قیمت سفارش سئو سایت SEO + مشاوره رایگان

با سفارش سئو سایت کاربران سایت محدود به یک منطقه نخواهند بود

با استفاده از سفارش سئو سایت و بهینه سازی سایت خود میتوانید کسب و کار خود را به همه ی دنیا معرفی کنید

کسب و کار شما در بستر ملی و بین المللی دیده خواهد شد و بهترین راه ببرای تبلیغات است

از مزایای کسب و کار اینترنتی دیده شدن توسط همه ی افراد و محدود نشدن مشتریان منطقه ای است

کارمند رایگان خواهید داشت. گوگل به صورت رایگان برای شما مشتری خواهد فرستاد

یک سئو خوب باعث میشود سایت شما در جستجوهای گوگل در رتبه های بالا قرار بگیرد و توسط کاربران دیده شوید

کاهش هزینه‌ تبلیغات و بازاریابی شما در دنیای اینترنت با تقویت سئو سایت خود

به وسیله سئو دیگر نیازی به صرف هزینه های بالا جهت تبلیغات نیست و خیلی راحت میتوانید دیده شوید

تعرفه، هزینه و قیمت پکیج سفارش سئو سایت وردپرسی SEO

خدمات سئو و بهینه سازی مطالب سایت
(محصول و مقاله)

۱۰ شروع قیمت به ازای هر پست
 • بررسی و اضافه کردن کلمات کلیدی به پست
 • اضافه کردن برچسب مرتبط با پست
 • بررسی کیفیت مقاله و ویرایش پست
 • بررسی و بهینه سازی تگ های پست
 • بهینه سازی قواعد نوشتاری پست
 • اجرای سئو حرفه‌ای بر روی پست
 • لینک سازی هوشمند پست
 • بهینه سازی تصاویر پست
 • لینک سازی داخلی پست
 • اعمال موارد کاربردی و موردنیاز دیگر بر روی پست
 • جهت پست تا سقف ۳۵۰ کاراکتر

خدمات سئو و بهینه سازی داخلی سایت
(On Page SEO)

۱,۵ شروع قیمت‌ها
 • بررسی وضعیت هاست و دامنه
 • بررسی SSL و Https
 • بررسی سرعت بارگذاری سایت
 • فعال کردن کش سایت
 • بررسی و بهینه سازی تگ های H1 , H2 و ...
 • ساخت و بررسی sitemap
 • ثبت و کنترل سرچ کنسول
 • بهینه سازی و افزایش سرعت لود سایت
 • بهینه سازی و کاهش حجم سایت
 • بررسی آدرس دهی ها به صورت Seo Friendly URL
 • بررسی کلمات ورودی
 • بررسی نسخه موبایل
 • لینک سازی داخلی
 • رفع ارور ۴۰۴ سایت
 • بررسی لینک های خراب
 • معرفی لینک های اسپم به گوگل
 • بررسی کلمات کلیدی سایت رقبا
 • ارائه گزارش و مانیتورینگ از سرچ کنسول
 • بهینه سازی سایت با الگوریتم های گوگل
 • بهینه سازی قالب سایت

با خدمات سفارش سئو سایت و بهینه سازی بهترین باشید

استفاده و بهره‌گیری از خدمات سفارش سئو سایت حرفه‌ای به شما امکان رشد و پیشرفت سریع در حوزه فعالیت‌تان را بخشیده و کسب و کارتان را به سرعت در جایگاه های صفحه اول گوگل قرار خواهد داد.
بعد از اعمال سئو و روند بهینه‌سازی وب‌سایت، کسب و کار اینترنتی شما در جایگاه بهترین‌های زمینه مد نظرتان قرار گرفته و رتبه های صفحه اول جستجوهای گوگل را از آن خود خواهد کرد! البته این را باید بدانید که برای داشتن سئو عالی باید همیشه در فکر بهینه سازی و سفارش سئو سایت خود باشید و نه فقط چند هفته یا چند ماه اگر همه ی قوانین به درستی انجام شود بدون شک موجب تحول میزان ترافیک ورودی وب‌سایت‌تان شده و در ادامه موجب افزایش فروش محصولات یا خدمات‌تان را نیز خواهد داشت.

 
سفارش سئو SEO و بهینه سازی سایت

درخواست خدمات سیو و بهینه سازی

خدمات بهینه سازی SEO سایت وردپرسی دالین وب

دالین‌وب با ارائه مجموعه‌ای از خدمات سئو و اعمال مهارت‌هایی از جمله بررسی کلمات کلیدی، گرفتن سیگنال از شبکه های اجتماعی و بهینه‌سازی های دیگر بر روی بخش‌های مختلف وب‌سایت‌ شما کمک می کند تا در زمینه کسب و کارتان بتوانید میزان زیادی از سهم بازار را برای خود به دست بیاورید.
 لازم به ذکر است که برای دستیابی به هر هدفی در حوزه کسب و کار و تجارت نیازمند تلاش و کوشش‌ فراوانی است؛ ما در دالین‌وب همراه با مشاوران خود با ارائه بهترین خدمات سفارش سئو سایت آنلاین، این مسیر دشوار پیش روی شما را هموار کرده و بخش‌های سنگینی از این راه را به دوش خواهیم کشید. شما با انتخاب دالین‌وب قادر به بهره‌گیری از کمک مشاوران ما بوده و با کمترین هزینه، بهترین نتایج ممکن را کسب خواهید کرد.

تیم مشاوره خدمات سفارش سئو سایت ما قبل از ارائه خدمات سئو، وب سایت شما را بررسی کرده و بعد از آن با بهترین شیوه های سئو، وب سایت شما را بهینه سازی خواهد کرد.

۷ نکته ضروری بهینه سازی سرعت سایت در جی تی متریکس

بهینه سازی سایت از نکات مهم و قابل توجه در طراحی سایت است. کاربران وب با وبسایت هایی که سریع تر بارگذاری میشوند، بیشتر ارتباط برقرار خواهند کرد. یک وبسایت بهینه، مشتریان بیشتری نسبت به یک وبسایت معمولی جذب خواهد کرد. در این مقاله سعی داریم با اشاره به نکات مهم و موثر در افزایش سرعت وبسایت، چگونگی بهینگی وبسایت از دید جی تی متریکس را توضیح دهیم.

برای بهینه سازی یک وبسایت و همچین تشخیص میزان بهینه بودن آن از ابزار های مختلفی استفاده میشود. در طراحی بسیاری از وبسایت ها، این کار به صورت دستی و کد نویسی انجام میشود. این کار باعث اتلاف زمان و هزینه ی بیشتری نسبت به استفاده از ابزار ها میشود.

 

معرفی نرم افزار تحت وب جی تی متریکس GT metrix

نرم افزار تحت وب جی تی متریکس، یک وبسایت بسیار مناسب و مفید برای بهینه سازی انواع وبسایت هاست. جی تی متریکس با ارائه ابزار هایی مختلف، به افزایش سرعت بهینه سازی وبسایت کمک شایانی میکند. این وبسایت در زمره بهترین وبسایت ها در امر افزایش سرعت سایت و بهینه سازی سایت قرار میگیرد. در هر ثانیه، ۱۰ وبسایت توسط جی تی متریکس تجزیه و تحلیل میشوند.

جی تی متریکس به وسیله سرور های موجود در چند کشور اروپایی، وبسایت شما را از لحاظ سرعت بارگذاری، کارایی، حجم فایل های سایت و زمان شروع و پایان بارگذاری عناصر، میسنجد و به وبسایت شما یک درجه از A (بهترین) تا E (بدترین) میدهد. حال در این مقاله، در مورد تمام امکانات جی تی متریکس توضیح خواهیم داد. همچنین خواهیم گفت که چگونه درجه وبسایت خود را به A ارتقا دهید.

 

بهینه سازی سایت با جی تی متریکس

آموزش کار با امکانات سایت GT Metrix

وبسایت جی تی متریکس گزینه های مختلفی را جهت آسان تر کردن روند بهینه سازی، در اختیار کاربران قرار داده است. برای استفاده از این گزینه ها، کافیست آدرس وبسایت خود را وارد کرده و بر روی دکمه Analyze کلیک کنید. جی تی متریکس با تجزیه و تحلیل وبسایت شما، ایراداتی را که باعث کاهش سرعت وبسایت شما میشود، نمایش میدهد. همچنین، با این وبسایت میتوانید ببینید که فایل های وبسایت شما چه مقدار زمان صرف میکنند تا بارگذاری شوند. همچنین میتوانید ببینید که در بارگذاری سایت، چه مقدار حجم و چه نوع فایل هایی بارگذاری شده اند. این وبسایت، پارامتر های مختلفی را جهت سنجش سایت شما در نظر میگیرد. هر کدام از این پارامتر ها، بعد خاصی از وبسایت شما را مورد بررسی قرار میدهد.

پارامتر های سنجش سرعت سایت در جی تی متریکس

یک وبسایت خوب بایستی در عین سریع بودن، امنیت و کارایی لازم را داشته باشد و از ساختار مناسبی برخوردار باشد. به وسیله پارامتر های سنجش جی تی متریکس، میتوان تشخیص داد که وبسایت در کدام بخش دچار مشکل شده و یا نیاز به بهبود دارد. این پارامتر ها به شما خواهند گفت که کدام بخش از وبسایت شما نیاز به بهبود و ارتقا دارد.

با سفارش وبسایت خود به مجموعه دالین وب میتوانید صاحب یک وبسایت فروشگاهی بهینه و استاندارد شوید.

کارایی (performance) وبسایت وردپرس از نظر سرعت سایت

کارایی یک وبسایت، نشان دهنده ی میزان پتانسیل وبسایت برای نمایش محتواست. عواملی مانند سخت افزار میزبان، مرورگر و همچنین ساختار کد نویسی سایت، در کارایی کلی وبسایت تاثیر دارند. وجود مشکل در هر کدام از بخش های نامبرده، در کارایی سایت تاثیر منفی خواهند داشت و نیاز به بهینه سازی سایت دارد. یکی از خدمات سفارش سئو سایت بهبود سرعت سایت است.

پارامتر ساختار سایت از دیدگاه سرعت سایت

اجزای تشکیل دهنده ی وبسایت شما، کد های آن است. بهینگی کد ها، در بارگذاری و نمایش سایت تاثیر مثبت دارند. استفاده از الگوریتم کد نویسی مناسب، استفاده از تصاویر کم حجم، عدم استفاده از Addon یا پلاگین های اضافی، میتواند ساختار وب سایت شما را بهبود بخشد. در ادامه، توضیح خواهیم داد که چگونه ساختار و کارایی وبسایت خود را در گوگل بهبود بخشید.

حجیم ترین عنصر محتوایی در جی تی متریکس

سنگین ترین عنصر محتوا یا Largest content Element ، فایلی از نرم افزار است که از تمام فایل های وبسایت حجیم تر است. میزان زمان صرف شده برای بارگذاری این فایل، در رتبه ی وبسایت تاثیر گذار است. این پارامتر به شما خواهد گفت که بهتر است بر روی کم کردن حجم این فایل در زمان سفارش سئو سایت زمان بگذارید.

میزان زمان توقف در سایت جی تی متریکس

TBT یا مدت زمان توقف، مدت زمانی است که اسکریپت های برنامه نویسی، زمان را برای بارگذاری دیگر فایل ها متوقف کرده اند. هر چه مقدار این پارامتر کمتر باشد، در امتیاز وبسایت شما تاثیر مثبت دارد.

برای بهینگی سایت، مقدار استاندارد این پارامتر، زیر ۱۵۰ میلی ثانیه در نظر گرفته شده است.

عوامل موثر در افزایش سرعت بارگذاری و بهینه سازی سایت

بهینه سازی سایت وردپرس

در ادامه چند مورد از مهم ترین عواملی که شرکت طراحی سایت دالین وب در هنگام دریافت سفارش سئو سایت انجام میدهد را با هم بررسی میکنیم.

 

بهینه بودن کدهای سایت عامل اصلی بالا بودن امتیاز سرعت

وبسایت همانند سایر نرم افزارها، دارای کد های ساختاری و برنامه نویسی است. بهینگی کد ها و استاندارد بودن ساختار سایت، تاثیر مستقیمی بر سرعت بارگذاری وبسایت دارد. یک وبسایت از بخش های مختلفی تشکیل شده است:

بهینگی بخش فرانت اند سایت

فرانت اند (Front End) یا بخش ظاهری و قابل دیدن توسط کاربر، قسمتی است که کاربر توسط آن با نرم افزار تعامل ایجاد میکند و بخشی بسیار کلیدی است. برای ایجاد و طراحی بخش ظاهری، نیاز به کد نویسی به زبان های نشانه گذاری است. این کد ها توسط مرورگر ترجمه و اجرا میشوند و در نتیجه، یک ظاهر گرافیکی به کاربر نمایش میدهند. این کد ها نیاز به بهینه بودن دارند و بایستی حجم آنها بسیار کم باشد. دالین وب با کادری مجرب و انجام پروژه های بسیاری در زمینه طراحی سایت وردپرس، گامی بلند در زمینه طراحی سایت استاندارد و بهینه، بردارد.

 

بهینگی بخش بک اند سایت

بک اند (Back End) یا بخش پشتی سایت، بخشی از نرم افزار است که توسط کاربر قابل دیدن نیست و هیچ بعد ظاهری ندارد. کد های بک اند موظف به انجام پردازش ها، انتقال اطلاعات ارسالی از سمت کاربر به سمت سرور هستند. سرور میتواند اطلاعات دریافتی را ذخیره و یا بر روی آنها پردازش انجام دهد و یا نتایجی را بر اساس داده های دریافتی، به کاربر برگرداند.
بهینگی کد های بک اند از اهمیت خاصی برخوردارند. استفاده از الگوریتم های غیر استاندارد، غیر اصولی و پیچیده، باعث پایین آمدن سرعت وبسایت میشود. در چنین سایتی، نیاز به بهینه سازی سایت حس میشود. سرور موظف است کد ها را ترجمه و تفسیر کند. با عدم رعایت استاندارد در کد نویسی، سرور فشار بیشتری را برای ترجمه و تفسیر کد ها متحمل میشود.

پایگاه داده (Database) قسمتی از نرم افزار است که اطلاعات در آن ذخیره میشود. پایگاه داده باید استاندارد های طراحی بخصوصی را داشته باشد تا از ایجاد سربار و پرس و جو (Query) های اضافی جلوگیری شود.

یکی از خدمات شرکت طراحی سایت دالین وب، خدمات پشتیبانی سایت است. پشتیبان وبسایت با رفع ایرادات و بهینه سازی وبسایت شما، آن را به یک وبسایت استاندارد و پر بازده تبدیل خواهد کرد.

آپدیت و استفاده از نسخه نهایی مرورگر

مرورگر یا browser، وظیفه ی تبدیل کد های سمت کاربر، دریافت اطلاعات از میزبان و نمایش آن به کاربر را دارد. مرورگر از سخت افزار کامپیوتر برای نمایش وبسایت استفاده میکند. یک مرورگر بروز میتواند بصورت بهینه از سخت افزار استفاده و وبسایت را با سرعت مناسبی بارگذاری کند. از بهترین مرورگر ها میتوان به mozilla firefox و گوگل کروم (google chrome) اشاره کرد. مرورگر های امروزی دارای تکنولوژی caching یا کشینگ هستند. این تکنولوژی، فایل هایی که سمت کاربر اجرا میشود را ذخیره و برای بارگذاری از آنها استفاده میکند.

هاست یا میزبانی وب استفاده شده در سایت (web host)

همانطور که پیش تر گفتیم، میزبان یک بستر سخت افزاری برای قرارگیری و اجرای کد های وب سایت است. این بستر هم همانند بهینه سازی سایت، نیاز به بررسی دارد. میزبان وب دارای یک پنل برای مدیریت فضای ذخیره و دیتابیس است. میزبان های وب بر روی سرور ها قرار میگیرند. در واقع همانند یک سیستم عامل برای یک کامپیوتر عمل میکنند. بر روی میزبان میتوان وظایفی اجرا شونده ( Cron job) تعریف کرد. این کران جاب ها کار های تکراری را با زمانی مشخص انجام میدهد. تعدد این کران جاب ها میتواند برای میزبان سنگین باشد و باعث بالا رفتن فشار بر سرور شود.

سرور بستری سخت افزاری است که همانند کامپیوتر ها، دارای فضای ذخیره سازی هارد دیسک، پردازنده و حافظه اصلی است. قوی بودن این سخت افزار ها در سرعت بارگذاری سایت، تاثیر مستقیم خواهد داشت. با این تفاسیر برای خرید هاست قدرتمند بسیار باید دقت کرد.

 

بهینه سازی سایت با جی تی متریکس

۷ راهکار عملی برای افزایش امتیاز سرعت سایت در GTMetrix

در ادامه با هم به بررسی ۷ راهکار کاربردی برای بهبود سرعت سایت و بهینه شدن هر چه بهتر وبسایت در موتورهای جست جو میپردازیم. این موارد در سفارش سئو سایت مجموعه دالین وب ارائه میشود.

 

۱- بهینه سازی هاست و خرید هاست مطمئن برای سایت

روند بهینه سازی سایت را از میزبان وب خود شروع کنید. سعی کنید کران جاب های اضافی را حذف کنید. در پنل مدیریتی میزبان، قسمتی جهت مدیریت فضای هاست وجود دارد. سعی کنید میزان فضای خالی هاست را بیشتر از ۳۰% نگه دارید. همچنین اگر برای هاست خود از CPanel استفاده میکنید، نسخه ی زبان برنامه نویسی را به بالاترین نسخه ارتقا دهید.

ابزارهایی جهت بهبود سرعت وبسایت بر روی هاست نصب میشوند. یکی از آنها liteSpeed Cache manager است. این ادان (Addon) به افزایش سرعت بارگذاری سایت کمک میکند. لایت اسپید کش منیجر فقط بر روی هاست هایی نصب میشود که وب سرور آن litespeed باشد.

۲- بهینه سازی کدهای سایت وردپرسی

کد های سایت را تا جای ممکن بهینه سازی کنید. در صورت بالا بودن تعداد خط کد های css و js، آنها را minify یا فشرده کنید. همچنین سعی کنید فایل های اسکریپتی همانند js را در آخر داکیومنت بارگذاری کنید. بررسی کنید که چه فایل هایی از وبسایت شما بارگذاری میشوند اما بلا استفاده هستند. آنها را حذف کنید.

در طراحی سایت وردپرس از افزونه های کشینگ (caching) استفاده کنید. این افزونه ها، فایل های اولیه را ذخیره و برای بارگذاری سایت در دفعات بعد، از حافظه مرورگر استفاده میکند. این کار باعث افزایش امتیاز در GTMetrix و سرعت بارگذاری سایت میشود.

یکی از راه های افزایش سرعت بارگذاری سایت، استفاده از CDN است. CDN یا Content Delivery Network یک شبکه مبتنی بر وب است که وبسایت شما را بر روی چندین سرور در کشور های مختلف ذخیره میکند. زمانی که یک کاربر وارد وبسایت شما میشود، نزدیک ترین سرور به کاربر، به درخواست ها پاسخ میدهد.

۳- بهینه سازی تصاویر برای افزایش سرعت سایت

تصاویر را تا جای ممکن بهینه سازی کنید. تبدیل کردن تصاویر به webp یا کاهش ابعاد و عمق تصاویر، میتواند به کاهش حجم آنها کمک کند. بیش از ۷۰ درصد فضای سایت را رسانه ها تشکیل میدهند. پس حجم آنها تاثیر به سزایی  در سرعت سایت و افزایش رتبه در GTMetrix خواهد داشت.

پایگاه داده سایت خود را بهینه و بروز نگه دارید. در بسیاری از وبسایت ها، حجم رکورد های اضافی زیاد است. این رکورد ها، باعث بالا رفتن زمان پاسخ و بروز تاخیر در نمایش سایت میشود. در وبسایت های وردپرسی، درج یک نوشته باعث ایجاد رکورد هایی مانند پیش نویس و … میشود.

با پاک کردن این پیش نویس های اضافی، میتوانید شاهد افزایش سرعت سایت خود باشید.۷- waterfall یا آبشار سایت خود را بررسی کنید. آبشار یک آپشن از وبسایت جی تی متریکس است. این آپشن به شما نشان میدهد که در طول لود صفحه، چه عناصری در حال لود بوده. همچنین چه مقدار زمان صرف لود آنها شده.

دالین وب با خدمات مشاوره طراحی سایت، اطلاعات لازم در خصوص کسب و کار و طراحی سایت استاندارد و بهینه، در خدمت شما کاربران گرامی خواهد بود

سخن پایانی در خصوص بهینه سازی سرعت سایت

اگر با وبسایت های مختلف کار کرده باشید، متوجه خواهید شد که سرعت و عملکرد هر کدام از سایت ها، باعث میشود که تمایل بیشتری نسبت به کار با آن سایت داشته باشید. بر عکس این موضوع هم صدق میکند. سایت هایی با سرعت پایین، کاربران را نسبت به خود دل چرکین میکند. از این مطلب می‌توان به این نتیجه رسید که بهینه سازی و سفارش سئو سایت از اولویت بالایی برخوردار است.

اگر هنوز در انتخاب خود مردد هستید، کارشناسان ما به شما مشاوره رایگان خواهند داد.

نظرات

۲ نظر در مورد سفارش سئو SEO و بهینه سازی سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۵ × دو =

 1. سلام. این پکیج های سئو که داخل سایت معرفی کردین برای تمدید شامل تخفیف هم میشه؟ و اینکه بجز این خدمات دیگه ایم ارائه میدین؟

  ۳

  1. سلام، روز بخیر
   همه ی پکیج های ما در جشنواره های فروش دوره ای شامل تخفیفات شگف انگیز میشوند. همچنین برای مشتریان دائمی سایت نیز تخفیفات خاصی در نظر میگیریم.
   بجز موارد نام برده کلیه ی خدمات سئو سایت و بهینه سازی برای موتور های جست و جو انجام میشود. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

   ۲

مشاوره رایگان و ثبت سفارشات
جهت تماس کارشناسان دالین وب، شماره تماس و بازه زمانی مناسب خود را وارد کنید.

...The Future is Yours