۱۸ ویژگی سایت حرفه ای از دیدگاه طراحی سایت دالین وب

159 بازدید
طراحی سایت حرفه ای

ویژگی سایت حرفه ای : در دورانی از عصر ارتباطات و تکنولوژی به سر میبریم که برای شناخته شدن در دنیای مجازی، طراحی سایت، نگه داشتن آن و همچنبن حضور در شبکه های اجتماعی، حداقل کاریست که میتوانیم انجام دهیم.

در نیاز به طراحی و داشتن یک وبسایت، هیچ تفاوتی بین آن کسی که کسب و کارش نوپاست و آن کس که دارای سال ها سابقه در امر مدیریت کسب و کار است وجود ندارد.

برای هر دو قشر، نیاز به داشتن یک بستر کسب و کار آنلاین با ویژگی یک سایت حرفه ای، بسیار ضروری است. تفاوتی بسیار زیاد بین کسب و کار های دارای وبسایت و فاقد وبسایت از لحاظ میزان درامد وجود دارد.

یکی از دلایل مهم داشتن وبسایت، نیاز به شناساندن خود به جامعه بین المللی و جهانی و پر رنگ شدن در محیط مجازی است.

یکی از سوالاتی که بعد از تشخیص نیاز به طراحی وبسایت پیش می آید، این است که وبسایت به چه اصول و قوانین و ویژگی هایی باید پایبند باشد که بتواند تمام نیاز ها و موارد شرکت را برطرف نماید؟ همچنین آن وبسایت باید چه امکاناتی داشته باشد؟

سوالات رایج صاحبان کسب و کار

از دیگر سوالاتی که ممکن است برای صاحبان کسب و کار پیش بیاید، این است که آیا خود به تنهایی میتوانند با دیدن آموزش ها و یادگیری اصول و قواعد به صورت خود آموز، یک وبسایت حرفه ای طراحی کنند یا اینکه نیاز است این کار را به یک شرکت طراحی وبسایت بسپارند؟ برای طراحی یک وبسایت با داشتن ویژگی سایت حرفه ای باید از اصول و قواعد گرافیک سایت، سئو، تولید محتواب و امنیت سایت مطلع بود.

 

در جواب این سوال باید گفت که در ابتدا باید وبسایت خود را نیاز سنجی کنید. نیاز سنجی به معنای تشخیص و استخراج مواردی است که باید در ویژگی های وبسایت گنجانده شود. بعد از نیاز سنجی، بهتر است که یک شخص یا یک شرکت را انتخاب کنید که طراحی وبسایت را انجام دهد.

یک کسب و کار برای اینکه پیشرفت کند نیازمند یک سایت با ویژگی سایت حرفه ای است در مقاله های قبلی دالین وب در مورد وردپرس چیست و طراحی وب سایت صحبت کردیم. در این مقاله ویژگی های سایت خوب رو بررسی می کنیم. با در نظر گرفتن این ویژگی ها در هنگام طراحی سایت می توانید قدم در مسیر موفقیت بگذارید.

برای طراحی وب سایت حرفه ای باید توجه داشته باشیم که برای چه کاری و با چه هدفی سایت طراحی می کنیم. توجه نکردن به نوع کاربرد و هدف وب سایت باعث می شود که ما نتوانیم طراحی سایت حرفه ای انجام دهیم. در ادامه به معرفی ۱۰ ویژگی یک سایت حرفه ای اشاره می کنیم.

 

۷ ویژگی سایت حرفه ای که باید در طراحی رعایت کرد

موردی که حتما باید به آن توجه داشت، انتخاب شخص یا شرکت طراحی سایت است. شخص یا شرکت مورد نظر حتما باید در این زمینه از تجربه کافی بهره مند و دارای سابقه کافی باشد. این شرکت نباید صرفا با دیدن فیلم های آموزشی، اقدام به طراحی وبسایت نماید.

یکی از نکات مهم در انتخاب شخص یا شرکت طراحی سایت، ملاک قرار ندادن میزان قیمت طراحی سایت است. هر شخص یا شرکت باید به طور کامل پاسخگوی نیاز ها و استاندارد های شما در طراحی سایت باشد.

گاها ممکن است یک وبسایت، علیرغم قیمت بالا، بسیار بی کیفیت و فاقد استاندارد های لازم طراحی باشد. بر عکس این موضوع هم صدق میکند. اگر خواهان یک وبسایت با ویژگی سایت حرفه ای هستید، قیمت را ملاک انتخاب خود قرار ندهید.

در ادامه، به نکاتی اشاره می‌کنیم که هر شخص یا شرکت، باید در طراحی وبسایت خود، این نکات و اصول را در نظر گیرد. این نکات دربر گیرنده استاندارد ها و قوانینی است که یک وبسایت با کیفیت، آنها را داراست.

 

۱- بکارگیری قابلیت ریسپانسیو (واکنش گرا) در سایت

از ویژگی سایت حرفه ای قابل قبول، واکنش گرا بودن آن است. واکنش گرا بودن وبسایت به معنای قابل نمایش بودن وبسایت در تمامی پلتفرم ها از جمله کامپیوتر، تلفن همراه و یا تبلت است. یک وبسایت واکنش گرا، عناصر صفحه را در تمام ابعاد صفحه به خوبی نمایش می دهد.

تا چند سال قبل، تقریبا تمام خرید های اینترنتی به وسیله کامپیوتر انجام میشد و کسی با تلفن همراه یا تبلت، اقدام به خرید اینترنتی نمیکرد. این باعث میشد که اهمیت چندانی به واکنش گرایی وبسایت ها داده نشود.

طراحی وب سایت به صورت واکنش گرا، از نیاز های اساسی در طراحی محسوب میشود. امروزه مردم بدون هیچ محدودیت سنی، زمانی و مکانی، از گوشی های تلفن همراه و تبلت ها برای خرید های اینترنتی خود استفاده میکنند. بنابر این، واکنش گرایی از مواردی است که حتما باید در طراحی سایت، مدنظر گرفته شود.

 

۲- تولید محتوای سایت مفید و باکیفیت در طراحی سایت

بروز بودن، زیبایی تصاویر و ویدیو ها، منظم بودن زمان محتوا گذاری و مرتبط بودن محتوا با عنوان وبسایت شما، جزء ویژگی سایت حرفه ای است که حتما باید در طراحی سایت مد نظر گرفته شود.

محتوای وبسایت، هویت آن وبسایت است. درج محتوا به صورت منظم، روزانه یا هفتگی، می‌تواند تاثیر به سزایی در جذب مخاطب داشته باشد. یکی از راه های فوق العاده برای جذب مخاطب هدف و تولید محتوای مرغوب، تولید مقالات می باشد.

خواندن این مقاله  دلیل نیاز کسب و کارها به طراحی فروشگاه آنلاین

کاربران به وبسایت شما می آیند تا از مطالب شما استفاده و آن را مطالعه کنند. قطعا نیاز خواهد بود که در نوشتن محتوا و مطالب، علائم نگارشی و دستور زبان، رعایت شود تا مخاطب بتواند با وبسایت شما ارتباط برقرار کند.

 

۳- طراحی سایت با داشتن ۲ ویژگی کاربر پسند

مناسب بودن وبسایت از لحاظ بصری، از ویژگی های اساسی در طراحی است. در طراحی وبسایت، از دو تخصص طراحی رابط کاربری و طراحی تجربه کاربری استفاده میشود. UI و UX جز ویژگی سایت حرفه ای است.

 

۱- طراحی رابط کاربری در سایت UI

وظیفه طراح رابط کاربری، طراحی و چینش عناصر، استفاده مناسب از رنگ ها، استفاده مناسب از عناصر و طراحی صفحه با در نظر داشتن نکات گرافیکی است. انتخاب فونت و آیکن های مناسب از اهمیت خاصی در طراحی رابط برخوردار است. کاربر باید بتواند به راحتی، محتوا و مطالب را بخواند.

 

۲- طراحی تجربه کاربری در سایت UX

طراح تجربه کاربری، عناصر را به گونه ای میچیند که کاربر راحت تر بتواند با  وبسایت کار کند و به عبارتی، با وارد کردن کمترین ورودی، بیشترین خروجی را دریافت کند.

طراحی سایت کاربر پسند | ویژگی سایت حرفه ای

یک وبسایت کاربر پسند، دارای ظاهری کاربر پسند است.

 

۴- پایین بودن سرعت بارگذاری وبسایت

امروزه صبر مردم بسیار کم شده است. یکی از ویژگی هایی که یک وبسایت را از دیگر وبسایت ها متمایز میکند، سرعت بارگذاری وبسایت است. سرعت بارگذاری یک وبسایت استاندارد، حداکثر سرعت بارگذاری مناسب، ۴ ثانیه است.

اگر وبسایتی سرعت بارگذاری آن کمتر از این مقدار باشد، کاربران و مشتریان خود را از دست خواهد داد؛ حتی اگر آن وبسایت دارای محتوای مفید و جذابی باشد. از ویژگی سایت حرفه ای سرعت بارگذاری زیر ۴ ثانیه است.

از دلایلی که باعث افت سرعت بارگذاری وبسایت میشود، میتوان به حجم بالای عکس ها، فایل های اضافی، زیاد بودن تعداد ماژول ها و یا ضعف هاست اشاره کرد.

 

۵- بالا بودن رتبه سئو سایت و بهینه سازی وبسایت

بعد از طراحی وبسایت، ارتقا رتبه آن در موتور های جست و جو، مهم ترین گام برای طراحی سایت با داشتن ویژگی سایت حرفه ای است.  اگر وبسایت شما در موتور های جست و جو دیده نشود، هیچ ارزشی ندارد؛ حتی اگر بهترین امکانات و ویژگی ها را داشته باشد. دیده نشدن آن وبسایت در موتور های جست و جو به معنای وجود نداشتن آن وبسایت است.

زعایت اصول و تکنیک های سئو و ارتقا رتبه وبسایت، باعث دیده شدن آن و در نتیجه افزایش فروش آن وبسایت میشود.

 

۶- بروز بودن وبسایت برای بالا بردن کارایی، امنیت و سرعت سایت

از عواملی که باعث طراحی سایت حرفه ای میشود، بروز بودن وبسایت از لحاظ تکنولوژی، طراحی و محتواست. نیاز است که برای بروز نگه داشتن وبسایت خود، بطور مداوم مطالب بروز در وبسایت درج کنید. مهم ترین ویژگی سایت حرفه ای بروز بودن آن از لحاظ امنیت، سرعت و کارایی است.

سیستم مدیریت محتوای وردپرس در امر بروز نگه داشتن وبسایت کمک شایانی به شما می‌کند. با ووردپرس، می توان محتوای زمان بندی شده درج کرد. همچنین می‌توانید محتوای خود را با کیفیت تر کرده و  با سرعت بیشتری وبسایت خود را بروز رسانی کنید.

 

۷- امنیت وبسایت اصلی ترین ویژگی سایت حرفه ای

امنیت در محیط وب یکی از مهم ترین فاکتور هاییست که در طراحی وبسایت باید در نظر گرفت. اگر زمانی پیش بیاید که وبسایت شما مورد حمله سایبری قرار گیرد، تمام اطلاعات و زحمات شما از بین خواهد رفت. این فاکتور بایستی در طراحی وبسایت، در اولویت قرار گیرد.

۸- دامنه مناسب برای سایت خوب

دامنه یا Domain نامی است که از طریق آن وب سایت قابل دسترسی قرار می گیرد و از دو بخش دامنه و پسوند تشکیل می شود.اولین نکته انتخاب نام دامنه ی خوب است نام دامنه باید گویای برند یا فعالیت شما باشد و ویژگی مهم آن این است که در ذهن ها باقی بماند.

انتخاب یک نام خوب برای دامنه باعث می شود که اعتماد بازدید کننده را جلب کند و باعث ترقی و پیشرفت سایت شما می شود بازدید سایت شما افزایش پیدا میکند و شما به سرعت سر زبان ها می افتید. استفاده از نام مناسب برای دامنه میتواند جز ویژگی سایت حرفه ای قرار گیرد. برخی از ویژگی‌های مهم که به طور کلی باید در انتخاب نام دامنه در نظر گرفته شوند، عبارتند از:

کوتاه باشد
در ذهن افراد بماند
تلفظ آن سخت نباشد
از نظر املائی به گونه های متفاوت قابل نوشتن نباشد
مشخص کننده نحوه فعالیت سایت و امکانات آن باشد.

۹- اختصاص یک فضای میزبانی خوب و مناسب (Hosting)

به خاطر داشته باشید که میزبان وب شما به نوعی شریک تجاری شماست (جایی که هاست رو خریداری میکنید) ،خدمات و عملکرد آنها می تواند به طور مستقیم روی شغل شما تأثیر بگذارد .منظور از هاستینگ فضایی است که اطلاعات وبسایت شما بر روی آن قرار می‌گیرد.

یک سایت خوب و حرفه ای قطعا به فضای مناسبی برای بارگذاری احتیاج دارد.یک سایت آهسته و کند بسیار خسته کننده و ناامید کننده است و آمار بازدید را کم میکند و روی رتبه سایت هم تاثیر منفی دارد. فضای هاستینگ مناسب میتواند در زمره ویژگی سایت حرفه ای قرار گیرد.

 

۱۰- داشتن یک لوگو مناسب

لوگو نمادی تصویری است که معرف یک شرکت، محصول، سایت یا هویت یک برند است یک لوگو با طراحی حرفه ای توجهات را جلب می کند، و اثری ماندگار روی ذهن مردم می گذارد. طراحی نادرست لوگو (آرم)قادر به برقراری ارتباط و رساندن پیام یک برند نخواهد بود و کسب وکار به شدت آسیب میبیند.

خواندن این مقاله  11 مزیت طراحی سایت ورزشی و بدنسازی

لوگو هر وبسایت، نمایش دهنده هویت  برند سایت است. پس داشتن لوگو مناسب، جز ویژگی سایت حرفه ای است.

در مورد چگونگی لوگو در مقاله لوگو چیست ؟ صحبت کردیم . امروزه ، آرم فقط یک نماد تجاری برای شناسایی یک شرکت نیست وبه محصولات یا خدمات در ایجاد هویت قوی برند کمک می کند. یک آرم طراحی شده حرفه ای این توانایی را دارد که مردم را به مشتریان وفادار تبدیل کند. در سایت شما این لوگو باید در بالا سمت چپ و یا راست قرار گیرد.

۱۱- اهمیت محتوا برای یک سایت خوب

محتوای خوب عنصری از طراحی سایت است که وب سایت شما را از بقیه متمایز میکند و پیام صحیحی را به قلب و ذهن مشتریان شما منتقل می کند. در نظر داشته باشید که محتوای سایت خوب باید به خوبی بهینه ‌سازی شده و به روز باشد. نکته اصلی یک وب سایت موفق ، داشتن محتوای واضح ، مرتبط و غنی از کلمات کلیدی است که پیام صحیح را با قدرت و اطمینان می رساند.

محتوای وب سایت شما باید مخاطبان شما را هدف قرار دهد ، آنها را درگیر کند و آنها را ترغیب کند. محتوا صرفا به معنای نوشتار نیست بلکه علاوه بر متن شامل صوت، ویدئو، عکس، پوستر، اینفوگرافیک و سایر فایل‌ها نیز میباشد.

بازدید کنندگان وب سایت انتظار دارند بدون تلاش اطلاعات مورد نیاز خود را بدست آورند.در نتیجه یک محتوای خوب شما را به هدف نزدیک تر میکند. قطعا شنیده اید که محتوا پادشاه سایت شماست. پس محتوای خوب میتواند جز ویژگی سایت حرفه ای قرار گیرد.

۱۲- داینامیک بودن سایت

وب سایت های استاتیک سنتی تر هستند ، در حالی که وب سایت های پویا مدرن تر هستند. این کار باعث می شود استفاده از آنها راحت تر شود و به شما امکان می دهد ویژگی های بیشتری اضافه کنید.

وب سایت پویا سایتی است که شامل صفحات پویا مانند قالب ها ، مطالب ، اسکریپت ها و غیره است به طور خلاصه ، وب سایت پویا هر بار که مرور می شود ، انواع مختلف محتوا را نمایش می دهد. وقتی که سایت شما داینامیک باشد، توسعه و به روز رسانی اطلاعات آن راحت است. پویایی  از ویژگی سایت حرفه ای است.

اما اگر سایت شما استاتیک (غیر داینامیک) باشد، آن وقت افزودن امکانات جدید، وبلاگ‌نویسی و … چندان راحت نخواهد بود. پس عملاً سایت شما بیشتر از یک معرفی ساده، کاربردی نخواهد داشت.
اگر قصد دارید در دنیای اینترنت موفق شوید، اولین قدم داشتن یک وب سایت خوب با ویژگی سایت حرفه ای است. شما با رعایت نکات و اصولی که در اینجا گفته شد، قطعاً می‌توانید یک سایت عالی داشته باشید. وب سایتی که به شما کمک می‌کند رشد سریع‌تری را تجربه کنید.

۱۳- داشتن نقشه راه منطقی و اساسی

همانطور که در بالا گفته شد یک وبسایت باید از نظر ظاهری زیبا باشد. اما مهم‌تر از آن این است که در مرحله اول نحوه کار کردن با سایت‌تان را مشخص کنید، قبل از اینکه حتی سرورتان را انتخاب کنید یا حتی یکی از کدهای HTML را تایپ کنید، لازم است که طرح و نقشه های برای سایت تان را مشخص کنید. تجربه کاربری هم برای ارتباط کار با سایت مهم است و هم برای جستجوگرها. زیرا گوگل، علاوه بر محتوا ساختار سایت را نیز برای رتبه‌بندی در نظر می‌گیرید.
بنابراین شما باید از نظر بصری و ظاهری طرحی مناسب و منطقی انتخاب نمایید. تا افرادی که از سایت شما بازدید می‌کنند بتوانند به راحتی با آن ارتباط برقرار کرده و بتوانند منطق سایت شما را درک کنند و همچنین بتوانید در رتبه‌بندی گوگل بالا بیایید. وجود یک نقشه سایت استاندارد، در زمره ویژگی سایت حرفه ای قرار میگیرد.

۱۴- پاسخ به سوالات متداول

مردم عموماً سوالات زیادی دارند و می خواهندکه به سوالات آنها پاسخ داده شود، شما همانطور که از طریق ایمیل، نظرات در سایت و شبکه‌های اجتماعی، سوالات مختلفی را از مخاطبان‌تان دریافت می‌کنید. می‌توانید آنها را جمع‌آوری کنید و پاسخ‌های واضح و مختصر در سایت خود نمایش دهید.
سوالات متداول غالباً در خصوص: مواد مورد استفاده در محصولات، هزینه، پشتیبانی، هزینه حمل و نقل و راه‌های انتقال، تاریخچه شرکت و برند محصولات و برخی از سوالات مربوط به کسب و کار شما است. ارتباط مستقیم با مشتریان و کاربران، جز لاینفک ویژگی سایت حرفه ای ست. ارتباط خود را با مشتریان قطع نکنید.

۱۵- سازگاری کامل و خوب با موبایل و تبلت

در طراحی سایت مد نظر داشته باشید که گوشی های هوشمند و تبلت ها سهم زیادی را در ترافیک وب سایت ها دارند و از آنجایی که قیمت گوشی های موبایل مدام ارزانتر می شود و تعداد افرادی که از این دستگاه ها استفاده می کنند در حال افزایش است. در حال حاضر ۷۰% کارها ظرف یک ساعت از طریق سایت هایی که برای تلفن همراه طراحی شده اند انجام می شود. از ویژگی سایت حرفه ای که حتما باید در طراحی سایت لحاظ شود، رسپانسیو یا واکنش گرا بودن آن است.

خواندن این مقاله  طراحی سایت فروشگاهی یا راه اندازی پیج اینستاگرام

۱۶- لینک‌های شبکه‌های اجتماعی در سایت

توییتر، فیسبوک، لینکداین، اینستاگرام، تلگرام، گوگل پلاس، آپارات و … شبکه‌های اجتماعی هستند که امروزه مورد استقبال بیشتر مردم واقع شده‌اند.
امروزه بسیاری از شبکه‌های اجتماعی وجود دارند که شما برای رشد و پیشرفت خود در کسب‌و‌کارتان، لازم است که در این شبکه‌ها عضو باشید و اطلاعات آنها را در سایت خود قرار دهید.

این کار در سئو سایت‌تان نیز بسیار تاثیرگذار است. فعالیت در شبکه‌های اجتماعی و نمایش لینک‌های ارتباطی آنها در وب‌سایت، برند شما را مطرح و شناخته شده می‌کند. از ویژگی سایت حرفه ای میتوان به دسترسی به شبکه های اجتماعی مرتبط با سایت اشاره کرد.

۱۷- ارائه اطلاعات تماس

مطمئناً ثبت اطلاعات تماس در وب سایت، یکی از اصلی ترین کارها است، بنابراین باید یک برگه مخصوص به خود داشته باشد. میلز می‌گوید: تا به حال شده چند بار به سایت یک شرکت سر بزنید و با خود بگویید که چقدر تماس با این شرکت سخت است؟

بنابراین نیاز است که در وب سایت خود یک صفحه مختص به اطلاعات تماس قرار دهید و همه اطلاعات، مثل: آدرس ایمیل، تلفن ثابت، در صورت نیاز تلفن همراه، آدرس و فرم تماس و لینک شبکه‌های اجتماعی مخصوص به کسب‌و‌کار خود را در این بخش قرار دهید. تا افراد به راحتی بتوانند به اطلاعات تماس شما دسترسی پیدا کنند.

هیچ چیز ناامید‌ کننده‌تر از عدم برقراری ارتباط با یک کسب‌و‌کار نیست. زیرا هدف همه کسب‌و‌کارها از طراحی وب سایت این است که تعامل خود با مشتریانشان را افزایش دهند.

 

نکات ارائه اطلاعات تماس

زمانی که خواستید اطلاعات تماس و آدرس ایمیل و شبکه‌های اجتماعی‌تان را در وب سایت بگذارید، آن را به صورت عکس در سایت قرار ندهید، باید قابلیت کلیک کردن روی آنها وجود داشته باشد، تا با کلیک بر روی آیکون‌ های شبکه‌های اجتماعی، مخاطب به راحتی بتواند وارد صفحه مربوطه شود و فعالیت مورد نیازش را انجام دهد.

یکی از ویژگی سایت حرفه ای وجود اطلاعات تماس در سایت است. این کار حس اعتماد بیشتری را به مشتری منتقل میکند.

امروزه همه تلفن‌های همراه هوشمند، این قابلیت را دارند که شما بتوانید بر روی لینک‌های تماس کلیک کنید و مستقیماً با کلیک بر روی شماره، تماستان را ایجاد کنید. همچنین شما می‌توانید از گوگل اپ استفاده کنید و آدرس جیمیل مورد نظرتان را وارد کنید، تا کاربران از طریق کلیک بر روی آدرس ایمیل به صورت مستقیم وارد صفحه پیامرسان شوند.

۱۸- ظاهر یک وبسایت خوب

وقتی کسی وارد سایت شما می شود اولین موضوعی که نظر انها را به خود جلب میکند شکل ظاهری سایت شماست.باید بگوییم کسانی که فقط محتوا برایشان مهم باشد و بعد از محتوا سراغ شکل ظاهری بروند خیلی کم هستند.
سایت باید دارای رنگ‌ها و عنوان خوانا و دسترسی راحت به تمام محتوا‌ها و یک سری گرافیک باشد. استفاده از فونت‌های مناسب و عدم استفاده از تعداد زیادی از فونت‌های نامناسب در ظاهر سایت تاثیر مهمی دارد. رنگهایی با کنتراست پایین به عنوان پس زمینه برای سایت توصیه می‌شود و کاربر را بیشتر به خود جذب می کند.

وجود تصاویر کم حجم و جذاب می‌تواند زمان حضور مخاطب را در سایت بالا ببرد و از این حیث از اهمیت بسزایی برخوردار است. هم چنین لوگویی که شما دارید معرف سایت شماست. سایت بدون لوگو معنا ندارد زیرا لوگوی سایت به عنوان نشانی از سایت شما در همه جا خواهد بود.

همیشه زمانی که یک بازدید کننده لوگوی شما را در سایتی دیگر میبیند، سایت شما را به یاد می آورد. لوگوی طراحی شده برای شما باید دارای یک بار معنای خاص مرتبط و مناسب با موضوع سایت شما باشد. ظاهر مهم ترین ویژگی سایت حرفه ایست

بطور کلی وجود گرافیک مناسب در سایت از دیگر ویژگی های یک سایت خوب به شمار می آید. در گرافیک سایت نبایستی از رنگ های زننده یا شلوغ استفاده کرد.رنک بکگراند بایستی با رنگ متن کامال در تضاد باشد.بهتر است در گرافیک سایت تنها از ۳ رنگ اصلی استفاده کنیم.

سخن پایانی در خصوص ویژگی سایت حرفه ای

اگر به وبسایت های خارجی دقت کنید، میبینید که وبسایت ها در حین سادگی، بسیار زیبا و دارای کاربری راحت هستند.

عوامل زیادی در تبدیل شدن وبسایت آنها به یک وبسایت حرف ای وجود دارد.

استفاده از محتوای مناسب و بروز، وجود فلسفه های مختلف در طراحی، استفاده مناسب از عناصر و قرار گیری هر کدام در جای مناسب، عواملی هستند که وبسایت انها را به یک وبسایت حرفه ای تبدیل کرده است.

دالین وب در تلاش است با طراحی یک وبسایت فروشگاهی حرفه ای مطابق با نیاز های شما، گامی بزرگ در عرصه وب بردارد.

در بیشتر مواقع توجه مردم به نکات گرافیکی در پروژه ها باور نکردنی است. توانایی دیدن جزئیات کوچک و بزرگ برای یک طراح حرفه ای ضروری است. اینجاست که باید گفت طراحی گرافیک از ویژگی سایت حرفه ای است. به نظر شما یک طراح وب سایت حرفه ای چه ویژگی های دیگری را باید داشته باشد؟ منتظر اطلاع از نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

در ادامه، مقالات دالین وب در خصوص طراحی سایت را مطالعه بفرمایید.

مراحل ثبت سفارش طراحی سایت چگونه است؟

۸ دلیل مهم که نشان دهنده طراحی مجدد سایت است

۱۱ نکته طلایی در خصوص زمان بازطراحی سایت

۹ نکته جهت طراحی و ساخت سایت فروشگاهی

عوامل ضروری در طراحی سایت حرفه ای

۴ نکته برای داشتن یک وب سایت خوب و موفق

موفق باشید

آیا این مطلب را می پسندید؟
اشتراک گذاری:
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد ۱۸ ویژگی سایت حرفه ای از دیدگاه طراحی سایت دالین وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − 3 =

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

مشاوره رایگان و ثبت سفارشات
جهت تماس کارشناسان دالین وب، شماره تماس و بازه زمانی مناسب خود را وارد کنید.

...The Future is Yours