۱۳ مزیت فوق العاده طراحی فروشگاه اینترنتی

165 بازدید
لذت اولین فروش آنلاین

در طی سال های اخیر با گسترش و پیشرفت روزافزون فرهنگ خرید آنلاین ما شاهد گسترش فراوان راه اندازی فروشگاه های آنلاین بوده ایم. این روزها تعداد زیادی از مردم کسب و کار خود را بصورت اینترنتی کرده اند. ومردم به سادگی میتوانند خرید خود را بدون دغدغه انجام دهند. از این رو طراحی فروشگاه اینترنتی هم مورد توجه خاص قرارگرفته و گسترش زیادی داشته است. از فواید خرید و فروش در اینترنت میتوان به مملوس بودن سرمایه گذاریی برای مشتریان اشاره کرد.

موردی که تقریبا برای همه ی افراد خاطره انگیز است، رخدادن اولین ها است. همیشه اولین فروش میتوانید لذت و طعم شیرینی برای شما داشته باشید. در این مقاله از دالین وب به تجربه لذت بخش اولین فروش آنلاین توسط فروشگاه اینترنتی شما می پردازیم. در ادامه با ما همراه باشید.

  • راه اندازی فروشگاه اینترنتی را از کجا باید شروع کنیم؟
  • چرایی فروش کالا و خدمات از طریق اینترنت چیست؟
  • مزایای طراحی فروشگاه اینترنتی چیست؟

افراد زیادی این سوال را از خودشان می‌پرسند:

چرا به وب سایت نیاز داریم؟

ما اکنون در سال ۲۰۲۲ هستیم تقریبا ۲۸ سال قبل اینترنت اینترنت بین مردم شکل گرفت و این رخداد شروع ماجرا بود وتا الان رشد بسیار زیادی داشته است.آمار های چستجو درگوگل توسط کاربران ایرانی به بالای ۹۰ درصد می رسد. این آمار اصلا تعجب آور نیست زیرا وب سایت و فضای مجازی پیشرفت عظیمی در راه دارد

میتوان به راحتی گفت که تعداد سایت ها و دامنه های ثبت شده به میلیون ها رسیده است و ۹۰درصد آنها درحال فعالیت پرقدرت هستند.

شرکت طراحی سایت دالین وب در این زمینه بسیار قدرتمند فعالیت میکند.

بناراین فضای رقابت راه اندازی وب سایت و سئو سایت در گوگل ادامه دارد واهمیت بالایی دارد.در این دنیای عظیم سایت و فروش فوق العاده بزرگی داشته است.

طق تحقیقات صورت گرفته درکشور کانادا میزان استفاده از اینترنت ۳۶ ساعت از یکماه در جستجو در اینترنت و فضای مجازی می باشند

 

طعم شیرین اولین فروش اینترنتی در سایت فروشگاهی

اولین ها همیشه در ذهن ما باقی میمانند. مانند اولین روز مدرسه، اولین روز دانشگاه، اولین حقوق دریافتی، اولین روز کاری و … در این زمینه اولین فروش آنلاین شما پس از سفارش و راه اندازی و طراحی سایت فروشگاهی یکی از مواردی است که طعم شیرین آن همیشه به یاد شما خواهد ماند.

من در ایتجا خاطره اولین فروش آنلاین خودم را برای شما مینویسم. یک روز که طبق معمول در حال انجام کارهای خودم پشت لپ تاپ بودم. حدود ساعت ۳ بعد از ظهر صدای نوتیفیکیشن پیامک گوشی خودم را شنیدم. دو پیامک با فاصله ی کوتاه دریافت شد. طبق معمول دریافت پیام های تبلیغاتی مداوم، بیخیال خواندنشان شدم. به کارم ادامه دادم تا در حدود ساعت ۵ بعد از اتمام کارم به سراغ گوشی رفتم. با کمال تعجب دیدم پیامکی با مزمون سفارشی به شماره … در سایت فروشگاه اینترنتی شما ثبت شده است. پیامک دوم هم رسید دریافت مبلغ ۶۰ هزارتومان سفارش بود.

در آن لحظه به حدی خوشحال شدم که قابل توصیف نیست. این اولین فروش آنلاین من بود. حتی امروز پس از گذشت چند سال ازین ماجرا، با یادآوری آن هیجان زیادی در من ایجاد شد. باورم نمیشد که پس از گذشت ۶۰ روز از طراحی فروشگاه اینترنتی خودم به فروش رسیدم. در آن لحظه جز خوشحالی دیگر چیزی در ذهن من نبود. به خودم برای سفارش ساخت سایت آفرین میگفتم.

فروش بیشتر به کمک طراحی وب سایت

اما نکته این است که از کجا باید شروع کرد؟ روش کار چیست؟ چطور طراح سایت مناسبی را انتخاب کنیم؟

دربین روش های پیاده سازی فروشگاه کدام از آنها برای ما مناسب است وسوالات بسیار دیگری که مارا در بازار طراحی وب سایت با پاسخ های متفاوتی مواجه میکند وباعث سردرگمی و نگرانی درانتخاب ما خواهد شد.

ملاک موفقیت یک فروشگاه واقعی با ملاک موفقیت یک فروشگاه اینترنتی زمین تا آسمان فرق دارد.به این سبب که کاربران اینترنتی نمیتوانند لمس وبازید حضوری از محصولات وخدمات شما را ندارند.باید بتوانید با طراحی اصولی فروشگاه کیفیت محصول خودتات برای کامل شرح دهید وقابل لمس نمایید و آنها به مشتریان دائمی و همیشگی تبدیل کنید.

وب سایت فروشگاه اینترنتی باید قابل توسعه و آپدیت بوده وامکان افزودن ماژول های جدید بسته به نیاز شما در آینده برروی آن وجود داشته باشد. همچنین باید به خوبی مجصولات جدید وتعداد بالای مشتریان شما را پذیرا باشد.که باتوجه به پیشرفت همیشگی تکنولوژی های سایت وتغییر سلیقه های کاربران اینترنت یک سایت باید بستر مناسب قابلیت پذیرش امکانات تازه را داشته باشد.

مشاران و تحلیلگران دالین وب پس از اولین مشاوره کسب وکار شمارا تحلیل میکندو با شما همراه خواهند بود. پص از راه اندازی فروشگاه توسط طراحان شرکت دالین و شما میتوانید از کمک های تیم دالین وب جهت تولید محتوا , تبلیغات و بالا بردن بازید وفروش خود نمایید.پس با خیال آسوده بامشاوران ما تماس بگیرید و فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی کنید

فروش چند برابری به کمک طراحی فروشگاه اینترنتی

امروز که این مطالب را با شما به اشتراک میگذارم، حدود ۳ سال از راه اندازی، ساخت و طراحی وب سایت من میگذرد. حالا فروش من از طریق سایت فروشگاهی ۵ برابر گذشته. که فقط بصورت حضوری در مغازه خودم محصولاتم را ارائه میدادم شده است. در گذشته من با محدودیت در ارائه چند دسته کالایی روبرو بودم. امروز من طیف گسترده ای از محصولات مرتبط با کسب و کار خود را در فروشگاه اینترنتی خودم ارائه میدهم.

شما هم میتوانید مراحل طراحی سایت و رسیدن به فروش آنلاین را همچون من طی کنید. برای آنلاین کردن کسب و کارتان هنوز دیر نشده است. فرصت را از دست ندهید. قیمت طراحی سایت فروشگاهی و قیمت سایت شرکتی برای مهاجرت شما به سمت کسب و کار آنلاین کاملا بصرفه است. قیمت سایت وردپرس برای شروع کار میتواند بسیار مناسب باشد.

مجموعه دالین وب با استفاده از تیمی مجرب و کاربلد و متخصص در کنار شماست. صفر تا صد طراحی سایت شما را تا زمانی که بتوانید مدیریت سایت خود را بصورت کامل در دست بگیرید به ما بسپارید.

میزان فروش فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی

میزان فروش یک ماهه فروشگاه آنلاین لوازم خانگی (دو سال پس از طراحی سایت)

 

فروش کالا بصورت اینترنتی با فروشگاه آنلاین

یکی از سوالات مهمی که بیشتر کسب و کارها به دنبال آن هستند چگونگی فروش خدمات و کالا بصورت اینترنتی است. برای رسیدن به پاسخ این سوال و طراحی فروشگاه اینترنتی با ما همراه باشید.

جواب این سوال با اینکه ساده است ولی پیچیدگی خاص خود را دارد. در سال های اخیر با کم شدن زمان و ارزشمند شدن صرفه جویی در زمان. اکثر افراد روش خرید و فروش خود را تغییر داده اند. مشتریان این روزها زمان محدودی برای خرید به صورت فیزیکی و حضوری دارند. با توجه به این مسائل تمایل مردم بیشتر به سمت خریدی آسان و مطمئن با صرف وقت کمتر معطوف شده است. شما که صاحب شغل و حرفه ای خاص هستید. باید این موارد را در نظر گرفته و به سمت راه اندازی فروشگاه اینترنتی قدم بردارید.

خواندن این مقاله  خرید از فروشگاه های اینترنتی یا کار سنتی؟

با سفارش طراحی سایت و راه اندازی وب سایت فروشگاهی خودتان میتوانید مشتریان حضوریتان را به سمت خرید آنلاین تشویق کنید. همچنین موفق به جذب مشتریان جدید میشوید.

مزایای فروش آنلاین با طراحی فروشگاه اینترنتی

ساخت فروشگاه اینترنتی خود به تنهایی باعث اعتبار بخشیدن به کسب و کار شما می شود. با این کار به مشتریان قدیمتان، مشتریان جدید نیز اضافه می شود. با با طراحی سایت شیراز یا دیگر شهرها، مشتریان شما دیگر محدود به یک شهر نمی شوند. حالا شما میتوانید از همه ی مکان ها مشتری داشته باشید. از مزایای اصلی خرید آنلاین برای مشتریان، انتخاب بهترین محصول یا خدمات از میان انبوهی از کالاها است. از نکاتی که با رعایت آن میتوانید اعتماد کاربر را جلب کنید. استفاده از درگاه بانکی جهت پرداخت است. استفاده از روش های ارسال کالا در سریع ترین زمان نیز بسیار موثر است. رعایت این موارد باعث رونق در کسب و کار شما می شود. جهت سفارش طراحی سایت با مشاوران طراحی سایت دالین وب تماس بگیرید.

 

۱۳ مزیت فوق العاده طراحی فروشگاه اینترنتی

راه اندازی و ساخت وب سایت فروشگاهی مزیت های بسیار زیادی دارد. در اینجا به ۱۳ مورد از مهم ترین مزایای طراحی و ساخت فروشگاه آنلاین اشاره میکنیم:

مزیت فروشگاه های اینترنتی

 

۱- میتوانید اطلاعات بسیار کاملی از محصولات خود از قبیل : عکس و متن و فیلم و… در اختیار مشتریان خود بگذارید.

۲- تسویه حساب و پرداخت مبلغ محصولات از طریق درگاه های بانکی صورت میگیرد. این کار باعث تسریع در امر خرید و فروش و ضامن امنیت حساب است.

۳- از اتلاف وقت و انرژی افراد جلوگیری میکند. باعث کاهش شلوغی و ترافیک شهرها نیز می شود.

۴- به بهبود حفظ از محیط زست کمک شایانی می کند. با کاهش آلودگی زیستی، صوتی و … به محیط زیست کمک می کند.

۵- باعث کاهش چشمگیر هزینه های مادی می شود. این مورد برای خریدار و فروشنده صادق است.

۶- در دوران اپیدمی آنفولانزا و دیگر بیماری ها مانند کرونا، باعث قطع زنجیره انتقال بیماری می شود.

۱- هزینه مالی بسیار پایین نسبت به فضای فیزیکی

هزینه های بسیار پایین نسبت به فضای فیزیکی یکی از مزیت های فضای مجازی است.برای نمونه اگر ما بخواهیم یک فروشگاه خرده فروشی را در فضای فیزیکی راه اندازی کنید نیاز به چندین میلیون تومان سرمایه برای اجاره مواد اولیه مانند طراحی نشان تجاری خرید محصولات و تجهیزات فروش دارید. همچنین نیازمند استخدام کارمند هستید حتی اگر فروشگاهتان بزرگ باشد نیازمند استخدام نگهبان هم هستید.

دراین حالت تفکر ما این است که هزینه راه اندازی فروشگاه اینترنتی بیشترباشد ولی جالب است بدانید در سال ۲۰۲۲ یک سایت تجارت الکترونیک را با کمتر از ۲۵۰ دلار راه اندازی کرد. از آنجایی که یک فروشگاه آنلاین جنبه های مختلفی دارد، می توانید دقیقاً آنچه را که نیاز دارید انتخاب و انتخاب کنید و فقط برای آن اقلام پرداخت کنید.هزینه راه اندازی فروشگاه اینترنتی ، هنگامی که کار را از قبل انجام می دهید، از برچسب های قیمت اولیه یا هزینه های مداوم شگفت زده نخواهید شد. قرار دادن کسب و کار شما به صورت آنلاین پتانسیل خوبی برای بهبود دسترسی و افزایش فروش شما فراهم می کند.

 

۲- درآمد فروشگاه های اینترتنی به صورت فعالیت ۲۴ ساعته

از مهم‌ترین مزایای خرید از فروشگاه‌های آنلاین این است که به‌راحتی در هر مکان و شرایطی بدون حضور فیزیکی می‌توانید به‌صورت ۲۴ ساعته برای خرید کالای موردنیاز خود اقدام کنید.دنیای تجارت اکنون، دنیای ۲۴ ساعته است. یعنی کسب و کارها بصورت ۲۴ ساعته فعالیت میکنند، مشتریان هم بصورت ۲۴ ساعته، از این خدمات استفاده می کنند.

اگر فروشگاه فیزیکی شما در زمانی که مشتری درخواست خدمات دارد، مثلا ۱۲ شب!، بسته باشد، مسلما یک مشتری را از دست خواهید داد. با داشتن یک فروشگاه اینترنتی می توانید خدمات خود را بصورت ۲۴ ساعته ارائه دهید.

بسیاری از مردم، در ساعاتی از شب که فروشگاه های فیزیکی بسته اند در وبسایت ها گشت و گذار می کنند. یک وبسایت به فروشگاه شما این امکان را می دهد که به صورت شبانه روزی در تمام سال باز باشد. داشتن یک وبسایت معادل داشتن یک فروشگاه شبانه روزی است.

فروشگاه‌های اینترنتی معمولاً در ۲۴ ساعت شبانه روز، ۷ روز هفته و ۳۶۵ روز سال باز است و امکان ثبت سفارش برای مشتری وجود دارد.برای مثال اگر شما ساعت ۳ صبح به چیزی احتیاج داشته باشید با مشکل مواجه میشوید اما فروشگاه اینترنتیاین مشکل را برطرف میکند وشما در هر نقطه باشید  میتوانید محصول مورد نظر خود را خریداری کنید و آن را تحویل بگیرید

برخی از افراد در ساعاتی از شب فعالیت می کنند که این افراد بخشی از مشتریان شمارا تشکیل می دهند که باید نیار آن هارا برطرف کنید شما برای این کار نیازی به استخدام نیروی ش کار ندارید فقط کافیست محصول را به پیک برسانید تا محصول را بدست مشتری شما برساند.

۳- فروش بین المللی در فروشگاه های اینترنتی

درآمد دلاری! رویایی که برای هر فردی می‌تواند وسوسه کننده باشد.باتوجه به عدم دسترسی مشتریان به یک سری از کالاها در ایران، می‌توان از فروشگاه‌های بین المللی اینترنتی استفاده کرد. پست بین المللی با داشتن زیرساخت‌های لازم جهت پرداخت حواله‌های ارزی، دغدغه حمل کالا به کشور و ترخیص از گمرک را، برای مشتریان رفع کرده است.برای مثال اگر شما در ایران زندگی میکنید میتوانید

مشتریانی از انگلیس ,آلمان و دیگر کشورهای همسایه خود داشته باشید شما برای این کار تنها کافیست از سیستم حمل و نقل بین المللی استفاده کنید تا برای شما قیمت مناسب تری داشته باشد.

شرکت ها وفروشگاه های سنتی فقط پذیرای تعداد محدود در زمان خاصی هستند از آن گذشته که خیلی افراد حتی این شرکت هارا نمیشناسند و از وجودشان اطلاع ندارند حال فکر کنید اگه بتوانید محصولات خود را به تعداد نامحدودی از افراد به فروش برسانید کسب و کار چقدر رونق میگیرد قطعا درآمد زیادی خواهید داشت.

البته توانایی برخوردار بودن از هزاران بازدیدکننده  با داشتن هزاران بازدید کنندهزمین تا آسمان فرق دارد. برای برخوردار شدن از مزیت فروشگاه اینترنتی باید همان کارهایی را انجام دهید که شرکت‌های سنتی انجام می‌‌دهند: بازاریابی و تبلیغات. باید بیاموزید چطور می‌توانید ترافیک وب‌سایتِ فروشگاه اینترنتی خود را بیشترکنید. یکی از روش‌های مؤثر و کم‌هزینه در این راه، استفاده از رسانه‌های اجتماعی برای معرفی و تبلیغات وب‌سایت‌تان است.

فروش اینترنتی به خوبی می تواند سرعت رشد و ورود به بازار شما را بیشتر کند و در بازار های محلی  از رقبای خود به سود بالایی برسید.

۴- نمایش ساده پرفروش ترین ها در سایت فروشگاه آنلاین

از دیگر مزایا مهم و عالی که در کسب وکار آنلاین دارد میتوان به محصولات پرفروش خود را به راحتی برای کاربران به نمایش گذاشت این کار محدود به یک فیلد نیست برای نمونه اگر شما در وب سایت خود شکلات بفروش می رسانید میتوانید بسته به کیفیت و نوع محصول مشتری های خود را انتخاب کنید و مشتریانی که برای خرید آسان به اینترنت مراجعه می کنند را مشتری خود کنید.

خواندن این مقاله  عوامل موثر بر موفقیت فروشگاه اینترنتی خوب

دلیل اینکه میخواهید به مشتری ببگوئید که چه چیزی را خریداری کنید این است که مشتریان بیشتری قبلا آنرا خریداری کرده اند و کیفیت، ظاهر و … آن از نظر مشتریان تایید شده است. برای اینکه بتوانید محصولات جدید خود را با مشتریانتان به اشتراک بگذارید باید از شبکه های اجتماعی و رسانه های خودتان، تبلیغات های هدفمندی که مشتریان خود را تارگت کرده اید و … استفاده کنید.

دقت کنید تصاویر باکیفیت و توضیحاتی که برای مخاطبان شرح می دهید بی نهایت در جذب مشتریان و روند رشد برند شما تاثیربالایی دارد، پس به هیچ وجه این مورد را دست کم نگیرید.

۵- شخصی سازی تجربه خرید در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

شخصی سازی تجربه خرید می تواند تاثیر فراوانی بر روی کاربران شما داشته باشد و می تواند بسیاری از افراد را ترغیب به خرید اینترنتی کند. طراحی صفحات متفاوت سایت  می تواند به شما کمک کند تا مشتریان منحصر به فرد خود را مورد هدف قرار دهید و این مانند کارهایی است که شما در فروشگاه های خودتان انجام می دهید تا در اولین دید مشتری را به خود جلب کرده و محصول را خریداری کند.

شما باید با تمام توان کارکنید تا بتوانید مخاطب مورد نظر خود را بشناسید و طبق خواسته و میل آنها آن صفحه را طراحی کنید

شما باید به سختی کار کنید تا بتوانید مخاطب مورد نظر خود را شناسایی کرده و مطابق با میل آنها، آن صفحه را طراحی کنید و بعد از اتمام طراحی صفحه فرود کمپین های تبلیغاتی خود را ایجاد کرده و با آسودگی تمام نتایج تلاش های خود را نظاره کنید.

سعی کنید لیست ایمیلی بر اساس خرید ها، مکان های جغرافیایی و یا میزان خرید های مشتریان تهیه کنید. شما همچنین باید لیست ایمیلی از افرادی که فقط از سایت شما بازدید کرده اند داشته باشید تا تبلیغات های خود را بر اساس مواردی که در جستجوی انها بوده اند و یا لیستی که در سبد خرید خود اضافه کرده ولی خرید را انجام نداده اند ارسال کنید.

فروشگاه های آنلاین بر پایه ورود می باشند و مثل این است که یک مشتری وارد فروشگاه  فیزیکی شما شده است شما باید از لحظه ورود مشتری جدید پیغام خوش آمد گویی را به مشتری هایتان نمایش دهید مثل “سلام جناب آقا/خانم … عزیز از دیدار مجدد شما خوشحال میشویم”

بسته بندی شما بصورت مستقیم بر روی فروش محصولاتتان تاثیر فراوانی دارد و این که مشتری احساس خوبی به بسته بندی شما داشته باشد احتمال خرید بسیار بالایی خواهید داشت.

شما میتوانید میزان فروش محصولات خود را براساس رفتار مشتریان و آن چیزی که حدس میزنید تاثیر دارد برنامه ریزی کنید تا بتوانید فروش فوق العاده خوبی داشته باشید.

 

۶- کارمندان مقرون به صرفه در فروشگاه اینترنتی

یکی دیگر از مواردی که شما باید به آن توجه داشته باشید استخدام نیروی کار با قیمت مناسب است که همانطور که قبلا ذکر شده است شما میتوانید این کار را در هرجایی از دنیا انجام دهید

شما میتوانید کارمندانی استخدام کنید که هزینه زندگی درآنها بسیار پایین است. میزان نیاز شما به کاربران آنلاین به مراتب کمتر از کارمندان فعال در فروشگاه های فیزیکی است.

 

۷- راحتی تشویق به خرید در سایت های فروشگاه اینترنتی

یکی دیگر از مزیت های فروشگاه اینترنتی امکان تمرکز فروش بر روی محصولات خاص و منحصربه فرد است. اگر شما از تصاویر حرفه ای به همراه رنگ هایی جذاب و جنبه های محرک انسانی استفاده کنید می توانید در تبلیغات های خود فروش شاهد شگفت انگیزی باشید برای به وجود آوردن تحریک بیشتر شما می توانید از تایمر های معکوس و بازه محدود خرید کاربران را ترغیب به خرید آنی کنید.

۸- مشتریان کمتر تجربه بد خواهند داشت

عده ای از افراد علاقه ای برای رفتن به فروشگاه های مصالح ساختمانی را ندارند و دوست ندارند با کارگران آنجا در ارتباط باشند. یکی از مزایایی که فروشگاه های اینترنتی دارد این است که شما می توانید این مخاطبان را شناسایی کنید و فروش آنلاین خود را انجام دهید و نیاز این گروه از انسان ها را نیز برطرف کنید. اگر زمانی مشتری بخواهد با مدیر مجموعه در ارتباط باشد می تواند با استفاده از چت آنلان، ارسال فیدبک یا ایمیل این کار را انجام دهد.

انسان‌ها به طور کلی موجودات احساساتی هستند و تجربه‌ای در ذهن آنها بیشتر ماندگار خواهد شد که بیشترین حس را به آنها منتقل کند. انسان‌ها به احساسات خوب و بد واکنش نشان می‌دهند، از تکرار تجربیات تلخ و غم‌انگیز دوری می‌کنند، به استقبال تکرار تجربیات خوب می‌روند و این یک واکنش طبیعی است. کسب و کارهای موفق نیز از این حقیقت آگاهند و دقیقا به دنبال خلق تجربیات مثبت و ماندگار برای مشتریان خود هستند که به کمک آن مشتری را برای خرید دوم و بیشتر از آن، ترغیب کنند.

۹-دسترسی به آنالیز اطلاعات و رفتارمشتریان

یکی دیگر از مواردی که فروشگاه اینترنتی در اختیار شما قرار می دهند آنالیز اطلاعات و رفتارمشتریان شما است. بسیاری از مشتریان علاقه ای به ارسال ایمیل یا کدپستی به فروشندگان فیزیکی نمی باشند ولی در فروشگاه های اینترنتی شما می توانید نام، نام خانوادگی، ایمیل، شماره تلفن، آدرس و … را بسته به نیازی که دارید از مشتری دریافت کنید.

تجزیه‌وتحلیل رفتار مشتری عبارت است از مطالعه رفتار مشتریان و شناسایی فرایندهایی که آنها برای انتخاب، مصرف و نخریدن کالاها و خدمات برمی‌گزینند. این فرایندها شامل عوامل عاطفی‌، ذهنی و رفتاری مشتریان می‌شود. آنالیز رفتار مشتری از علوم مختلفی همانند روانشناسی‌، زیست‌شناسی، شیمی و اقتصاد بهره می‌گیرد.

رفتار مصرف‌کننده اغلب تحت تأثیر عوامل مختلفی است. بازاریابان باید الگوهای خرید مصرف کننده را مطالعه کرده و روند خرید مشتریان را کشف کنند. در بیشتر موارد، برندها فقط با مواردی که می‌توانند کنترل کنند، بر رفتار مصرف‌کننده تأثیر می‌گذارند.

۱۰- توانایی مدیریت و پردازش تعداد زیادی سفارش

صف های طولانی و ازدحام مردم  را کلافه میکند وهمین می تواند موجب جلوگیری از خرید کافی شود ولی در فروشگاه های اینترنتی هزاران نفر می توانند به صورت همزمان خرید های خود را انجام دهند و بعد از مدتی معلوم بسته های خود را دریافت کنند.بدون اینکه درصف های طولانی یا ترافیک بمانند.

۱۱- توانایی انجام کارها با سرعت بالا در فروشگاه اینترنتی

سرعت رشد کسب و کار های اینترنتی به سرعت در حال زیاد شدن است پس شما با رعایت اصول و هدفمند کردن کمپین های خود از تبلیغات ترسی نداشته باشید.علاوه بر توانایی سرعت عمل بالا از فاکتورهای بسیار مهم برای کارایی بالای شخص در زمینه‌های مختلف از جمله شغل، تحصیل و …محسوب می‌شود.

خواندن این مقاله  طعم شیرین درآمد فروشگاهی با طراحی سایت اینترنتی

امروزه سرعت از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و این در طراحی و تکنولوژی‌های روز نیز تاثیر بسزایی داشته است. دوست داریم سریع رانندگی کنیم و همین باعث طراحی خودروهای سریع شد، دوست داریم سریع به مقصد برسیم و مهندسان هواپیماهای مافوق صوت را طراحی کردند و ساختند.

اگر محصولات فیزیکی مانند مصالح ساختمانی را به فروش می رسانید، بجای گسترش فروشگاه های خود باید بر روی گسترش انبار و تولیدی های خود متمرکز شوید و فروش را به صورت آنلاین پی گیری کنید و اگر محصولات اطلاعات محور به فروش می رسانید یک چالش بزرگ برای شما ایجاد شده است و آن اینکه باید زمانی را برای تولید کتاب های مجازی، دوره های انلاین و … صرف نمایید.

۱۲- کسب و کار خود را به صورت ارگانیک و با استفاده از محتوا گسترش دهید

شما می توانید فروش فروشگاه اینترنتی خود را به واسطه محتواهای متنی، ویدئویی و … باکیفیت افزایش دهید. محتوای ارگانیک به بازاریابان این امکان را می دهد که بدون هیچ هزینه ای اطلاعات را با مشتریان به اشتراک بگذارند، که می تواند به آنها کمک کند در پول خود صرفه جویی کنند و از بودجه بازاریابی خود به روش های دیگر استفاده کنند.

بازاریابان اغلب در مورد کلمات کلیدی برای ایجاد محتوای ارگانیک تحقیق می کنند، که می تواند به آنها کمک کند رتبه بندی موتورهای جستجو را برای دستیابی به مخاطبان وسیع تری بهبود بخشند.

 

۱۳- سرعت پاسخ‌دهی شرکت افزایش می‌یابد

یکی از مزایای فروشگاه اینترنتی این است که به شما اجازه می‌دهد به سفارش‌های خرید، پیشنهادات و دیگر نیازهای مشتریان به سرعت و در لحظه پاسخ دهید. خدمات سریع‌تر به مشتریان کسب‌وکار شما کمک می‌کند تا به خوبی به مشتریان خود پاسخ دهید. وقتی خدمات مشتری سریع باشد، مشتریان شما نیز می‌توانند تجارت خود را سریع‌تر اجرا کنند. همچنین می‌تواند تأثیر مثبتی بر کارمندان شما داشته باشد زمانی که می‌بینند کسب‌و‌کار شما نگران رضایت مشتری است، انگیزه بیشتری خواهند داشت تا صددرصد خود را ارائه دهند.

زمانی که برندها در کمتر از یک دقیقه به سؤالات مشتریان پاسخ می‌دهند، مشتریان تمایل بیشتری به خرید دارند. با استقرار چت زنده و ربات‌های چت، می‌توانید ۲۴×۷ مشتریان را درگیر کنید و حتی زمانی که تیم پشتیبانی شما در دسترس نیست، راه‌ حل‌های سریع‌تری ارائه دهید.

راه اندازی و ساخت فروشگاه های آنلاین را چگونه باید آغاز کنیم؟

بسیاری از افراد صاحب مشاغل و کسب و کار دنبال راهی برای ارائه محصولات و خدمات خود در اینترنت هستند. اکثرا دنبال مراجعه به جایی مطمئن برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی خود هستند. اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که با اینترنت و طراحی سایت آشنایی دارید. میتوانید با مراجعه به بخش پکیج‌های آموزشی دالین وب و مطالعه مقالات آموزشی طراحی سایت رایگان و مشاهده ی ویدئو های آموزشی مدیریت سایت رایگان صاحب وبسایت فروشگاهی خود شوید. اگر جزو افرادی هستید که آشنایی با مراحل طراحی سایت ندارید، میتوانید با تیم طراحی سایت دالین وب همراه باشید.

راه اندازی و طراحی فروشگاه آنلاین

میتوانید در کمتر از ۱۵ روز صاحب کسب و کارآنلاین خود شوید. سفارش طراحی سایت شما با سلیقه ی شما و رعایت استاندارد های بین المللی صورت می گیرد. سایتی در بستر یکی از قدرتمندترین CMS های دنیا داشته باشید. خدمات پشتیبانی سایت را تا زمانی که به تسلط کامل برسید از طرف ما خواهید داشت. با واگذار کردن سفارش طراحی سایت خود به مجموعه دالین وب از مزایای ویژه به همراه قیمت سایت فروشگاهی ارزان بهره مند شوید. همچنین از تخفیفات ویژه طراحی سایت ما اطلاع کسب کنید.

امکانات طراحی سایت فروشگاهی بهپردازان

برخی ویژگی های طراحی سایت فروشگاهی دالین وب

به کاربردن گرافیک جذاب و کاربر پسند برای طراحی سایت

قابلیت ریسپانسیو بودن وب سایت

سئوی قوی در طراحی سایت

سرعت بارگزاری بالای سایت

امنیت بالای سایت

سیستم پشتیبانی حرفه‌ای در کمترین زمان

ارائه روش‌های مختلف پرداخت با انتخاب مشتریان

پنل مدیریت حرفه‌ای سایت

قابلیت توسعه‌پذیری و بروزرسانی

دسترسی آسان مشتری به محصولات موردنظر

بخش مقایسه محصولات

امکان ثبت نظرات مشتریان

دسته‌بندی‌های متنوع و منظم محصولات برای دسترسی آسان مشتری به محصولات موردنظر خود

ایجاد سبد خرید با قابلیت درج کد تخفیف های باورنکردنی

امکان پیگیری سفارش

ایجاد قابلیت جستجوی سریع و پیشرفته برای دستیابی هرچه سریعتر محصول

امکان بارگزاری تصاویر یا ویدیو برای تعریف بهتر محصولات

امکان طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی

ارائه خدمات هاست

هزینه طراحی سایت فروشگاهی آنلاین

هزینه ساخت فروشگاه اینترنتی با توجه به امکانات آن می تواند متفاوت باشد. داشتن یک وبسایت فروشگاهی خوب و پر بازدید نیازمند یک تیم طراحی سایت بسیار قوی و متبحر هم از لحاظ طراحی سایت و هم سئو می‌باشد که این نیازمند صرف هزینه است.

هزینه طراحی سایت بسته به میزان کاری که در شرکت طراحی سایت روی آن صورت می‌گیرد و میزان کیفیت آن متفاوت است که هر شرکتی بر اساس عملکرد و تعرفه‌های خود آن‌را مشخص می‌کند که این میزان از یک شرکت به شرکت دیگر متفاوت است با ذکر این نکته که صرف هزینه بالا به معنی کیفیت فوق‌العاده بالای یک سایت نمی‌باشد.

سفارش طراحی سایت در دالین وب

یکی از چالش بر انگیز ترین اتفاق ها هنگام توسعه ی یک کسب و کار می توان به جرات گفت: طراحی وبسایت حرفه ای آن و یا به عبارتی انتخاب طراح سایت است. داشتن یک سایت اولین گام برای ورود به دنیای دیجیتال و کسب و کار الکترونیک می باشد. بسیاری از افراد و کسب و کارها در شبکه های اجتماعی مخصوصا اینستاگرام فعالیت و درآمدزایی دارند ولی داشتن یک سایت به یک کسب و کار هویت می بخشد. اکنون مشاهده می کنید که بسیاری از افرادی که در محیط های اجتماعی فعال بودند اقدام به ایجاد وبسایت کرده اند.

سخن پایانی جهت راه اندازی سایت فروشگاهی برای کسب و کار

راه اندازی فروشگاه اینترنتی و آنلاین کردن کسب و کار، مزایای فراوانی دارد. در این انتخاب هم خریدار سود می کند هم فروشنده. شما با طراحی فروشگاه اینترنتی خودتان برای کسب و کارتان رشد و بازدهی به ارمقان می آورید. هزینه های شما کاهش پیدا می کند و سودی سرشار بدست می آورید.

تا دیر نشده است کسب و کار اینترنتی خود را آغاز کنید. چشیدن لذت اولین فروش آنلاین به شما نزدیک است. جهت سفارش طراحی سایت اختصاصی خود،اینجا کلیک کنید.

از مقالات دیگر ما که در زمینه ی کسب و کار آنلاین نوشته شده اند، نیز دیدن بفرمایید:

۶ مزیت راه اندازی فروشگاه آنلاین در دوران کرونا

دلیل نیاز کسب و کارها به طراحی فروشگاه آنلاین

طعم شیرین درآمد فروشگاهی با طراحی سایت اینترنتی

مزیت فروشگاه اینترنتی و درآمد سایت فروشگاهی

موفق باشید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
اشتراک گذاری:
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد ۱۳ مزیت فوق العاده طراحی فروشگاه اینترنتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − سه =

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

مشاوره رایگان و ثبت سفارشات
جهت تماس کارشناسان دالین وب، شماره تماس و بازه زمانی مناسب خود را وارد کنید.

...The Future is Yours