ویدیو آموزشی بررسی تاریخ انقضا دامنه

182 بازدید

نحوه بررسی تاریخ تمدید دامنه ها در دالین وب

در این ویدیو آموزشی با نحوه بررسی تاریخ انقضا دامنه خود و اقدامات بعد از آن آشنا خواهید شد. دامنه به عنوان بخش مهمی از پیش نیاز های سایت می باشد. دامنه به صورت اجاره ای است و می بایست سالیانه تمدید گردد. در این ویدیو، با نحوه بررسی تاریخ انقضا دامنه و میزان اعتبار دامنه خود تا تمدید آن آشنا خواهید شد. این ویدیو زیر مجموعه دسته بندی آموزش مدیریت سایت می باشد.

مراحل تمدید دامنه

در صورتی که دامنه سایت در موعد مقرر تمدید نشود، تا بیست روز بعد از اتمام مدت زمان دامنه، شرکت ارائه دهنده دامنه شما را نگه میدارد و برای تمدید قیمت بیشتری باید پرداخت شود. در صورت عدم تمدید ممکن است که دامنه شما توسط شخص دیگری ثبت شود.
برای تمدید دامنه، سایت drwho is.com را جستجو میکنیم. در این صفحه از سایت در کادر جستجو نام دامنه مورد نظر خود را جستجو  و روی گزینه who is کلیک میکنیم. برای مثال با جستجوی dalinkala.com لیستی از اطلاعات به ما نمایش داده میشود. ما به اطلاعات قسمت registry expire date نیاز خواهیم داشت.
registry expire date تاریخ انقضا دامنه را به میلادی نمایش میدهد. شما با تطبیق دادن تاریخ میلادی با شمسی میتوانید تاریخ انقضا دامنه را بدست آورده و تمدید کنید. بهتر است یک یا دوماه قبل دامنه تمدید شود. در صورتی که با سوالی مواجه شدید، آن را با ما مطرح بفرمایید. سریعا پاسخگو خواهیم بود.

موفق باشید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
اشتراک گذاری:
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد ویدیو آموزشی بررسی تاریخ انقضا دامنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 1 =

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

مشاوره رایگان و ثبت سفارشات
جهت تماس کارشناسان دالین وب، شماره تماس و بازه زمانی مناسب خود را وارد کنید.

...The Future is Yours