مراحل ثبت سفارش طراحی سایت چگونه است؟

191 بازدید
مراحل ثبت سفارش طراحی سایت چگونه است؟ | دالین وب

فهرست مطالبی که در این مقاله به آن پرداخته ایم

یکی از دغدغه های اکثر افراد برای وارد شدن در هر کاری، ثبت نام در آن است. اینکه در چه زمینه ای نیاز به ثبت نام یا ثبت سفارش داشته باشید مهم نیست. این کار همیشه می‌تواند یک سد در برابر شما باشد. بهترین راه برای عبور ازین مرحله کسب دانش و اطلاعات است. شما وقتی در مورد روال انجام و مراحل شروع کاری اطلاعات کافی داشته باشید، دیگر نیاز به نگرانی نیست. یکی از این موارد که میتوان به عنوان مثال بیان کرد، مراحل ثبت سفارش طراحی سایت است.

اکثر افراد برای ورود به این مرحله دچار سردرگمی می‌شوند و نمی‌دانند روال انجام کار به چه صورت است. این دغدغه باعث شد که ما به فکر تهیه ی این مقاله باشیم. تا جای ممکن بتوانیم مشکل شما عزیزان را برای ثبت سفارش طراحی سایت برطرف کنیم.

تاریخ آخرین بروز رسانی مقاله جامع سفارش طراحی سایت : ۲۷ مهر ۱۴۰۰

اگر برای طراحی سایت وردپرس خود دچار مشکل هستید، با ما همراه باشید

اقدام برای سفارش طراحی سایت و داشتن یک وب سایت از جمله به روز ترین و پر کاربرد‌ترین موضوعات مربوط به کسب و کار آنلاین می‌باشد. در این دوران همه کسب و کارها برای افزایش فروش و جذب مشتریان خود حداقل به یک وب سایت اینترنتی نیاز دارد. فارغ از هزینه طراحی وب سایت آموزشی یا طراحی سایت فروشگاهی، عوامل دیگری مانند تولید محتوا ، خدمات گرافیکی سایت ، پشتیبانی و مدیریت سایت ، آموزش کار با سایت ، سرعت لود سایت ، بهینه سازی و سئو سایت اهمیت زیادی در موفقیت یک سایت اینترنتی دارد.

اگر شما از کارآفرینان و صاحبان کسب و کارهای سنتی هستید. که نیاز به سفارش طراحی سایت برای کسب و کار خود دارید. با ما همراه باشید تا مراحل ثبت و طراحی سایت را برای شما توضیح بدهیم. طراحی وب سایت، یکی از اصلی ترین چالش ها برای مهاجرت به فضای اینترنت و شروع کسب کار آنلاین می‌باشد که ممکن است سوالات زیادی را در ذهن مخاطب نه چندان آشنا با فضای برنامه نویسی و اینترنت ایجاد کند. با ما همراه شوید تا ساز و کار لازم برای آشنایی بیشتر با طراحی وب سایت و نحوه کار آن. چگونگی استخدام طراح سایت حرفه‌ای. ثبت سفارش طراحی سایت، هزینه طراحی سایت و عوامل تعیین کننده آنها را به شما نشان دهیم.

 

۷ گام برای ثبت سفارش طراحی سایت و ورود به دنیای کسب و کار آنلاین

برای داشتن یک وب سایت حرفه ای و بهینه شما نیاز به همکاری با یک شرکت طراحی سایت هستید. همیشه پیدا کردن و انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت یکی از دغدغه های کارفرمایان بوده. موارد زیادی برای مقایسه و تصمیم گیری جهت انتخاب بهترین مجری وجود دارد که مهم ترین نکات در مقاله ی شرکت طراحی سایت در شیراز به اختصار برای شما بیان شده است. در این مقاله ما قصد ورود به نکات تخصصی برای انتخاب شرکت طراحی سایت را نداریم.

یکی از مواردی که شما پس از انتخاب مجری با آن روبرو می‌شوید سفارش طراحی سایت است. مسلما هرچه این روال انجام این کار ساده تر باشد، برای شما راحت تر خواهد بود. مجموعه دالین‌وب همواره سعی کرده تا با طی کردن کوتاه ترین مراحل جهت داشتن یک وبسایت با شما همراهی کند. با ما همراه باشید تا مراحل ثبت سفارش طراحی سایت را مرحله به مرحله برای شما توضیح دهیم.

 

دریافت مشاوره رایگان طراحی سایت بصورت تلفنی و حضوری

گام اول: در عصر تکنولوژی و سلطه ی روز افزون اینترنت بر کسب وکارها داشتن یک وب سایت تبدیل به یک نیاز اساسی برای همه افراد و شرکت ها شده است. داشتن یک سایت حرفه ای و بهینه. بخشی از فرآیند برندینگ یا همان برند سازی شما یا شرکت یا کسب و کار شما به حساب می آید. با این تفاسیر همانطور که هر شخص برای سرمایه گذاری و شروع یک کسب و کار جدید نیازمند دریافت مشاوره و کسب اطلاعات در آن زمینه می‌باشد. برای ورود به فضای مجازی نیز شما نیازمند دریافت نظرات متخصصان این حوزه هستید.

امکانات متفاوت ارائه شده توسط شرکت ها و اختلاف قیمت زیاد تعرفه طراحی سایت شما را در چالش انتخاب بهترین و مناسب ترین شرکت قرار می دهد. هزینه بالای طراحی سایت الزامی بر کیفیت امکانات ارائه شده نخواهد بود. در این زمان دریافت مشاوره رایگان طراحی سایت از افراد با دانش و تجربه برنامه نویسی، دیجیتال مارکتینگ، طراحی UX و UI بیش از پیش احساس می شود. تجربه شکست در ابتدای شروع فعالیت کسب و کارهای اینترنتی. از پر آسیب ترین حوادثی است که روحیه تیم را تضعیف می نماید.

انتخاب بهترین طراح سایت

 

انتخاب مناسب ترین پکیج طراحی سایت با توجه به نیاز شما و راهنمایی ما

گام دوم: مهم ترین مسئله پس از دریافت مشاوره در هر زمینه ای، انتخاب درست است. همه ی ما قبل از تصمیم گیری های مهم و حساس نیاز به تحقیق و داشتن اطلاعات داریم. بهترین راه برای رسیدن به این اطلاعات مشورت کردن با افراد با تجربه و با دانش است. پس گرفتن مشاوره و جمع آوری اطلاعات در زمینه ی مورد بحث، انتخاب درست مهم ترین مسئولیت برای هر شخص است. شما برای تصمیم گیری برای انتخاب بهترین پکیج طراحی سایت از نظر امکانات و تعرفه تنها نیستید، تیم مشاوره مجموعه دالین وب همواره آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است. در نهایت با تصمیم گیری شما و نیاز سنجی ما، میتوانید بهترین انتخاب در زمینه ی طراحی سایت را داشته باشید.

 

تنظیم مفاد قرارداد طراحی سایت نسبت به نیازهای شما

گام سوم: تنظیم و رسمی نمودن مفاد قرارداد طراحی وب سایت یکی از مسائل با اهمیت برای مدیران کسب و کارهای الکترونیک، همچنین مجری اجرای پروژه است. جهت تنظیم قرارداد طراحی سایت استاندارد، باید به جزئیات زیادی توجه کنیم. تا بتوانیم یک متن همه جانبه‌ و کامل از کلیه ی مفاد مورد توافق طرفین تهیه و به امضا هر دو طرف برسانیم . همانطور که می دانید برای انجام هر پروژه ای، بین طرفین معامله باید قرارداد تنظیم شود و موارد مورد توافق نوشته شود. جهت سفارش طراحی سایت نیز بین کارفرما و شرکت طراح سایت بعد از تفاهم قراردادی تنظیم شود.

قرارداد طراحی سایت

 

پرداخت تنها بخشی از مبلغ قرارداد طراحی سایت و شروع پروژه

گام چهارم: یکی از دغدغه های بیشتر افراد برای شروع کسب و کار اینترنتی خود، مسائل مالی است. مجموعه دالین وب همواره جهت جلب رضایت شما عزیزان سعی در ارائه بهترین خدمات با بهترین تعرفه هارا داشته. یکی از مهم ترین مواردی که مجموعه ما در پروژه های طراحی سایت خود در نظر گرفته است. عدم نیاز به پرداخت کل مبلغ پروژه در هنگام شروع قرارداد است. شما تنها با پرداخت بخشی از مبلغ قرارداد خود در ابتدای کار، استارت ورود به دنیای کسب و کار آنلاین خود را میزنید. تسویه ی کامل پروژه بعد از طراحی کامل سایت و تایید شما انجام می‌پذیرد. با این شرایط بهتر است از همین امروز شروع کنید.

 

سفارش طراحی سایت در سریع ترین زمان با بهترین کیفیت

گام پنجم: مدت زمان انجام هر پروژه ای از مهم ترین معیار های سنجش کیفیت می‌باشد. هیچ کارفرمایی دوست ندارد کیفیت خدمات مورد نیازش صرفا بخاطر بالا بردن سرعت اتمام کار کاهش پیدا کند. میتوان گفت زمان و کیفیت دو شاخص مهم و تاثیر گذار برای انجام پروژه های طراحی سایت هستند. که همواره با هم در ارتباط هستند. نمی‌توان گفت که بخاطر طولانی بودن فرآیند طراحی سایت حتما کیفیت کار هم از سطح بالایی برخوردار است. این مورد بصورت عکس هم صادق است.

مجموعه دالین وب همواره سعی داشته سفارشات طراحی سایت شما عزیزان را در سریع ترین زمان ممکن. بدون افت کیفیت پروژه به اتمام برساند. تیم طراحی سایت ما در سریع ترین زمان ممکن( از ۱۰ تا ۲۵ روز کاری ) و به صورت کاملا تعاملی پروژه های شما عزیزان را انجام می‌دهد.

 

بررسی و تایید کیفی و ظاهری سایت توسط کارفرما پیش از تحویل نهایی

گام ششم: از مهم ترین مراحل در انجام هر پروژه بررسی و کنترل نهایی است. کنترل کیفی نهایی ( QC ) از واجبات تولید طراحی هر چیزی است، از کالاهای فیزیکی گرفته تا خدمات الکترونیک. شرکت ها و کمپانی های بزرگ و نام آشنا بخش کنترل کیفی مجزایی برای تست نهایی محصولات خود دارند. حالا تصور کنید که قبل از خرید و تحویل سفارش خود، چه خدمات اینترنتی مانند طراحی سایت باشد چه یک کالای فیزیکی، علاوه بر کنترل کیفی شرکت. خود شما نیز بتوانید محصول را بررسی و در صورت داشتن مشکل یا درخواست برای افزودن امکاناتی جداگانه اقدام کنید.

تیم طراحی مجموعه دالین وب پس از اتمام مراحل طراحی و کد نویسی وب سایت شما. نسخه ی دمو سایت را برای شما ارسال میکند تا پس از بررسی رضایت خود را اعلام یا در صورت درخواست تغییراتی موارد را با ما در میان بگذارید. به این ترتیب نگرانی شما عزیزان بابت دلخواه نبودن کامل سایت در نظر شما از بین می‌رود. پروژه دقیقا مطابق سلیقه شما انجام و به اتمام میرسد و تحویل میگردد.

 

تسویه نهایی، دریافت ویدئو آموزش مدیریت وبسایت و اطلاعات دسترسی کامل به سایت

گام هفتم: پس از دریافت تاییدیه نهایی توسط کارفرما، مراحل تحویل نهایی پروژه صورت می‌گیرد. از مهم ترین نگرانی های صاحبان کسب و کارهای اینترنتی در زمان شروع مدیریت سایت، نداشتن اطلاعات کافی و نبود آموزش های مدیریت سایت مناسب است. این دغدغه ی شما توسط مجموعه ما دیده و تلاش برای از بین بردن آن صورت گرفته است. مهم ترین موارد موارد نیاز شما جهت مدیریت وب سایت شخصی را بصورت مقالات کامل و فایل های ویدئویی در سایت قراردادیم تا شما عزیزان بتوانید از آن‌ها بهره ببرید. بخش دپارتمان آموزش طراحی و مدیریت سایت ما همواره در حال بروزرسانی و تکمیل شدن است.

در انتها موارد مالی پروژه توسط بخش مالی مجموعه بصورت دقیق محاسبه شده و مراتب به شما علام میگردد. در نهایت با تسویه شدن کامل پروژه توسط شما کلیه دسترسی ها و اطلاعات مورد نیاز بصورت فایل به کارفرما تحویل میگردد. هم اکنون شما بصورت رسمی وارد دنیای کسب و کار آنلاین شدید.

 

با ارائه خدمات پشتیبانی وب سایت تا انتها با شما هستیم

یکی از دغدغه های همیشگی همه ی افراد پس از خرید هر محصول یا خدماتی، پشتیبانی و خدمات پس از فروش آن است. این نیاز در هنگام دریافت پروژه طراحی سایت نیز حس می‌شود. در ابتدای کار و شروع مدیریت سایت و تولید محتوای سایت خود، ممکن است با مواردی مواجه شوید که نیاز به راهنمایی داشته باشید. مجموعه دالین وب با توجه به این نیاز شما عزیزان مفتخر به ارائه خدمات پشتیبانی سایت وردپرس به صورت رایگان و دوره ای می‌باشد. از ویژگی های متمایز مجموعه ما با دیگر همکاران ارائه خدمات پشتیبانی سایت رایگان ۱ تا ۶ ماهه روی پکیج های طراحی سایتمان است. بعد از اتمام پشتیبانی رایگان پروژه طراحی سایت خود هم جای نگرانی برای شما نیست. تیم ما به صورت دائمی و با ارائه پکیج های متنوع مدیریت و پشتیبانی سایت همواره در کنار شما عزیزان است.

خدمات پشتیبانی سایت

در این مقاله سعی شد تا به ساده ترین شکل مراحل و پروسه ثبت سفارش طراحی سایت توسط مجموعه دالین وب برای شما عزیزان نام برده شود. پس از مطالعه مقاله اگر همچنان سوالاتی در ذهن شما باقیمانده یا تصمیم به ورود به دنیای کسب و کار اینترنتی گرفته اید. تیم پشتیبانی و فروش سایت ما آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است. جهت دریافت مشاوره رایگان سایت اینجا کلیک کنید.

در ادامه مقاله، در خصوص جوانب سفارش طراحی وبسایت در شرکت های ایران و بررسی دقیق آن می پردازیم.

 

چرا اکیدا پیشنهاد سفارش طراحی سایت را میدهیم؟

سفارش طراحی سایت نباشد، قطع به یقین بازار رقابت را به رقبای خود واگذار کرده اید! طراحی سایت یکی از مهم ترین ابزارهای ورود به کسب و کار اینترنتی است. اگر تابه حال نسبت به سفارش طراحی سایت اقدام نکرده اید، مطالعه ادامه این مقاله را از دست ندهید.

 

چرا سفارش طراحی سایت ؟!

اگر اکنون میخواهید این سوال را بپرسید که با وجود شبکه های اجتماعی چه نیازی به سایت هست و اصلا چرا باید سفارش طراحی سایت دهیم و خلاصه این همه هزینه کنیم؟! البته سوال به جایی هم هست. و با چند مورد می توان پاسخ آن را داد:

وب سایت هویت آنلاین یک شرکت یا فردی است که در بازاریابی اینترنتی مشارکت دارد. راه اندازی یک وبسایت برای شرکت، کارهای زیادی می تواند انجام دهد؛ ولی مهم ترین کارهای یک وبسایت آنلاین، می تواند شامل جذب بازدیدکنندگان بیشتر، ایجاد مشاغل بیشتر، ترویج فروش بیشتر محصولات و خدمات شرکت و در نهایت، کمک به بازده بیشتر سرمایه گذاری است.

اگر شما به عنوان صاحب یک کسب و کار در کار خود جدی هستید؛ لازم است تا نسبت به سفارش طراحی سایت، اقدام کنید. آنچه برای تجارت شما مهم است، تهیه وب سایتی است که به خوبی طراحی شده، جذاب، جهت یابی آسان، بسیار مفید، محتوای خوب، پر از اطلاعات مربوطه، قابلیت های کافی و قادر به حفظ بازدیدکنندگان برای طولانی مدت است.

 

مزایای داشتن و طراحی سایت در مقابل شبکه های اجتماعی

اگرچه شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و تلگرام برای ارتقاء کسب و کار شما به صورت آنلاین عالی عمل می کنند. اما مطمئناً کنترل شما را بر کارهایی که می خواهید انجام دهید، محدود می کند. به عنوان مثال: هنگام ارسال محتوا، باید قوانین خاصی را رعایت کنید. همچنین با خیلی از موارد از جمله زمان پست گذاشتن، انواع الگوریتم ها، تعداد کامنت ها و کاراکترهای ارسالی در پست و بسیاری دیگر از موارد فعالیت های شما بیش از یک سایت محدود می شود.

ولی وقتی صحبت از یک سایت تجاری می شود، می توانید آن را به صورت تک صفحه ای و یا پیچیده تر طراحی کنید. و در واقع شما در یک سایت، از صفر تا صد فعالیت های خود را در دست می گیرید.

 

وبسایت بهتر است یا شبکه های اجتماعی

 

۶ مزیت داشتن و سفارش طراحی وب سایت

۱- طراحی سایت اعتبار کسب و کار اینترنتی را بهبود می بخشد

طبق یک نظرسنجی اخیر در سال ۲۰۱۹ ، بیش از ۸۰ درصد مصرف کنندگان معتقدند که شرکت های دارای وب سایت، بسیار قابل اعتماد هستند. اگر شما دارای وب سایت هستید، مطمئناً مشاغل شما را مشروعیت بخشیده و اعتبار آن را افزایش می دهد.

 

۲- قیمت طراحی سایت بسیار مقرون به صرفه است

این روزها می توانید تعدادی گزینه مقرون به صرفه برای ایجاد یک وب سایت با کیفیت بالا پیدا کنید. الان دیگر مانند گذشته نیست که از شش ماه تا یک سال قبل، سفارش طراحی سایت را به یک کدنویس می دادیم و در قبال پرداخت مبلغ هنگفتی، کار ما انجام می شد. امروزه با یک سفارش ساخت سایت به شرکت های طراحی سایت به صورت آنلاین، به سرعت، کار شما انجام خواهد شد.

همه چیز به اندازه الزامات و بودجه کسب و کار شما بستگی دارد. بر اساس آن شما می توانید تعداد زیادی از خدمات مربوط به سفارش ساخت سایت را دریافت کنید که می تواند با روند موفقیت کسب و کار، هم سو باشد.

 

۳- فروش شما به کل ایران و جهان انجام می شود

وقتی کسب و کار خود را آنلاین می کنید، می توانید به راحتی با گروه عظیمی از مردم، ارتباط برقرار کنید. این به شما کمک می کند تا مشتری زیادی ایجاد کرده و درآمد خود را افزایش دهید. با داشتن پلتفرم آنلاین خود، می توانید ویژگی های مفیدتری را برای ارتقاء کسب و کار خود اضافه کنید. این شامل وبلاگ ها، فیلم ها، بخش بازخورد مشتریان و سایر پیشنهادات تبلیغاتی جذاب است.

 

۴- کنترل کامل را برای مدیریت سایت در اختیار دارید

داشتن یک وب سایت به شما این آزادی را می دهد که آنچه را که در آن قرار داده اید، کنترل و مدیریت کنید. شما می توانید ویژگی های جذاب زیادی را وارد کنید تا سایت شما برای بازدیدکنندگان مفیدتر شود. می توانید با قالب های رایگان شروع کنید. این باعث می شود سایت خود را شخصی سازی کنید تا کسب و کار آنلاین شما از رقبا متمایز شود.

 

۵- کاهش هزینه های سربار

این روزها اکثر مشتریان دوست دارند، وقتی از هر نام تجاری یا شرکتی مطلع می شوند، به اطلاعات آنلاین دسترسی پیدا کنند. این هزینه کلی عملیات تجاری شما از جمله بازاریابی پولی رسانه های اجتماعی را کاهش می دهد.

 

۶- وبسایت شما همیشه در دسترس است. ۲۴ ساعت شبانه روز و هفت روز هفته

سایت همیشه در دسترس است

با داشتن یک وب سایت موثر می توانید خدمات باورنکردنی خود را ۲۴ ساعت و ۷ روز در هفته ارائه دهید. بنابراین اکثر مشتریان می توانند با برند شما از سراسر جهان ارتباط برقرار کنند. بدون اینکه نیاز باشد از باز یا بسته بودن کسب و کار فیزیکی شما مطلع شوند.

 

۱۱ ویژگی سفارش طراحی سایت حرفه ای و مفید

قطعا شما تا اینجای مطلب، تصمیم خود را برای سفارش طراحی سایت قطعی کرده اید و به دنبال ویژگی های آن میگردید تا بدانید که دقیقا باید چه سفارشی دهید. دانستن ویژگی های یک سایت به شما کمک می کند که بتوانید خدمات یک شرکت طراحی سایت را با دقت بیشتر و هوشمندانه تر انتخاب کنید. در واقع شما باید سایتی داشته باشید که به اصطلاح یوزر فرندلی باشد و متناسب با نیاز کاربر طراحی شده باشد.

 

۱- اطلاعات تماس در همه جای وبسایت

شاید ساده به نظر برسد، ولی همین مورد ساده را خیلی از کسب و کارها و حتی شرکت های طراحی وبسایت در نظر نمیگیرند. شماره تلفنی که قرار است افراد با شرکت شما برای فروش کالا و یا خدمات تماس بگیرند، ترجیحا باید در بالای هر صفحه قرار بگیرد.

همچنین لازم است یک سرویس ایمیل مارکتینگ را در سایت خود فعال کنید. در مورد فرم ها، مطمئن شوید که از فرم های تماس و پرس و جو برای استفاده آسان در سراسر سایت خود استفاده می کنید. شما نباید بازدیدکنندگان را مجبور کنید تا با شما تماس بگیرند و بالاجبار اطلاعات شان را در اختیار شما قرار دهند.

 

۲- وجود بخشی بنام بلاگ در وبسایت

یک استراتژی بازاریابی موفق نیاز به یک محتوای با کیفیت دارد. بنابراین، هرگونه برنامه بازاریابی آنلاین شما می تواند با یک وبلاگ شروع شود.

برای به دست آوردن حداکثر مزایای SEO، وبلاگ شما باید در دامنه شما (چیزی مانند dalinweb.com/blog) ذکر شود. یک وبلاگ می تواند به طرق مختلف به کسب و کار شما کمک کند. پس اگر وبلاگی را برای تجارت خود در نظر نگیرید، ممکن است عاقلانه به نظر نرسید.

 

۳ مزیت استفاده از بلاگ در سایت

۱- بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO)

۲- کانال ارتباطی برای شرکت شما که محتوای قابل اشتراک گذاری را در سایت های اجتماعی مانند تلگرام و اینستاگرام تولید می کند.

۳- راهی برای تأسیس شرکت خود به عنوان یک متخصص در صنعت خود و ارتباط با مشتریان خود

 

۳- توصیفات و مطالعات موردی مشتریان سایت

مشتریان احتمالی قبل از انتخاب همکاری با شما باید به شما اعتماد کنند. طبق مطالعات انجام شده توسط WebDAM Solutions، توصیفات مشتریان دارای بالاترین رتبه اثربخشی برای بازاریابی محتوا است.

از وب سایت خود برای تقویت اعتبار خود با به اشتراک گذاشتن تخصص و سابقه موفق خود با مشتریان و مخاطبان خود استفاده کنید. اغلب، صفحه توصیفات، یکی از پربازدیدترین صفحات در سایت هایی است که برای مشتریان خود ایجاد می کنیم. هنگام دریافت توصیفات، از مشتریان خود اجازه بگیرید تا از نام واقعی آنها استفاده کنید. تأیید واقعی از مشاغل و سازمان های شناخته شده، بسیار اثربخش تر از یک توصیف ناشناس است.

اگر مطالعات موردی را در سایت خود ارائه می دهید، یک قالب جامع و مختصر ارائه دهید تا توضیح دهید که شرکت شما چه مشکلی را حل کرده است و برای رسیدن به آنجا چه فرایندی را طی کرده اید. مشتریان بالقوه دوست دارند نمونه کارهای واقعی کار شما را ببینند و مطالعات موردی راهی عالی برای نشان دادن کارهایی است که به خوبی انجام داده اید.

 

۴- استراتژی سئو در سایت

مشتریانی که نام شما را می دانند می توانند وب سایت شما را بیابند ، اما افرادی که نمی دانند چطور؟ بهینه سازی سایت شما با کلمات کلیدی مرتبط که با هدف جستجوگر مطابقت دارد ، برای ترافیک وب سایت و ایجاد لید بسیار مهم است. همه اینها بخشی از استراتژی SEO و بهینه سازی بهینه موتورهای جستجو است.

اهمیت سئو سایت

برای کمک به استراتژی SEO خود، برخی از بهترین شیوه هایی که می توانید هنگام ایجاد صفحات جدید استفاده کنید وجود دارد.

۱- عناوین و توضیحات متای خود را با در نظر گرفتن سئو بنویسید و مطمئن شوید که از کلمات کلیدی مرتبط در هر دو استفاده می کنید.

۲- ساختار URL خود را مختصر ، آسان برای پیگیری و ترکیب کلمات کلیدی نگه دارید.

 

۵- اطلاعات جغرافیایی محل کسب و کار وبسایت

اکثر مشاغل فیزیکی به مشتریان در یک منطقه جغرافیایی خاص متکی هستند. درج اطلاعات مکانی شما به موفقیت استراتژی SEO شما کمک می کند و به افراد ناآشنا در منطقه شما کمک می کند تا کسب و کار شما را پیدا کنند.

به عنوان مثال: اگر به طراحی سایت نیاز داشته باشید می توانید طراحی سایت در شیراز را جستجو کنید. به همین دلیل است که باید از مکان خود در عنوان صفحات و سایر فراداده ها و همچنین در متنی که در وب سایت شما ظاهر می شود، استفاده کنید. اگر دو یا سه شهر اصلی دارید که به آنها سرویس می دهید، باید در نظر داشته باشید که برای هر مکان صفحات فرود در سایت خود، ایجاد کنید.

 

۶- چت زنده با مشتری به صورت آنی در سایت

عصر فناوری اطلاعات عصر تنبل ها است! بیشتر افراد نمی خواهند وقت بگذارند و در وب سایت یا صفحه پرسش های متداول به جستجوی اطلاعات مورد نیاز خود بپردازند. برای ارتباط با مشتریان خود در لحظه و ارائه بازخورد فوری مورد نیاز، گزینه چت زنده را در وب سایت خود نصب کنید.

هوش مصنوعی این قابلیت را برای شرکت هایی با هر اندازه بسیار امکان پذیر کرده است. در واقع، بسیاری از شرکت ها چت زنده را به عنوان یک افزونه ساده برای بستر وردپرس شما ارائه می دهند.

چت زنده فوق العاده سودمند است. Kissmetrics گزارشی تهیه کرد که پتانسیل استفاده نشده از چت زنده را مشخص می کرد و اینکه چرا مشاغل باید آن را به سایت های خود اضافه کنند.

  • ۴۴ درصد از مصرف کنندگان آنلاین می گویند، پاسخ به سوالات شخص زنده در حالی که در وسط خرید آنلاین هستید، یکی از مهمترین ویژگی هایی است که یک وب سایت می تواند ارائه دهد.
  • ۶۳ درصد گفته اند که به احتمال زیاد به وب سایتی که چت زنده ارائه می دهد، باز می گردند.
  • ۳۸ درصد می گویند خرید خود را به دلیل خود جلسه چت انجام داده اند.
  • ۶۲ گزارش داده اند که احتمال خرید مجدد از سایت را بیشتر اعلام کرده اند.

 

۷- تصاویر/ویدیوی تیم و کار شما در سفارش طراحی سایت

مشتریان تصاویر را دوست دارند. و آنها دوست دارند ببینند که شما می دانید چه می کنید. قبل و بعد از تصاویر کار خود را نشان دهید. اگر نمونه کار ندارید، چند عکس از فعالیت خود بگیرید.

اگر در خدمات شما، چیزی کمتر ملموس است، مانند بیمه یا مربیگری توسعه فردی، تصاویری از کارکنان و دفتر تمیز و راحت خود نشان دهید. بهتر است، ویدئو را وارد کنید. اگر هیچ کدام از این نوع عکس ها را ندارید، به این فکر کنید که تصاویری از نشانه های قابل تشخیص منطقه خود را وارد کنید تا نشان دهید بخشی از اجتماع هستید.

 

۸- پیشنهاد اشتراک در طراحی سایت

ارائه فرصتی برای بازدیدکنندگان سایت از طریق اشتراک در پست های وبلاگ یا ایمیل شما، راهی عالی برای حفظ ذهن مشتریان است.

یک اشتراک به شما امکان می دهد، اطلاعات مربوط به شرکت خود را از طریق ایمیل مارکتینگ به اشتراک بگذارید و لیست ایمیل خود را همزمان ایجاد کنید.

 

۹- بخش درباره ما موجود در سایت

مردم به این موضوع اهمیت می دهند که با چه کسانی تجارت می کنند، به همین دلیل است که داستان شما و “اهداف کاری شما” می تواند تفاوت واقعی را هنگام جذب تجارت ایجاد کند.

بخش “درباره ما” در وب سایت شما راهی عالی برای گفتن تاریخچه شرکت شما، صحبت در مورد ماموریت خود و ترسیم اهداف خود برای آینده است. این قسمت همچنین می تواند در مورد معرفی تیم و روسا و کارکنان شما باشد.

همچنین تصاویر بصری را فراموش نکنید. تصاویری از روز افتتاحیه خود دارید؟ از آن استفاده کنید. شاید تصاویری از ۱۰ سالگی خود داشته باشید. آنها نیز بسیار عالی هستند. و البته، شامل عکس های تیم و گروه رهبری فعلی خود باشید.

 

۱۰- قابلیت جستجو در وبسایت

شما لازم است تجربه کاربر را تا آنجا که ممکن است، بدون اصطکاک ایجاد کنید. به همین دلیل است که باید قابلیت جستجو را در سایت جدید خود قرار دهید. به گفته Moz، به طور متوسط ۳۰ درصد از بازدیدکنندگان وب سایت از عملکرد جستجو استفاده می کنند.

عملکرد جستجو همچنین با نرخ تبدیل بازدیدکنندگان مرتبط است. در گزارش موز آمده است:

  • افرادی که جستجوی سایت انجام می دهند دو برابر بیشتر احتمال دارد که تبدیل شوند.
  • کاربرانی که جستجوی خود را در سایت انجام می دهند به احتمال زیاد به قصد بازگشت به سایت باز می گردند.
  • در این تحقیق ، میانگین نرخ تبدیل تجارت الکترونیک به طور متوسط ۲.۷۷ بوده است. با این حال ، نرخ تبدیل تقریباً دو برابر شد و به ۴.۶۳ از افرادی که از جستجوی در محل استفاده می کردند و آنچه را که بدنبال آن بودند ، پیدا کردند ، دو برابر کرد.

 

۱۱- رسانه های اجتماعی برند شما

قطعاً یک آیکون، یک صفحه یا قسمتی در صفحه سایت خود قرار دهید. مستقیماً به صفحات خود پیوند دهید تا بازدیدکنندگان وب سایت بتوانند شما را سریع و آسان بیابند.

اهمیت شبکه های اجتماعی برای سایت

 

سفارش طراحی سایت فروشگاهی چه زمانی مورد نیاز است؟

طراحی سایت فروشگاهی یا یک فروشگاه اینترنتی در واقع سایتی است که امکان خرید کالا و یا خدمات در آن فراهم است. اگر شما دارای محصولات فیزیکی و یا دیجیتال هستید و یا خدماتی مانند عکاسی، نظافت منزل و بسیاری از خدمات دیگر ارائه میدهید، یک سایت فروشگاهی می تواند کارهای شما را نظم و نظام خوبی ببخشد.

 

سفارش ساخت سایت فروشگاهی

اگر به دنبال روشی هستید که محصولات و خدمات خود را بیشتر و با کیفیت بهتری به دست مصرف کننده برسانید و همچنین در پی برندسازی موفق هستید، بی شک باید سفارش سایت فروشگاهی خود را به یک شرکت طراحی سایت بسپارید.

در ادامه می خواهیم شما را با یک سایت فروشگاهی و ویژگی های آن بیشتر آشنا کنیم تا با اطمینان بیشتری سفارش سایت فروشگاهی خود را ارائه دهید.

 

۵ ویژگی سفارش طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای

بی شک یک فروشگاه اینترنتی از بسیاری جهات با یک سایت معمولی تفاوت هایی دارد. در ادامه به تعدادی از ویژگی های یک سایت فروشگاهی اشاره می کنیم.

طراحی یک سایت فروشگاهی منحصراً به ماهیت محصولات آن وابسته نیست. دامنه ای از متغیرهای مختلف وجود دارد که بر همه چیز تأثیر می گذارد. دو مورد از مهم ترین آنها نحوه نمایش سایت و نحوه برنامه ریزی آن است. برخی ویژگی ها می توانند به سهولت استفاده از یک سایت فروشگاهی برای مشتریان و نظارت بر آنها از دیدگاه مالک کمک کنند.

 

۱- استفاده از گواهینامه SSL در سایت فروشگاهی

HTTPS (Hyper-Text Transfer Protocol Secure) نسخه امن HTTP است، سیستمی که برای ارسال اطلاعات بین مرورگر وب و وب سایت استفاده می شود. جنبه “امن” توسط امنیت لایه حمل و نقل (TSL)، که قبلاً به عنوان SSL شناخته می شد، پشتیبانی می شود و به محافظت از اطلاعات شخصی کاربران مانند شماره کارت اعتباری، گذرواژه ها و آدرس ها کمک می کند.

داشتن یک پروتکل امن به دلایل زیادی برای یک فروشگاه اینترنتی اهمیت دارد. Chrome، مرورگری که تقریباً برای نیمی از کاربران اینترنت از آن استفاده می کنند، اخیراً شروع به پرچم گذاری وب سایت ها به عنوان “امن نیست” با نماد قرمز در صورتی که HTTPS نباشند، کرده است. این اقدام جدید، عمدتا برای ترساندن بازدیدکنندگان و تشویق آنها برای یافتن وب سایت های مختلف و امن انجام شد.

 

هشدار مرورگرها در وبسایت های ناامن

پس از معرفی این ویژگی هشدار توسط Chrome ، وب سایت های غیر HTTPS نرخ پرش زیادی داشته اند. این برای وب سایت ها چه معنایی دارد؟ مهمتر از همه، این از دست دادن فروش و تبدیل است، فقط به این دلیل که مشتریان به سایت اعتماد ندارند.

در حقیقت، یک نظرسنجی در سال ۲۰۱۶ نشان داد ۸۴ درصد از کاربران در صورت ناامن بودن وب سایت، تراکنش را رها می کنند. این بدان معناست که اگر به فکر انتخاب یک بستر برای فروشگاه آنلاین خود یا ارائه دهنده میزبانی وب جدید هستید، مهم است که در مورد پیشنهادات امنیتی آن بخوانید.

به طور خلاصه، HTTPS لزوماً فروش آنلاین شما را افزایش نمی دهد، اما بدون آن، شما به دلیل عدم اعتماد مشتریان را از دست می دهید. همه چیز در مورد کاهش اضطراب بازدیدکنندگان است. به هر حال، آیا احساس راحتی می کنید که از کارت اعتباری خود در مغازه ای استفاده کنید که احساس امنیت نمی کنید؟

 

۲- بهینه بودن طراحی سایت فروشگاهی برای گوشی های همراه

دستگاه های تلفن همراه، انقلابی در نحوه خرید ما ایجاد کرده اند. اکنون زمان آن است که یک فروشگاه آنلاین دوستانه برای موبایل ایجاد کنید.

به بیان ساده، یک فروشگاه اینترنتی دوستانه موبایل برای موفقیت شما حیاتی است. خریداران از یک سایت دوستدار موبایل انتظار دارند و اگر شما آن را ندارید، این خطر را دارید که مشتریان احتمالی را از دست بدهید.

مطالعات نشان می دهد که بیش از نیمی از کل ترافیک وب سایت از دستگاه های تلفن همراه ناشی می شود. بررسی بیشتر آمار استفاده از تلفن همراه به وضوح اهمیت ایجاد یک فروشگاه اینترنتی دوستانه تلفن همراه را نشان می دهد.

اهمیت سادگی فرایند خرید در فروشگاه اینترنتی

 

۳- راه اندازی سیستم ایمیل مارکتینگ در سفارش طراحی سایت فروشگاهی

بازاریابی ایمیلی برای دستیابی به موفقیت در تجارت بسیار مهم است. مزایای اجرای استراتژی های ایمیل موثر بسیار زیاد است. بازاریابی ایمیلی به توسعه آگاهی از نام تجاری، ایجاد اعتبار و ایجاد روابط قابل اعتماد با مشتری کمک می کند. همچنین، این یک راه عالی برای ایجاد لید، افزایش فروش و افزایش ترافیک وب سایت است.

بازاریابی ایمیلی پتانسیل عظیمی برای مشاغل تجارت الکترونیک دارد. شما می توانید از این بهترین شیوه ها برای جذب مشتریان جدید، حفظ مشتریان فعلی و افزایش فروش استفاده کنید. خدمات بازاریابی ایمیلی زیادی وجود دارد که می تواند این فرآیند را آسان کند و SendPulse یکی از گزینه های موجود در بازار است. آن را امتحان کنید و تقریباً در هر زمان نتایج ملموس را ببینید.

 

۴- آیتم های مرتبط در طراحی فروشگاه آنلاین

سایت های فروشگاهی می توانند با معرفی بخشی از “شاید این مورد را دوست داشته باشید”، میزان خاصی از کنجکاوی را در خریداران ایجاد کند. با معرفی بخشی برای موارد مرتبط، می توانید بازدیدکنندگان خود را برای مدت بیشتری حفظ کنید. موارد موجود در این بخش مواردی هستند که می توانند به صورت همزمان با مواردی که در سبد خرید اضافه کرده اید، استفاده شوند. به این ترتیب، بازاریابان شانس بیشتری برای افزایش فروش و فروش متقابل در سایت دارند.

برخی از محصولات مکمل یکدیگر هستند و بهتر است آنها را با هم خریداری کنید. از ویژگی محصولات مرتبط برای نمایش بخش “شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید” در فروشگاه آنلاین خود و همچنین فروش متقابل محصولات در سبد استفاده کنید. این ویژگی به شما در تبلیغ محصولات خاص کمک می کند و مشتریان را ترغیب به خرید بیشتر می کند.

 

۵- پشتیبانی مشتریان فروشگاه اینترنتی

یکی دیگر از قسمت هایی که لازمه یک فروشگاه اینترنتی است، پشتیبانی مشتریان است. در این بخش مشتریان می توانند انتقادات، پیشنهادات و نظرات خود را نسبت به کالا و یا خدمات ارائه شده توسط شما ارائه دهند و بازخورد بگیرند. استخدام فرد و یا افرادی برای پاسخگویی به مشتریان تاثیر مهمی در رشد فروشگاه اینترنتی شما خواهد داشت.

 

طراحی فروشگاه آنلاین

چطور یک سایت فروشگاهی طراحی کنیم؟

اگر شما قصد سفارش سایت فروشگاهی را دارید بد نیست که کمی با مراحل این کار آشنا شوید. مطالعه و آگاهی بیشتر از روند کار شما را در رسیدن به اهداف تان بیشتر از پیش یاری می کند.

 

۱- انتخاب نام دامنه برای سایت فروشگاهی

نام دامنه شما فراتر از آدرس اینترنتی است که افراد می توانند فروشگاه شما را در آن پیدا کنند. این هویت آنلاین کسب و کار شما است. این می تواند شما را حرفه ای تر نشان دهد و اعتبار فوری را برای مخاطبان شما به ارمغان بیاورد. اما شما باید مطمئن شوید که نامی را انتخاب می کنید که با نام تجاری شما مطابقت داشته باشد و به خاطر سپردن آن برای مشتریان شما آسان باشد. قبل از سفارش سایت فروشگاهی لازم است در مورد آن فکر کنید.

 

۲- خرید هاست مناسب برای طراحی سایت خود

میزبان وب جایی است که فروشگاه شما آنلاین “زندگی” می کند و به عنوان صاحبخانه دیجیتالی برای همه محتوای شما (مانند فایل ها یا تصاویر) عمل می کند. این سرویسی است که توسط ارائه دهندگان میزبانی ارائه می شود. اما بسیاری از ثبت کنندگان دامنه و فروشگاه سازان خدمات میزبانی را مستقیماً ارائه می دهند. بنابراین غالباً می توان این لیست را از لیست کارهای خود حذف کرد.

 

۳- نصب گواهی SSL برای سایت وردپرسی خود

SSL (مخفف Secure Sockets Layer) یک پروتکل امنیتی است که به مشتریان اجازه می دهد، بین مرورگر خود و فروشگاه شما یک اتصال امن و رمزگذاری شده برقرار کنند. برای پذیرش پرداخت ها به این مورد نیاز خواهید داشت. اما نگران نباشید، بسیاری از میزبان های وب (یا سازندگان فروشگاه آنلاین) می توانند گواهی SSL را برای شما ارائه دهند.

 

۴- انتخاب اجناسی برای فروش خود در سایت فروشگاهی

قبل از اینکه در مورد نحوه راه اندازی یک فروشگاه آنلاین فکر کنید و یا حتی سفارش سایت فروشگاهی دهید، باید تصمیم بگیرید که چه نوع محصولاتی را می خواهید بفروشید. موارد زیادی برای در نظر گرفتن وجود دارد ، بنابراین باید با پرسیدن سوالات (و تحقیق در مورد موضوعات) مانند:

آیا می خواهید محصول دست ساز خود را بفروشید؟

هزینه تولید آن محصول چقدر است؟

هزینه برای مشتری چقدر خواهد بود؟

چقدر آمادگی دارید تا موجودی خود را در دست داشته باشید؟

چه چیزی محصول شما را از سایر اقلام مشابهی که ممکن است در بازار موجود باشد متمایز می کند؟

یا شاید ترجیح می دهید با یک تولید کننده یا عمده فروش شخص ثالث شریک شده و بر روی dropshipping تمرکز کنید. با dropshipping ، نیازی به نگهداری موجودی خود ندارید. وقتی مشتری کالایی را از فروشگاه شما خریداری می کند، سفارش خود را به شخص ثالثی ارسال می کنید که از طرف شما کالا را بسته بندی کرده و برای مشتری ارسال می کند.

مسیر ساخت فروشگاه اینترنتی

 

۵- نصب وردپرس و ووکامرس برای داشتن فروشگاه اینترنتی

ووکامرس پلتفرمی است که برای طراحی و ایجاد فروشگاه جدید کسب و کار اینترنتی خود استفاده می کنید. بسیاری از سازندگان وب سایت های تجارت الکترونیک مختلف برای انتخاب وجود دارند. بنابراین باید سازنده ای را که ترکیبی از ویژگی های مناسب برای کسب و کار شما با هزینه ای متناسب با بودجه شما ارائه می دهد، شناسایی کنید.

هنگامی که چیزی برای فروش دارید، باید مکانی برای شروع فروش آنلاین آن پیدا کنید. حتی اگر قبلاً مکان فیزیکی محل فروش کالاهای خود را تهیه کرده اید، مهم است که به صورت آنلاین و از طریق کانال همه جانبه حضور داشته باشید تا بتوانید مشتریان خود را بدون توجه به جایی که آنها هستند، جلب کنید.

البته راه های زیادی برای دستیابی به مشتریان بیشتر وجود دارد. از استفاده از سیستم های ایمیل مارکتینگ و اس ام اس مارکتینگ گرفته تا انواع روش های تبلیغات فیزیکی، شما باید ببینید که با توجه به بودجه و اندازه کسب و کار خود روی چه تعداد از این کانال ها می توانید کار کنید.

 

راه اندازی فروشگاهی اینترنتی با وردپرس

امروزه غیر از روش های کدنویسی روش های دیگر هم برای ساختن فروشگاه های اینترنتی وجود دارد. یکی از این روش های استفاده از انواع فروشگاه ها ساز های کدنویسی شده است. وردپرس، جوملا، پرستاشاپ، ناپ کامرس و بسیاری دیگر از سیستم های مدیریت محتوا جز این دسته هستند.

 

۷ مزیت یک فروشگاه اینترنتی در سفارش طراحی سایت

حالا که تصمیم گرفتید سفارش سایت فروشگاهی خود را بدهید، بگذارید کمی هم در مورد مزایای آن بدانید:

 

۱- پیدا کردن آسان محصولات در سایت فروشگاهی

اکنون یافتن محصول در اینترنت بسیار آسان تر از جستجوی فروشگاه محلی شما برای یافتن محصول یا اندازه مناسب است. می توانید خرید خود را به صورت آنلاین سفارش دهید و در مکان دلخواه تحویل بگیرید.

 

۲- در فروشگاه اینترنتی محصولات ارزان تر خواهد بود

برخی از محصولات آنلاین بسیار ارزان تر هستند. زیرا برخی از محصولات ویژه انحصاری آنلاین هستند، به این معنی که فقط خریداران آنلاین می توانند به آنها دسترسی داشته باشند. روش های راحت زیادی برای مرور آنلاین محصولات و مقایسه قیمتها قبل از خرید وجود دارد.

طراحی فروشگاه آنلاین دالین وب

 

۳- ذخیره انرژی و زمان مردم با خرید اینترنتی از سایت فروشگاهی

در وقت و انرژی خود صرفه جویی کنید. شما نمی خواهید وقت گران‌بها را با انتظار و جستجوی راهروها در ساعت شلوغی خرید هدر دهید. فقط برای اینکه آنچه را که می خواستید فروخته شده است هدر دهید. این مشکل را می توان با سفارش آنلاین و تحویل اقلام خود به نزدیکترین و راحت ترین نقطه به راحتی برطرف کرد.

 

۴- آزادی انتخاب در بین کالاهای فروشگاه اینترنتی

در صورت خرید آنلاین، گزینه های محصول بسیار گسترده تر است. یک محصول خاص در اندازه ها و رنگهای بسیار متفاوت تر از آنچه در فروشگاه پیدا می کنید، خواهد بود.

 

۵- رضایت مشتریان طراحی سایت فروشگاهی

خرید آنلاین بسیار قابل اعتماد شده است. از این رو رتبه رضایت بالای فروشگاه های آنلاین وجود دارد. خرید آنلاین بصری و قابل اعتماد است.

 

۶- محصولات کمیاب به راحتی در سایت پیدا خواهد شد

خرید آنلاین همچنین می تواند برای خرید محصولات کمیاب یا تخصصی بسیار مفید باشد. به عنوان مثال بعضی از لباس ها و کفش های مارک و کمیاب را می توان در فروشگاه های اینترنتی پیدا کرد.

 

۷- حریم خصوصی کاربران سایت فروشگاهی

وقتی در فروشگاه خرید می کنید، همه می بینند که شما چه می خرید. در برخی موارد این ممکن است مشکل ساز یا حتی شرم آور باشد. با خرید آنلاین، همیشه حریم خصوصی و ناشناس بودن مورد نظر را حفظ می کنید و به عبارت بهتر راحت تر هستید.

 

جمع بندی و نتیجه گیری مقاله سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت خصوصا سفارش طراحی سایت فروشگاهی برای یک کسب و کار خصوصا اگر کسب و کار از نوع خرید و فروش محصول و یا خدمات باشد، می تواند بسیار مفید باشد. شما به وسیله یک فروشگاه اینترنتی می توانید به مشتریان زیادی در خارج از محل کسب و کار فیزیکی خود دست پیدا کنید و خریدی راحت و امن را برای مشتری خود به ارمغان بیاورید. ضمن آن برای کسب و کار خود سود آوری قابل توجهی داشته باشید.

فروشگاه های اینترنتی علاوه بر روش های کدنویسی به وسیله انواع فروشگاه ساز های کدنویسی شده نیز قابل پیاده سازی هستند، که این مورد در زمان و هزینه شما بسیار صرفه جویی می کند.

در ادامه مقالات زیر را نیز می توانید مطالعه بفرمایید.

۶ مزیت فوق العاده طراحی فروشگاه اینترنتی

عوامل ضروری و غیر ضروری در طراحی سایت حرفه ای

۱۰ نکته برای جلوگیری از خروج کاربر از سایت

۴ نکته شگفت انگیز برای داشتن یک وب سایت خوب و موفق

موفق باشید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
اشتراک گذاری:
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد مراحل ثبت سفارش طراحی سایت چگونه است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

مشاوره رایگان
شماره تماس و بازه زمانی مناسب شما جهت تماس کارشناسان تیم دالین وب را وارد نمایید.

۰۹۹۱۰۴۰۷۵۴۰ | 021-91301385

admin@DalinWeb.com