طراحی سایت پوشاک ، لباس و مزون کیف و کفش

234 بازدید
طراحی سایت پوشاک و لباس

طراحی سایت پوشاک برای صاحبان فروشگاه ها و تولیدی های لباس توصیه میشود. همچنین شرکت ها یا افرادی وارد کننده پوشاک برند از کشورهای دیگر هستند. که میتوانند با راه اندازی سایت پوشاک، لباس، شلوار، کفش و دیگر اقلام را از برندهای مختلف ایرانی و خارجی را به معرض نمایش بگذارند.طراحی سایت پوشاک بسیار می تواند به رونق کسب و کار شما کمک کند و به سرعت باعث پیشرفت شما می شود.با گسترش خدمات آنلاین بسیاری از مشاغل و کسب و کار ها برای این که بتوانند مشتریان خود را حفظ کنند و کسب و کار خود را توسعه دهند، اقدام به طراحی سایت کرده اند.

 

نمونه کار و قیمت طراحی سایت پوشاک و لباس

طراحی سایت پوشاک برای افرادی که در دنیای واقعی به کسب و کار از طریق فروش پوشاک مشغول هستند بسیار مناسب است. برای این دسته از افراد نیز بسیار مزایت خواهد داشت که سعی داریم در این بخش به آن بپردازیم. در مقدمه باید عرض کنم که شما برای گسترش فضا و محدودیت خود چه می کنید ؟ بهترین راه طراحی وبسایت پوشاک می باشد؟

 

۱- تاثیر سایت پوشاک و مزون بر درآمدزایی

شما وقتی برای افراد بیشتری محصولات خود را عرضه نمایید احتمال نرخ فروش شما افزایش پیدا خواهد کرد. وقتی این اتفاق رخ دهد طبیعی است که شما درآمد شما هم افزایش پیدا کند . یک دو دو تا چهار تای ساده است که نیاز است شما مقداری به آن فکر نمایید. آنگاه متوجه عرض بنده خواهید شد. با من همراه باشید تا مطالب بیشتری را کسب نمایید.

 

۲- گسترش محدوده جغرافیایی با طراحی سایت کیف و کفش

ما وقتی سایت پوشاک را برای شما عزیزان طراحی نماییم ناخواسته شما محدوده جغرافیایی کسب و کار خود را افزایش داده اید . چرا که افراد زیادی از تمام کشور می توانند سایت شما را مشاهده و در صورت رضایت از کالا سفارش دهند. این بستگی به این دارد که شما با کلمه کلیدی استفاده شده توسط کاربران در صفحه اول گوگل قرار بگیرید.

 

۳- فروش اینترنتی شبانه روزی سایت پوشاک و لباس

سایت پوشاک مثل مغازه ی شما نیست که محدودیت زمانی داشته باشد. شما در هر ساعت از شبانه روز می توانید محصولات خود را بفروش برسانید. کاربران می توانند پوشاک خود را انتخاب و از شما دریافت نمایند حتی در ایام تعطیل. تا دیر نشده می توانید سایت پوشاک خود را سفارش دهید.

 

۴- فیلتر سازی و جستجو در فروشگاه اینترنتی پوشاکی

در بخش فروشگاه آنلاین میتوانید تمامی محصولات فروشگاه خود را در سایت درج کرده و به دید مشتریان برسانید. این نکته حائز اهمیت است که کاربران باید در سایت به راحتی به اجناس موردنیاز خود دسترسی یابند. پس باید یک جستجوگر حرفه ای و آیتم فیلتر سازی مطابق با نوع محصولات در سایت تعبیه شود.

 

۵- راهکارهای جذب مشتری سایت پوشاک و مزون

بسیاری ار فروشندگان و تولیدکنندگان لباس و پوشاک برای اینکه بتوانند مشتریان بیشتری جذب کنند و محصولات خود را در معرض دید قرار دارند نیاز است که از تبلیغات در فضای مجازی بدور نباشند. طراحی وب سایت پوشاک موجب رونق کسب و کار فعالان در این حوزه می‌شود. در دنیای امروز نیاز است که یک بازنگری به نحوه فروش خود داشته باشید و شیوه جذب مشتریان خود را با دارا بودن یک وب سایت پوشاک تغییر دهید.

 

۶- خرید آنلاین پوشاک ، لباس ، کیف ، کفش و مزون

همانطور که عرض شد شما می توانید محصولات خود در هر ساعت از شبانه روز به فروش برسانید. کاربران می توانند هزینه پوشاک خود را درب منزل وبه صورت آنلاین پرداخت نمایند. این موضوع که چطور پرداخت شود بسته به سیاست کاری شما دارد. ما هنگام طراحی سایت پوشاک راهنمایی خواهیم کرد.

 

۷- صورت حساب اتوماتیک در طراحی سایت پوشاک

با پرداخت در سایت به شیوه های مختلف اعم از دستگاه پز، با فیش بانکی و پرداخت آنلاین باعث آسایش مشتریان میشوید. لازم به ذکر است میتوانید بن های تخفیف به مناسبت های مختلفی به مشتریان بدهید. می توانید باشگاه مشتریان خود را راه اندازی و برای آنها تخفیفاتی را در مناسبت ها در نظر بگیرید.

خواندن این مقاله  دلیل نیاز کسب و کارها به طراحی فروشگاه آنلاین

 

۸- باشگاه مشتریان طراحی سایت و نمونه کار طراحی سایت پوشاک

یکی از قسمت های جذاب در طراحی سایت پوشاک همین بخش باشگاه مشتریان میباشد. این باشگاه می تواند بخش بندی شود و برای مشتریان خاص خود امکانات متفاوتی را نسبت به بقیه در نظر بگیرد. با در نظر گرفتن پنا اس ام اس می توانید از باشگاه مشتریان برای کاربران پیامک ها را ارسال نمایید.

۹- پشتیبانی سایت آنلاین از سایت مزون بدون محدودیت

پشتیبانی آنلاین محدودیت های زمانی و موقعیت جغرافیایی برای راهنمایی مشتریان سایت را از پیش رو برمیدارد. مزایایی که فروش آنلاین دارد در فرروش حضوری نخواهید داشت. پس می توانید بدون حضور مشتری به سوالات آنها پاسخ دهید . در صورت نیاز پوشاک را دریافت و جایگزین ارسال نمایید.

 

سفارش طراحی سایت مزون ، کیف ، کفش و لباس کودک

ساخت سایت پوشاک در آینده ای نزدیک ممکن است تمام افراد پوشاک خود را به صورت آنلاین خریداری کنند. و در شرایط کنونی با مشغله های بسیار از منزل لباس های موردنظر خود را انتخاب و خریداری کرده و درب منزل تحویل بگیرند. شبکه های مجازی اعم از اینستاگرام و تلگرام نقش پررنگی در جذب مشتری دارند. البته حائز اهمیت است که هیچکدام از این ها امکانات یک وب سایت پوشاک را خواهند داشت.

با طراحی سایت پوشاک علاوه بر اینکه اعتبار فروشگاه یا تجارت لباس خود را بالا میبرید. بلکه میتوانید مشتریان بسیار زیادی در سراسر نقاط مختلف داشته باشید. که بدون مراجعه حضوری با یک سفارش اینترنتی کالاهای موردنظرشان را تحویل دهید. که این کار به شما بسیار کمک خواهد کرد.

 

طراحی سایت پوشاک

 

چرا باید برای طراحی سایت پوشاک اقدام کنیم؟

شما خوب می دانید و در بخش های بالایی سایت برای شما عزیزان توضیح داده شد که ساخت وب سایت پوشاک می تواند شما را تا کجاها بالا ببرد . چه از نظر بیشتر شدن نرخ درآمدی شما و چه از نظر برندینگ. خود شما بهتر از ما می دانید که برندینگ هزینه بالایی دارد ولی با طراحی سایت پوشاک به راحتی می توانید این کار را انجام دهید.

 

هزینه طراحی سایت لباس و پوشاک زمستانه و تابستانه

سوالی که ذهن بسیاری از مدیران تولیدی های پوشاک که به فکر طراحی سایت پوشاک هستند را به خود مشغول نموده است بحش هزینه طراحی سایت پوشاک می باشد. در پاسخ به این مدیران باید گفت که طراحی سایت تعرفه ثابت و مشخصی نداشته و صرفا با توجه به امکاناتی که شما بر روی سایتان دریافت می کنید محاسبه میشود. تنها راه و مطمئن ترین راه برای کسب اطلاع از هزینه طراحی سایت پوشاک ارتباط برقرار کردن با بخش فروش شرکت طراحی سایت مبنا به یکی از روش های زیر می باشد.

پوشاک به عنوان اولین مایحتاجی است که در سراسر دنیا از آن نام برده می شود. شرکت ها و فروشگاه های متعددی، کار تولیدات و فروش انواع پوشاک را برای رده های سنی مختلف از بدو تولد تا بزرگسالی را ارائه می دهند. کارخانجات تولیداتی و فروشگاهی برای عرضه و پخش راحت محصولات پوشاک، طراحی سایت پوشاک را به شرکت های طراحی سایت معتبری چون شرکت طراحی سایت مبنا سفارش می دهند.

خیلی از افراد جامعه بر این اعتقاد دارند که نمی توان بسیاری از کارها را به روش های سنتی انجام داد و خرید و فروش نیز نمونه بارزی از این مسائل می باشده که به راحتی در بستر اینترنت می توان انواع پوشاک را با قرار دادن تصاویرشان خرید و فروش اینترنتی لباس، کفش،کیف و … را با قیمت مناسب محیا نمود.

هدف از داشتن و طراحی سایت مزون عروس چیست؟

مطمئنا هر مدیر تولیدی پوشاک از راه اندازی سایت پوشاک دو هدف را دنبال می کند. یکی تجربه ی فروش بیشتر محصولات و دیگری معرفی محصولات خود به افرادی که از سایت بازدید میکنند. ممکن است فردی که از سایت بازدید میکند همان لحظه و ساعت نسبت به خرید لباس ترغیبی نداشته باشد اما تصاویر قرار داده شده از لباس مورد نظر وی باعث میشود تا در صورتی که همان لباس را در فروشگاهی که برای خرید لباس به آن مراجعه نموده است مشاهده نماید نسبت به خرید حضوری آن اقدام نماید.

خواندن این مقاله  ۴ نکته برای داشتن یک وب سایت خوب و موفق

 

هدف از داشتن سایت پوشاک چیست ؟

 

 

طراحی سایت فروشگاهی فروش کیف و کفش و لباس

در قسمت فروشگاهی سایت شما میتوانید تمام محصولات خود را با جزئیات ، رنگ ، اندازه و قیمت در سایت درج نمایید. با طراحی فیلترهای مختلف پوشاک کاربران بهتر میتوانند انتخاب کنند. مشتریان از منزل میتوانند با جستجو و مقایسه بهتر تصمیم گیری کنند.

در قسمت درج اطلاعات میتوانید تخفیف های فصلی به مشتریان وفادار خود ارائه دهید. رنگ بندی، نمای ظاهری سایت و تصاویر گرافیکی تاثیر بسزایی در جذب مشتری دارند. که کارشناسان ما با تحلیل فروشگاه شما بهترین سایت ممکن مورد نیاز شما را طراحی میکنند. قابلیت فروش آنلاین کلاس کاری کسب و کار شما را افزایش میدهد.

 

 ۹ مزیت شگفت انگیز طراحی وبسایت پوشاک و لباس

اغراق نیست اگر بگوییم که در غالب موارد خرید آنلاین لباس حس و حال متفاوت‌تر از هر چیز دیگری را در افراد ایجاد می‌کند. اینکه به فروشگاه‌های موردعلاقه‌ات بروی و لباس‌هایی با رنگ و طرح مطابق با سلیقه‌ات را خریداری کنید لذتی است که با چیز دیگری قابل جبران نیست.

 

خرید اینترنتی پوشاک و لباس مردانه و زنانه

اگرچه برخی هنوز هم اطمینان کافی برای انجام خرید اینترنتی ندارند، اما گسترش فروشگاه‌های اینترنتی و البته نظارت بیشتر بر قابل اطمینان بودن آن‌ها سبب گشته که مردم اطمینان بیشتری به خریدهای اینترنتی داشته باشند. اما به هنگام خرید باید دقت کافی را به خرج دهید. به خصوص خرید لباس از آن دست خریدهایی است که به سایت فروشگاه باید دقت کافی داشته باشید. بهترین فروشگاه اینترنتی پوشاک ویژگی‌های زیر را دارد:

نشان اعتماد الکترونیکی
دسته‌بندی صحیح
اطلاعات کافی در رابطه با سایز پوشاک
رنگبندی پوشاک
مزیت شگفت انگیز خرید از فروشگاه آنلاین لباس تخفیف‌های مناسب
خرید آنلاین لباس علاوه بر آنکه مخارج شما را کاهش می‌دهد، وقت آزاد بیشتری به شما می‌دهد تا از بودن کنار عزیزانتان لذت ببرید. و البته یک عالم مزایای دیگر که در ادامه به چند تایی از آنها اشاره خواهیم کرد:

 

۱- راحتی و آسایش در خرید اینترنتی پوشاک ، کیف و کفش

راحتی یک مزیت بزرگ در خرید آنلاین لباس است. شما به سادگی در مقابل کامپیوتر نشسته و از این سایت به آن سایت می‌روید، بدون آنکه مجبور باشید از این طبقه به آن طبقه و از بخش زنانه به بخش مردانه یا بچگانه بروید و زیر گرما و سرما و باد و باران بمانید.

 

۲- صرفه‌جویی در مصرف بنزین با سفارش طراحی سایت پوشاک

خرید آنلاین لباس به شما تا حد زیادی کمک می‌کند که در مصرف بنزین و هزینه‌های آن صرفه‌جویی کنید. فرض کنید منزل شما در شهرک گلشن است و می‌خواهید برای پسر کوچولویتان لباس بخرید. حال اگر بخواهید به پاساژ زیتون بروید حدودا ۴۵ دقیقه فاصله دارد. البته این در صورتی است که اتومبیل شخصی داشته باشید، آرم طرح ترافیک داشته باشید و نخواهید با مترو و اتوبوس خودتان را به آنجا برسانید! حالا به جای این همه سختی، می‌نشینید پشت میزتان و بدون مصرف یک قطره بنزین خریدتان را آنلاین سفارش می‌دهید!

 

۳- دسترسی به طیف وسیعی از انتخاب با قیمت طراحی سایت پوشاک

خرید اینترنتی لباس به شما این شانس را می‌دهد که همزمان به فهرست متنوعی از انتخاب‌ها در فروشگاه‌های مختلف دسترسی داشته باشید و اگر کالای مورد نظرتان را در یک فروشگاه پیدا نکردید تنها با یک کلیک به یک فروشگاه دیگر سر بزنید، بدون اینکه لازم باشد از مثلا مرکز خرید الماس در شرقی‌ترین نقطه تهران به تیراژه در غربی‌ترین نقطه بروید!

خواندن این مقاله  عوامل موثر بر موفقیت فروشگاه اینترنتی خوب

 

۴- امکان مقایسه قیمت‌ ها در طراحی سایت مزون

با خرید اینترنتی پوشاک امکان مقایسه قیمت طراحی سایت و هزینه لباس‌ها از برند‌ها و فروشگاه‌های مختلف نیز برای شما مهیا خواهد شد. احتمالاً برایتان پیش آمده که در بسیاری از شرایط در خرید‌های حضوری، لباسی را خریداری کنید و بعد از مدتی همان لباس را با قیمتی به مراتب پایین‌تر در فروشگاهی دیگر ببینید!

 

۵- پیشنهادات تخفیف‌دار سایت پوشاکی و لباسی

احتمالاً شما هم مثل بسیاری از افراد عاشق تخفیف و فروش‌های ویژه متنوع فروشگاه‌ها هستید. باید بگوییم که خرید آنلاین لباس یکی از بهترین شرایط برای استفاده از این تخفیف‌ها خواهد بود. امروزه بیشتر فروشگاه‌های آنلاین با ارائه تخفیف و پروموشن‌های متفاوت و متعددی سعی دارند که میزان خریداران خود را افزایش داده و مشتریان جدیدی را نیز به دست آورند. به همین دلیل هم هست که باید بگوییم خرید اینترنتی پوشاک فرصت‌های بسیاری را برایتان پیش می‌آورد تا بتوانید با خیال راحت از انواع تخفیف‌ها و فروش‌های فوق‌العاده بهره‌مند شوید.

 

 مزیت شگفت انگیز خرید از فروشگاه آنلاین لباس

 

۶- فروش ویژه فروشگاه اینترنتی لباس و پوشاک

اکثر فروشگاه‌های اینترنتی لباس در فروش ویژه تخفیف‌های ویژه به مشتریان‌شان می‌دهند. همچنین اگر عضو باشگاه مشتریان باشید، گاهی پیامک و ایمیل هایی دریافت می‌کنید که در آن کدهای تخفیفی به شما می‌دهند و با قیمت بهتری می‌توانید خرید کنید. فروشگاه‌های اینترنتی معمولا معاف از مالیات هستند و به همین دلیل در بعضی موراد قیمت‌ اجناس‌شان پایین‌تر است. حالا شما صرفه‌جویی در هزینه رفت و آمد و بنزین را نیز به قیمت ارزان‌تر اضافه کنید! فوق‌العاده نیست؟

 

۷- تنوع بیشتر محصولات آنلاین کیف و کفش

تنوع انتخاب‌های آنلاین شگفت‌انگیز است. در فروشگاه اینترنتی پوشاک مثل مدمن تقریبا هر برند یا محصولی را که بخواهید، موجود است و بدون سفر به کشورهای دیگر می‌توانید محصولات باکیفیت خارجی و حتی ایرانی را بخرید. من به شخصه سال‌ها است که به‌صورت اینترنتی لباس می‌خرم و این مزیت را به خوبی درک کرده‌ام؛ وقتی لباسی را می‌خواهید که در هیچ یک از فروشگاه‌های شهرتان پیدا نمی‌شود و در شهری دیگر، مدل و تنوع دلخواه‌تان به وفور وجود دارد، بهترین راه حل همین خرید اینترنتی است.

 

۸- خرید آنلاین لباس و پوشاک بدون فشار اقتصادی

بعضی وقت‌ها وقتی برای خرید به بیرون می‌رویم، در نهایت چیزهایی می‌خریم که اصلا به آن‌ها احتیاج نداریم؛ آن هم به این دلیل که فروشنده‌ها به ما فشار آورده‌اند و با اصرار اجناس دلخواه‌شان را به ما فروخته‌اند! فروشنده‌ها با استفاده از مهارت‌های خود در فروش، ما را مجبور به انجام این خریدها می‌کنند و در نهایت وقتی به خانه می‌رسیم و خریدهایمان را بررسی می‌کنیم.خواهیم دید هیچ نیازی به آن‌ها نداشته‌ایم و فقط باعث شده حساب‌مان خالی شود!

 

 9 مزیت شگفت انگیز خرید آنلاین لباس

 

۹- طراحی سایت فروشگاهی لباس هرگز بسته نمی‌شوند

اگر سرتان شلوغ هست و مشتری زیادی دارید و فرصت این را ندارید که کار خود را تعطیل کنید. می توانید خرید آنلاین لباس خود را در ساعت ناهار ، مسافرت یا ساعت ۲ بامداد انجام دهید.

 

نتیجه گیری

به طور کلی طبق گفته های بالا ، خرید آنلاین لباس هم برای خریدار و هم برای فروشنده مزیت های فراوانی دارد . این روز ها خرید اینترنتی نسبت به خرید سنتی طرافداران بیشتری به خود جلب نموده است به طوری که اغلب بازاریاب ها به فروشندگان توصیه می کنند فروش سنتی خود را با فروش اینترنتی توسعه دهند .امروزه اغلب فروشگاه های اینترنتی موجود از رونق خوبی برخوردار هستند. برای این کار می توانید به شرکت طراحی سایت دالین وب مراجعه نمایید و سایتی حرفه ای را تحویل بگیرید . طراحان سایت در شرکت طراحی سایت دالین وب با اصول بازاریابی آشنا هستند و سایتی را طراحی می کنند که از نظر بازاریابی حرفه ای باشد .

 

 

آیا این مطلب را می پسندید؟
اشتراک گذاری:
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد طراحی سایت پوشاک ، لباس و مزون کیف و کفش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

مشاوره رایگان و ثبت سفارشات
جهت تماس کارشناسان دالین وب، شماره تماس و بازه زمانی مناسب خود را وارد کنید.

...The Future is Yours