فرم استخدام طراح سایت در شرکت طراحی سایت وردپرس دالین وب

چنانچه درخواست استخدام در شرکت طراحی سایت وردپرس دارید، فرم زیر را بطور کامل تکمیل نمایید تا توسط کادر شرکت مورد بررسی قرار گیرد. نتیجه به صورت تلفنی به اطلاع شما خواهد رسید.

خدمات مشاوره دالین وب - استخدام طراح سایت | دالین وب

 

شرکت طراحی سایتی موفق است که دارای افراد متخصص و مجرب در زمینه کاری خود باشد و افرادی با خلاق و با انگیزه و پرانرژی و مسئولیت پذیر را پذیرفته باشد. مسلما با وجود این افراد، مشتری ها نیز از شرکت طراحی سایت رضایت خواهند داشت و در جذب مشتری و موفقیت و رشد شرکت به صورت مستقیم تاثیرگذار خواهند بود. اگر شما قابلیت های زیر را در خود می بینید و می خواهید توانایی های خود را در معرض دید همه بگذارید و از طرفی فرصتی برای دیده شدن داشته باشید فقط کافی است رزومه و استعدادهای خود را برای ما ارسال کنید.

اولویت اصلی استخدام طراح سایت، داشتن مهارت تخصصی، استعداد و شوق کارکنان به شغل شان است به این خاطر که رضایت شغلی فقط با کسب درآمد خوب حاصل نمی شود.

فضای کاری شرکت در همه ساعت های اداری به صورت کامل فعال و انعطاف پذیر است و به هیچوجه از کارمندان انتظار انجام کار روتین در محیطی خشک نمی رود.

محیطی دوستانه و صمیمی میان کارکنان برقرار می باشد و برای رشد فردی و تیمی در شرکت، عرصه های بروز قابلیت ها آماده می گردد.

همه افراد شاغل در شرکت با هر سمتی که دارند، شایسته موقعیت شغلی شان همه امکانات مورد نیاز را در اختیار دارند.

فضای آرام بخش شرکت تضمین کننده اعتماد و احترام متقابل افراد شاغل در آن شرکت است.

شرایط و قابلیت های موردنیاز

تسلط بر فرآیندها و اصل های بازاریابی اینترنتی و فروش
قابلیت انجام کار تیمی و مدیریت گروه کاری
روابط عمومی بالا و آشنایی کامل با اصل ها و مهارت های گفتگو
آشنایی با کارهای عرصه وب
آشنایی به سیستم مدیریت محتوای وردپرس

قابلیت فرصت یابی و جذب مشتریان بالقوه

آشنایی با روش های طراحی سایت و علاقه به آن

طراح وب، شخصی با مهارت طراحی و برنامه نویسی برای محیط وب است. او میتواند ظاهر سایت (فرانت اند) را با ابزار هایی مانند فتوشاپ و زبان هایی مانند html و  css و js طراحی و برنامه نویسی کند.

همچنین او میتواند باطن سایت (بک اند) را با زبان های برنامه نویسی مانند php و C# کد نویسی کرده و وب سایت را راه اندازی کند. یک طراح وب حرفه ای به تمام مهارت های یاد شده تخصص دارد و دارای خلاقیت است.

او به محیط وب کاملا آشنا و مسلط است و میداند که برای راه اندازی وب سایت به چه هزینه ها و ابزار هایی نیاز است.

امروزه کسب و کار های سنتی، جای خود را به کسب و کار های آنلاین داده اند. دنیای وب با سرعت زیادی در حال توسعه و پیشرفت است و این روند همچنان بصورت صعودی ادامه دارد.

روزانه چندین میلیون وبسایت در دنیای وب راه اندازی میشوند و کاربران و مشتریان زیادی را جذب کسب و کار میکنند.

اگر شما صاحب یک کسب و کار سنتی هستید، بهتر است از دنیای وب عقب نمانید و برای کسب و کار خود یک وبسایت راه اندازی کنید. کسب و کار های سنتی روز به روز در حال کم شدن و ورشکستگی است. دیگر این نوع کسب و کار پاسخگوی نیاز کاربران امروزی نیست.

شرکت های زیادی در زمینه طراحی سایت وردپرس و اختصاصی فعالیت میکنند؛ لذا نیاز به استخدام طراح سایت حس میشود.

دالین وب که به عنوان یکی از بهترین شرکت های طراحی سایت وردپرس در حال فعالیت است، اقدام به استخدام طراح سایت کرده است.

دالین وب با تیم حرفه ای و کادری مجرب در عرصه طراحی سایت فروشگاهی و شرکتی، اقدام به استخدام طراح سایت با انگیزه، مشتاق به یادگیری و روحیه تیمی مناسب کرده است.

شما به عنوان یک کارشناس طراحی سایت که قصد پیشرفت و یادگیری در زمینه طراحی سایت وردپرس هستید، ما دالین وب را برای استخدام طراحی سایت به شما پیشنهاد میکنیم.

شما میتوانید از تمام پتانسیل خود برای پیشرفت و انجام امور طراحی سایت استفاده کنید.

شخص مورد نظر استخدام طراح سایت دالین وب نیاز است که به مهارت های طراحی سایت وردپرس مسلط بوده و بسیار خلاق و پر انرژی باشد. برای کار در محیط شرکت، به داشتن روحیه تیمی و انگیزه بالا نیاز است.

نظرات

۲ نظر در مورد استخدام طراح سایت در شرکت طراحی وبسایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × ۵ =

مشاوره رایگان و ثبت سفارشات
جهت تماس کارشناسان دالین وب، شماره تماس و بازه زمانی مناسب خود را وارد کنید.

...The Future is Yours