۷ نکته مهم که قبل از شروع طراحی سایت باید به آن توجه کرد

30 بازدید
7 نکته برای شروع طراحی سایت

قبل از شروع طراحی سایت خود باید برای این هدف برنامه ریزی کنید. زمانی مناسب را جهت فکر کردن و برنامه ریزی برای چگونگی راه اندازی کسب و کار و طراحی سایت شخصی خود اختصاص دهید. رعایت این نکته از بسیاری از مشکلات آینده جلوگیری میکند. با این کار اطمینان پیدا میکنید که نسبت به نیازتان، بهترین طراحی سایت را خواهید داشت.

در این مقاله ۷ مورد که قبل از شروع سفارش ساخت سایت باید به آن توجه کنید را برمیشماریم:

 1. هدف ما از طراحی وب سایت چیست؟
 2. روش یافتن مخاطبان هدف در شروع طراحی سایت
 3. اهمیت داشتن لوگو و نام تجاری در مراحل طراحی سایت
 4. میزان بودجه مناسب جهت سفارش طراحی سایت چقدر است؟
 5. اهمیت استفاده از مطالب و محصولات مناسب در سایت شخصی
 6. قرار گیری در صفحه اول گوگل و سئو سایت برای شروع طراحی سایت مهم است!
 7. توجه به میزان زمان لازم برای مدیریت و تولید محتوای وبسایت

 

آیا شروع طراحی سایت بدون خواندن این مقاله اقدام هوشمندانه ای است؟

مهم ترین سوالی که در ابتدای شروع طراحی سایت باید به آن پاسخ دهید. چرا نیاز به سفارش ساخت سایت دارید؟ هدف گذاری برای شروع کسب و کار. با پاسخ دادن به این سوال مهم، مراحل طراحی سایتتان هم در ذهنتان ایجاد می‌شود. پاسخ این سوال برای بعضی از افراد کاملا مشخص شده است. به عنوان مثال شخصی که خورده فروشی کالایی خاصی یا دسته از محصولات را دارد. هدف از راه اندازی برای این گروه از افراد، فروش محصولات به صورت آنلاین است. اگر هدف شما از راه اندازی سایت فروشگاهی این مورد است تنها کافیست به نوع سوالات پاسخ دهید

با چه روشی باید محصولاتم را ارائه کنم و چه میزان محصول مورد نیاز دارم؟

ایده های جدید برای فروش بهتر در سایت فروشگاهی را از کجا باید پیدا کنم؟

راه کارهایی برای افزایش فروش محصولاتم در سایت وجود دارد؟

افرادی باید روی هدف گذاری جهت راه اندازی سایت وقت زیادی بگذارند، که شغل خاصی ندارند. این افراد از طریق ساختن وب سایت قصد ورود به یک زمینه ی کاری جدید دارند. خیلی از افراد کار خود را با شروع طراحی سایت آغاز کردند ولی در ادمه شکست خوردند. دلیل این شکست جز نیودن هدفی مشخص نیست.

با پیدا کردن هدف مورد نظرتان، حتی با راه اندازی یک سایت ساده هم میتوانید کار خود را آغاز کنید. مهم شروع کردن است.

شناخت مخاطبان هدف سایتمان

روش یافتن مخاطبان هدف در شروع طراحی سایت

از موارد مهمی که باید در نظر بگیرید، شناخت مخاطبان هدف است. با مشخص کردن مخاطبان و مشتریان سایت خود چند گام جلو تر از رقیبان هستید. وب سایتی که مخاطبان و سلایق آن ها را میداند با ارئه بهترین خدمات و محصولات باعث جلب رضایت مشتریان خود می‌شود. با رعایت این نکته شما مالک یک سایت کاربر پسند هستید.

انتظار نداشته باشید همه ی کاربران از شما راضی باشند. هدف خود از سفارش طراحی سایت فروشگاهی خود را مشخص کنید و کار را شروع کنید.

سوالاتی که میتوانید براش شناخت مخاطبان خود مطرح کنید ازین قبیل است:

 • چه کسانی مخاطبان سایت مرا تشکیل می‌دهند؟
 • آیا قشر کودکان و نوجوانان مخاطب شروع طراحی سایت من هستند؟
 • مخاطبان من میتوانند از قشر شرکت ها و ادارات دولتی و غیر دولتی باشند؟
 • مخاطبان اصلی سایت من خانم ها هستند یا آقایان؟

 

اهمیت استفاده از لوگو و نام تجاری در مراحل طراحی سایت

برای سایت خود لوگو و نام تجاری مناسبی انتخاب کنید. اگر برای کسب و کار و سایت خود نام تجاری مشخص کرده باشید عالی است. اما اگر این کار را نکرده اید میتوانید با شرکت طراحی سایت خود مشورت کنید. با این کار میتوانید بهترین نام تجاری و طراحی لوگو را برای سایت خود داشته باشید.

با انتخاب نام تجاری و لوگوی مناسب و استاندارد، میتوانید مشتریان و مخاطبان وب سایت خود را قانع کنید که شما قابل اعتماد هستید. یک شرکت حرفه ای دارای لوگو و نام تجاری مرتبط با کسب و کار خودش است.

به صورت ذاتی انسان ها با شخص یا شرکت طراحی سایت وردپرسی یا اختصاصی ای همکاری میکنند که به آن اطمینان دارند.

اهمیت نام تجاری و لوگو در طراحی سایت

 

نام های تجاری بزرگ به همین صورت عمل میکنند. با ایت روش و داشتن اعتماد کاربران خود، فروش فوق العاده را تجربه میکنند.

یکی از کارهایی که روی شهرت سریع و بیشتر نام تجاری شما موثر است. استفاده از نام تجاری خود در همه جا هست. استفاده در طراحی کارت ویزیت، طراحی بروشور های تبلیغاتی، لباس کارکنان شرکت، جشنواره های فروش سایت، هدایای تبلیغاتی و …

پس این نکته مهم را برای شروع طراحی سایت خود در نظر بگیرید. چه چیزی بهتر از این است که کاربر لوگو و نام تجاری شما را در جاهای مختلف مشاهده کند؟

 

میزان بودجه لازم جهت پرداخت قیمت طراحی سایت !

برای شروع سفارش سایت فروشگاهی یا شرکتی برآورد بودجه کرده اید؟ از مهم ترین نکات قبل از شروع هر کاری مشخص کردن میزان بودجه و هزینه ی تمام شده است. قیمت طراحی سایت شیراز با طراحی سایت در تهران و دیگر شهر ها متفاوت است. باید همه ی این نکات را در نظر گرفت. قیمت طراحی سایت فروشگاهی با قیمت طراحی سایت شرکتی و طراحی سایت خبری و طراحی سایت آموزشی متفاوت است. حتی طراحی سایت اختصاصی هم با قیمت ساخت سایت وردپرسی تفاوت دارد.

محاسبه دقیق این نکته بخش مهمی از موفقیت شما را تشکیل می‌دهد. پس با دقت همه مراحل طراحی وب سایت را بررسی کنید.

بودجه مناسب جهت شروع طراحی سایت

قیمت ساخت سایت تقریبا چقدر خواهد شد؟

هرچه بودجه ی بیشتری برای سفارش طراحی وبسایت خود در نظر بگیرید. سرعت انجام پروژه و راه اندازی کسب و کار آنلاین شما بیشتر می‌شود. البته باید بودجه را طبق نیاز ها و برنامه های خود در نظر بگیرید. صرفا هزینه های زیاد برای شروع طراحی سایت تضمین موفقیت برای شما نیست. با برنامه ریزی هزینه کنید.

اگر شما دارای هدف بزرگ و اساسی هستید، باید برای موارد مختلفی بودجه در نظر بگیرید. هزینه برای طراحی لوگو، بروشور تبلیغاتی و برندسازی بسیار حائز اهمیت است. با صرف این هزینه ها و پیشروی طبق برنامه، بودجه و هزینه های پرداختی به شما باز خواهد گشت.

در ابتدای کار با صرف هزینه های کم نیز امکان راه اندازی کسب و کار آنلاین وجود دارد. پس نباید ناامید شد. با برنامه ریزی و هدف گذاری هیچ چیز غیر ممکن نیست.

 

اهمیت ارائه محصولات و تولید محتوای قوی در وبسایت

چه مطالب و محصولاتی را در سایت خود قرار می‌دهید؟ مراحل تولید محتوا و محصول گذاری سایتتان توسط خودتان انجام می‌شود یا کارمندانتان یا شرکت های خدماتی؟

سعی کنید تولید محتوا قدرتمند در سایت خود قرار دهید. از مطالبی استفاده کنید که جذاب و مرتبط باشند. با انجام این موارد مشتری شما پس از ورود به سایتتان احساس رضایت میکند. با جلب اعتماد مشتری او همیشه مخاطب وب سایت شما قرار می‌گیرد. پس در مرحله شروع طراحی سایت، اهمیت تولید محتوای سایت خود را فراموش نکنید.

اهمیت تولید محتوا برای وبسایت

 

با قرار ندادن مطالب و محتوای خوب در سایت خود، لذت مشاهده وبسایت شخصیتان را از او گرفته اید. کاربران علاقه ای به مشاهده ی سایت های ضعیف و بی کیفیت ندارند. با رعایت این نکات مانع ترک کردن کاربران از سایتتان شوید.

همیشه نهایت تلاشتان را به کار گیریدتا محتوای مناسب در سایت قرار دهید. با استفاده از تصاویر جذاب و مناسب و ویدئوهای کاربر پسند به این مورد جامع عمل بپوشانید. جلب رضایت بازدید کنندگان و مشتریان سایت، باید مهم ترین هدف شما در مدیریت سایت باشد.

 

قرار گیری در صفحه اول گوگل و سئو سایت برای سفارش طراحی وبسایت مهم است!؟

تبلیغات یکی از مهم ترین اولویت های هر کسب و کاری است. از بهترین روش های تبلیغات وب سایت ها در فضای اینترنت سئو آنها است. با بهبود استاندارد های سئو سایت خود، فروش و بازدهی تضمین شده را برای خود به ارمغان بیاورید.

به عنوان یک توصیه دوستانه از جانب ما. در ابتدای سفارش طراحی سایت خود، بودجه ای جدا را برای سئو سایت کنار بگذارید.

توجه به سئو در طراحی وب سایت

با رشد روز افزون تکنولوژی و استفاده روزافزون مردم دنیا از آن، در آینده ای نه چندان دور کسب و کارها دچار تغییرات اساسی میشوند. استفاده از اینترنت و صنعت رباتیک هر روز در حال افزایش است. اکثر افراد این روزها خرید آنلاین را انتخاب میکنند. با جلب رضایت آنها از خرید اینترنتی شان، این افراد تبدیل به مشتری همیشگی میشوند. با محکم کردن پایه های کسب و کارتان در فضای آنلاین آینده ای مناسب در انتظار شماست. پس اهمیت بهینه سازی سایت ( سئو ) را دسته کم نگیرید.

 

توجه به میزان زمان لازم برای مدیریت سایت و تولید محتوا سایت

اگر قصد راه اندازی سایت شخصی برای شروع کسب و کار خود دارید و مراحل سفارش طراحی سایت را طی کردید. برای موفقیت و رونق کسب و کارتان در فضای اینترنت باید زمان صرف کنید. سایتی پیشرفت میکند که مدیر آن هر روز برای وبسایت خود وقت بگذارید. آپدیت های منظم و روزانه به شما در رونق سایتتان کمک شایانی میکند. بروز رسانی و محتوا گذاری در سایت شاید هزینه چندانی نداشته باشد ولی کلید رشد و موفقیت شماست.

زمان لازم برای مدیریت سایت

بهترین کار برای پیدا کردن مشکلات سایت شما دیدن وبسایتتان به صورت کاربری تازه است. وارد سایتتان شوید، قسمت های مختلف را مشاهده کنید، در سایت ثبت نام کنید و مراحل عضویت را بررسی کنید. در انتها حتی با خرید از سایت کوچک ترین مشکلات را هم میتوانید مشاهده کنید. با برطرف کردن این ایرادات شما صاحب یک وبسایت فروشگاهی یا شرکتی کاربر پسند میشوید. زمان مهم ترین مقوله برای موفقیت در هر زمینه ای است، پشت کار خود را از دست ندهید.

امیدوارم این مقاله در زمینه ی شروع طراحی سایت و مهاجرت شما به سمت کسب و کار آنلاین کمکی کرده باشد. همچنین در ادمه لینک چند مقاله مرتبط که میتواند به شما در این راه کمک کند قرار داده شده است. اگر ابهاماتی یا سوالاتی در ذهن شما باقی مانده، همکاران ما همواره برای مشاوره رایگان طراحی سایت در خدمت شما هستند. 

 

مقالات مرتبط:

چگونه با انتخاب دامنه کسب و کار خود را به خطر نیندازیم؟

شرکت طراحی سایت در شیراز

عوامل ضروری و غیر ضروری در طراحی سایت حرفه ای

بزرگترین عامل رشد تضمینی هر کسب و کار اینترنتی هدف گذاری است؟

۴ نکته شگفت انگیز برای داشتن یک وب سایت خوب و موفق

موفق باشید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
اشتراک گذاری:
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد ۷ نکته مهم که قبل از شروع طراحی سایت باید به آن توجه کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

مشاوره رایگان
شماره تماس و بازه زمانی مناسب شما جهت تماس کارشناسان تیم دالین وب را وارد نمایید.

۰۹۹۱۰۴۰۷۵۴۰ | 021-91301385

admin@DalinWeb.com