع وب سایت به عنوان ستون فقرات حضور شما، در دنیای وب می‌باشد و مصرف کنندگان را به وب سایت شما سوق می دهد. به همین ترتیب، مهم است که وب سایت شما ایده روشنی در مورد برند شما و انواع محصولات یا خدمات مجموعه شما را شامل شود.

همانطور که میدانید امروزه بازار خرید و فروش خودرو بسیار گرم است. در گذشته بازاریابی خودروها به صورت برونگرا صورت می گرفت. یعنی افرادی که قصد داشتند خودرو خود را به فروش برسانند یا خودرو خریداری کنند به محلی مراجعه می کردند تا خودرو خود را در معرض دید قرار دهند. اما امروزه بازاریابی برونگرا جایگاه خود را به بازاریابی درونگرا داده است.

راه اندازی سایت خرید و فروش خودرو

به این صورت که صاحبان یا خریداران خودرو به سایت های مختلف مراجعه کرده و هرآنچه که نیاز است. راجع به خودرو مورد نظرشان بدانند در آن سایت مطالعه می کنند.
حتی شرکت های تولیدکننده خودرو نیز بخش عمده ای بازاریابی و فروش خود را در سایت های مربوط به خودرو انجام می دهند. بنابراین ایجاد وب سایت خودرو از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. اینکه ساخت سایت خودرو به صورت جامع و کامل انجام شود و تمام امکاناتی که یک مراجعه کننده به سایت نیاز دارد، در اختیار مراجعه کننده قرار بگیرد.

 

نکات مهم و کاربردی برای موفقیت در طراحی سایت نمایشگاه ماشین

هر اندازه که نکات اصولی در راه اندازی سایت خودرو رعایت شود. سایت شما محبوبیت بیشتری داشته و در نهایت موفق تر عمل خواهد کرد. طراحی وب سایت خودرویی سالانه و بر اساس تغییرات موتورهای جستجو تغییرات بسیاری را به خود می بینند. در نتیجه به جهت چک کردن نکات در ایجاد وب سایت خودرو باید به صورت سالانه و بر اساس به روز ترین منابع موجود اطلاعات خود را به روز کنید.

فهرستی که در ادامه به جهت نکات طراحی سایت اتومبیل ذکر شده است تنها بخشی است. که می تواند به شما در شناخت کیفیت کار یک شرکت طراحی سایت خودرو خوب کمک کننده باشد. صنعت خودروسازی در حال حاضر یکی از بزرگ ترین بازارهای اقتصادی را در اختیار گرفته است. بنابراین توصیه می کنیم با طراحی سایت شرکتی ماشین از رقبای خود پیشی بگیرید. در این قسمت با مهم‌ترین نکات کاربردی در طراحی سایت خودرو آشنا خواهید شد.

 

قیمت سفارش ساخت وب سایت اجاره خودرو

۱- به کاربری آسان وب سایت اتومبیل دقت کنید

طراحی یک وب سایت قوی در حوزه خودرو زمانی کارایی خواهد داشت. که بتواند سهولت کار با صفحات مختلف سایت را برای کاربران فراهم سازد. وب سایت های خودرو باید به گونه ای طراحی شوند که در اولین لحظه ورود کاربر به سایت، توجه او را جلب کنند. درصد بالایی از آمار کاربران وب سایت خودرو، مشتریان هستند که قصد خرید خودرو یا سایر خدمات را دارند. بنابراین لازم است بتوانند در کمتری زمان و با چند کلیک ساده به قسمت های مختلف سایت هدایت شوند.

هنگام راه اندازی سایت خودرو حتما باید به این نکته توجه شود که امکان دسترسی آسان توسط کاربر وجود داشته باشد. کاربر ترجیح میدهد که زمانی که در سایت خودرو مشغول جستجو است به راحتی بتواند به هر بخش که می خواهد مراجعه کند. بنابراین هنگام طراحی وب سایت خودرو باید امکان جستجو وجود داشته باشد.

برای طراحی سایت شرکتی خودرو سعی کنید لینک ها و منوهای سایت را به گونه ای برنامه ریزی کنید. که دسترسی به اطلاعات، به زمان کمتری نیاز داشته باشد. بهتر است منو را به حالت دسته بندی و با قابلیت مشاهده زیرمنوها تنظیم کنید. تا مشتریان بتوانند در همان صفحه اصلی به عناوین تمام خدمات دسترسی پیدا کنند. به طور مثال، در منوی اصلی برای دسته بندی اصلی خرید خودرو، زیرمنوی خرید خودرو سواری، دوگانه سوز، بنزینی، گازی، اقساطی و … را قرار دهید. منوی آبشاری، بهترین مدل برای این کار است.

 

۲- طراحی ساده، روان و تأثیرگذار با سبک مینیمال برای ساخت سایت خودرو انتخاب کنید

قالب های مینیمال یا ساده همیشه طرفداران خاص خود را داشته است. این سبک را می توانید برای طراحی سایت شرکتی فروش خودرو به کار گیرید. تیم دالین وب پیشنهاد می کند اگر تصمیم دارید قالب های ساده و روان را برای وب سایت های خودرو انتخاب کنید. حتماً تغییرات اندکی در نمای ظاهری آن به وجود آورید. به طور مثال، تغییرات جزئی در رنگ منوی اصلی سایت، هدر یا فوتر، اندازه تصاویر در سایت اصلی، شیوه مشاهده منو و تیترها، قابلیت تحرک برخی تصاویر و …، پیشنهادات کاربردی هستند که ظاهر سایت را دلنشین و هیجان انگیز می سازند.

 

۳- از پس زمینه های ویدیویی در سایت نمایشگاهی خود استفاده کنید

درج ویدیو به عنوان پس زمینه وب سایت های خودرو، زیباترین و هیجان انگیزترین پیشنهاد برای طراحی سایت شرکتی نمایشگاه خودرو است. قطعاً برای هر فردی خوشایند است که هنگام بازدید از سایت خودرویی، ویدیوهایی برای او نمایش داده شود. ویدیوها، چشم کاربران را به خود خیره می سازند، در نتیجه بازدید و ترافیک وب سایت شما افزایش پیدا می کند.

پس زمینه های ویدیویی، یک انتخاب حرفه ای در طراحی سایت شرکتی نمایشگاه اتومبیل است. برای این قسمت می توانید ویدیوهایی از خودروهای زیبا، کلیپ های شرکت خودروسازی، ویدیوهایی از فناوری خودرو و … را منتشر کنید. این کار تخصصی را به شرکت طراحی سایت در شیراز بسپارید.

 

۴- اطلاعات موجود در طراحی سایت فروش ماشین را به بخش های کوچک تقسیم کنید

قسمت بندی اطلاعات وب سایت خودرو، بهترین و کارآمدترین راهکار برای اجرای حرفه ای طراحی سایت خرید و فروش خودرو است. به طور مثال فرض کنید کاربر وارد سایت خودرویی می شود. در صفحه اصلی با چهار دسته بندی مجزا که هر یک دارای عنوان و یک توضیح مختصر است روبرو می شود؛ این عناوین می توانند شامل مواردی نظیر خدمات فروش خودرو، قیمت خودروهای بازار، آخرین تغییرات بازار خودرو، پیش فروش خودرو، خدمات پشتیبانی سایت و یا مواردی مانند اینها باشند.

 

۵- مرزها و محدودیت ها را در طراحی سایت نمایشگاه خودرو بشکنید

دنیای طراحی سایت شرکتی حرفه ای، دنیایی مملو از تغییرات و خلاقیت ها است. طراحی سایت اجاره اتومبیل نیز از این دنیا متفاوت نبوده و بهتر است برای اجرای آن، محدودیت هایی که در قالب های تکراری و خسته کننده وجود دارند را در هم بشکنید. و طرح ها و مدل هایی ارائه کنید که پیش از این وجود نداشته اند. استفاده از اشکال هندسی متقارن در قیمت طراحی سایت، مانند یک معماری خیره کننده می تواند تأثیری فراتر از آنچه انتظار دارید به شما ارائه کند.

 

۶- تا حد امکان، مراحل دسترسی به یک بخش سایت خودرویی را کوتاه تر کنید

در طراحی سایت شرکتی اجاره خودرو سعی کنید برای بخش های مختلف به گونه ای برنامه ریزی کنید که حداکثر در سه مرحله، کاربران بتوانند به آنچه در نظر دارند دسترسی داشته باشند. فرض کنید یک کاربر قصد دارد از قیمت پیش فروش یک خودروی سواری، برند هیوندا، سیستم هیدرولیک اطلاع پیدا کند. اگر این کاربر مجبور باشد برای رسیدن به این مدل خودرو، تعداد ۱۰ صفحه را دنبال کند، در همان مراحل اولیه خسته می شود و وب سایت را ترک می کند.

 

۷- قرار دادن گالری تصاویر طراحی سایت خرید و فروش ماشین

یکی از ملزومات سایت خودرو قرار دادن تصاویر خودروها است. افرادی که جهت خرید خودرو به سایت خودرو مراجعه می‌کنند، توقع دارند که تصویر خودرویی که قصد خرید آن را دارند با کیفیت بالا در سایت مشاهده کنند؛ بنابراین شرکت دالین وب در طراحی سایت شرکتی اجاره ماشین این امکان را در نظر می گیرد که گالری تصاویر خودرو با بهترین کیفیت در سایت بارگزاری شوند تا مخاطبان حداکثر استفاده را از سایت خودرو ببرند.

 

۸- در طراحی سایت همواره در جریان آخرین تغییرات در سطح جهان قرار گیرید

اگر یک طراح سایت هستید باید همیشه و در دوره های زمانی مختلف، آخرین تغییراتی که در دنیای طراحی سایت شرکتی ایجاد می شوند را دنبال کنید. آگاهی از طراحی وب سایت مدرن و بروز در دنیا موجب موفقیت شما در پروژه های تخصصی طراحی سایت خواهد شد.

 

۹- امکان خرید آنلاین در قیمت طراحی سایت خودرو و نمایشگاه ماشین

با توجه به اینکه امروزه خرید حضوری و استفاده از پول نقد بسیار کمرنگ شده است. به همین دلیل قرار دادن امکان خرید اینترنتی به صورت آنلاین و یا پیش پرداخت در طراحی سایت شرکتی نمایشگاه اتومبیل بسیار مد نظر قرار میگیرد. به همین دلیل شرکت دالین وب گزینه خرید آنلاین را در هنگام ایجاد وب سایت خودرو قرار میدهد تا مشتریان با هیچ مشکلی جهت خرید خودرو مواجه نشوند.

14 نکته مهم در ساخت وبسایت خودرو حرفه ای

 

۱۰- قرار دادن گزینه پیش خرید کردن خودرو و اتومبیل

خودروها به دلیل داشتن قیمت های بالا معمولا توسط خریدارن پیش خرید می شوند. یکی دیگر از امکاناتی که شرکت طراحی سایت دالین وب جهت ساخت سایت خودرو مد نظر میگیرد امکان پیش خرید است. راه اندازی سایت خودرو توسط شرکت دالین وب این امکان را به کاربران می دهد که خودرو مورد نظر خود را با استفاده از طراحی سایت شرکتی فروش خودرو که با دقت بالا انجام شده است، پیش خرید کنند.

 

۱۱- قرار دادن اطلاعات به روز در سایت نمایشگاهی خود

خریداران خودرو توقع دارند قبل از اینکه خودرو مورد نظر خود را جستجو کنند اطلاعاتی راجع به اخبار جدید خودروها به دست بیاورند. شرکت دالین وب با طراحی وب سایت خودرو این امکان را به شما می دهد که اخبار به روز مربوط به خودرو را در سایت بارگزاری کنید. بروز رسانی منظم یکی از مولفه های اصلی برای موفقیت هر سایتی است.

 

۱۲- ارسال نظرات کاربران در طراحی سایت ماشین

در ایجاد وب سایت خودرو توسط شرکت دالین وب همچنین این امکان وجود دارد که کاربر با کارفرما در ارتباط باشد. در ساخت سایت خودرو این امکان در نظر گرفته شده است که مخاطبان بتوانند نظرات خود را برای سایت نمایشگاه اتومبیل ارسال کنند. آنها همچنین می توانند با ارسال ایمیل با صاحبان نمایشگاه در ارتباط باشند.

 

۱۳- تماس با مشتری و نمونه کار سایت نمایشگاهی

در هنگام سفارش طراحی وب سایت خودرو حتما باید گزینه ی تماس با فروشنده قرار گرفته باشد. در این گزینه مشتری می تواند تمامی نظرات و سوال های خود را با صاحب نمایشگاه اتومبیل در میان بگذارد؛ بنابراین طراحی سایت شرکتی نمایشگاه خودرو باید چنین صفحه ای را شامل باشد.

 

۱۴- برند سازی با ثبت سفارش طراحی سایت خودرو

اکثر نمایشگاه های اتومبیل برند تجاری مخصوص خود را دارند که با آن به خریداران خودرو شناسانده می شوند. در ایجاد وب سایت خودرو باید برندسازی نیز مد نظر قرار بگیرد. قیمت طراحی سایت نمایشگاه ماشین با ایجاد یک برند خاص برای نمایشگاه خودرو، بسیار حرفه ای تر خواهد شد.

 

اهمیت هزینه طراحی سایت اتوگالری اتومبیل و خودرو

فروش برای هر تجارت ضروری است. این تنها راهی است که می توانید شرکت خود را زنده و پویا نگه دارید بهبود در روند فروش بهترین راه برای موفقیت در تجارت شماست.

با داشتن حضور مستمر و مفید در شبکه های اجتماعی خود، می توانید به مصرف کنندگان بیشتری برسید. طراحی سایت فروشگاهی به طور خودکار مشتریان را به سمت سایت شما نمی کشاند و منجر به فروش بیش تر شما نمیشود. با این حال، از طریق بهینه سازی برای موتور جستجو در وب سایت خود و سئو سایت خود ، می توانید شانس خود را برای ورود به لیست های واجد شرایط تر که احتمال بیشتری برای خرید دارند ، بهبود بخشید.

نه تنها یک طراحی سایت شرکتی به شما در افزایش فرصت های فروش کمک می کند. بلکه باعث افزایش دسترسی شما برای فروش می شود. با داشتن یک وب سایت می توانید محصولات و خدمات خود را بصورت شبانه روزی به کاربران خود ارائه دهید.

علاوه بر این ، وب سایت شما کانال دیگری برای فروش ارائه می دهد. علاوه بر فروش محصولات و خدمات خود به صورت آنلاین ، می توانید اطلاعات لازم را جهت تصمیم گیری خرید آگاهانه در اختیار مصرف کنندگان قرار دهید.

 

سفارش طراحی سایت فروش و اجاره خودرو

توجه به سئو سایت خودرو و نمایشگاه ماشین و اتومبیل

سئو سایت به همان اندازه اهمیت دارد که طراحی سایت شرکتی خودرو مهم است. در نتیجه در زمان سفارش طراحی سایت خودرو به سئو اهمیت دهید و از شرکت طراح سایت خودرو در رابطه با اینکه آیا اصول سئو را رعایت می کنند سوال کنید. سئو قدرت راه اندازی سایت خودرو شما خواهد بود و در واقع تفاوت شما در کسب و کار اینترنتی بر اساس میزانی است که سئو در طراحی وب سایت خودرو رعایت شده است.

 

سفارش تولید محتوای سایت نمایشگاه خودرو و ماشین

شناخت نکات سئو در ایجاد وب سایت خودرو به شما کمک می کند تا با بررسی نمونه های طراحی سایت شرکتی خودرو متوجه شوید که آیا شرکت طراحی سایت نمایشگاه اتومبیل می تواند اصول سئو را رعایت کند یا خیر و اگر شما راه اندازی سایت خودرویی خود را به شرکت طراحی سایت دالین وب بسپارید آیا طراحی وب سایت خودرو بر اساس اصول سئو انجام می شود. توجه داشته باشید بدون شناخت نسبی از سئو به صورت کامل قادر نخواهید بود تا تشخیص دهید که آیا سئو در طراحی سایت شرکتی شما به درستی رعایت می شود یا خیر.

 

~~~~~~~~~~  معماری و نقشه کشی ، خدمات عمران ، گالری هنری ~~~~~~~~~~

۹ نکته مهم در طراحی سایت معماری و نقشه کشی، گالری و عمران

در دنیای امروز شرکت های معماری و یا هنری برای خدمات رسانی و پیشرفت در حوزه هنر نیازمند طراحی سایت شرکتی هستند. طراحی سایت شرکتی گالری هنری از این رو بسیار حائز اهمیت است. با حرکت دنیا به سمت دیجیتالی شدن، هنر نیز به این سمت شروع به حرکت کرده است. از این رو، شما نیز باید برای موفقیت به این سمت حرکت کنید. امروزه بیشتر هنرمندان جهت نمایش کارهای هنری و زیبای خود توانسته اند راه‌های جدیدی پیدا نمایند یکی از آن راه‌ها طراحی سایت شرکتی هنری می‌باشد.

طراحی سایت شرکتی و سئو و بهینه سازی سایت برای هنرمندان بسیار حائز اهمیت میباشد. زیرا به این روش هنرمندان می‌توانند به راحتی صفحه مخصوص به خود را به طور اختصاصی طراحی نمایند و فعالیت‌های خود را در آن سایت به نمایش بگذارند. علاوه بر آن با افزودن یک بخش آموزشی به راحتی کارآیی و کاربرد سایت را می‌توان ارتقا داد.

 

۱- انتخاب نام دامنه مناسب برای سایت هنری

نام دامنه را با توجه به شاخه هنری و در صورت وجود برند با توجه به برندتان انتخاب کنید. نام دامنه اولین آیتم برای معرفی سایت شما و محتوای آن به کاربر است. در واقع انتخاب نام دامنه مانند انتخاب اسم برای کسب و کار و برند شماست. پس اولین گام در طراحی سایت شرکتی، انتخاب نام دامنه سایت است.

 

۲- سازگاری طراحی سایت معماری با مرورگرهای مختلف

طراحی سایت شرکتی شما باید به نحوی باشد که سایتتان در مرورگرهای مختلف مثل کروم، فایرفاکس و … به درستی و بدون هیچ تغییری نمایش داده شود. این مورد برای همه ی طراحی سایت ها باید رعایت شود. مورد دیگر اهمیت طراحی سایت شرکتی ریسپانسیو است. 9 نکته مهم در طراحی سایت هنری

 

۳- ریسپانسیو بودن طراحی سایت گالری و هنری

طراحی سایت شرکتی باید به شکلی باشد که در دستگاه های مختلف مثل موبایل و تبلت با سایزهای متفاوت صفحه نمایش مطابقت پیدا کرده و متناسب با اندازه صفحه، نمایش داده شود.

این روزها اکثر کاربران با تلفن همراه خود وارد سایت میشوند. به همین دلیل طراحی سایت شرکتی شما باید برای همه ی دستگاه ها بهینه باشد.

 

۴- معرفی هنرمند و آثارش در سایت هنری خود

حتماً بخشی را در سایت به معرفی خودتان و آثارتان و یا در صورت ارائه آثار اشخاص دیگر به معرفی آن ها و آثارشان اختصاص دهید تا کاربرانی که برای اولین بار وارد سایت شده اند همان ابتدا بدانند که شما یا برندتان در چه زمینه ای فعالیت می‌کنید و چه آثاری دارید. اهمیت جامع بودن صفحه ی درباره ما سایت را دست کم نگیرید.صفحه درباره ما سایت بجز در طراحی سایت شرکتی در قیمت طراحی سایت های دیگر نیز موثر است.

 

۵- منو طراحی سایت هنرمند با حداقل آیتم

وب سایت هایی که منوی شلوغ با تعداد آیتم زیاد دارند، باعث سردرگمی کاربر میشوند و کاربر نمیداند روی کدام کلیک کرده و به کجا برود. حتی ممکن است سایت را ترک کند. مهمترین آیتم هایی که میتوانید در طراحی منوی سایت هنری قرار دهید عبارتند از:

 • لینک نمونه کارها یا گالری
 • درباره ما (درباره هنرمند و کارهایش)
 • لینک رزومه هنرمند
 • لینک خرید با راهنمای کامل خرید
 • اطلاعات تماس
 • فروشگاه سایت

 

۶- دسته بندی منظم آثار هنری و نمونه کار در وب سایت

اولین ویژگی آن است که آثار هنری در دسته بندی منظم قرار بگیرد. این دسته‌بندی به کاربر کمک می‌کند تا به آسانی و در کوتاهترین زمان محصول هنری مورد نظر خود را پیدا کند. در نظر داشته باشید اگر به این ویژگی دقت نکنید کاربران دچار سردرگمی خواهند شد.
نمونه کارها و تصاویر را در قالب دسته بندی های مشخص ارائه کنید تا کاربر راحتتر سبکی را که به دنبال آن است پیدا کند. مثلاً در طراحی سایت های موسیقی ارائه آلبوم ها در قالب سبک موسیقی شان بسیار بهتر از ارائه در هم آثار میباشد. چون در این صورت کاربر به راحتی با رفتن به گروه سبک مورد نظرش به دنبال موسیقی مورد علاقه اش میگردد.

در طراحی سایت شرکتی معماری و نقشه کشی نیز باید دسته بندی اصلی خدمات و نمونه کارها مشخص شده باشد. تعداد زیاد نمونه کارها و خدمات ارائه شده شما در سایت نباید باعث سردرگمی کاربران شود. این نکته در بسیاری از طراحی سایت شرکتی رعایت نمیشود.

 

دسته بندی منظم آثار هنری

۷- تنظیم کیفیت کارهای هنری و معماری موجود در سایت

مورد دیگر آن که در عکاسی آثار و محصولات هنری خود باید نهایت دقت را داشته باشید زیرا کیفیت عکس‌های آپلود شده در سایت رابطه مستقیمی با جذب کاربر دارد به دلیل آن که هرگاه کیفیت عکس پایین باشد ارزش کار هنری نیز پایین خواهد آمد بنابراین مخاطب در نظر اول از روی کیفیت کار شما را قضاوت خواهد کرد. در طراحی سایت شرکتی برای عکاسی و گالری هنری این مورد بسیار حائز اهمیت است.

از قراردادن اطلاعات مفید در مورد خود و آثار هنری موجود در سایت نیز غافل نشوید زیرا این کار می‌تواند مشتریان و مخاطبان را با محصولات و هدف شما از خلق آثار آشنا سازد.
از آنجایی که در سایت های هنری تصاویر و گرافیک بیشتری به کار میرود باید برای جلوگیری از پایین آمدن سرعت سایت حتماً تصاویر را به صورت بهینه سازی شده در سایت قرار داد و از استفاده بیش از حد از تصاویر غیرضروری هم خودداری کرد. زیرا سرعت لود پایین اولین عامل برای فراری دادن کاربر از سایت شماست. سعی کنید در طراحی سایت شرکتی سایز تصویرتان بین ۶۰ تا ۲۰۰ کیلوبایت باشد نه بیشتر و نه کمتر.

 

۸- عدم اجبار کاربر به ثبت نام یا پر کردن فرم در طراحی سایت معماری

اجباری کردن ثبت نام در سایت برای کاربر اشتباهی بزرگ است. قرار دادن فرم های متعدد برای پر کردن باعث خستگی کاربر میشود. در سایت های هنری کاربران باید بدون نیاز به ثبت نام در سایت و یا پر کردن فرمی خاص قادر به دیدن نمونه کارها و آثار هنری باشند.خواسته ی کاربر برای وارد شدن به یک سایت گالری هنری دیدن هنر است. پس در سفارش طراحی سایت گالری هنری و معماری با فرم های زیاد کاربران را خسته نکنید.

 

۹- ارائه اطلاعات تماس به شکل کامل در طراحی سایت شرکتی نقشه کشی

هر چه بیشتر راه های ارتباطی بین خود و کاربر ایجاد کنید، به کاربر حس اطمینان بیشتری خواهید داد. پس در حد امکان شماره ثابت، شماره موبایل، شماره فکس، آدرس ایمیل و آدرس پستی را در سایت قرار دهید. یکی از بهترین راه ها برای معرفی آثار هنری و نمایش آن ها به افراد بیشتر در مناطق مختلف دنیا استفاده از وب سایت میباشد. پس با رعایت این نکات در طراحی سایت شرکتی هنری و ایجاد سایتی حرفه ای و کاربرپسند موفقیت خود را در این زمینه تضمین خواهید کرد.

 

مزایای سفارش طراحی سایت شرکتی با موضوع هنر و معماری

مزایای طراحی سایت‌ شرکتی معماری و هنری به قدری زیاد است که امروزه افراد در حوزه‌های مختلف برای بهره مندی از این مزایا با یکدیگر به رقابت پرداخته اند. از مهم ترین مزایای طراحی سایت شرکتی میتوان موارد زیر را نام برد:

 • افزایش تعداد مشتریان به دلیل بالا رفتن آمار بازدید سایت.
 • معرفی و نشان دادن تمامی نمونه کارهای هنری خود در وبسایت.
 • امکان فروش محصولات و کالاهای هنری خود به شیوه آنلاین و اینترنتی.
 • افزایش اعتبار برند و محصولات هنری با داشتن سایت.
 • معرفی کامل و جامع محصولات ارائه شده در سایت گالری هنری.
 • اطلاع رسانی در مورد ساخت محصول هنری جدید و یا موعد برگزاری نمایشگاه و… .
 • آسان نمودن راه‌های برقراری ارتباط مشتریان و کاربران با گالری و مجموعه هنری شما.
 • ارتباط برقرار کردن با افراد بیشتر در داخل و یا خارج از کشور (وبسایت محدود به مکان نیست).
 • اطلاع پیدا کردن از نظرهای کاربران در مورد محصولات هنری عرضه شده در سایتتان.

 

مراحل سفارش و ساخت سایت هنری​ ، معماری، نقشه کشی

یک طراح حرفه ای برای طراحی سایت شرکتی در زمینه معماری، نقشه کشی و هنری می‌بایست مراحلی را با دقت طی نماید تا یک سایت مناسب و کاربردی را به مشتری ارائه دهد. در ادامه به گام‌های ساخت آن به طور خلاصه اشاره خواهیم نمود.

خواندن این مقاله  ویدیو مدارک لازم جهت دریافت پنل پیامکی

گام‌های ساخت و طراحی سایت شرکتی گالری هنری عبارت اند از:

 • توجه به حوزه هنری مورد نظر متقاضی.
 • انتخاب مناسب ترین نام دامنه برای سایت.
 • سازگار نمودن سایت مورد نظر با انواع مرورگرهای مختلف.
 • طراحی یک منو جذاب برا سایت.
 • انتخاب قالب مناسب با کسب و کار.
 • ارائه نمونه اولیه وبسایت.
 • آزمایش نمودن و برطرف کردن مشکلات احتمالی اولیه.
 • انتشار نمونه نهایی از وبسایت طراحی شده.
 • تحویل نهایی پروژه طراحی سایت شرکتی به مشتری.
 • ارائه خدمات پشتیبانی سایت پس از تحویل پروژه

9 نکته مهم در طراحی سایت هنری

سفارش بهینه سازی و سئو سایت هنری و تولید محتوای سایت معماری

سئو و بهینه سازی نکته قابل توجه در طراحی سایت شرکتی هنری است. برای همین می‌بایست در هنگام طراحی سایت شرکتی به نوع طراحی، برنامه نویسی، تولید محتوا هنری و… مطابق با استانداردهای سئو توجه داشته باشید. جالب است بدانید هر چه میزان سئو سایت افزایش پیدا کند موتورهای جستجوگر به سایت شما یک رتبه به نام رتبه الکسا اختصاص می‌دهند که هرچه میزان این رتبه بالاتر باشد سایت شما در هنگام جستجو در ردیف های بالاتری قرار می‌گیرد.

بهینه بودن سایت میزان زیادی بر روی آمار بازدید سایت تاثیر می‌گذارد. به گونه‌ای که در مدت زمان کوتاهی شاهد تغییرات بزرگ در سایت خود خواهید بود. برای آن که طراحی سایت شرکتی خود را بر اساس اصول سئو انجام دهید بهتر است از افراد با تجربه و متخصص در این حوزه کمک بگیرید تا آنها با مهارت خود سفارش طراحی سایت شرکتی شما را به صورت حرفه ای و مطابق با اصول سئو و بهینه سازی تحویل شما دهند.(شما میتوانید نمونه کار طراحی سایت شرکتی را مشاهده کنید)

 
نتیجه گیری این بخش (طراحی سایت معماری و هنری)

برای ثبت سفارش طراحی سایت شرکتی هنری و معماری فرم زیر را کامل کنید تا کارشناسان دالین وب درخواست شما را بررسی کرده و با شما تماس بگیرند .اگر ایده ای در ذهن دارید تیم تخصصی طراحی سایت دالین وب با انجام مشاوره رایگان طراحی سایت هنری و با استفاده از تکنولوژی های روز، رویای شما را به واقعیت تبدیل می‌کند.

 

~~~~~~~~~~ فروش آجیل، میوه خشک، خشکبار، تنقلات و سوغات ~~~~~~~~~~

۴ مزیت طلایی طراحی سایت شرکتی آجیل و خشکبار

طراحی سایت شرکتی فروش آجیل و خشکبار برای کسب موفقیت و برند کردن کسب و کارتان می‌تواند نقش موثری داشته باشد. ایران سرزمینی با تنوع اقلیم بالا و کشوری چهار فصل است که محصولات خشکبار گوناگون و باکیفیت و شهره جهانی دارد. اما معرفی و برندسازی صنعت خشکبار ایران آنچنان که باید و شاید در سطح جهانی صورت نگرفته است.

آجیل و خشکبار ایران زبانزد خاص و عام است. به منظور معرفی هر چه بهتر آجیل و اقلام خشکبار ایران به جهانیان و همچنین صادرات بیشتر آنها، طراحی سایت شرکتی صادرات خشکبار و طراحی وب سایت فروش سوغات و آجیل ابزار کارآمدی می تواند باشد. قبل از هر چیز توجه به این موضوع بسیار حائز اهمیت است که سفارش طراحی سایت به مانند تمام حرفه های دیگر در دنیای مدرن امروزی نیاز به تخصص های حرفه ای دارد. امروزه اکثر افراد نیازهای خود را از طریق فضای مجازی تهیه کرده و سایت خرید خشکبار و آجیل نیز از این روند دور نیستند.

طراحی سایت فروش آجیل و خشکبار

همچنین هنگامی که شخصی به دنبال یک فروشگاه آجیل است. شنیدن نام برند شما برای بار اول موجب می‌شود فرد در فضای مجازی به دنبال یک مرجع برای برقراری ارتباط با شما باشد و اینجا وجود یک طراحی سایت شرکتی خشکبار احساس می‌شود. اگر می‌خواهید از مزیت‌ها و امکانات ساخت سایت برای فروشگاه تنقلات و خشکبار آشنا شوید تا انتهای این بخش با ما همراه باشید.

 

۱- امکان صادرات آجیل و ثبت سفارش خشکبار با طراحی سایت

ایران موفق شده جایگاه اول تا سوم تولید محصولات خشکبار از قبیل پسته، بادام، گردو و… را بدست آورد. تحقیقات نشان داده است که به طور میانگین در هر سال میزان هشتصد هزار تن صرف مصارف داخلی و چهارصد هزار تن به سایر کشورها صادر می‌شود.

بنابراین راه اندازی فروشگاه اینترنتی خشکبار، به منزله معرفی فروشگاه شما در سطح جهانی انجام خواهد شد، بدین منظور طراحی وب سایت چند زبانه بهترین انتخاب است. زیرا سایر کشورها می‌توانند به راحتی با شما ارتباط برقرار کنند. طراحی سایت شرکتی آجیل و خشکبار خود را از همین امروز آغاز کنید.

 

مزیت های طراحی سایت آجیل و خشکبار

۲- عدم محدودیت زمانی و مکانی با طراحی سایت فروش خشکبار

ساخت وب سایت تخصصی به شما این فرصت را می‌دهد تا محصولات خود مانند پسته، گردو، فندق و… را در هر مکان و زمانی به فروش برسانید. در واقع طراحی سایت شرکتی فروش آجیل منجر به از بین رفتن محدودیت های شما می‌شود و به طور کلی، ضرورت مراجعه به فروشگاه فیزیکی در ساعات مشخص را از بین خواهد برد. در نهایت فروشگاه بدون نیاز به حضور شما یک فروش همیشگی خواهد داشت و مشتریان بدون مراجعه حضوری می‌توانند از وب سایت شما تنقلات و آجیل خریداری کنند.

 

۳- انواع روش‌های ارسال خشکبار با طراحی سایت شرکتی

با طراحی سایت شرکتی فروش تنقلات می‌توانید محصولات خود را به طرق مختلف برای مشتریانتان ارسال کنید. شما به راحتی روش ارسال محصولات را از بین اداره پست حمل و نقل زمینی و هوایی، پیک پیشتاز و… انتخاب می‌کنید. و متخصصین شرکت دالین وب این روش ها را برای شما اعمال می‌کنند. علاوه براین می‌توانید طراحی سایت شرکتی به گونه ای باشد تا به ازای وزن، هزینه ارسال را محاسبه کند.

 

۴- ساخت وب سایت فروش آجیل و از بین رفتن نگرانی ها بابت محدودیت فضایی

یکی دیگر از مهم ترین مزایای ساخت سایت فروشگاهی آجیل، ایجاد یک فضای بزرگ و بدون محدودیت برای قرار دادن محصولات فروشگاه است. به عنوان مثال قرار دادن تصاویر مربوط به آجیل ها از جمله بادام هندی و تخمه، بادام زمینی و… می‌تواند نقش موثری در انتخاب مشتریان داشته باشد. علاوه بر این تهیه و بارگذاری تصاویر از محل تهیه این خشکبار یا معرفی فروشگاه در یک ویدئو می‌تواند در جهت جلب اطمینان مشتریان تاثیر خوبی بگذارد.

همچنین اگر در زمینه صادرات خشکبار فعال هستید. طراحی سایت شرکتی صادرات خشکبار و آجیل چند زبانه میتواند خدمات شما را به کل دنیا معرفی کند.

 

۷ ویژگی سفارش طراحی سایت خشکبار و آجیل

در این قسمت مهم ترین ویژگی ها و نکات در هنگام سفارش طراحی سایت خشکبار را برای شما بیان میکنیم. با مطالعه این قسمت میتوانید طراحی سایت شرکتی خود را سفارش دهید.

 

۱- قابلیت سبد خرید و درگاه پرداخت اینترنتی سایت خشکبار

طراحی سایت شرکتی فروش آجیل باید برای کاربران این امکان را مهیا سازد تا مشتریان با اطمینان از طریق هر مرورگری بتوانند به درگاه بانکی متصل شوند و هزینه آجیل یا خشکبار را پرداخت کنند. یکی از مهم ترین امکانات طراحی سایت فروشگاهی فراهم کردن شرایط مناسب جهت پرداخت آنلاین و اتصال به درگاه بانکی دارای اعتبار می‌باشد.

علاوه براین کاربری که خشکبار و آجیل های مورد نظر خود را انتخاب کرده باید بتواند تغییراتی را در سبد خرید خود ایجاد کند. به عنوان مثال وزن بادام ها را از یک کیلو به ۵۰۰ گرم تغییر دهد و یا پسته را از سبد خرید خود حذف کند. همچنین محصولات دیگر مثل تخمه و کشمش را به سبد خرید خود اضافه کند.

اخذ مجوز اینماد

یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار در خرید مشتریان، دریافت نماد اعتماد الکترونیک می‌باشد. در واقع این نماد برای وب سایت های فروشگاهی صادر می‌شود و مشتریان با مشاهده این لوگو به وب سایت شما اعتماد می‌کنند. فرض کنید شما به تازگی یک وب سایت برای فروش آجیل و خشکبار تاسیس کرده اید.

قرار دادن لوگو اینماد (معمولا در انتهای سایت) به مشتری اطمینان خاطر می‌دهد که این سایت یک فروشگاه معتبر و شناخته شده است و می‌تواند با اعتماد کامل از سایت شما خشکبار تهیه کند.

 

۲- درج مشخصات خشکبار و آجیل در سایت شرکتی خود

هر محصول مشخصات خاص خود را دارد، بنابراین می‌توان با قرار دادن جزئیات آن به کاربر اطلاع دهید تا از مشخصات آجیلی که قصد خریدش را دارد مطلع شود. در طراحی سایت شرکتی فروش اینترنتی خشکبار به شما این امکان داده می‌شود تا برای هر محصول، مشخصات مجزا تعریف کنید.

به عنوان مثال در مشخصات برگه زردآلو خواص این خشکبار که شامل ویتامین های موجود، تقویت بینایی، تامین آب بدن، درمان کم خونی و… است را قرار دهید تا مخاطب، مجذوب به خرید این محصول شود.

 

۳- درج مقالات متعدد در طراحی سایت شرکتی آجیل و حبوبات

رضایت مشتریان شما می‌توانند بانی رضایت مخاطبان شما باشند و بالعکس؛ بدین معنی که مشتریان می‌توانند بعد از خرید محصولات شما مثل پسته خام به سراغ مقالات شما رفته و پست “چگونه پسته خام را شور کنیم؟” را مطالعه کند. حتی می‌تواند این پست را با دیگر دوستان خود به اشتراک بگذارد و یا شخصی با جستجوی عبارت “چگونه پسته خام را شور کنیم؟” با سایت شما مواجه و از آن خرید کند.

با این تفاسیر میدانیم ک تولید محتوا برای سایت یکی از مهم ترین عوامل در هنگام طراحی سایت شرکتی است. این نکته باعث بهبود روز افزون رتبه سئو سایت شما میشود.

 

مزیت های طلایی طراحی سایت آجیل و خشکبار

۴- برقراری ارتباط با مشتری خرید خشکبار به صورت آنلاین

یکی دیگر از امکاناتی که با راه اندازی و طراحی سایت شرکتی فروش آجیل و تنقلات در اختیار شما قرار می‌گیرد، امکان برقراری ارتباط به طرق مختلف با مخاطبان می‌باشد. به عنوان مثال کاربری قصد خرید میوه خشک از یک سایت فروشگاهی خشکبار و تنقلات دارد اما میوه خشک در فروشگاه موجود نمی‌باشد. وی می‌تواند روی دکمه “موجود شد به من اطلاع بده” کلیک کند و بعد از ساخت حساب کاربری منتظر ارسال پیام از طرف سایت مذکور باشد یا به صورت آنلاین از اپراتورها زمان موجود شدن را سوال کند.

 

۵- قابلیت جستجو محصولات در سایت خشکبار

مشتریان در صورتی بیش از یک بار به سایت شما مراجعه می‌کنند که اولین تجربه آن ها بسیار خوب باشد. یکی از مواردی که کاربر را به سادگی به هدفش نزدیک می‌کند قابلیت جستجو بین محصولات است. فرض کنید کاربری به دنبال خرید زرشک از وبسایت خشکبار است و قصد مرور دیگر محصولات شما را ندارد؛ پس از ورود به سایت شما با یک جستجوی ساده زرشک را پیدا و به سبد خرید خود اضافه می‌کند. قابلیت جستجو در بین محصولات، یکی از مهم ترین عوامل در طراحی سایت شرکتی است که در رضایت مشتری نقش بسزایی دارد.

 

۶- دسته بندی و ایجاد نظم در طراحی سایت آجیل و خشکبار

دسته‌بندی محصولات برای یک فروشگاه خشکبار از موارد حائز اهمیت می‌باشد. فرض کنید شما به عنوان یک مشتری وارد سایتی می‌شوید که در قسمت فروشگاه آن همه محصولات به صورت یکجا درج شده باشد. به طور قطع شما سایت را ترک کرده و وارد وب سایتی خواهید شد که محصولات خود را در یک قالب و استایل منظمی قرار داده باشد. در هنگام سفارش و قیمت سایت فروشگاهی وجود دسته بندی را در نظر بگیرید.

 

۷- طراحی و راه اندازی سایت خشکبار و آجیل به صورت ریسپانسیو

یکی از نکات مهم در طراحی سایت شرکتی ، طراحی به صورت ریسپانسو می‌باشد. در اینگونه طراحی ها، وب سایت به گونه ای تنظیم می‌شود که در هنگام تغییر ابعاد صفحه نمایش، سایز اجزا نیز (متناسب با سایز صفحه نمایش) تغییر پیدا می‌کند. بدین منظور برای هر اجزای صفحه اعم از تصاویر تنقلات، منوها، توضیحات آجیل و… تعریف می‌شود که در هنگام تغییر ابعاد چه اتفاقی رخ دهد.

با توجه به استفاده زیاد مخاطبان از تلفن همراه و جستجو در اینترنت. قابلیت ریسپانسیو بودن سایت در طراحی سایت شرکتی بسیار با اهمیت و لازم است.

 

راه اندازی سایت آجیل و خشکبار به صورت ریسپانسیو

چرا در طراحی سایت شرکتی آجیل و حشکبار سئو نقش ویژه ای دارد؟

یکی از عوامل اصلی تمایز شرکت دالین وب از دیگران ، خدمات کم نظیرمان در زمینه سئو و بهینه سازی سایت شماست. حال شاید بپرسید منظور از سئو و بهینه سازی سایت فروشگاهی آجیل و خشکبار چیست؟ سئو به معنای بهینه سازی سایت است. هنگامی که کاربر در موتورهای جستجو هم چون گوگل شروع به جستجوی یک فروشگاه خشکبار و تنقلات می‌کند وب سایت های متعددی به او نمایش داده می‌شوند.

درنتیجه هر چه اعتبار سایت بالاتر باشد احتمال دیده شدن آن بیشتر خواهد بود و بدین ترتیب فروش بیشتری خواهد داشت.  از آن جایی که ممکن است هنوز مفهوم سئو را به خوبی درک نکرده باشید به برخی از اصول آن در این بخش می‌پردازیم.

 

بررسی نکات ظاهری در طراحی سایت فروش آجیل و تنقلات

وب سایت های فروشگاهی همانند ویترین هستند و باید از لحاظ ظاهری به گونه ای طراحی شوند تا انگیزه ای در مخاطب ایجاد کنند که در سایت باقی بمانند. حتی اگر هیچ خریدی صورت نگیرد، باقی ماندن مشتری می‌تواند منجر به بهینه شدن سایت شود. بنابراین ظاهری جذاب طراحی کنید تا مشتری را در نگاه اول از سایت خشکبار خود دور نکنید.

استفاده از رنگبندی مناسب و تصاویر باکیفیت می‌تواند در ایجاد یک رابط کاربری خوب موثر باشد. همچنین خرید از وب سایت شما باید به آسانی انجام شود، چرا فرد برای تهیه تنقلات باید به فروشگاه فیزیکی مراجعه کند هنگامی که می‌تواند از محل کار یا خانه سفارش خود را به ثبت برساند.

 

مشاوره طراحی فروشگاه اینترنتی آجیل و خشکبار

برای اینکه پستی و بلندی های مسیر را بشناسید و با برنامه ریزی درست بتوانید نقشه راه خود را ترسیم کنید ، همین ابتدا از خدمات مشاوره طراحی فروشگاه اینترنتی آجیل و خشکبار بهره مند شوید. تیم ما با داشتن مجرب ترین مشاوران و همینطور ارائه بهترین قیمت طراحی سایت فروشگاهی ، به شما کمک می کند که تصمیم درستی را برای گسترش کسب و کار اینترنتی خود با مناسب ترین هزینه و بهترین کیفیت بگیرید. برای طراحی سایت شرکتی و فروشگاهی خود، کافیست از طریق پاپاپ باز شده شماره تلفن خود را وارد کنید.

 

اهمیت راه اندازی و ساخت سایت فروشگاهی خشکبار

برای بررسی اهمیت راه اندازی سایت فروشگاهی آجیل و خشکبار باید بدانیم در این سایت چه روشی برای ارائه محصولات در نظر دارد؟

اول از همه سایت شما باید فضای جذابی را برای مشتری محیا کند. نه تنها برای خریداران بلکه برای کسانی که صرفا برای آگاهی از قیمت ها به سایت مراجعه می کنند.
مشتری بدون نیاز به صرف انرژی و زمان برای مراجعه به فروشگاه، به منوی با کیفیت شما دسترسی دارد. پس می تواند در حداقل زمان سفارش خود را ثبت کند.
جلب اعتماد مشتریان و برند سازی در طراحی سایت شرکتی به تدریج صورت می گیرد.
صاحبان مشاغل فروش آجیل و خشکبار در این پروسه به معنای واقعی کلمه سود می برند. سایت میتواند یک جهش واقعی و سکوی پرتاب برای فروشندگان و برای کسانی که برای جلب نظر مشتری ایده پردازی می کنند.

 

قیمت طراحی سایت موزیک و استودیو جهت خوانندگان و آهنگسازان

سفارش طراحی سایت موزیک یا طراحی سایت شرکتی موسیقی می تواند به دو صورت گروهی و انفرادی انجام گیرد. موسیقی در زندگی همه افراد نقش بسزایی دارد، آهنگ زندگی هر شخص نت خود را دارد و امیدواریم ساز زندگی همه شما عزیزان کوک باشد. در طراحی سایت شرکتی هنری، هنرمند، موزیسین، آهنگساز و یا خواننده می تواند آثارش را در وبسایت خود ارایه دهد که برای معرفی هنرمند و ارتباط با مخاطبان خود در فضای مجازی بسیار کارساز و موثر است.

امروزه موسیقی علاقه مندان زیادی را به خود جلب کرده است. حضور در دنیای موزیک از روش های گوناگونی امکان پذیر است. شما چه یک نوازنده ساز باشید و یا یک خواننده و حتی یک شنونده آثار هنرمندان در عرصه موسیقی تفاوتی ندارد. شما هم جزئی از خانواده هنری موسیقی هستید، همچنین قابلیت داشتن یک سایت شخصی هنری برای اینگونه از هنرمندان باعث افزایش اعتبار و جایگاه بالا آنان در فضای مجازی خواهد شد.

اهمیت داشتن سایت برای خوانندگان

موسیقی دنیای وسیعی دارد و این دنیا در فضای مجازی و دنیای دیجیتال هم رسوخ کرده است.

بسیاری از افراد خود خواننده و یا یک گروه موسیقی هستند و تمایل دارند. فعالیت ها و آثار خود را در اختیار همگان قرار دهند. همچنین افراد زیادی عاشقان دنیای موزیک داریم که دوست دارند ترانه ها و آواهای زیبای خوانندگان دیگر را با مردم به اشتراک بگذارند. همین نیاز باعث طراحی سایت شرکتی برای خوانندگان و آهنگسازان شده است.

 

۱- طراحی صفحه بیوگرافی خواننده یا استودیو و آهنگسازان

شرح حال و زندگینامه، روند آغاز و ادامه فعالیت هنری ، کارهای انجام شده از جمله شرکت در جشنواره های موسیقی و برگزاری کنسرت ها، آثار منتشره و اجرا شده توسط هنرمندِ موزیسین در این بخش قرار می گیرد. این بخش یکی از مهم ترین صفحات سایت برای جذب مخاطب است.در طراحی سایت شرکتی  هنری صفحه درباره ما را دست کم نگیرید.

 

۲- طراحی بخش اخبار داغ سایت موسیقی و موزیک

برای انعکاس خبرها و رویدادهای عرصه موسیقی همچون اخبار کنسرت ها، آهنگ های منتشر شده جدید و …، خبرهای جدید و جذاب در مورد هنرمندان اخبار جشنواره ها و گردهمایی های موسیقی این بخش در طراحی سایت شرکتی موسیقی تعبیه شده است. بیشتر مردم همیشه به دنبال خبرهای داغ و دسته اول هستند.

 

۳- طراحی سایت موزیک صفحه آلبوم ها

آلبوم های خوانندگان و آهنگسازان به ترتیب الفبایی یا بر اساس معیارهای دیگر مانند از قدیم به جدید در این صفحه طبقه بندی شده و نام هرکدام به همراه تصویری از آلبوم قرار گرفته و کاربر با وارد شدن به هر کدام از آلبوم ها به آهنگ ها و موزیک های مربوطه دسترسی پیدا میکند. در زیر هر کدام از آهنگ ها توضیح مختصری در مورد سال تولید، گروه همنوازان یا ارکستر و مواردی از این قبیل ارایه می شود.

همیشه توضیحات درباره محصول چه فیزیکی و چه بصورت دیجیتال در خرید و انتخاب مخاطبان نقش بسزایی دارد.

 

طراحی سایت موزیک هم علاقه، هم درآمد!!!

۴- طراحی سایت استودیو : صفحه سبک ها

سبک های مختلف موسیقی از جمله : سنتی ، پاپ، محلی، راک، جاز، کلاسیک، ریتم، موسیقی فیلم، بین المللی و … در این صفحه پیاده سازی شده و داخل هر یک از دسته ها آلبوم ها و یا تک آهنگ هایی مربوطه طبقه بندی شده اند.

 

۵- طراحی صفحه آهنگ‌های جدید خوانندگان

آلبوم ها و آهنگ های تازه منتشره همراه با نام آهنگساز یا خواننده و نام آلبوم و عکس آلبوم در این صفحه قرار گرفته و برای کاربر بصورت رایگان در سایت قابل پخش بوده و یا بصورت دانلود پولی قابل استفاده است.

 

۶- طراحی سیستم خرید و فروش آلبوم خواننده

از طریق این سیستم هنرمند می تواند آلبوم های خود را در معرض فروش اینترنتی بگذارد؛ بدین صورت که کاربر با عضویت در سایت و پرداخت هزینه از طریق درگاه بانکی موجود در سایت، آلبوم خریداری شده را بصورت فایل زیپ در ایمیل خود دریافت نماید.

 

۷- طراحی وب سایت موزیک باشگاه هواداران

این قسمت جهت عضویت مخاطبانِ طرفدار هنرمند ایجاد شده که با عضویت در آن به باشگاه هواداران می پیوندند. برای اعضای باشگاه امتیازات ویژه ای می توان قائل شد مثلا: ارسال یک آهنگ رایگان و جدید بصورت هفتگی به ایمیل آنها ، ارسال خبرنامه ، ارائه تخفیف و …

 

۸- طراحی صفحه خوانندگان و آهنگسازان و دانلود

در این بخش تمامی آهنگسازان و خوانندگان بصورت الفبایی همراه با عکسشان قرار گرفته که نام هنرمند و تعداد آلبوم های موجود وی بر روی سایت، زیر عکس نوشته شده و کابر با انتخاب هر کدام به آلبوم های خواننده یا آهنگساز دسترسی پیدا می نماید.

 

۹- سئو یا بهینه سازی سایت موسیقی و سئو سایت موزیک

همچنانکه این روزها بحث بر سر بهینه سازی سایت زیاد شده است دالین وب نیز به صورت تخصصی به این موضوع توجه ویژه دارد. سئو  یا بهینه سازی وبسایت ها با کاربری های مختلف بر اساس الگوریتم های موتورهای جستجو بسیار حائز اهمیت است چرا که از این طریق آمار بازدید و ترافیک سایت بالا رفته و خواسته های مدیران سایت تامین می گردد که دالین وب در طراحی سایت شرکتی موسیقی به این اصل مهم توجه ویژه دارد. تنها طراحی سایت برای رشد و پیشرفت کافی نیست. نقش تولید محتوا و سئو سایت را نباید دست کم گرفت.

 

۷ مزیت طراحی سایت موسیقی و کسب درآمد از سایت موزیک

با توجه به اینکه سایت های موسیقی و موزیک جذابیت خاصی دارند و از جمله وب سایت هایی هستند که مخاطبان زیادی را به سوی خود جذب می کنند، لذا این فرصت را مهیا می سازند که مدیر سایت با قرار دادن آگهی شرکت ها و فروشگاه ها و یا تبلیغات آثار فرهنگی دیگر مانند کتاب، فیلم و … به کسب درآمد از سایت بپردازد. همینطور همچنان که قبلا نیز ذکر گردید از طریق طراحی سایت شرکتی و فروش اینترنتی آلبوم های خود به سود قابل توجهی دست یابند.

مزایای طراحی سایت موزیک

 

۱- تبلیغ و فروش در زمینه محصولات هنری و موسیقی

هنرمندان می توانند به تبلیغ در زمینه محصولات هنری پرداخته و از این راه تعداد کاربران سایت خود را در سراسر دنیا افزایش دهند. به علاوه می توانند آثار هنری خود را از طریق طراحی سایت شرکتی به فروش برسانند.

 

۲- دسترسی ۲۴ ساعته به سایت موسیقی توسط کاربران

یکی از مهم ترین ویژگی های طراحی سایت شرکتی موزیک و موسیقی ، دسترسی ۲۴ ساعته آن است. یعنی این که کاربران می توانند در هر ساعت از شبانه روز موزیک های مورد علاقه خود را گوش دهند. با این تفاسیر کسب و کار اینترنتی شما هیچ وقت تعطیل نمیشود.

 

۳- آپلود موزیک به صورت نامحدود در سایت دانلود موزیک

یکی از ویژگی های مثبت سایت های موزیک. شما می توانید در سایت های موزیک ، به صورت نامحدود موزیک و آهنگ آپلود کنید که شرط این کار داشتن یک هاست نامحدود است. انتخاب و خرید هاست پر قدرت یکی از مهم ترین مولفه ها دز هنگام طراحی سایت شرکتی است.

 

۴- دسته بندی انواع موزیک بر اساس خواننده و موسیقی

سایت های موزیک دارای دسته بندی برای انواع موزیک بر اساس خواننده و یا نوع موزیک می باشد. در این صورت شما می توانید وارد دسته بندی دلخواه خود شوید و موزیک مورد علاقه خود را گوش دهید. منظم بودن دسته بندی و کتگوری در هنگام طراحی سایت شرکتی موزیک باید بصورت دقیق رعایت شود.

 

۵- دسترسی به متن آهنگ در طراحی سایت موسیقی

در طراحی سایت شرکت های موسیقی علاوه بر آهنگ متن آهنگ هم در کنار آن وجود دارد که شما می توانید در صورت تمایل لیریک آهنگ را هم داشته باشید . این ویژگی برای موزیک های خارجی فوق العاده است. امروزه بیشتر سرچ ها برای موزیک جدید همراه با نیاز به متن آهنگ است. تولید محتوا سایت موسیقی شامل همین آیتم ها میشود.

 

۶- دانلود آسان موزیک از سایت، دانلود mp3 آهنگ

سایت های موزیک باعث شده اند تا مخاطبان بتوانند بدون این که هزینه های اضافی بابت خرید موزیک بپردازند، به راحتی آن را دانلود کرده و از آن استفاده کنند.

 

۷- ریسپانسیو بودن یا واکنش گرا بودن سایت موسیقی

شرکت طراحی سایت دالین وب با ریسپانسیو کردن سایت موزیک شما این امکان را به وجود می آورد تا تمامی کاربران با استفاده از هر نوع سیستمی که با آن به سایت مراجعه می کنند اعم از موبایل ، تبلت و یا کامپیوتر شخصی بتوانند به راحتی صفحه مورد نظر خود را باز کنند و از وب سایت موسیقی لذت ببرند.

در دسته طراحی سایت خبری نیز بسیاری ازین موارد کاربرد دارد. در طراحی سایت شرکتی و بصورت کلی سفارش طراحی سایت بسیار از ویژگی ها مشترک هستند.

هیچ تفاوتی ندارد!

 

هزینه ، درآمد و قیمت سفارش طراحی سایت موسیقی

قیمت طراحی سایت موزیک ، با توجه به امکانات متفاوت مورد نیاز برای هر نوع کسب و کار و فعالیتی متفاوت است. هر کسب و کاری در حوزه ای که فعالیت میکند برای موفقیت باید خاص و متمایز باشد. یکی از جلوه های متمایز بودن کسب و کارها از نوع سفارش طراحی سایت شان مشخص میشود. شرکت دالین وب با توجه به تنوع تقاضا ها تلاش نموده با ارائه بسته های متنوع نیاز کاربران و متقاضیان را پوشش دهد.

 

اهمیت طراحی سایت موسیقی و آموزشگاه موسیقی

امروزه موسیقی نقش بزرگی در زندگی ما ایفا میکند. سایت های موزیک و آهنگ، از همیشه محبوب تر هستند. حتما برای شما نیز پیش آمده که به دنبال یک قطعه از یک آهنگ، در گوگل به جستجو پرداخته اید و بخشی از متن آهنگ شما را به سایتی کشانده و شاید حتی آن سایت را هم در لیستی ذخیره کرده باشید تا دفعات بعد هم در آن به جستجو بپردازید. معمولا سایت های موزیک ترافیک بالایی دارند. از این رو می توان تبلیغات کسب و کار های مختلف را با محتوای مناسب در این سایت ها قرار داد تا به صورت هدفمند برند خود را معرفی کرد.

 

طراحی سایت شرکتی دنلود آهنگ مناسب چه مشاغلی است؟

مشاغل بسیاری در زمینه موسیقی فعالیت می کنند . در نتیجه طراحی سایت شرکتی موسیقی و خدمات سئو سایت می تواند برای تمامی آن ها مناسب باشد. برای مثال طراحی سایت شرکتی موزیک می تواند برای آهنگ سازان ، نوازندگان و خواننده ها موثر واقع شود . یکی از کاربرد هایی که سایت های موزیک دارند، طراحی سایت شرکتی دانلودی برای افرادی که به می خواهند در ازای دانلود کاربران پول دریافت کنند.

 

۳ نوع متفاوت طراحی سایت موزیک در شرکت طراحی سایت دالین وب

بصورت کلی در زمینه طراحی سایت شرکتی در حوزه موسیقی و موزیک، ۳ نوع طراحی سایت در شرکت دالین وب صورت میگیرد. در ادامه بصورت کامل برای شما نام برده میشود.

۱- طراحی سایت دانلود آهنگ و موزیک

نوع دیگر ساخت سایت موسیقی به صورت گروهی است که در این نوع آهنگ های خوانندگان مختلف و زندگینامه های خوانندگان و مصاحبه ها روی سایت قرار میگیرد که نام دیگر آن طراحی سایت شرکتی دانلود آهنگ است. در این سایت ، به روز ترین آهنگ های تمام خوانندگان قرار می گیرد تا کاربران بتوانند به راحتی به آن ها دسترسی داشته باشند.

 

طراحی سایت موزیک هم علاقه، هم درآمد!!!

۲- طراحی وب سایت شخصی خواننده

یکی از انواع سایت های موزیک ، طراحی سایت شخصی برای خواننده به منظور ارتباط بهتر با طرفداران ایجاد می شود. در این سایت ، اخبار مرتبط با برنامه های اخیر هنرمندان و دنیای موسیقی قرار می گیرد. به علاوه بیوگرافی هنرمند و عکس های جدید و بخش دریافت آهنگ های جدید هم می تواند برای طرفداران جذاب باشد.

 

۳- طراحی وب سایت آموزشگاه موسیقی

طراحی وب سایت آموزشگاه موسیقی که در عین حال جذاب و آموزنده باشد، کار آسانی نیست. با انتخاب یک الگوی وب سایت که ساده باشد شروع می کنیم. از همین ابتدا نوع اطلاعاتی را که باید اضافه کنید در نظر بگیرید. این مجموعه شامل خلاصه ای از اطلاعات در مورد خود، شیوه و اصول تدریس و همچنین قیمت و برنامه آموزش می تواند باشد.

شاید نوع دیگری از طراحی سایت شرکتی موسیقی مربوط به کلاس های آموزش موسیقی و جذب هنرآموز بیشتر مربوط باشد که در این سایت ها برنامه کلاس ها  و پرسش و پاسخ روی سایت قرار میگیرد. بسیاری از آموزشگاه امروزه برای ثبت نام و ارتباط با هنرآموزانه رو به طراحی سایت آموزشگاه موسیقی آورده اند.

 

اهداف از طراحی سایت آموزشگاه موسیقی و آهنگسازی

افزودن یک صفحه تماس با ما یک روش عالی برای جلب توجه بازدید کننده وب سایت شما است. هدف اصلی شما از طراحی سایت شرکتی چیست؟ برای جلب توجه مخاطبین هدف، فراهم کردن بستری برای برقراری ارتباط با استفاده از روش های متنوع مانند تلفن، ایمیل و شبکه های اجتماعی را فراموش نکنید. همچنین برای رزرو دوره های حضوری (البته بعد از کرونا ویروس)  و آنلاین دروس موسیقی، می توانید بازدید کنندگان را به ثبت نام ترغیب کنید.

سایت های موزیک نیز به مانند بسیاری از سایت های دیگر در نهایت هدفشان کسب درآمد است و این هدف دست نیافتنی می باشد تا زمانی که نتوانند تعداد زیادی از کاربران را به سایت خود هدایت کنند.

کسب درآمد از طراحی سایت موزیک

با افزایش ترافیک سایت است که می توان از سایت درآمد زایی کرد. زمانی که اقدام به طراحی سایت شرکتی موزیک می کنید باید بدانید که هر چه بازدید کننده بیشتری داشته باشید می توانید بنرهای تبلیغاتی بیشتری دریافت نموده و نتیجتاً درآمد بالاتری داشته باشید.

البته نباید فکر کنید که تمامی افرادی که اقدام به طراحی سایت شرکتی موسیقی و موزیک می کنند هدفشان کسب درآمد می باشد بلکه بسیاری از آنها هنرمندان و موزیسین ها می باشند و هدف آنها معرفی آثار خود است. برخی نیز به علت علاقه وافری که به این حوزه دارند هدفشان از طراحی سایت موزیک معرفی آثار مختلف در زمینه موسیقی در ایران و جهان و اشاعه آن می باشد.

 

~~~~~~~~~~ کارگزاری بیمه، فروش انواع بیمه نامه، بیمه خودرو، شرکت فروش خدمات بیمه ~~~~~~~~~~

نکات کاربردی در طراحی سایت بیمه توسط دالین وب

طراحی سایت شرکتی بیمه به دلیل افزایش مراجعات مردمی به شرکت های بیمه چند سالی است که افزایش داشته. ارائه خدمات آنلاین یکی از راه هایی است که با استفاده از آن می توان به مشتریان بسیاری، در سراسر کشور خدمت رسانی کرد. از این رو شرکت های بیمه و نمایندگی ها برای جذب مشتری اقدام به طراحی سایت شرکتی فروش بیمه کرده اند.

کارگزاری های بیمه برای ارائه خدمات خود به طراحی سایت شرکتی و اپلیکیشن نیاز دارند. دالین وب به شما کمک می کند تا با آسودگی خاطر اقدام به سفارش طراحی سایت کنید. اگر دفتر بیمه دارید و به طور سنتی کار می کنید، اگر مشتری های شما برای انجام امور بیمه حتما باید در دفترتان حضور داشته باشند، اگر فکر می کنید که می شود بهتر از وضعیت فعلیتان باشید ولی نیستید و سعی در بهتر کردن شرایط دارید، این مطلب بهترین راهکار برای موفقیت کاریتان خواهد بود.

 

اهمیت طراحی وب سایت بیمه در ایران

طراحی سایت شرکتی بیمه یک اقدام مهم برای بازاریابی بیمه ای می باشد. زیرا اینترنت قوی ترین ابزار بازاریابی ست و افراد زمان زیادی در طول روز آنلاین هستند. با طراحی سایت شرکتی کارگزاری بیمه می توانید بسیاری از خدمات را به صورت آنلاین به افراد ارائه دهید و مشتریان زیادی جذب کنید. با این روش مشتریان نیز می توانند بدون حضور در دفاتر و اتلاف وقت خود اقدام به انجام امور بیمه ای خود نمایند.

استفاده از روش های خدمات رسانی قدیمی و به صورت حضوری برای عرضه خدماتی نظیر بیمه دیگر موفقیت آمیز نیست. امروزه به دلیل دسترسی و سهولت در استفاده از خدمات آنلاین، مردم ترجیح می دهند که کارهای خود را به شکل اینترنتی انجام دهند. به همین دلیل طراحی سایت شرکتی خدماتی مورد توجه قرار گرفته است. اگر شما یک کارگزاری بیمه داشته باشید طراحی سایت شرکتی یک نیاز برای شما است.

مزایای طراحی سایت شرکتی بیمه

اگر شما مالک یک کارگزاری بیمه باشید، در بیش ترین حالت ممکن تنها می توانید به مردم اطراف محل خود خدمات رسانی کنید. این درحالی است که در فضای آنلاین مشتریان بسیاری به دنبال استفاده از این خدمات می باشند و شما این ظرفیت بسیار بزرگ را از دست خواهید داد. با طراحی سایت شرکتی فروش آنلاین انواع بیمه نامه قادر خواهید بود که در دورترین نقاط کشور نیز، خدمات خود را ارائه نمایید. شما می توانید برای رسیدن به این اهداف از خدمات متنوع تیم دالین وب در زمینه طراحی سایت شرکتی بیمه و سئو سایت با بهترین قیمت در خدمات سئو جهت ارتقا رتبه وبسایت خود استفاده نمایید.

 

۶ مزیت سفارش و قیمت طراحی سایت بیمه و کارگزاری

اگر خدماتتان را به صورت آنلاین ارائه دهید بی‌شک به مشتریان بیشتری دسترسی خواهید داشت. یعنی بازار هدف شما افرادی خواهند بود که دیگر در روزنامه و دفترچه تلفن دنبال دفاتر بیمه نمی‌گردند و با یک تایپ چند کلمه‌ ای در گوگل به‌راحتی شما را پیدا می‌کنند. در ادامه ۶ مورد از مهم ترین مزایای طراحی سایت شرکتی فروش انواع بیمه نامه را برای شما بیان میکنیم.

 

۱- افزایش اعتبار و برند سازی با طراحی سایت بیمه

ساخت سایت های بیمه باعث می شود تا برند شما در میان افراد شناخته شود . افراد با مراجعه به وب سایت می توانند با برند نمایندگی آشنا شوند و امکان مقایسه و تصمیم گیری در مورد انواع بیمه ها برای آن ها فراهم می شود. شما تا رسیدن به این جایگاه فقط یک سفارش طراحی سایت شرکتی فاصله دارید.

 

۲- ارائه خدمات به صورت ۲۴ ساعته آنلاین بیمه

شرکت های بیمه با ارائه پشتیبانی ۷ روزه و ۲۴ ساعته تجربه جدیدی در خدمات بیمه را به مشتریان ارائه می کنند. پشتیبانی سایت آنلاین و در دسترس مشتریان بوده و درصورت بروز مشکل به آسانی بر طرف می شود. وجود یک پشتیبانی قوی همیشه موجب جلب اعتماد مشتریان است.

 

۳- خدمت رسانی کارگزاری بیمه در تمام نقاط کشور

با طراحی سایت شرکتی فروش آنلاین بیمه خدمات خود را به سراسر نقاط کشور ارائه کنید. متقاضیان خدمات بیمه میتوانند به راحتی و با چند کلیک، بیمه خود را انتخاب کرده و به صورت آنلاین پرداخت کنند و بیمه نامه خود را دریافت نمایند.

 

۴- جذب مشتریان بیمه بیش تر از طریق گوگل

راه اندازی سایت بیمه به شما کمک می کند تا مشتریان در طیف وسیع تری جذب برند شما شده و به شما دسترسی داشته باشند. زیرا مشتریان می توانند در هر کجا که باشند از این خدمات بهره ببرند. این مهم تنها با طراحی سایت شرکتی در زمینه بیمه محیا میشود.

 

۵- مشاوره تخصصی به کاربران سایت و چت آنلاین

کارشناسان و نمایندگان بیمه می توانند به منظور مشاوره بهتر به متقاضیان و افزایش فروش از طریق راه اندازی چت آنلاین سایت و فرم تماس در مورد انواع بیمه نامه با توجه به نیاز مشتریان آن ها را راهنمایی کنند.

 

۶- فروش بیش تر و افزایش درآمد طراحی سایت شعب بیمه

سایت های فروش بیمه آنلاین با توجه به امکانات و قابلیت هایی که به نسبت مراجعه حضوری دارند، خدمات بیش تری را به مشتریان ارائه می کنند که باعث افزایش چندین برابری درآمد آن ها به نسبت قبل می شود. اکثر مشتریان دنبال راحتی در دریافت خدمات هستند.

 

 ۵ نکته طلایی طراحی سایت شرکتی بیمه که بهتر است بدانید!

نکات کاربردی در طراحی سایت شرکتی که باید از آن ها اطلاع داشته باشید

۱- سایت بیمه باید یک قالب ساده و کاربردی داشته باشد

انتخاب یک قالب شفاف و ساده در طراحی سایت شرکتی همیشه بهترین گزینه است. این مدل طراحی دقیقاً همان چیزی است که هم مورد پسند مشتریان است و هم کسب و کار بیمه را به خوبی معرفی می کند. یک قالب ساده کمک می کند تا بازدیدکنندگان از وب سایت بیمه بتوانند به راحتی به آنچه نیاز دارد دست پیدا کند.

یکی از اهداف طراحی سایت شرکتی بیمه، مشتری مداری است. در طراحی وب سایت های بیمه همواره توجه داشته باشید که مشتری باید از سایت شما راضی باشد. اگر قصد دارید پیشنهادات یا مدل های مورد نظر خود را برای طراحی سایت شرکتی بیمه یادداشت کنید، دقت داشته باشید که در سایت خود هرگز از متن ها یا تصاویر اضافی استفاده نکنید.

 

۲- به نحوه چیدمان صفحه اصلی در طراحی سایت بیمه توجه کنید

صفحه اول هر وب سایتی، معرف اعتبار، تخصص و نوع فعالیت آن کسب و کار است. این گزینه در مورد طراحی سایت شرکتی کارگزاری بیمه نیز صدق می کند. صفحه اصلی را در وب سایت های فروش انواع بیمه نامه به گونه ای طراحی کنید که در یک نگاه به مخاطبان و بازدیدکنندگان سایت نشان دهد، خدماتی که در این شرکت ارائه می شوند شامل چه مواردی هستند.

در صفحه اول، تصویر یا تصاویری را قرار دهید که احساس ایمنی و آرامش را در استفاده از خدمات بیمه به مشتریان القا نماید. بخش هایی نظیر خدمات ما، درباره ما، سوابق کاری، نمونه کار سایت و …، نمونه هایی از این موارد هستند.

بخش های اصلی سایت بیمه ای

البته در قسمت های بعدی به طور کامل در مورد قسمت های اصلی تشکیل دهنده وب سایت های بیمه صحبت خواهیم کرد. اگر اطلاعاتی که در صفحه اول وب سایت بیمه بارگذاری می شوند، حجم بالایی دارند، در هنگام طراحی سایت شرکتی بیمه حتماً از سِروِرها و هاست پرقدرت استفاده کنید. مخاطبان وبسایت بیمه هرگز نباید مدت زمان طولانی منتظر باشند تا مطالب شما بارگذاری شوند. سعی کنید هرچه ساده تر و سریع تر، خدمات بیمه ای خود را در دسترس مشتریان قرار دهید.

 

۳- استفاده از قالب‌های واکنشگرا یا ریسپانسیو کارگزاری بیمه

با توجه به اینکه بیشترین کاربرهای اینترنت از تلفن همراه برای مشاهده وب سایت ها استفاده می کنند، بهتر است برای طراحی سایت شرکتی فروش بیمه خودرو و عمر از قالب های کاملاً واکنشگرا و سازگار با دستگاه های هوشمند استفاده گردد. پس از طراحی، مطمئن شوید که قالب سایت شما به درستی کار می کند. شرکت دالین وب با دانش و تخصص در مورد قالب های واکنشگرا و انتخاب بهترین مدل برای وب سایت های بیمه می توانند شما را در این زمینه یاری کنند.

 

۴- انتخاب سرویس اختصاصی برای سایت فروش خدمات بیمه

اگر قصد دارید به تازگی وب سایت بیمه راه اندازی کنید و یا خود، یک طراح سایت بیمه هستید پیشنهاد می کنیم به این صنعت، کمی تخصصی تر نگاه کنید. وب سایت های بیمه در عین اینکه باید ساده طراحی شوند، باید از قدرت تأثیرگذاری زیادی نیز برخوردار باشند. وب سایت بیمه باید بتواند بازدیدکنندگان را به مشتریان واقعی تبدیل کند. مشورت با یک متخصص در حوزه بیمه، بهترین راهکار موفقیت در این راستا است. هرچه تخصصی تر اقدام کنید، نتایج بهتری در طراحی سایت شرکتی بیمه شما کسب خواهید کرد.

 

۵- خدمات بیمه را به صورت آنلاین ارائه دهید

یکی از عواملی که در موفقیت وب سایت های بیمه نقش دارد و می تواند در تبدیل مخاطب به مشتری نیز مؤثر باشد، طراحی سایت شرکتی بیمه با خدمات آنلاین بیمه است. اگر خدمات بیمه ای را در سایت خود به این گونه طراحی کنید که مشتری بتواند تمام مراحل کار خرید بیمه را به صورت غیر حضوری انجام دهد، رضایتمندی و مشتری مداری را تا حد زیادی اجرا نموده است.

 

انواع طراحی سایت بیمه و فروش آنلاین بیمه ای

طراحی سایت شرکتی در زمینه کارگزاری بیمه امل خدمات زیادی می شود. در ادامه مهم ترین انواع طراحی سایت شرکتی بیمه ای و ویژگی های آن را که توسط مجموعه دالین وب انجام میشود برای شما نام میبریم. برای انجام بهترین سفارش طراحی سایت این نکات میتواند به شما کمک کند.

۱- خدمات بیمه مسافرتی به کاربران سایت

بیمه برای افرادی که مرتب به سفر می‌روند، پیشنهاد خوبی است. در مسافرت ممکن است به هردلیل اعم از تغییرات آب‌وهوایی، تغییر رژیم غذایی و فراموش کردن یا به سرقت برده شدن باکس حاوی داروهایتان و … دچار مشکل شوید. حتی یک دندان درد کوچک ممکن است مسافرت شما را تحت تاثیر قرارداده و منجر به تجربه ناخوشایند شود. در چنین مواردی بیمه کمک حال شما خواهد بود.

حادثه و مشکلات همواره در کمین است و ما هرگز نمی‌دانیم که در طول سفر چه حوادثی ممکن است پیش بیاید. یکی از ابعاد زندگی ما سفر است و بیمه‌ی مسافرتی یکی از آن بیمه‌هایی است که باید مورد توجه قرار دهیم تا در طول سفر، با کمترین دغدغه، از لحظات خود لذت ببریم. ارائه بیمه را می توان در طراحی سایت شرکتی گردشگری تحت عنوان بیمه گردشگری نیز به کار برد.

 

۲- ارائه بیمه آتش سوزی اماکن و منازل در طراحی سایت بیمه

جلوگیری از حوادثی مانند سیل، زلزله و آتش‌سوزی منزل همیشه امکان‌پذیر نیست. این بیمه‌نامه خسارت‌های مالی که به دلیل مواردی مانند آتش‌سوزی و انفجار پیش می‌آید را جبران و پشتیبانی می‌کند. با استفاده از بیمه آتش‌سوزی می‌توانید خسارت مالی وارد شده به منزل خود را دریافت کرده و اقدام به بازسازی و تعمیر منزل خود کنید.

بیمه منازل در جهت رفع کامل نیازهای ساکنین منازل کلیه موارد زیر را تحت پوشش بیمه‌ای قرار دهد و مجموعه‌ای کامل از بیمه‌‌نامه‌های مورد نیاز مشتریان را به ایشان ارائه داده است و می توان به بیمه آتش سوزی، خطر زلزله، اثاثیه و لوازم مسکن نام برد. همه ی این خدمات تنها با طراحی سایت شرکتی بیمه حوادث امکان پذیر است.

 

۳- سفارش بیمه عمر و بازنشستگی به کاربران سایت

فرد بیمه‌گذار با انتخاب پوشش‌های مدنظر و پرداخت حق بیمه، اقدام به خرید بیمه عمر می‌کند. شرکت‌های بیمه‌ای عوامل مختلفی از جمله سن، جنسیت، شغل و حرفه و تاریخچه سلامتی خانوداه را برای تعیین حق بیمه متناسب برای شما در نظر می‌گیرند.

علاوه بر ارائه‌ پوشش‌هایی برای زمان حیات، پوشش‌های مخصوص در مقابل خطرهای فوت نیز دارد و شخص بیمه‌گذار می‌تواند با پرداخت مبلغی به عنوان حق‌بیمه و انتخاب پوشش‌های مورد نظر، بیمه عمر مناسب خود را از شرکت بیمه تهیه کند.

 

۴- خرید بیمه اتومبیل و ماشین برای جبران خسارت در سایت

خودرو وسیله‌ای است که در چند دهه گذشته افراد زیادی از آن استفاده می‌کند. حوادثی مانند تصادف، سرقت و … برای خودرو اتفاق می‌افتند که خساراتی را به همراه خواهد داشت. به همین منظور بیمه خودرو برای جبران خسارت به‌وجود آمده است. درحالت کلی گروه بیمه اتومبیل جبران کننده خسارت‌های ناشی از حوادث رانندگی از جمله تصادف، آتش‌سوزی و سرقت به اتومبیل مورد بیمه، سرنشینان آن و اشخاص ثالث می‌باشد. بنابراین این گروه بیمه را می‌توان به دو بیمه بدنه و بیمه شخص ثالث و سرنشین در هنگام طراحی سایت شرکتی تقسیم کرد.

 

هزینه و قیمت طراحی اپلیکیشن بیمه برای کارگزاری بیمه

همانطور که می‌دانید، استفاده از تلفن همراه بسیار افزایش پیدا کرده است. خیلی از کسب‌وکارها برای ارائه خدمات بهتر به کاربر و جلب رضایت بیشتر آن‌ها، اقدام به طراحی اپلیکشن کرده‌اند. وب‌سایت‌های بیمه‌ای نیز جزو این دسته از بیزنس‌ها هستند. طراحی اپلیکیشن موبایل بیمه یکی دیگر از خدمات دالین وب در کنار طراحی سایت شرکتی بیمه است که می تواند گرینه خوبی برای افرادی باشد که بیش تر از تلفن های همراه استفاده می کنند.  طراحی اپلیکیشن بیمه باعث می شود تا افراد بتوانند در هر ساعت از شبانه روز از خدمات بیمه ای مثل ثبت نام، تمدید بیمه نامه و… استفاده کنند. تیم دالین وب خدمات طراحی اپ اندروید خود را با مناسب ترین قیمت طراحی اپلیکیشن در اختیار شما عزیزان قرار داده است .

طراحی اپلیکیشن بیمه

طراحی اپلیکیشن بیمه

باتوجه به اینکه ما در دالین وب برای طراحی اپلیکیشن بیمه المان‌های تجربه کاربری را طبق استاندارهای روز دنیا در نظر می‌گیریم، استفاده از اپلیکیشن برای کاربران بسیار راحت بوده و محدودیتی بابت خرید آنلاین بیمه تعریف نمی‌شود. در کنار طراحی سایت شرکتی بیمه، طراحی اپلیکیشن بیمه هم فاکتوری خوب و کارآمدی است تا در هر مکان و زمانی در دسترس کاربران خود باشید.

تیم تحریریه دالین وب، متشکل از جمعی از محتوا نویسان وب است، ما تلاش خود را میکنیم تا مقالاتی برای افزایش دانش شما درباره وب تولید کنیم.

 

~~~~~~~~~~ سایت کتاب فروشی، فروش جزوات آموزشی، انواع کتاب صوتی ~~~~~~~~~~

 ۱۰ نکته کاربردی در سفارش طراحی سایت کتاب فروشی

طراحی سایت شرکتی کتاب فروشی با هدف فروش آنلاین کتاب انجام می شود. سفارش طراحی سایت از اقدامات لازم در جهت بازاریابی آنلاین کتاب فروشی های سنتی است که بصورت آنلاین می توانید فایل مجازی کتاب ها و یا خود بسته فیزیکی کتاب ها را بفروشید.

همان طور که می دانید سرانه مطالعه کتاب در ایران بسیار پایین است. اما کاربران به خوبی با فضای مجازی در تعامل اند. بنابراین بسیاری از کتاب فروشی ها به منظور افزایش مطالعه و کتاب خوانی مردم، اقدام به طراحی سایت شرکتی فروشگاهی کتابفروشی و فروش آنلاین کتاب نموده اند. امروزه مشغله های افراد بسیار زیاد است و یافتن کتاب مورد نظر افراد در شهرهای شلوغ چندان آسان نیست. از طرفی استفاده از اینترنت و گوشی های همراه هوشمند نیز گسترش یافته است. به همین دلیل بسیاری از افراد کتاب خوان در اینترنت به دنبال کتاب های مورد علاقه خود می گردند.

سایت فروش آنلاین کتب صوتی و کاغذی

مخاطبان کتاب های مورد نیاز خود را در سایت های فروش آنلاین کتاب جستجو می کنند. به منظور باقی ماندن در عرصه رقابت، کم کم کتاب فروشی های سنتی باید به فکر طراحی سایت شرکتی یا فروشگاهی کتاب باشند. تا بتوانند شغل خود در زمینه فروش کتاب را ادامه دهند. این کار هم باعث خواهد شد مشتریانی از طریق اینترنت جذب نمایند هم اینکه مشتریان حضوری خود را به خرید اینترنتی ترغیب نمایند.

ساخت سایت کتاب فروشی موجب صرفه جویی در وقت و هزینه مشتری برای مراجعه به کتاب فروشی خواهد شد. دیگر مزیتی که این کار دارد این است که به نوعی تبلیغ موثر برای فروشگاه خود صورت می پذیرد. بدین ترتیب که مشتریانی که با جستجو در گوگل وارد سایت می شوند. می توانند با محل فروشگاه آشنا شده و برای مراجعه حضوری، به یافتن آدرس فروشگاه از طریق وب سایت فروشگاه اقدام نمایند. با طراحی سایت شرکتی برای کتابخانه خود با یک تیر چند هدف بزنید.

 

نکات طلایی طراحی سایت کتاب فروشی

طراحی سایت کتاب فروشی بر اساس اصول سئو

طراحی سایت شرکتی کتابخانه باید از لحاظ گرافیکی بسیار جذاب و کاربر پسند باشد تا بازدیدکنندگان را مدت زمان بیشتری در داخل سایت نگه دارد. در صورتی که بازدیدکنندگان مدت زمان بیشتری را داخل سایت کتاب فروشی صرف کنند. گوگل رتبه بهتری را برای سئو سایت در نظر می گیرد.

علاوه بر اهمیت طراحی گرافیکی عالی سایت، باید روی محتوای سایت کتاب فروشی هم بسیار دقت نمود. اگر طراحی سایت شرکتی کتاب خوب انجام شده باشد اما در نتایج موتور جستجو بالا نیاید، هیچ فایده ای ندارد.

از مهم ترین خدمات شرکت دالین وب استفاده از سئو یا بهینه سازی می باشد. وقتی از اصول سئو در طراحی سایت شرکتی استفاده شود رتبه سایت شما در گوگل بالا می‌رود که این امر موجب بالا رفتن بازدید سایت شما می شود. محبوبیت در گوگل از جمله مسائلی است که تمامی صاحبان کسب و کار به دنبال آن هستند و می خواهند رتبه خودشان را در گوگل بالا ببرند. که این کار فقط با استفاده از اصول سئو و تبلیغات امکان پذیر می باشد. مجموعه دالین وب علاوه بر خدمات گفته شده می تواند برای کسب و کار شما تبلیغات نیز انجام دهد.

 

۱- یک سایت خرید کتاب جذاب، حرفه ای و جداگانه راه اندازی کنید

برای اینکه خوانندگان را به کتابفروشی آنلاین خود جذب کرده و آنها را مدت زمان کافی و طولانی برای خرید کتاب در آنجا نگه دارید. سایت شما باید به خوبی و حرفه ای طراحی شده باشد. از وسوسه راه اندازی کتابفروشی آنلاین از طریق وبلاگ خودداری کنید. حتی شما ممکن است در وبلاگ، ترافیک و محتوای بسیار زیادی داشته باشید. در دراز مدت داشتن یک سایت جداگانه با نام دامنه متفاوت برای کتابفروشی آنلاین خود بسیار مهم است. همین حالا برای طراحی سایت شرکتی یا فروشگاهی کتاب دست بکار شید.

 

۲- تمام مؤلفه‌های طراحی سایت کتاب فروشی آنلاین را برنامه ریزی کنید

برای یک کتابفروشی آنلاین موفق چندین مؤلفه اساسی از جمله روش های پرداخت ایمن، طراحی سایت شرکتی خوب، مجموعه نرم افزارهای ویژه و در آخر توضیحات خوب نوشته شده برای محصولات وجود دارد. بسیاری از افراد از مجموعه نرم افزار OptimizePress برای کتابفروشی های آنلاین استفاده می کنند زیرا این نرم افزار با سایت های موجود در وردپرس کار می کند. و مخصوص فروش محصولات است. می توانید از یک فروشنده تجارت الکترونیکی استفاده کنید که یک روش امن و ارزان برای فروش کتاب های الکترونیکی است. تخفیف ها و موارد دلخواه را اضافه کنید.

خوانندگان شما باید اطمینان داشته باشند که خرید کتاب از سایت شما بهتر از سایر سایتها است. در حالی که سایت هایی مانند دیجی کالا از ترافیک بیشتری برخوردار هستند.اما برای نویسندگان گزینه های محدودی ارائه می دهند تا تخفیف ویژه یا معاملات جذاب را برای خوانندگان ارائه دهند. در کتابفروشی خود، می توانید انگیزه ها، معاملات، هدیه ها و سایر ویژگی های جذاب را به آن اضافه کنید تا سایت شما گزینه بهتری برای خریداران کتاب باشد.

 

۳- کتاب های خود را در طراحی سایت کتاب فروشی محدود کنید

همچنان کتاب های خود را در سایت های پرفروش مانند دیجی کالا نگه دارید، اما لینک های مربوط به کتاب ها را در این سایت ها محدود کنید. وقتی کتاب خود را در سایت خود ذکر می کنید. به جای اینکه به صفحه کتاب خود در دیجی کالا یا سایت های دیگر لینک دهید، به کتابفروشی آنلاین خود پیوند دهید. شما باید تمام تبلیغات و بازاریابی خود را بر روی سایت کتابفروشی آنلاین خود متمرکز کنید. سعی کنید خریداران را به سمت این سایت هدایت کنید تا فروش کتاب شما به حداکثر برسد.

 

۴- امکان خرید آنلاین جزوه و کتاب در طراحی سایت کتاب فروشی

همانطور که گفته شد شما با راه اندازی سایت کتاب فروشی امکان خرید آنلاین کتاب را برای خوانندگان فراهم می‌کنید. از جمله مزیتی که خرید آنلاین برای شما دارد این است که علاوه بر فروش کتاب قابلیت فروش کتاب های دیجیتالی را نیز دارید. شما در فروش حضوری فقط قابلیت فروش کتاب کاغذی را دارید ولی با طراحی سایت شرکتی کتاب فروشی می توانید کتاب ها را به صورت فایل (PDF) یا دیجیتالی یا صوتی نیز به فروش بگذارید.

 

امکان خرید آنلاین در طراحی سایت کتاب فروشی

۵- دریافت لیست ایمیل مشتریان سایت کتابفروشی خود

یکی از مزیت های مهم کتابفروشی آنلاین این است که می توانید آدرس ایمیل خوانندگانی که اقدام به خرید کتاب های خود می کنند را دریافت کنید. وقتی می خواهید کتاب های جدید خود را منتشر کنید. می توانید با یک پیش نمایش از آن، یک ایمیل مختصر و غیر اسپمی را برای آنها ارسال کنید. همچنین می توانید یک خبرنامه خوب هفتگی یا ماهانه برای ارسال ایمیل به خوانندگان خود و جذب آنها به کتاب ها و سایت کتاب فروشی خود ایجاد کنید.

 

۶- قرار دادن اخبار و اطلاع رسانی در ساخت سایت کتابفروشی

شما در این قسمت می‌توانید اطلاع رسانی کنید یا اخباری که باید خوانندگان بدانند را در اختیارشان بگذارید. همچنین اخبارهای جدید درباره کتاب هایی که قرار است در آینده چاپ و منتشر شوند، اخبار مربوط به ناشران و نویسندگان و… را در این قسمت برای طرفداران کتاب و کتابخوانی بگذارید. بخش مقالات و اخبار یکی از بخش های مهم در طراحی سایت شرکتی کتاب است.

 

۷- قرار دادن عکس و ویدئو از فضای کتاب فروشی در سایت

شما با گذاشتن عکس و ویدئو و تولید محتوای هدفمند می‌توانید فضای کتاب فروشی را برای مشتریان خود به نمایش بگذارید. چون بعضی از خوانندگان کتاب هستند که علاقه به مطالعه کتاب در خود فضای کتاب فروشی را دارند. اگر شما در کتاب فروشی خود فضای مطالعه داشته باشید می‌توانید با گذاشتن عکس و ویدئو، فضای آرامی که برای خوانندگان کتاب تدارک دیده اید را به نمایش بگذارید تا خوانندگان کتاب با اطمینان خاطر برای خواندن به کتاب فروشی شما مراجعه کنند. با این روش طراحی سایت شرکتی کتابخانه نیز برای شما موثر است.

 

۸- امکان دسته بندی کتاب ها در سایت فروش جزوات

احتمالا تاکنون به کتابخانه رفته‌اید و نظم، ترتیب و طبقه‌بندی دقیق کتاب‌ها را از نزدیک دیده‌اید. کتابخانه‌ها و حتی مغازه‌های کتاب فروشی که صدها یا هزاران کتاب دارند برای پیدا کردن راحت و سریع کتاب مورد نظر، آن‌ها را طبقه بندی می‌کنند. مثلا وقتی به یک کتاب فروشی وارد می‌شوید، قسمتی مخصوص کتاب‌های کمک درسی، بخشی برای رمان، قسمتی برای کتب علمی و همین طور بخش‌های مختلف دیگر را می‌بینید.

شما با طراحی سایت شرکتی کتاب فروشی می توانید کتاب ها را بر اساس سبک یا ژانری که دارند دسته بندی کنید. که این کار موجب می شود اگر خواننده ای به دنبال سبک خاصی باشد به راحتی کتاب مورد نظرش را پیدا کند.

به عنوان مثال اگر خواننده به دنبال کتاب در حوزه ی روانشناسی باشد به راحتی با رفتن به قسمت روانشناسی سایت، کتاب مورد نظر خود را انتخاب کند. اگر کتاب هایی که داخل سایت قرار دارد دسته بندی نشود مشتری باید زمان زیادی را صرف گشتن و یافتن کتاب مورد نظر خود بین همه کتاب ها در هر سبکی که دارند صرف کند ولی در صورت دسته بندی بودن کتاب ها این مشکل به وجود نمی‌آید.

امکان دسته بندی کتاب ها

 

۹- امکان مراجعه مدارس و آموزشگاه ها برای خرید کتاب

یک سری از مدارس با بستن قرارداد با کتاب فروشی به دانش آموزان خود کتاب فروشی شما را معرفی می کنند. که شما با طراحی سایت شرکتی کتاب فروشی به راحتی امکان خرید آنلاین را برای آن ها فراهم می‌کنید. علاوه بر آن با طراحی وب سایت آموزشی کتاب فروشی امکان خرید کتاب های کمک درسی را به صورت عمده و به صورت تکی برای کلیه آموزشگاه ها و مدارس فراهم می‌کنید.

 

۱۰- امکان مطالعه چند صفحه یا خلاصه کتاب را در سایت بگذارید

وقتی برای خرید کتاب به مغازه می‌روید معمولا قبل از خرید، کتاب را کمی ورق می‌زنید و حتی قسمت‌هایی از آن را مطالعه می‌کنید. خیلی از مردم دوست دارند قبل از خرید کتاب بخشی از آن را بخوانند تا با سبک کتاب و نوع روایت آن آشنا شوند. شما هم برای جذب مشتری بیشتر، بهتر است قسمتی از متن کتاب، چند صفحه از آن و یا خلاصه‌ای از کتاب را در اختیار مخاطبان فروشگاه‌تان قرار دهید. برای این کار می‌توانید تصویری از چند صفحه کتاب را در عکس‌ها و خلاصه کتاب را در توضیحات محصول قرار دهید.

خواندن این مقاله  راه اندازی کسب و کار اینترنتی از صفر و کسب درآمد

 

اهمیت طراحی سایت شرکتی خرید و فروش و دانلود کتاب و جروات

شرکت طراحی سایت دالین وب با طراحی سایت شرکتی به صورت ریسپانسیو کمک می کند تا سایت شما در همه دستگاه های الکترونیک به خوبی به نمایش در بیاید و کاربر بدون زحمت اضافه بتواند قسمت های مختلف سایت را مشاهده کند. این ویژگی به قدری مهم است که الگوریتم های گوگل نیز به آن توجه می کنند و آن را ملاک رتبه دهی می داند.
در سال های اخیر کتاب فروشی های زیادی بودند که متوجه اهمیت راه اندازی سایت کتاب فروشی شده‌اند و اقدام به طراحی سایت فروشگاهی کتاب کردند. به دلیل این که تعداد زیادی از خوانندگان کتاب هستند که علاقه به مطالعه کتاب دارند ولی وقت کافی برای گشتن و خرید ندارند.

شما با راه اندازی فروشگاه اینترنتی کتاب می‌توانید تمامی کتاب های موجود در کتاب فروشی خود را در سایت قرار دهید و همچنین می توانید با راه اندازی وب سایت کتاب فروشی قابلیت دسته بندی کردن کتاب ها را به سایت اضافه کنید. تا خواننده راحت تر کتاب مورد نظرش را پیدا کند.

 

ویژگی ها و هزینه و قیمت طراحی سایت کتاب فروشی

 • تهیه محتوا و گرافیک بر اساس مخاطب فرهیخته
 • امکان مدیریت سایت بدون نیاز به دانش کامپیوتری
 • برنامه نویسی توسط CMS اختصاصی برای رتبه های بالاتر نسبت به رقبا
 • افزودن کتاب به کتابخانه سایت
 • افزودن توضیحات و ویرایش مطالب سایت
 • خرید کتاب از سایت تنها با یک کلیک
 • اعلام پایان کتابی خاص در بانک سایت
 • اعلام زمان فروشهای ویژه در سایت
 • افزودن پنل اس ام اس
 • ثبت نام کاربران در سایت .
 • و هزاران امکان دیگر

سخن آخر در خصوص مبحث کتاب

ما در مجموعه دالین وب تمام تلاشمان را کردیم تا در این بخش به تمامی سوالات شما در خصوص طراحی سایت شرکتی کتاب فروشی پاسخ بدهیم. در صورت وجود ابهام یا سوالات بیشتر می‌توانید با ما تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان طراحی سایت شرکتی ما بهره‌مند شوید.

 

~~~~~~~~~~ سایت هتل و هتلداری، آژانس مسافرتی و هوایی، اقامتی و مسافرخانه ~~~~~~~~~~

طراحی سایت شرکتی هتل و اماکن اقامتی و گردشگری

طراحی سایت شرکتی هتل یکی از مهمترین اقدامات صاحبان و مدیران هتل ها جهت کسب درآمد از صنعت توریست و گردشگری می‌باشد. طراحی سایت شرکتی هتلداری سبب می‌شود تا مجموعه رفاهی شما به عنوان یکی از معتبرترین مجموعه‌ها شناخته شده و شانس بیشتری در جذب توریست و مسافر داشته باشید. در واقع شما با ایجاد وب سایت، سبب افزایش اعتبار هتل خود می‌شوید.

مسافرت نمودن و مهیا نمودن وسایل سفر و هموار کردن کارها تنها مختص به ایام تعطیلات و مناسبتها نمیباشد. بسیاری از افراد حتی قبل از سفر به دنبال مکان و یا مسافرخانه یا هتل هستند تا سفر خود را با اطمینان خاطر بیشتری آغاز و سپری نمایند. بنابراین شما میتوانید اولین نفری باشید که با وب سایت خوب و دوست داشتی که دارید به آنها در این زمینه یاری برسانید. اجازه بدهید مسافران اول از همه در وب سایت شما اطلاعات خود را پیدا نمایند و با این کارها آنها به وب سایت شما وفادار بوده و حتی شما را به دیگران برای همین کار معرفی مینمایند.

 

هدف اصلی طراحی سایت هتل و آژانس مسافرتی

هدف طراحی سایت شرکتی هتل سوددهی اینترنتی و بالا بردن تعداد مشتریان است. چون اینترنت بستر مناسبی به منظور جذب مشتریانی است که می‌خواهند مسافرت به مکان‌های تفریحی مختلف برای اوقات فراغت خود داشته باشند. با طراحی سایت شرکتی هتل و آژانس مسافرتی میتوانید گام های بزرگی در راستای موفقیت کسب و کار خود بردارید.

 

خصوصیت عمده‌ای که یک طراحی سایت گردشگری بایست داشته باشد:

طراحی سایت شرکتی هتل باید طوری در فضای مجازی معرفی شود که به آسانی در دسترس کاربرانی باشد و نکته‌هایی از قبیل سرویس‌های هتل، اماکن هتل، سرویس‌های مسافربری، هزینه انواع اتاق‌های موجود در هتل به همراه سرویس‌هایی که برای هر کدام از اتاق‌ها داده می‌شود. تور‌های تفریحی و تورهای گردشی داخل شهری که هتل برای مسافران داخلی و خارجی برای معرفی شهر تدارک دیده است. امکانات جانبی از جمله استخر و سونا و سیستم‌های اینترنتی موجود در هتل و…

در موتورهای جستجو به خصوص در گوگل شناخته شده باشند. به اصطلاح سئو سایت انجام شود. چون اکثر بازدید از سایت‌ها بوسیله موتورهای جستجوگر رخ می‌دهد. با این شیوه مشتری‌ها و کاربران بیشتری را که می‌خواهند از خدمات مسافرتی و هتل بهره بگیرند را به آسانی و بدون هزینه‌ای برای تبلیغات، جذب کسب و کار خود می‌کنیم.

 

مزیت‌های مهم طراحی سایت هتلداری و گردشگری

هتل ها و مکان های اقامتی هر شهر می تواند بیانگر فرهنگ و هنر آن شهر باشد. بنابراین طراح سایت حرفه ای با طراحی سایت شرکتی حرفه ای هتل و هتلداری می تواند فرهنگ مربوط به آن شهر را نشان دهد و تمامی امکانات مربوط به آن هتل را به زیبایی نشان دهد. با طراحی سایت شرکتی هتل این امکان بوجود می‌آید تا با سریع ترین سرعت هتل مورد نظر خود را ارزیابی کرده و از همه جنبه ها آن را مورد برسی قرار دهید.

بعنوان مثال قیمت رزرو هتل ، عکس از اتاق ها، رستوران هتل و … . هتلداران باید این نکته را در نظر داشته باشند که طراحی سایت شرکتی هتل می تواند بازدید کنندگان بسیاری را بسوی هتل جذب کنند. با طراحی سایت هتل آپارتمان علاوه بر جلب رضایت مشتری، قادر خواهید بود تا درآمدزایی بیشتری داشته باشید. تیم دالین وب با بهینه سازی سایت ، هتل شما را در موتورهای جستجو نمایش می دهد و بازدیدکنندگان بسیاری را جذب می کند.

 

۱۳ قابلیت سفارش و قیمت طراحی سایت هتل و آژانس مسافرتی

با پیشرفت روز افزون استفاده از اینترنت و افزایش شدید کاربران آن تمامی مشاغل نیاز به طراحی سایت شرکتی برای ارائه خدمات یا محصولات خود در فضا اینترنت دارند تا از این طریق بتوانند به اهداف خود برسند . طراحی وب سایت شرکتی بر اساس اصول سئو می تواند کمک بزرگی برای بالا بردن مشتریان و تولید کنندگان و همچنین سایر صاحبان وب سایت کند. یکی دیگر از مشاغل معروف و هم چنین رقابتی هتل و هتلداری است.

صاحبان هتل نیز می توانند برای اینکه برتری های هتل خود را به رخ رقیبان خود بکشند و از این طریق مشتریان زیادی جلب کنند نیاز به طراحی سایت شرکتی هتلداری دارند. برای اینکه یک طراحی سایت هتلداری به نتیجه مطلوب برسد نیاز دارد تا در نتایج اولیه موتورهای جستجو قرار گیرد که این کار با طراحی سایت فروشگاهی بر اساس اصول سئو و همچنین رعایت نکات اولیه سئو سایت در طراحی سایت شرکتی آژانس مسافرتی امکان پذیر است. البته این بدان معنا نیست که سایت خود را رها کنید. برای اینکه یک سایت همیشه برتر باشد باید هر روز به روز شود و درواقع سایت باید دائما فعال باشد.

 

سفارش طراحی سایت هتل و هتلداری

۱- معرفی خدمات هتل و اماکن اقامتی و گردشگری در سایت

در طراحی سایت شرکتی هتل و اماکن اقامتی باید خدمات و امکانات به طور کامل و جامع در دسترس کاربران قرار گیرد. خدمات سفارش طراحی سایت می‌توانند در دسته بندی‌های مختلفی چون رزرو هتل، تعرفه کرایه اتاق و خدمات هتل، وضعیت پذیرش، آدرس، اماکن تفریحی و دیدنی اطراف هتل، نقشه استان و موقعیت هتل و راه‌های ارتباطی را می‌توان قرار داد. این موارد را در سایت اقامتی و بوم گردی نیز باید رعایت کرد.

 

۲- ایجاد گالری فیلم و عکس در طراحی سایت هتل

ایجاد گالری فیلم و عکس در طراحی سایت شرکتی هتل نیز جهت جذب مخاطب بسیار حائز اهمیت است. اثرگذاری محتوای تصویری و ویدئویی هزاران برابر بیشتر از محتوای متنی است. بنابراین جهت افزایش ترافیک سایت و جذب مشتری حتما این بخش را در سایت خود در نظر داشته باشید. در این گالری می‌توان فیلم و عکس از موقعیت‌های مختلف هتل، مکان‌های دیدنی، تفریحی و گردشگری اطراف هتل را به کاربران نمایش داد. در این مرحله حتما از تصاویر با کیفیت و جذاب استفاده نمایید.

بکارگیری اسلایدر در طراحی سایت شرکتی هتل داری جهت نمایش تصاویر مختلف به صورت پویا و استفاده از تصاویر با کیفیت و جذاب درون آن‌ها نقش بسیار مهمی در جذب مخاطب و انتقال پیام ایفا می‌کند.

 

۳- وجود فرم رزرو و ثبت نام در سایت گردشگری و اقامتی

مهمانان باید تجربه رزرو کردن ساده و راحتی در وب سایت شما داشته باشند. به همین دلیل نه تنها استفاده از سایتتان باید ساده باشد، بلکه میزان تبدیل کاربر به مشتری را نیز افزایش ‌دهد. همچنین قرار دادن یک فراخوان بزرگ مثل “اکنون رزرو کنید” در وب‌سایت هتل بسیار مهم است تا توجه کاربر را به خود جلب کند.

در طراحی سایت شرکتی هتل خود می‌توانید امکان رزرو را به صورت آنلاین ایجاد کنید. برای این کار نیاز به یک درگاه پرداخت آنلاین دارید. هم‌چنین ایجاد یک سیستم جست و جو پیشرفته در هنگام طراحی سایت شرکتی هتلداری برای مشاهده وضعیت پذیرش هتل در تاریخ‌های مورد نظر کاربر بسیار کاربردی است.

 

۴- بهینه سازی SEO سئو سایت هتل و آژانس مسافرتی

اگر کاربران نتوانند وب سایت شما را در Google پیدا کنند. سرمایه گذاری در این وب سایت برای شما سودی نخواهد داشت. اطمینان از اینکه محتوای سایت شما برای رتبه بندی کلمات کلیدی مرتبط بهینه شده است، عامل مهمی در افزایش بازدید و در نتیجه افزایش مشتری است.

با بهبود سئو و بهینه سازی سایت، وبسایت شما در صفحات و نتایج ابتدایی جستجو ها به نمایش درآمده، هر روزه بازید کنندگان و مشتریان جدیدی وارد سایتتان شده و موتور های جستجو تبدیل به بازاریاب و تبلیغ کننده‌ سایت و شرکت شما خواهند شد. منظور از یک سایت بهینه، یعنی کاربران با کمترین زحمتی به محتوای مورد نیازشان برسند.

سئو به مجموعه تکنیک هایی گفته می‌شود که به سایت ها کمک می‌کند تا برای استفاده کاربران به بهترین شکل در آیند. متخصصین سئو با توجه به الگوریتم های گوگل و آنالیز مستمر داده ها، استراتژی های متفاوتی برای بهینه سازی سایت، اتخاذ می‌کنند. بدون داشتن وب سایتی بهینه، حضور در صفحه اول، کاری بسیار زمان‌بر و نشدنی است.

 

۵- طراحی Responsive در طراحی سایت آژانس هوایی و زمینی

طراحی واکنش گرا یا Responsive باعث می‌شود همه کاربران بدون توجه به دستگاهی که از آن استفاده می‌کنند. وب سایت شما را راحت تر مشاهده کنند. این روزها طراحی سایت شرکتی ریسپانسیو یک باید می‌باشد. رشد روزافزون تعداد افرادی که با گوشی‌های موبایل خود از وب سایت ها بازدید می‌کنند و یا برای یافتن محصول یا سرویسی خاص در گوگل جستجو می‌کنند، دلیل محکمی بر این مدعاست که باید قالب وب سایت کسب و کارتان واکنش گرا باشد. حتی گوگل نیز در اعلام نتایج سرچ، از وب سایت های ریسپانسیو بیشتر استقبال می‌کند.

 

۶- خدمات سرعت سایت اماکن اقامتی و مسافرخانه

یک طراحی سایت شرکتی زیبا اگر بارگذاری کندی داشته باشد موفق نخواهد بود. به آخرین سایتی که با آن روبرو شده‌اید فکر کنید. اگر بارگیری وب سایت شما بیش از ۴ ثانیه طول بکشد، بیش از یک چهارم کاربران خود را از دست خواهید داد. این بدان معناست که شما ۱/۴ از رزروها را فقط به دلیل سرعت نسبت به رقبا از دست داده‌اید. همچنین تصاویر با کیفیت بالا می‌توانند سرعت سایت شما را کم کنند. بهترین وب سایت های هتل در عرض ۲-۳ ثانیه بارگیری می‌شوند.

اهمیت سرعت در طراحی سایت شرکتی

اگر در سایت خود فیلم دارید، آنها را در مکان دیگری مانند You Tube یا آپارات قرار دهید. اطمینان حاصل کنید که تصاویر بارگذاری شده در اندازه های بهینه فشرده شده‌اند و همچنین عکس ها را با فرمت JPG و لوگو را به صورت PNG ذخیره کنید. تصاویر بزرگ نباید بیش از ۵۰۰ کیلوبایت باشند و عرض صفحه و تصاویر باید در حدود ۲۰۰۰ پیکسل باشد. سرعت بارگیری صفحه مهم است و مشتریان در وب سایت های کند کمتر رزرو انجام می‌دهند.

این امر همچنین می‌تواند در رتبه‌ی نتایج جستجو به شما آسیب برساند زیرا گوگل سایت های با سرعت کم را در رتبه بندی نتایج جستجو مجازات می‌کند( penalty گوگل امتیاز منفی برای رتبه سایت شماست). با استفاده از ابزار رایگان PageSpeed ​​Insights گوگل می‌توانید سرعت سایت  صفحه وب سایت هتل خود را بررسی کنید.

 

۷- ایجاد چت زنده با کاربران در سایت گردشگری و هتل داری

شما کافی است در لحظه‌ی ورود افراد به وب سایتتان به آن ها خوشامدگویی کنید و سپس از آن ها بخواهید در صورت مواجه شدن با هرگونه مشکلی آن را با شما در میان بگذارند. همچنین می‌توانید با راه اندازی چت آنلاین سایت مجهز به هوش مصنوعی این کار را انجام دهید. ربات ها می‌توانند به سوالات متداول مشتری پاسخ دهند و حتی کارهای ساده‌ای مانند انجام درخواست‌ها، رسیدگی به شکایات و یا توصیه های محلی را انجام می‌دهند. این روشی جالب برای بهبود تجربه مهمان هتل در اینترنت و سایت شما است.

 

۸- سفارش طراحی سایت چند زبانه هتل و آژانس مسافرتی

طراحی سایت شرکتی هتل می‌تواند به صورت چند زبانه طراحی شود. زیرا ممکن است مسافران شما از کشورهای دیگر اقدام به رزرو هتل نمایند. طراحی سایت شرکتی چندزبانه مخصوصا در حوزه هتل داری در جذب مشتری و توریست بسیار موثر است.

 

۹- تبلیغات آنلاین در سایت اماکن اقامتی و گردشگری

امکانات اخذ تبلیغات از اماکن جذاب اطراف هتل یا مرکز اقامتی نیز می تواند از درآمدهای خوب طراحی سایت شرکتی هتل یا اماکن اقامتی باشد. با داستن یک سایت اقامتی بوم گردی پر بازدید میتوانید از تبلیغات در سایت نیز کسب درآمد کنید.

 

امکانات طراحی سایت هتل و اماکن اقامتی چیست؟

۱۰- پشتیبانی سایت هتل و گردشگری قوی آنلاین و همواره در دسترس

ایجاد بخش پشتیبانی سایت جهت پاسخ به پرسش‌های احتمالی مشتریان را حتما در نظر داشته باشید. هم‌چنین میتوانید در یک بخش سوالات متداول را به همراه پاسخ آن‌ها برای مشتریان قرار دهید. استفاده از سیستم چت آنلاین در طراحی سایت شرکتی بوم گردی نیز می‌تواند یک پشتیبانی قوی و همواره در دسترس را برای کاربران شما ایجاد کند.

 

۱۱- وجود باشگاه مشتریان تورهای گردشگری در سایت

ایجاد بخش باشگاه مشتریان جهت وفادار سازی مشتریان نیز میتواند در طراحی سایت شرکتی هتل به کار رود. مشتریان سایتی را که به رضایت مشتری اهمیت میدهد دوست دارند.

 

۱۲- طراحی سایت پیشنهادهای ویژه و تخفیف‌ تور گردشگری

ایجاد بخش پیشنهادهای ویژه سایت جهت اعلام تخفیف ها و پروموشن‌ها در یک بخش جداگانه، ابزار مهمی در بازاریابی کسب و کار شما به شمار می‌آید. بخش پیشنهادات شگفت انگیز در هنگام طراحی سایت شرکتی هتل داری و گردشگری باید لحاظ شود.

 

۱۳- برندینگ نام هتل و آژانس گردشگری (هوایی، زمینی و ریلی)

بازدیدکنندگان باید سایت و نام هتل شما را به خاطر بسپارند به همین دلیل شما باید نام تجاری خود را به طور مداوم در کل وب سایت خود نمایش دهید. یک لوگو و رنگ آمیزی جذاب در ایجاد هویت مخصوص به خودتان کمک می‌کند و این امکان را به شما می‌دهد تا ملکه ذهن مخاطبان خود شوید. اهمیت انتخاب و خرید دامنه مناسب را نباید دست کم گرفت. قبل از طراحی سایت شرکتی خود به دنبال یک آدرس دامنه خوب باشید.

 

~~~~~~~~~~ سایت طلا و جواهر فروشی، فروش زیورآلات و بدلیجات ~~~~~~~~~~

اهمیت قیمت طراحی سایت فروش طلا و جواهر و زیور آلات

طراحی سایت شرکتی طلا و جواهر فروشی با آخرین تکنولوژی روز برنامه نویسی و طراحی وب توسط معتبرترین وب سایت طراحی سایت شرکتی فروشگاهی. ما در شرکت دالین وب منحصر به فرد ترین و موفق ترین وب سایت ها را طراحی می کنیم. اگر می خواهید شما هم سایت موفقی داشته باشید و کسب و کار خود را رونق ببخشید شرکت دالین وب بهترین انتخاب در این زمینه می باشد. سایت های فروش طلا و نقره نیز مانند تمامی کسب و کارها در حال تغییر هستند و رشد ۱۲۰ درصدی خرید های آنلاین نشانه ای از تغییر خرید مردم از سنتی به آنلاین است.

فروش زیورآلات و سنگ های قیمتی در ایران بسرعت در حال گسترش است. سایت های قدرتمند در این زمینه شروع به فعالیت نموده اند . شرکت دالین وب با توجه به بررسی های مداوم بازارهای آنلاین اقدام به طراحی سایت شرکتی فروشگاهی برای فروش طلا، نقره، جواهر و بدلیجات بصورت آنلاین نموده است که علاوه بر راحتی در مدیریت سایت، بروز رسانی سریع قیمت ها را نیز به همراه دارد.

 

۳ مزیت سفارش طراحی سایت طلا فروشی ، زیورآلات و جواهر

گستردگی و زیبایی این صنعت بسیاری از افراد را به سوی خود جذب کرده است. در صنعت طلا و جواهر شما فقط محدود به یک نوع از جواهرات نخواهید بود. می توانید در تمامی بخش های آن فعالیت کنید.

طراحی سایت شرکتی طلا و جواهرات را می توان با توجه به جنس آن ها به دسته های مختلفی تقسیم بندی کرد. طلای سفید، طلای زرد، نقره، برنز و غیره. به علاوه تمامی جواهرات به دسته های مختلفی از قبیل: گوشواره، النگو، گردنبند، انگشتر و غیره تقسیم می شوند.

داشتن وب سایت جواهر فروشی آنلاین به شما کمک می کند تا نام برند خود را تبلیغ کنید و علاوه بر آن فروش خود را نیز افزایش دهید. همچنین می توانید مشتریانی از تمامی نقاط کشور داشته باشید. در نتیجه فروش شما تنها به یک شهر یا منطقه محدود نخواهد بود.

امکانات طلایی طراحی سایت طلا و جواهر فروشی با دالین وب

فروش آنلاین طلا و نقره

اگر تنها به صورت آنلاین فروش کنید، یکی از مزیت های مهم آن این است که دیگر نیازی به نگه داری طلا و جواهرات در مغازه و نمایش آن ها به مشتریان نیست. عدم نمایش طلا و جواهرات، قطعا آن ها را از دزدیده شدن در امان نگه خواهد داشت.

اگر تنها به صورت حضوری به فروش طلا و جواهرات می پردازید، مشتریان تنها در ساعاتی که شما مغازه را باز می کنید، می توانند به مغازه سر بزنند و خرید کنند. اما با طراحی سایت شرکتی طلا و جواهر فروشی آنلاین در تمامی ساعات امکان خرید برای مشتریان وجود خواهد داشت. بنابراین با داشتن یک جواهر فروشی آنلاین می توانید فروش خود را چندین برابر کنید.

 

۱- ظاهر زیبای یک سایت جواهر فروشی آنلاین

در طراحی سایت شرکتی جواهر فروشی آنلاین پیش از هر چیزی باید به ظاهر زیبا توجه داشت. شاید کسی به ظاهر یک سوپر مارکت آنلاین توجه چندانی نکند اما از آنجایی که طلا و جواهرات از جمله کالاهای زینتی هستند و مشتریان خاصی دارند، باید ظاهر و نمای بسیار زیبایی داشته باشد. ظاهر زیبای یک جواهر فروشی آنلاین تاثیر به سزایی بر مشتریان دارد. تقسیم بندی جواهرات در دسته های مناسب و عکس های بسیار زیبا از آن ها باعث جذب هر چه بیشتر مشتریان می شود.

بسیاری از جواهر فروشی های آنلاین از طراحی های بسیار زیبایی برای فروشگاه خود استفاده می کنند. شما هم می توانید با استفاده از امکاناتی که بسیاری از طراحی فروشگاه های اینترنتی در اختیار شما می گذارند، مانند بنر ها ظاهر جواهر فروشی را مشتری پسند کنید و فروش خود را بالا ببرید.

با وجود اینکه ظاهر یک جواهر فروشی آنلاین می تواند باعث جذب مشتریان شود اما نمی تواند آن ها را به مشتریان ثابت شما تبدیل کند. برای این کار باید امکانات متعددی را در طراحی سایت شرکتی خود در نظر بگیرید که در ادامه به آن می پردازیم.

 

۲- قیمت طلا در یک فروشگاه اینترنتی طلا فروشی

یکی از نکاتی که در رابطه با طراحی سایت شرکتی طلا و جواهرات باید در نظر گرفت قیمت طلا است. طلا و جواهرات از جمله کالاهایی هستند که ارزش بسیار زیادی دارند و قیمت آن ها در بازار مرتبا تغییر می کند.

یک سایت جواهر فروشی آنلاین باید اطلاعات دقیق و به روزی از قیمت طلا براساس اتحادیه طلا فروشان داشته باشد تا بتواند قیمت محصولات خود را به روز رسانی کند. قیمت طلا در یک فروشگاه اینترنتی طلا و جواهر با توجه به مالیات ارزش افروده، اجرت و قیمت هر گرم طلا محاسبه می شود.

به روز رسانی قیمت یک جواهر فروشی آنلاین می تواند به شکل های مختلفی صورت بگیرد. اگر در گذشته به فروش طلا و جواهرات مشغول بوده اید، با این کار آشنایی دارید. اما مشکل اینجا است که تغییر قیمت جواهرات در یک جواهر فروشی آنلاین نمی تواند به شکل های سنتی صورت بگیرد. زیرا به زمان زیادی نیاز دارد و احتمال خطا را بالا می برد. بنابراین در طراحی سایت شرکتی طلا و جواهر باید امکاناتی در نظر گرفته شود که بتواند پاسخ گوی نیاز های این کسب و کار باشد.

 

۳- صدور فاکتور معتبر در سایت طلافروشی و جواهرسازی

با خرید طلا یک فاکتور به مشتری تحویل داده می شود. فاکتور ها در طلا فروشی از اهمیت بسیاری برخوردارند. فاکتور های طلا فروشی نشان می دهند که چه کسی طلا را خریده است.

اگر مشتریان فاکتور طلا هایی که خریده اند را نداشته باشند، نمی توانند مالکیت خود را ثابت کنند. یک سایت طلا فروشی آنلاین موظف است که این فاکتور ها را به مشتریان تحویل دهد. در طراحی سایت شرکتی طلا و جواهر باید به این موضوع نیز توجه کرد. با صادر کردن فاکتور ها به صورت خودکار در یک فروشگاه اینترنتی طلا و جواهر دیگر نیازی به ثبت فاکتور ها به صورت دستی نیست.

فاکتور های طلا فروشی دارای ویژگی هایی مانند مشخصات خریدار، قیمت طلا، اجرت طلا، مالیات بر ارزش افروده هستند. این اطلاعات در فاکتور هایی که به صورت خودکار در فروشگاه اینترنتی طلا و جواهر صادر می شود، نیز باید وجود داشته باشد. صدور فاکتور های معتبر و تحویل آن به مشتریان باعث می شود که به جواهر فروشی شما اعتماد کنند و برای خرید های دیگر هم باز به شما سر بزنند.

 

نیازهای دیگر سفارش فروشگاه اینترنتی جواهر فروشی و زیورآلات

طلا کالایی گران است. بنابراین ارسال آن به مشتری باید با احتیاط انجام شود. برای ارسال طلا و جواهرات به مشتریان باید از شرکت های حمل و نقل یا پیک های معتبر استفاده کنید. مشتریان بسیاری به خرید از یک فروشگاه اینترنتی طلا و جواهر اعتماد ندارند. به همین دلیل یک جواهر فروشی آنلاین باید تمامی طلاهای خریداری شده را بیمه کند تا در صورت گم شدن، بتوان خسارت وارد شده را جبران کند.
یکی از ویژگی های سایت جواهر فروشی آنلاین، امکان تعویض جواهرات است. در طلا و جواهر فروشی ها در سراسر کشور مشتریان می توانند طلا و جواهرات خود را با طلا و جواهرات جدید تعویض کنند. یک جواهر فروشی آنلاین هم می تواند این ویژگی را داشته باشد.

بسیاری از جواهر فروشی های آنلاین این امکان را برای مشتریان فراهم می آورد.

مزایای طراحی سایت شرکتی طلا و جواهر

یکی دیگر از بخش هایی که در فروشگاه اینترنتی طلا و جواهر می توان   نیاز های دیگر فروشگاه اینترنتی طلا و جواهربه مشتریان کمک کند، راهنمای انتخاب سایز مناسب طلا و جواهر است. از آنجایی که مشتریان نمی توانند جواهرات را امتحان کنند ممکن است در انتخاب آن ها دچار مشکل شوند. به عنوان مثال برای خرید انگشتر مشتریان باید از سایز دقیق آن اطلاع داشته باشند.

شما می توانید در طراحی سایت شرکتی جواهر فروشی آنلاین خود با نشان دادن الگو های مناسب مشتریان را در انتخاب بهترین گزینه یاری کنید. در یک فروشگاه اینترنتی طلا و جواهر باید امکان بازگشت محصولات وجود داشته باشد.

ممکن است مشتریان از خرید کالاهای خود پشیمان شوند و یا ارسال کالا به اشتباه صورت گرفته باشد و کالا آسیب دیده باشد. در این صورت فروشگاه اینترنتی طلا و جواهر باید بتواند این امکان را برای مشتریان فراهم آورد.

یکی دیگر از مزایای طراحی سایت شرکتی دالین وب، طراحی سایت فروشگاهی وردپرس دالین وب است.

 

۸ ویژگی در سفارش طراحی سایت بدلیجات و جواهرسازی

در ادامه ۸ مورد از مهم ترین ویژگی ها در طراحی سایت شرکتی در زمینه فروش طلا و جواهر و بدلیجات را بررسی میکنیم. با رعایت این نکات شما صاحب یک وب سایت فروش طلا و جواهر موفق میشوید.

 

۱- قیمت گذاری بر روی طلا در سایت جواهر فروشی

دریافت قیمت های آنلاین جهت نمایش در تابلو نرخ روز و محاسبه قیمت محصولات با استفاده از سرویس های آنلاین وب سایت‌هایی مانند tablotala.com و یا tala.ir قابل پیاده سازی می باشد. لازم به ذکر است در صورتیکه دریافت این سرویس ها از جانب وب سایت های دیگر نیاز به هزینه داشته باشد، این هزینه بر عهده کارفرما می باشد و پیمانکار صرفا مجری پیاده سازی فنی خواهد بود و امور تجاری و ارتباط با مجموعه ارائه دهنده سرویس بر عهده پیمانکار می باشد.

امکان وارد نمودن قیمت دستی برای هر محصول وجود دارد. امکان فعال یا غیر فعال سازی سرویس دریافت قیمت آنلاین، بصورت داینامیک وجود دارد. در هنگام طراحی سایت شرکتی بدلیجات و طلا این امکانات قابل پیاده سازی است.

 

۲- فرمول محاسبه قیمت طلا در طراحی سایت طلا فروشی

این قسمت به صورت اتوماتیک طبق فرمول کارفرما در طراحی سایت شرکتی طلا و جواهر محاسبه خواهد شد . مثال هایی برای محاسبه قیمت محصولات در ذیل آورده شده است:

فروش طلا(پلاتین) = (نرخ روز + اجرت) * وزن + درصد سود + درصد مالیات – درصد تخفیف

شمش = نرخ روز * وزن + اجرت – درصد تخفیف

فروش جواهر (پلاتین) = (نرخ روز + اجرت) * وزن + قیمت سنگ + در صد سود + در صد مالیات – درصد تخفیف

سکه = استعلام از مرجع یا قیمت دستی

 

۳- عضویت کاربران، سبد کالا و خرید آنلاین در ساخت سایت بدلیجات

​ قابلیت ثبت نام و عضویت کاربران در وب سایت و ایجاد پروفایل شخصی مخصوص هر کاربر.
قابلیت مدیریت کاربران ثبت نام شده در وب سایت در سمت مدیریت وب سایت.
هر کاربر می تواند هر کالایی در فروشگاه را به سبد خرید خود اضافه نماید و نسبت به خرید آن اقدام نماید.
کاربر پس از انتخاب محصول و افزودن به سبد خرید جهت تکمیل نهایی فرآیند خرید هدایت خواهد شد.

جهت خرید نهایی امکان اتصال به درگاه پرداخت اینترنتی و یا پرداخت کارت به کارت وجود خواهد داشت.

جهت دریافت درگاه پرداخت اینترنتی هر یک از بانک های مختلف نیاز به تشکیل پرونده درخواست و تکمیل روال اداری از جانب کارفرما می باشد و پیمانکار راهنمایی و همکاری لازم در این زمینه جهت راه اندازی درگاه پرداخت اینترنتی و ایجاد بستر فنی را به عهده خواهد داشت.

سایت سفارش ساخت طلا و جواهر

کاربر می تواند سفارش خودش را با ارسال تصویر و … به مدیر سایت ارسال کند.

پیگیری و پیش پرداخت ها به صورت مرحله به مرحله توسط کاربر انجام خواهد شد .

تمام این موارد در طراحی سایت شرکتی طلا و جواهر سازی قابل پیاده سازی است.

 

۴- سفارش تولید محتوا طراحی سایت طلا فروشی

تعریف و مدیریت بینهایت صفحه جهت بخش اخبار و مقالات وب سایت در دسته بندی اخبار.

وجود مدیریت صفحات وب سایت اعم از درباره ما، تماس با ما، همکاری با ما و صفحاتی که کاربر نیاز به محتوا گذاری دارد.

امکان ارتباط با کاربران و مخاطبان وب سایت از طریق فرم تماس با ما که در صفحه تماس با ما طراحی خواهد شد.

 

۵- درج درصد سود، مالیات و تخفیف در طراحی سایت زیور آلات

اگر خواسته باشید طلا و جواهر را به صورت حضوری هم خریداری کنید، می‌بایست از میزان مالیات و تخفیف آن اطلاع داشته باشید. در مقابل، فروشنده هم باید از میزان تخفیف بر روی هر نوع محصول اطلاع داشته باشد.

در صورتی که می‌خواهید طراحی سایت شرکتی طلا فروشی را انجام دهید. نیاز است تا میزان مالیات بر روی هر نوع محصول درج شود. همچنین، اگر شما کد تخفیفی را به مشتریان خود ارائه کرده اید، می‌بایست این کدهای تخفیف در حین پرداخت اعمال شوند. در صورتی که چنین چیزی اعمال نشود، امکان ایجاد نارضایتی برای مشتریان شما وجود دارد.

 

۶- امکان دسته بندی محصولات بر اساس جنسیت در سایت فروش بدلیجات

طلا و جواهر برای هر رده سنی، کاربردی است و افراد می‌توانند از آن استفاده کنند. به همین خاطر لازم است تا در هنگام طراحی سایت شرکتی طلا و جواهر خود یک دسته بندی جداگانه برای انواع طلا و جواهر مخصوص خانم‌ها، آقایان و کودکان در نظر بگیرید. پس از در نظر گرفتن چندین دسته بندی می‌توانید محصولات خود را در یکی از این سه دسته قرار بدهید تا مشتریان به سادگی بتوانند به خواسته خود دست پیدا کنند.

 

سفارش طراحی سایت طلا و جواهر فروشی آنلاین

 

۷- ثبت نظرات کاربران وب سایت نقره فروشی در هر محصول سایت

یکی از مزیت‌های طراحی سایت شرکتی برای نقره فروشی این است که افراد به سادگی می‌توانند درباره محصولاتی که خریداری کرده اند، نظر بدهند؛ بدون این که شناسایی شوند و مورد توجه سودجویان قرار بگیرند. انتشار این نظرات به افزایش فروش شما کمک می‌کند. در حقیقت، افراد به شما اعتماد می‌کنند و خرید خود را انجام می‌دهند.

 

۸- امتیازدهی کاربران وب سایت طلاسازی به هر محصول

برخی از کاربران از نظر کمی و کیفی می‌خواهند که نظرات خود را به یک نوع سرویس خاص از طلا و جواهر بیان کنند. این نوع نظرات را می‌توان به صورت امتیازدهی به آن محصول بیان کرد. البته بیان این نوع نظرات به افراد کمک می‌کند تا به زمان کمتری برای اطلاع از کیفیت محصول نیاز داشته باشند. البته این ستاره‌های امتیازدهی از چشم ربات خزنده گوگل هم دور نمی‌ماند. به طوری که بعد از جستجوی هر محصول، تعداد ستاره‌ها در مقابل آن ظاهر می‌شود و مشتریان به راحتی به شما اعتماد خواهند کرد.

 

هزینه و قیمت طراحی سایت طلا فروشی و جواهر

هزینه طراحی سایت شرکتی طلا و جواهر با توجه به امکاناتی که برای آن مد نظر دارید، می تواند متفاوت باشد. قیمت طراحی سایت وردپرس با آموزش و پشتیبانی از خدمات دالین وب است برای آگاهی از قیمت ماژول هایی مانند، اطلاع از قیمت روز طلا می توانید با همکاران ما در ارتباط باشید. علاوه بر هزینه های طراحی سایت شرکتی طلا و جواهر ممکن است هزینه های دیگری مانند هزینه طراحی اپلیکیشن موبایل هم به آن اضافه شود که البته این موضوع بستگی به نوع نیاز های شما خواهد داشت.

 

~~~~~~~~~~ سایت انواع کارخانجات، وب سایت تولیدی ها ~~~~~~~~~~

قیمت سفارش طراحی سایت کارخانه و طراحی سایت تولیدی

طراحی سایت شرکتی کارخانه برای بسیاری از شرکت‌ها و صنایع از اهمیت بالایی برخوردار است. بسیاری از مدیران و صاحبان مشاغل به دنبال طراحی سایت کارخانه‌ خود بوده تا از این طریق، آگاهی کاربران را در مورد خدمات و محصولات خود افزایش دهند. در حقیقت با توجه به گسترش کسب و کارها در اینترنت، طراحی وب سایت برای کارخانجات، بسیار حائز اهمیت شده و در نتیجه افراد به دنبال طراحی سایت شرکتی مناسب هستند.

طراحی سایت کارخانجات. مهمترین هدف از طراحی سایت شرکتی کارخانجات و مراکز صنعتی و تولیدی ؛ معرفی خدمات به مراکز همکار و آحاد مردم، معرفی محصولات تولیدی و توزیع و فروش این محصولات به عموم و نمایندگان فروش آنها ، ارایه خدمات پس از فروش و … است. کارخانجات مختلف با دامنه فعالیتی متنوع ، مانند: کارخانه فولادسازی، پروفیل، کارخانجات صنایع غذایی، کارخانه های نساجی و .. که در شهرک ها و مناطق صنعتی و یا بطور پراکنده در نقاط مختلف کشور مستقر هستند.

اهمیت طراحی سایت برای کارخانجات بزرگ

گویای آنست که اینها برای نشان دادن فعالیت ها و محصولات خود بدون محدودیت مکانی و زمانی و همچنین جهت حضور و رقابت در عرصه های صنعتی بین المللی بایستی مجهز به وب سایتی حرفه ای و قوی باشند. تا از آن بعنوان ابزاری جامع جهت ارتباط با همکاران و مشتریان قبلی و جذب مشتریان جدید داخلی و خارجی استفاده نمایند.

 

۱- افزایش اعتبار شرکت توسط طراحی سایت تولیدی

اگر یک مشتری بالقوه که به دنبال محصول یا خدمات شما باشد و نتواند در فضای آنلاین آن را بیابد، این به معنی شکست در امر فروش است. مردم عادت دارند تمامی اطلاعاتی را که می خواهند به دست آورند را در دستانشان داشته باشند. (این ممکن است جست و جو از هر دستگاه یا دیوایسی باشد که فکرش را می کنید.)، و اگر شما این فرصت را از آنان بگیرید برایشان قابل قبول نخواهد بود. یک وب سایت همچنین مکانی بسیار عالی برای انتشار مطالب مفید خواهد بود که با اتصال آن به شبکه های اجتماعی اعتبار خود را افزایش و کار خود را گسترش می دهید.

 

۲- ویترین همه روزه برای محصولات و خدمات کارخانه شما

معرفی محصولات و خدمات شرکت
بهترین ویژگی یک وب سایت برای کسب و کار شما این است که مردم می توانند به صورت شبانه روزی در هفت روز هفته به خدمات و محصولاتتان دسترسی داشته باشند. مشتریان می توانند کالاهای شما را بخرند، یا پیشنهادهای ویژه شما را در هر زمانی که برایشان مناسب است، مشاهده کنند. بدون اینکه بخواهند منتظر باشند تا فروشگاه فیزیکی شما باز شود! همه این ویژگی ها با طراحی سایت شرکتی یا فروشگاهی قابل دسترس است.

 

۳- مشتریان می توانند به راحتی با شما در ارتباط باشند

تماس با شرکت از طریق طراحی سایت شرکتی کارخانه
اگر شخصی بخواهد با شما در ارتباط باشد و یا درخواستی داشته باشد. داشتن یک وب سایت این فرآیند را برای او آسان و ساده خواهد کرد، بدین ترتیب شما یک کسب و کار مشتری مدار دارید. اطلاعات تماس خود را در جایی قرار دهید که از بخوبی دیده شدن آنها توسط مشتری، اطمینان حاصل شود.

تماس با شرکت از طریق راه اندازی وب سایت

 

۴- توسط موتورهای جست و جوگر مشتریان بیشتری جذب کنید

دیده شدن شرکت توسط موتورهای جست و جو
اگر شخصی تابحال راجع به شرکت شما چیزی نشنیده باشد، با یک جست و جوی ساده گوگل در خصوص محصول یا خدماتی که به دنبال آن است می تواند مشتری جدید شما شود. چیزی که شما هرگز از روش های معمول به آن دست پیدا نمی کردید. از طریق بهینه سازی وب سایت شما حتی قادر خواهید بود در سطح بین المللی مشتریان جدید جذب کنید. از سادگی کار با وب سایت و در دسترس بودن آن و از همه مهتر بهینه بودن آن اطمینان حاصل کنید. دالین وب در کنار شماست تا به این مهم دست یابید.

 

۵- طراحی سایت ارزانتر است یا اجاره کردن یک فروشگاه فیزیکی؟

راه اندازی یک کسب و کار ممکن است هزینه بر باشد. به جای اینکه برای یک مکان فیزیکی جهت کسب و کار خود هزینه کنید، کسب و کار خود را در فضای آنلاین شروع کنید.! یک طراح سایت حرفه ای قادر است با طراحی سایت شرکتی کاربرپسند و جذاب در طولانی مدت برای شما راه هایی به منظور کسب درآمد ایجاد کند. داشتن یک وب سایت قدیمی و تاریخ گذشته برای شما نتیجه ای نخواهد داشت. پلن طراحی سایت شرکتی ارزان دالین وب این امکان را برای شما فراهم می کند تا با صرف کمترین قیمت طراحی سایت موثر و مقرون به صرفه داشته باشید.

یک وب سایت ارزانتر است تا اجاره کردن یک فروشگاه فیزیکی

 

سفارش طراحی سایت کارخانه و اهمیت آن

طراحی سایت شرکتی کارخانه از این جهت حائز اهمیت است که بسیاری از کارخانه‌ها می‌توانند با استفاده از این سایت‌ها، محصولات خود را به فروش برسانند. در نتیجه به درآمدهای بالایی دست یابند.

ساختن وبسایت برای کارخانه می‌تواند به صاحبان مشاغل امکان آن را داده تا راه‌های تماس و آدرس خود را در اختیار کاربران قرار دهند. افراد با استفاده از این اطلاعات با شرکت‌ها در ارتباط باشند.

طراحی سایت شرکتی به کاربران این امکان را می‌دهد تا در صورتی که قصد همکاری با شرکت مورد نظر را داشته باشند. به راه‌های ارتباطی به راحتی دسترسی داشته و شرایط همکاری را از مسئولان این کارخانه‌ها جویا شوند. بنابراین اگر راه‌اندازی وبسایت کارخانه به درستی انجام شود، می‌تواند مزایای بسیاری برای صاحبان کارخانه‌ها داشته باشد و در نتیجه سود کارخانه را افزایش دهد.

 

۷ نکته مهم در طراحی سایت کارخانه و تولیدی

در طراحی سایت شرکتی کارخانه نکاتی در نظر گرفته می‌شود تا همه‌ی چارچوب‌ها و اصول در سایتی که برای شما طراحی می‌شود، رعایت شود.

 

طراحی سایت کارخانه و نکاتی که باید در نظر داشته باشید

۱- دسته بندی محصولات در طراحی سایت کارخانه

بسیاری از کارخانه‌ها انواع مختلفی از محصولات را تولید می‌کنند که لازم است در سایت کارخانه، هر یک از محصولات در دسته‌بندی جداگانه‌ای قرار گیرد. این دسته‌بندی در ایجاد وب سایت کارخانه می‌تواند براساس کاربرد محصول، جنس آن و موارد دیگر انجام شود.

در صورتی که دسته‌بندی محصولات در طراحی سایت شرکتی به درستی انجام نشود. می‌تواند کاربران را دچار سردرگمی کرده و در نتیجه، آنها را از خرید محصولات شرکت شما منصرف کند.

 

۲- دسترسی آسان به همه اطلاعات سایت و مشتریان

یکی از مهم‌ترین نکاتی که در طراحی سایت شرکتی کارخانجات باید بدان دقت شود، دسترسی کاربران به اطلاعات موجود در سایت است. در واقع اطلاعات موجود در سایت باید به گونه‌ای در طراحی سایت کارخانه به کار گرفته شوند که کاربران به راحتی بتوانند به آنچه در نظر دارند. دسترسی پیدا کرده و از مزایای سایت مورد نظر بهره‌مند شوند.

این دسترسی آسان در طراحی سایت شرکتی می‌تواند شامل آرشیوهای مختلف محصولات، آشنایی با بخش‌های مختلف کارخانه، قیمت‌های مربوط به محصولات و موارد دیگر باشد. بنابراین در صورتی که این نکته در ساخت سایت کارخانجات رعایت شود. مخاطبان در هنگام استفاده از سایت، به سهولت می توانند به داده‌های مورد نظر خود دست پیدا کنند.

 

۳- طراحی سایت تولیدی ساده و مینیمال

یکی از ویژگی‌هایی که در طراحی وب سایت کارخانه باید به آن توجه شود طراحی ساده سایت مورد نظر است. در حقیقت در طراحی سایت شرکتی کارخانه باید رنج سنی مخاطبان در نظر گرفته شود و بر این اساس طراحی سایت شرکتی کارخانجات صورت گیرد.

استفاده از رنگ‌های خنثی و اشکال ساده می‌تواند طراحی سایت فروشگاهی را آسان کرده و در نتیجه مخاطبان بیشتری را به خود جذب کند. در صورتی که این نکته در ساخت سایت کارخانه رعایت شود، بازدیدکنندگان سایت با شما تماس گرفته و سوالات و ابهامات خود در رابطه با محصولات شرکت را برطرف خواهند کرد.

 

۴- طراحی سایت کارخانجات تولیدی و به کارگیری گرافیک زیبا

استفاده از طرح‌های گرافیکی زیبا در ایجاد وب سایت می‌تواند نظر مخاطبان را به سایت شما جلب کرده و در نتیجه، فرد هنگام مراجعه به سایت شما احساس خوبی داشته باشد. به کارگیری یک گرافیست ماهر در طراحی سایت شرکتی، اگرچه ممکن است که هزینه‌های شما را افزایش دهد. اما ارزش صرف این هزینه‌ها را داشته و در نهایت سود لازم را به شرکت مورد نظر باز می‌گرداند. در نهایت گرافیک سایت از اهمیت بالایی برخوردار است.

 

طراحی سایت کارخانه و به کارگیری گرافیک زیبا در آن

۵- به کارگیری ایده از سایت‌ همکاران تولیدی

در طراحی سایت شرکتی کارخانه می‌توان از سایت‌های همکاران نیز استفاده کرد. ممکن است برخی افراد فکر کنند که این کار، تقلید از رقبا به حساب می‌آید، اما اینطور نیست. باید بگوییم که استفاده از سایت‌های همکاران تنها به جهت پی بردن به نقاط قوت و ضعف آنها می‌باشد.

کافی است که به سایت رقیبان یا همکارانتان به عنوان یک ناظر یا مشتری وارد شوید و از نقاط ضعف آن‌ها در راستای پیشرفت و رفع نقاط ضعف وبسایت خودتان استفاده کنید. در این صورت ترافیک ورودی و بازدید افراد از سایت شما افزایش شایانی پیدا خواهد کرد.

 

۶- رنگ‌بندی مناسب در طراحی سایت کارخانه و تولیدی

یکی از ویژگی‌هایی که در هنگام طراحی سایت شرکتی کارخانه باید به آن توجه شود، استفاده از رنگ‌های متناسب با سایت مورد نظر است که از هر نظر با آن همخوانی داشته باشد. در واقع انتخاب قالب رنگی در طراحی سایت شرکتی کارخانجات باید طوری باشد که مواردی همچون رنج سنی، جنسیت، علایق و سلیقه مخاطبان را در نظر گرفته و کاملا خلاقانه باشد.

می‌توان در ایجاد وب سایت کارخانجات از رنگ‌های متفاوت اما در یک طیف مشخص به منظور جدا کردن قسمت‌های مختلف بهره گرفت. همچنین انتخاب رنگ‌ها باید به گونه‌ای بوده که ترجیحاً از رنگ‌های فلت استفاده شود تا چشم مخاطبان را آزار ندهد و در عین حال جذاب و گیرا باشد.

 

۷- طراحی سایت کارخانه قابل اجرا در پلتفرم‌های مختلف (ریسپانسیو)

از دیگر نکاتی که در ساخت سایت کارخانه باید بدان توجه شود، این است که سایت مورد نظر در پلتفرم‌ های مختلف قابل اجرا باشد.در واقع طراحی سایت شرکتی کارخانجات باید به گونه‌ای باشد که افراد با هر میزان سواد، در موقعیت‌های مختلف به آن دسترسی داشته و در نتیجه بتوانند از اطلاعات موجود در این سایت‌ها در جهت دستیابی به نیازهای خود استفاده کنند. بنابراین لازم است که طراحی سایتشرکتی یا فروشگاهی کارخانه به نحوی باشد که بر روی گوشی همراه و دیگر پلتفرم‌ها قابل اجرا بوده و همه کاربران بتوانند از این سایت استفاده کنند. همچنین طراحی اپلیکیشن اندروید برای تولیدی و کارخانه شما نیز جزو خدمات دالین وب می‌باشد.

 

~~~~~~~~~~ سایت تالار پذیرایی، وبسایت باغ مجلس، وب سایت تالار عروسی ~~~~~~~~~~

۱۰ ویژگی مهم طراحی سایت تالار پذیرایی عروسی

طراحی سایت شرکتی تالار پذیرایی برای مراسمات تشریفاتی و برگذاری جشن ها بسیار ضروری است. زیرا بسیاری از کاربران اینترنت که میتوانند مشتریان یا همکاران شما باشند در فضای وب فعالیت بیشتری دارند. وبسایت تالار پذیرایی یک نوع طراحی سایت شرکتی خدماتی حرفه ای است. با یک رستوارن نیز میتوانید برای سرو غذاهای مراسمات، همکاری لازم را داشته باشید.

کسب و کارهایی که به نوعی با برگزاری مراسم عروسی در ارتباط هستند، حتماً به سفارش طراحی سایت تالار پذیرایی نیاز دارند که باید از جذابیت بالایی نیز برخوردار باشد. تالار پذیرایی شما میتواند با کسب و کار خدمات مجالس نیز همکاری بیشتری داشته باشید. زیرا تالار پذیرایی صرفا یک سالن برای مراسم ها و تشریفات را فراهم میکند. با طراحی وب سایت تالار عروسی میتوانید با شرکت های خدمات مجالس به صورت آنلاین همکاری داشته باشید.

مزایای طراحی سایت شرکتی تالار عروسی

طراحی سایت تالار پذیرایی برای خوش نام شدن و معروف شدن تالار بسیار تاثیرگذار می باشد. امروزه با روی کار آمدن آپارتمان نشینی و کوچک شدن ابعاد خانه ها نیاز به تالار برای مراسم جشن و عزا بیشتر شده است. بنابراین پیدا کردن یک تالار پذیرایی مناسب و آگاهی از منو و شرایط آن دارای اولویت می باشد.

هنگام احتیاج به تالار برای مراسم ختم و عروسی اولین راهی که هر فرد به ذهنش خطور می کند جستجو در اینترنت می باشد. بنابراین راه اندازی وب سایت برای تالار چذیرایی خود مهم ترین قدم برای تبلیغات و افزایش درآمد می باشد.

اولین ویژگی که یک سایت تالار پذیرایی باید داشته باشد بخش معرفی آن است. که در آن باید ظرفیت سالن ها، موقعیت کامل سالن، امکانات مختلف تالار پذیرایی، نوع غذا و پذیرایی، کیفیت و تعداد پرسنل در صفحه ای از سایت به طور کامل معرفی و توضیح داده شود.

در ادامه به برخی از مهم ترین ویژگی های مورد نیاز در طراحی سایت تالار مجالس می پردازیم.

 

۱- معرفی کامل تالار پذیرایی و امکانات آن در سایت

این بخش برای معرفی کامل تالار پذیرایی نظیر ظرفیت سالن ها، موقعیت تالار و امکانات مختلف و آمادگی شما برای برگزاری مراسم گوناگون شرکت ها، مدارس و … نظیر گردهمایی و همایش، مناسبت های مذهبی و اعیاد، جشن های تولد، عقد و عروسی است. می توانید از کیفیت و تعداد پرسنل نیز در این بخش صحبت کنید. عموما بخش های مربوط به معرفی را با نام درباره ما و تماس با ما در سایت ها مشاهده می نمایید.

 

۲- لیست منو غذا در طراحی سایت تالار

بیان تاریخچه تاسیس، سوابق مدیریت و پرسنل تالار و همچنین بخش ها و امکانات مختلف تالار و مشخصات آنها همچون سالن های پذیرایی، ظرفیت سالن، امکانات رفاهی مانند پارکینگ و آسانسور و تشریفات، سیستم های صوتی و تصویری و … در این قسمت به نمایش در می آید. طراحی صفحه منو می تواند بسته به پکیج های مختلفی که ارائه می دهید متفاوت باشد.

شرکت طراح سایت این بخش را به گونه ای طراحی می نماید که فرد بازدید کننده بتواند به راحتی و بسته به نیاز و هزینه مد نظرش آن ها را انتخاب نماید. همچنین می توانید بخشی را به عنوان سفارشی سازی قرار دهید تا بازدید کنندگان بتوانند بسته به نیاز خود و موارد موجود، لیست منو خود را انتخاب کرده و قیمت مشمول شده برای آن لیست را مشاهده کنند.

لیست منو غذا در سایت تالار

 

۳- لیست خدمات در طراحی سایت باغ مجالس

این بخش می تواند به گونه ای طراحی شود تا تصاویر و نمونه های مختلف خدمات را به صورت گالری های کوچک نشان دهد. این خدمات می توانند تزئین و گل آرایی سالن عروسی و اتاق عقد، بادکنک آرایی سالن عروسی و اتاق عقد، ارائه خدمات موزیک و موسیقی در سبک مختلف، خدمات عکاسی و فیلمبرداری،خدمات آتش بازی سالن و محوطه و… را شامل شوند.

خدماتی نظیر: باغ مجالس و سالن عروسی، تشریفات، لیدر مخصوص مهمانان و پذیرایی، جایگاه عروس و داماد، آتش بازی و مشعل، اتاق عقد و سفره عقد، سفره آرایی و تزئینات و … در این صفحه با رعایت گرافیک سایت به همراه تصاویر هر کدام به نمایش در می آید.

 

۴- گالری تصاویر منتخب از خدمات و بخش‌های مختلف در سایت

تصاویر منتخب از خدمات و بخش های تالار خود را به صورت اسلاید در تمامی صفحات به نمایش بگذارید. اینکار باعث آشنایی بیش تر افراد و بازدیدکنندگان از خدمات شما می شود. می توان در این گالری با اجازه مشتریان قبلی خود، تصاویری از مراسم آنها را نمایش دهید تا کاربران جدید حرفه ای بودن شما را ببینند و اطمینان بیشتری نمایند.

 

۵- نمایش منوی غذایی در طراحی سایت باغ مجالس

نمایش آنلاین و به روز لیست غذا و پیش غذاها و دسرها با توضیحات جامع آنها و قیمت هرکدام به همراه تصاویر آنها می تواند بخش بسیار جذابی برای بازدیدکنندگان وب سایت تالار پذیرایی و مجالس شما باشد. چون در نهایت حتی در مراجعه حضوری مشتری ها از شما این اطلاعات را درخواست خواهند نمود.

پس شما می توانید به شکل و قالب بسیار متنوع و حتی اشتها برانگیز منو و مشخصات غذاها را به مخاطبان خویش نمایش دهید. بطور حتم گروه بندی موضوعی هر یک از منوها برای مشتریان قابل توجه است، حتی آنها مشتاق هستند که قیمت هر کدام از منوی های غذاها را بصورت جداگانه بدانند.

 

۶- پیاده سازی سیستم رزرو آنلاین و پرداخت هزینه مربوطه در سایت

با قرار دادن این بخش بازدید کنندگان می توانند از روزها و سالن های رزرو شده آگاه شوند. و یا به رزرو آنلاین هر یک از خدمات و پکیج های موجود در سایت بپردازند. پیاده سازی سیستم رزرو آنلاین و پرداخت هزینه مربوطه از طریق درگاه های پرداخت الکترونیک موجود بر روی سایت می تواند یکی از قسمت های کاربردی در وب سایت باشد.

 

۷- قرار دادن اخبار مربوط به تالار در طراحی سایت تالار

وجود بخش اخبار سایت مربوط به تالار و قرار دادن جملات تبلیغاتی از طرف صاحب وب سایت تالار هم می تواند در نهایت در جلب و جذب بازدیدکننده تاثیر بسیار زیادی را داشته باشد. دراین قسمت حتی می توانید برنامه های آتی تالار و اطلاعیه ها مانند تخفیف ها در زمان اعیاد ملی و مذهبی را درج نمایید. تا مشتریان شما برنامه ریزی دقیق تری برای رزرو تالار جهت مراسم های خود داشته باشند.

 

۸- بهینه سازی یا سئو سایت تالار عروسی ، پذیرایی و باغ مجالس

از ملزومات فنی در طراحی هرگونه وب سایتی می توان به بهبود سئو سایت یا بهینه سازی آن اشاره نمود. این امر به این معنا است که سایت شما در زمان جستجوی کلمات کلیدی مربوط به برگذاری مراسم در گوگل در صفحۀ اول آن نمایش داده می شود. اینکار باعث بالا رفتن تعداد بازدیدکنندگان سایت تالار پذیرایی شما شده و در نتیجه راهی برای کسب درآمد جدید از طریق دریافت تبلیغات می گردد. می توانید با ناحیه بندی سایت هزینه های متفاوتی را برای دریافت تبلیغات کسب نمایید. همچنین تولید محتوا سایت تالار عروسی نیز بسیار حائز اهمیت است.

 

۹- قسمت نظرات کاربران تالار عروسی و امتیاز دهی به آن در ساخت سایت

وجود قسمت نظرات مشتریان سایت در طراحی سایت شرکتی باعث جذب مشتری می شود. در این بخش، افرادی که مراسم آن ها در تالار شما برگزار شده خاطرات خود و میزان رضایت مندی از خدمات شما را عنوان می کنند و افراد با توجه به میزان رضایت مندی مشتری های شما تصمیم به انتخاب تالار مجالس شما می کنند.

 

 ۱۰- قرار دادن بخش درباره سایت تالار عروسی و پذیرایی مجالس

با قرار دادن این بخش به سایت، اطلاعاتی از جمله امکانات تالار شما، قدمت تالار و تمام اطلاعات مربوط به تالار شما در این صفحه در خدمت مشتریان قرار داده می شود. مشتریان زمانی اعتماد مسکنند که شناخت خوبی از سایت باغ مجالس شما داشته باشند.

 

چرا به طراحی سایت تالار عروسی و باغ مجالس نیاز داریم؟

جامعه امروزی، جامعه ای بر مبنای اینترنت و فناوری اطلاعات است. طراحی سایت شرکتی مشاغل به سرعت در بستر فضای مجازی در حال رشد است و کمتر کسی را می توانید پیدا کنید که برای خرید یک کالا یا سفارش یک خدمات ویژه، پشتیبانی سایت ، مسافت های زیادی را طی کند. تا به مرکز یا شرکت مورد نظر برسد! تقریباً بیش از نیمی از مردم جامعه تمام کارهای خود را از طریق اینترنت انجام می دهند.

فرض کنید یک زوج جوان که قصد برگزاری مراسم عروسی را دارند. باید چند کیلومتر راه را در میان ترافیک انبوه خودروهای شهر، وقت خود را هدر دهند تا بتوانند چند تالار یا باغ تالار را بررسی کنند! در صورتی که طراحی سایت تالار عروسی می تواند این امکان را فراهم سازد که متقاضیان، تنها با چند کلیک ساده بتوانند تالارها، باغ تالار یا هتل های مورد نظر خود را در اینترنت پیدا کنند.

مزیت نامبرده در فوق، مهمترین کاربرد اجرای پروژه طراحی سایت تالار پذیرایی و مجالس برای مشتریان بود. اما طراحی سایت باغ تالار مجالس برای صاحبان تالارها و هتل ها چه مزایایی دارد؟ برای موفقیت در شغل خود با گروه طراحان سایت دالین وب همراه باشید.

طراحی وب سایت تالار عروسی و پذیرایی مجالس

 

نکات مهم در طراحی سایت باغ مجالس و پذیرایی چیست؟ 

از اولین نکاتی که در هنگام سفارش طراحی وب سایت در نظر همه کارفرمایان نقش میبندد، قیمت طراحی سایت وردپرس است. اما نکات مهم دیگری نیز باید مورد توجه قرار بگیرید که در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم. همچنان با ما همراه باشید:

۱- خدمات خود را به طور کامل در وب سایت منعکس کنید

اگر برای سفارش طراحی سایت تالار مجالس تصمیم گرفته اید، پیشنهاد می کنیم تمام خدماتی که ارائه می دهید در وب سایت منتشر کنید؛ حتی اگر یکی از خدمات شما بسیار جزئی هستند، آن را نیز در وب سایت قرار دهید. این کار، حرفه ای بودن شما را ثابت می کند.

خدمات وب سایت های تالار عروسی می تواند شامل مواردی نظیر دکوراسیون نمای بیرونی و داخل تالار، گل آرایی محوطه تالار یا هتل، دست گل عروس، پذیرایی از مهمانان، چیدمان سفره عقد، موسیقی، تدارک میوه و شیرینی، تدارک منوی شام، عکاسی و آتلیه، سرویس ویژه مهمانان و … باشند. اگر با مخاطبان وب سایتتان صمیمی باشید، خواهید دید که به زودی به موفقیت چشمگیری دست پیدا می کنید.

 

۲- در طراحی سایت تالار مراسمات به عامل بارگزاری مطالب دقت داشته باشید

به دلیل اینکه در وب سایت های تالار عروسی از تصاویر باکیفیت و ویدیوها استفاده می شود باید در طراحی سایت شرکتی تالار عروسی به زمان بارگزاری مطالب و تصاویر دقت کنید. در طراحی سایت هتل عروسی به گونه ای برنامه ریزی کنید که مخاطبان شما زمان زیادی را منتظر بارگزاری مطالب نباشند. این کار بر روی ارتقا سئوی سایت شما هم تأثیر خواهد گذاشت.

 

۳- به موارد فنی، امنیتی و پشتیبانی وب سایت تالار عروسی اهمیت بدهید

اگر در زمینه طراحی سایت تالار پذیرایی فعالیت می کنید سعی کنید در اجرای این مدل پروژه ها به موارد امنیت سایت دقت کنید. وب سایت های تالار عروسی باید همواره در دسترس مخاطبان قرار داشته باشند و با مشکلاتی نظیر اخطارهای امنیتی یا عدم بارگزاری مواجه نباشند. این اهداف، تنها با استفاده از خدمات شرکت های معتبر طراحی سایت حرفه ای نظیر تیم طراحی سایت دالین وب میسر خواهد بود.  همین حالا برای رونق و توسعه فعالیت خود در فضای اینترنت با ما تماس بگیرید.

 

هزینه و قیمت طراحی سایت تالار پذیرایی و باغ مجالس

قیمت طراحی سایت باغ مجالس مطابق با درخواست های مشتری متفاوت می باشد. قیمت طراحی سایت تالار پذیرایی با توجه به تعداد مهمان ها، منوهای غذایی، منوهای پذیرایی و … تعیین می شود.

مجموعه دالین وب در رابطه با طراحی انواع سایت ها و سئو وبسایت با داشتن چند سال سابقه کار و همچنین کادری حرفه ای، بهترین خدمات را ارائه می دهد.

 

سخن آخر در زمینه طراحی سایت شرکتی مشاغل

فارغ از موارد ذکر شده عوامل دیگری در ساخت و طراحی سایت شرکتی موفق قابل ذکر است. از امنیت گرفته تا نوع برنامه نویسی رایانه ای و یا تنظیم قالب، همه و همه در راه اندازی یک سایت شرکتی یا فروشگاهی موثر هستند. در صورتی که در زمینه ساخت سایت جذاب جهت فروش محصولاتتان ابهامی وجود دارد می‌توانید با مشاور های ما تماس بگیرید. مجموعه دالین وب همواره آماده پاسخگویی به سوالات شما به صورت رایگان می‌باشد.

در پایان: با تشکر از شما که تا آخر این مقاله همراه ما بودید. در مقاله جامع طراحی سایت شرکتی برای مشاغل تلاش شد که گام مثبتی در جهت هدایت شما به سمت راه اندازی کسب و کار اینترنتی برداشته شود. همچنین نظر شما را به مقالات طراحی سایت دیگر ما نیز جلب می‌کنم. در این مقالات نکات مهمی گفته شده است که ممکن است باعث رشد مالی و بهبود بیزینس شما گردد.

دیگر مقالات مرتبط و کاربردی در حوزه طراحی سایت شرکتی :

دالین وب : شرکت طراحی سایت در شیراز

مراحل ثبت سفارش طراحی سایت چگونه است؟

شرکت طراحی سایت در شیراز

موفق باشید.
آیا این مطلب را می پسندید؟
اشتراک گذاری:
برچسب ها:

نظرات

2 نظر در مورد طراحی سایت شرکتی برای مشاغل (راهنمای جامع)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 1 =

 1. سلام ، روز بخیر

  من کسب و کارم توی اینستاگرام هست، بخاطر دائمی نبودن اینستاگرام میخوام سایت هم داشته باشم، امکانش هست اطلاعات پیج اینستا را به سایت منتقل کنم ؟

  ۱

  1. سلام دوست عزیز
   امکان ورود هر نوع اطلاعات و محصولاتی به سایت وجود دارد. شما کلیه محصولات و اطلاعات پیج اینستاگرام خود را میتوانید وارد سایت کنید. این امر بصورت ویدئو نیز به شما آموزش داده میشود.

   ۱

مشاوره رایگان و ثبت سفارشات
جهت تماس کارشناسان دالین وب، شماره تماس و بازه زمانی مناسب خود را وارد کنید.

...The Future is Yours