هزینه و قیمت سفارش اپلیکیشن اندروید

سفارش طراحی اپلیکیشن

گامی بلند در کسب و کار آنلاین با ساخت اپلیکیشن اندروید

تعرفه ساخت اپلیکیشن چقدر است ؟

از مهم ترین سوالات و ابهامات کاربران برای ورود به بازار آنلاین و سفارش ساخت اپلیکیشن و طراحی سایت مبحث قیمت است. قیمت گذاری و هزینه طراحی اپلیکیشن و وبسایت به پارامترهای فراوانی مرتبط است. 

با مشخص کردن ویژگی های مورد نیاز شما جهت سفارش اپلیکیشن اندروید و طراحی آن و سایت تا حد زیادی برآورد هزینه آسان تر می شود. در ادامه سعی می کنیم شما را با مهم ترین معیار ها در ساخت اپلیکیشن و قیمت طراحی اپلیکیشن اندروید توسط شرکت دالین وب آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

چرا سفارش طراحی و ساخت اپلیکیشن با دالین وب !؟

مشاوره رایگان طراحی اپلیکیشن

مشاوره رایگان و اختصاصی در زمینه طراحی اپلیکیشن برای کسب و کار شما

طراحی حرفه ای اپ اندروید

طراحی منحصر به فرد و سفارشی با توجه به نیاز و سلیقه مشتری

امنیت بالا نرم افزار موبایل

طراحی و کد نویسی استاندارد با رعایت پروتکل های امنیتی پیشرفته

قیمت سفارش اپ اندروید

قیمت تمام شده مناسب اپلیکیشن

ارائه خدمات ساخت اپلیکیشن با کیفیت بالا به همراه قیمت مناسب

پشتیبانی رایگان پس از سفارش اپلیکیشن اندروید

ارائه پشتیبانی ۳ تا ۱۲ ماهه رایگان برای پکیج های طراحی اپلیکیشن و وبسایت

ساخت اپلیکیشن با قابلیت گسترش

امکان گسترش دادن امکانات اپلیکیشن و تغییرات در آینده در کنار سرعت بالا

قیمت و هزینه سفارش اپلیکیشن اندروید موبایل چقدر است؟

تعرفه ساخت اپلیکیشن در ایران بازه گسترده ای دارد. از قیمت های بسیار پایین تا قیمت های بسیار بالا در این زمینه وجود دارد. در سال های اخیر شاهد گسترش هرچه بیشتر استفاده از تلفن های همراه هستیم. شرایط به وجود آمده در خصوص بیماری کرونا نیز این استفاده را دو چندان کرده است.امروزه اکثر کسب و کارهای موفق به بازار آنلاین نیز وارد شده اند. کمتر کسب و کار بزرگی را میتوان نام برد که فاقد وبسایت و اپلیکیشن موبایل باشد. خدمات طراحی وبسایت از مهم ترین نیازهای امروز کسب و کارها است. 

با توجه به استفاده روز افزون از تلفن های هوشمند نیاز به اپلیکشن موبایل از همیشه بیشتر شده است. بسیاری از کسب و کارهای کوچک با ورود به بازار آنلاین رشد چشمگیری را تجربه کردند. ساخت وبسایت فروشگاهی یک گام مهم و بلند برای رونق کسب و کار شما در اینترنت است. بسیاری از کسب و کارها هنوز هم وارد بازار نوپا و ثمربخش اپلیکشن موبایل نشده اند. پیشگام بودن در ورود به این بازار و سفارش ساخت اپلیکیشن موبایل میتواند آینده کسب و کار شما را دستخوش تغییراتی بزرگ کند.

برآورد هزینه ساخت اپلیکیشن موبایل نسبت مستقیم با نیازهای شما دارد. یکی دیگر از مهم ترین عوامل در تعیین قیمت طراحی اپلیکیشن موبایل کیفیت ارائه شده است. پیشنهاد ما برای متضرر نشدن در آینده عدم استفاده از اپلیکیشن ساز ها و طراحی اپلیکیشن با قیمت ارزان و به دور از تعرفه اصلی است. این کار فقط باعث سوخت شدن پول شما می شود.

مراحل سفارش طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل شرکت دالین وب

یکی از مهم ترین دغدغه های همه مشتریان هنگام سفارش خدمات عدم آشنایی با روال انجام کار است.ما در مجموعه دالین وب همواره سعی داریم کلیه روال انجام خدمات با ساده ترین حالت ممکن و به صورت مدون برای شما عزیزان صورت پذیرد. همانطور که مراحل سفارش طراحی سایت توسط دالین وب را برای شما بصورت کامل بیان کردیم. روال سفارش طراحی اپلیکیشن را نیز بیان می کنیم. برای راه نمایی بیشتر نیز میتوانید با ما در ارتباط باشید.

قیمت سفارش اپلیکیشن اندروید فروشگاهی

طراحی اپلیکیشن موبایل فروشگاهی

۸ تومان

طراحی سایت فروشگاهی مطابق با نرم افزار اندروید

۶ تومان

قیمت سفارش طراحی سایت و اپلیکیشن فروشگاهی با هم

۱۲ تومان

قیمت ساخت اپلیکیشن فروشگاهی
قیمت طراحی اپلیکیشن شرکتی

قیمت سفارش اپلیکیشن اندروید شرکتی

طراحی اپلیکیشن موبایل شرکتی

۶ تومان

طراحی سایت شرکتی مطابق با نرم افزار اندروید​

۴ تومان

قیمت سفارش طراحی سایت و اپلیکیشن شرکتی با هم ​

۸ تومان

تعرفه و قیمت ساخت اپلیکیشن اختصاصی اندروید

طراحی اپلیکیشن اختصاصی اندروید

قیمت با توجه به نیاز شما

طراحی سایت اختصاصی مطابق با نظر ۱۰۰% شما

قیمت با توجه به نیاز شما

طراحی سایت و نرم افزار اندروید اختصاصی با هم

قیمت با توجه به نیاز شما

قیمت طراحی اپلیکیشن اختصاصی

برآورد هزینه و قیمت طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل

یکی از مهم ترین خواسته های همه کاربران مشخص کردن قیمت طراحی اپلیکیشن است. یکی از عوامل تاثیر گذار در تعیین قیمت و سفارش ساخت اپ موبایل مشخص کردن نیاز های شما از اپلیکیشن است. در ادامه برآورد هزینه و محاسبه هوشمند ساخت اپلیکیشن موبایل را توجه به نیاز شما را قرار داده ایم. با انتخاب گزینه های مورد نیاز بصورت تخمینی میزان مبلغ پروژه طراحی اپلیکیشن به شما نمایش داده خواهد شد. در صورت نیاز به دریافت مشاوره در زمینه طراحی اپلیکیشن و تعیین قیمت قطعی طراحی اپ با همکاران ما در ارتباط باشید یا از طریق تکمیل فرم انتهای صفحه منتظر تماس از طرف مجموعه دالین وب باشید.

معایب متعدد استفاده از سرویس های اپلیکیشن ساز و سایت ساز چیست؟

این روزها استفاده از سایت سازها و اپلیکیشن سازها بسیار رایج شده است. با صرف زمانی اندک و چند سرچ ساده می توانید این سایت ها را پیدا کنید.در زمانی کوتاه با استفاده ازین وبسایت ها فروشگاه یا اپلیکیشن خود را به دست می آورید. اما باید توجه کنید که این روشی نیست که باعث رشد کسب و کار شما شود.

هزینه طراحی سایت وردپرس مطمئنا بیشتر از استفاده از سایت ساز ها است. ولی این هزینه در طول زمان از طریق کسب و کار شما جبران خواهد شد. قیمت طراحی اپلیکیشن و سایت برای راه اندازی یک فروشگاه، شرکت، تولیدی یا … را میتوان ناچیز دانست. با توجه به سود فراوانی که در کوتاه مدت برای شما به ارمغان می آورد.

تعدادی از ایرادات اصلی که به سایت سازها و اپلیکیشن سازها میتوان گرفت:

آیا کسب و کار اینترنتی ما نیاز به سفارش اپلیکیشن اندروید دارد؟

یکی از مهم ترین سوالاتی که برای افراد ایجاد میشود دلیل نیاز کسب و کارشان به اپلیکیشن است. چرا کسب و کار ما نیاز به ساخت اپلیکیشن دارد؟ این سوالی مهم است که پاسخ آن را در اینجا به شما میدهیم. در سال های گذشته و قبل از محبوب شدن طراحی سایت و ساخت و سفارش اپلیکیشن اندروید،  اکثر کسب و کارها سنتی بودند. رفته رفته با گسترش بازار کسب و کارهای آنلاین مهاجرت به سمت طراحی سایت و ایجاد فروشگاه اینترنتی رونق خاصی گرفت. با محبوبیت روز افزون تلفن های همراه و استفاده زیاد و عمومی از آن ها گرایش به سمت بازار طراحی و ساخت اپلیکیشن نیز بیشتر از همیشه به وجود آمد.

در این مهاجرت و رفتن به سمت بازارهای آنلاین افرادی که پیش قدم بودند سود های بالایی به دست آوردند. هزینه های مناسب جهت سفارش طراحی سایت و راه اندازی کسب و کار آنلاین، همچنین سهولت دسترسی همه افراد به آن از مهم ترین موارد رشد این بازار بوده است.

در شرایط حال حاضر استفاده و انتقال به سمت داشتن اپلیکیشن موبایل دقیقا مثل ورود گسترده به دنیای وب در چند سال اخیر است. مطمنا پیش گامان در این زمینه برندگان این سناریو هستند. هنوز رقیبان و افراد کمی وارد این بستر گسترده شده اند که همین باعث رشد سریع تر شما میشود. این روزها تقریبا در همه اقشار و نژادها و سنین مختلف تلفن های همراه راه خود را باز گرده اند. اپلیکیشن های محبوب بیشتر از هر دورانی مورد توجه واقع شده اند. افرادی که در این مقطع از اپلیکیشن موبایل جهت کسب و کار خود بهره گیرند بی شک منافع زیادی را به دست خواهند آورد.

6 مزیت ساخت اپلیکیشن موبایل

۶ مزیت ویژه سفارش اپلیکیشن موبایل در رشد کسب و کار آنلاین

تبلیغات گسترده کسب و کار شما:

با راه اندازی اپلیکیشن برای کسب و کار آنلاین خود برند و شغل خود را به بهترین نحو و با هزینه مناسبی به صورت گسترده تبلیغ میکنید.

بهبود اعتبار و اعتماد مردم به شما:

با داشتن app در کنار وبسایت و ارائه خدماتی با کیفیت و گسترده در جلب رضایت و ایجاد حس اعتماد کاربران گامی بلند برمیدارید.

برند سازی کسب و کار:

یکی از مهم ترین لازمه های موفقیت در کسب و کار آنلاین برند سازی و توسعه کاری است. اپلیکیشن در راه رسیدن به این هدف کمک شایانی می کند.

صرفه جویی در هزینه و زمان:

از مهم ترین ویژگی های فروش و ارائه خدمات در بازار آنلاین صرفه جویی زمانی و هزینه ای است.  اپلیکیشن یکی از بهترین راه های رسیدن به آن است.

دسترسی به بازار جهانی:

برای دستیابی به بازارهای جهانی و ارائه به کل ایران راه های کم هزینه و زیادی در دست نیست. ساخت اپلیکیشن یک راه به صرفه و بسیار موثر است.

مشتری های وفادار و دائمی: 

با ارائه خدماتی گسترده و با کیفیت همچون باشگاه مشتریان و … مشتریانی وفادار و دائمی برای کسب و کار خود ایجاد کنید.

انتشار اپلیکیشن در گوگل پلی | ثبت و درج اپلیکیشن در گوگل پلی

مهم ترین گام و دغدغه صاحبان اپلیکیشن ها، انتشار و درد دسترس بودن اپ آن ها است. با توجه به فراگیری استفاده از اپلیکیشن ها، اپ استورها از اهمیت و رونق خاصی بهرمند شده اند. مهم ترین اپ استور جهان ، گوگل پلی است. ثبت و انتشار اپلیکیشن در گوگل پلی یک گام بسیار موثر در راستای دیده شدن اپلیکیشن شما است.

اپ استورهای دیگری نیز در این زمینه مشغول فعالیت هستند که از شهرت کمتری برخوردار هستند. نمونه های ایرانی نیز به تازگی بسیار خوب در این زمینه فعالیت می کنند. انتظار اپلیکیشن در گوگل پلی بصورت رایگان صورت نمیگیرد. علاوه بر هزینه دلاری ، اپلیکیشن شما باید استاندارد های لازم را داشته باشد. همچنین برای درج اپلیکیشن در گوگل پلی نیازمند اکانت دولوپر است. 

انتشار و ثبت اپلیکیشن در گوگل پلی

مجموعه دالین وب با داشتن تیم حرفه ای ساخت اپلیکیشن در زمینه ثبت اپلیکیشن در گوگل پلی و دیگر مارکت ها نیز همراه شماست. با توجه به محدودیت هایی که از طرف گوگل برای انتشار اپلیکیشن های ایرانی در گوگل پلی اعمال شده، اما راه هایی وجود دارد تا شما بتوانید از میلیون ها کاربر گوگل پلی برای مشاهده اپلیکیشن خود استفاده کنید. برای جهانی کردن کسب و کار خود و ثبت اپلیکیشن خود در گوگل پلی همین حالا دست به کار شوید. با هزینه بسیار مناسب توسط مجموعه دالین وب اپلیکیشن خود را در گوگل پلی منتشر کنید.

تنها با مبلغ ۵۰۰ هزار تومان اپلیکیشن خود را در گوگل پلی منتشر کنید.

انتشار اپلیکیشن در کافه بازار

انتشار و ثبت اپلیکیشن در کافه بازار و مایکت

محبوب ترین و پرمخاطب ترین اپ استور ایرانی، کافه بازار است. که در این سال ها بسیار خوب در زمینه انتظار انواع اپلیکیشن خدمات رسانی کرده است. در کنار بازار اپ استور مایکت نیز خدمات خوب و قابل قبولی را ارائه می کند. 

ثبت اپلیکیشن در بازار و مایکت در دیده شدن کسب و کار شما بسیار موثر است. خدمات درج اپلیکیشن در کافه بازار و مایکت توسط مجموعه دالین وب انجام می گیرد. میلیون ها کاربر ایرانی را با اپلیکیشن خود آشنا کنید.

انتشار و ثبت اپلیکیشن در کافه بازار و مایکت تنها با ۱۰۰ هزار تومان

سوالات متداول قیمت و هزینه سفارش و ساخت اپلیکیشن موبایل

کلیه ی خدمات مجموعه دالین وب شامل پشتیبانی فنی است. علاوه بر طراحی سایت ، طراحی و ساخت اپلیکیشن نیز شامل پشتیبانی از سمت ما و رفع مشکلات خواهد بود.

دالین وب پس از بررسی درخواست و نیاز های شما و با توجه به امکانات درخواستی شما هزینه ساخت اپلیکیشن و مدت زمان انجام پروژه را تعیین میکند. همواره هدف مجموعه ما ارائه بهترین خدمات در کوتاه ترین زمان ممکن با صرف مناسب ترین هزینه برای شما است.

بله، طراحی اپلیکشن بصورت کدنویسی و اختصاصی صورت میگیرد که این کار آزادی عمل برای ایجاد تغییرات یا افزودن قابلیت های ویژه را به شما میدهد. قسمت های گرافیکی app نیز میتواند به سلیقه شما طراحی و اجرا شود.

ثبت سفارش طراحی و ساخت اپلیکیشن اندروید موبایل و تبلت

جهت درخواست سفارش ساخت اپلیکیشن میتوانید با شماره های شرکت تماس بگیرید یا با تکمیل فرم درخواست طراحی اپلیکیشن همکاران ما جهت ارائه مشاوره و عقد قرارداد با شما تماس میگیرند

نظرات

۱ نظر در مورد قیمت سفارش اپلیکیشن اندروید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۰ + بیست =

  1. سلام و عرض ادب خواستم بدونم که شما برای طراحی اپلیکیشن فقط یکبار اون رو طراحی میکنید و ارائه میدین و یا اینکه بروز رسانی هم انجام میدین؟ و اینکه بعد از طراحی اپلیکیشن چطوری با سایت در ارتباط خواهد بود؟

    لایک

مشاوره رایگان و ثبت سفارشات
جهت تماس کارشناسان دالین وب، شماره تماس و بازه زمانی مناسب خود را وارد کنید.

...The Future is Yours