۱۱ مزیت طراحی سایت ورزشی و بدنسازی

144 بازدید
11 مزیت طراحی سایت ورزشی و بدنسازی

طراحی سایت ورزشی یکی از زیر مجموعه های طراحی سایت شرکتی ، امروزه یکی از پربازدیدترین سایت‌ها می باشند. باشگاه های ورزشی در دنیای کسب و کار اینترنتی نیز در حال رقابت می‌­باشند. اغلب مردم برای دریافت رژیم های غذایی و برنامه های ورزشی به موتور های جستجو مراجعه می کنند . این نکته باعث شده است کلمات کلیدی رژیم و ورزش و دیگر کلمات مترادف بسیار جستجو شوند . به همین دلیل راه اندازی وب سایت ورزشی به معرفی بهتر باشگاه شما کمک شایانی می کند .

طراحی سایت باشگاه ورزشی با هدف معرفی باشگاه ، ارائه خدمات آنلاین به مردم و توسعه باشگاه انجام می شود . با راه اندازی وب سایت برای باشگاه ورزشی ، مردم می توانند به راحتی با باشگاه شما اشنا شوند به صورت آنلاین ثبت نام نمایند و از خدمات باشگاه به بهترین نحو استفاده کنند .

 

اهمیت طراحی سایت شرکتی ورزشی و بدنسازی

زمانی که بصورت امروزی دسترسی به اینترنت در میان مردم وجود نداشت.برای اطلاع از آخرین اخبار ورزشی نیاز بود که به دکه های روزنامه فروشی مراجعه می کردیم.اما امروزه با گسترش خدمات آنلاین و اینترنت پرسرعت،این امکان وجود دارد که از آخرین اخبار تیم محبوب خود و همینطور نتایج سایر مسابقات آگاه شویم. طراحی سایت ورزشی مزایای بسیاری را برای افرادی که اقدام به طراحی سایت اختصاصی خود کرده اند دارا می باشد.

ساخت وب سایت ورزشی شباهت های بسیاری به طراحی سایت شرکتی دارد. به اینصورت که شما در قالب یک سایت شخصی خدماتی را از قبیل ارائه آخرین اخبار و حوادث ورزشی را ارائه می نمایید.

این اطمینان را داشته باشید در ازای مبلغی که بابت قیمت طراحی سایت ورزشی پرداخت می نمایید. به مزایایی از قبیل شناخته شدن و کسب اعتبار در فضای مجازی ، جذب مخاطبین بی شمار و همینطور افزایش درآمد دست خواهید یافت. شرکت طراحی سایت دالین وب با ارائه جدیدترین متد طراحی سایت و خدمات بهینه سازی سایت سعی در جلب رضایت حداکثری مشتریان و همینطور کاربران فضای مجازی را دارد.

 

۱۱ مزیت سفارش طراحی سایت ورزشی و بدنسازی

۱- طراحی سایت باشگاه کاربردی، زیبا و جذاب

تیم طراحی سایت دالین وب با در نظر گرفتن سلایق مشتری شروع به ارائه‌ یک طرح جذاب کرده و با استفاده از تکنیک های رنگ بندی سایت شما را طراحی می‌کند. استفاده از لوگو زیبا، قالب مناسب و جذاب، تصاویر و ویدئو های با کیفیت و حجم کم موجب جذب و افزایش مشتریان و بالا رفتن رضایت آن ها خواهد شد. همچنین شما می‌توانید قسمتی از وب سایت ورزشی خود را به تبلیغات اختصاص داده و از این راه نیز کسب درآمد کنید.

 

۲- با قرار دادن تعرفه و قیمت طراحی سایت ورزشی متفاوت جلوه کنید

از آنجایی که در نهایت برای هر خدمتی که به مشتری ارائه خواهید داد باید هزینه ای در نظر بگیرید.با قرار دادن لیست قیمت در سایت باشگاه ورزشی به مخاطبان این امکان را بدهید تا به راحتی از تعرفه ها مطلع شوند که این امر موجب رضایت بالا و تجربه‌ی کاربری(UX) خوب مشتریان از وب سایت شما خواهد شد.

 

۳- ایجاد گالری تصاویر در ساخت سایت بدنسازی

عوامل معرفی و تبلیغات باشگاه قرار دادن تصاویر مختلف از تجهیزات و ویژگی های بارز باشگاه بدنسازی است.در ساخت سایت بدنسازی می‌توانید صفحه‌ای ایجاد کنید که شامل تصاویر و فیلم هایی از باشگاه می‌باشد. بسیاری از بازدیدکنندگان سایت با مشاهده‌ نقاط مثبت موجود در تصاویری که شما تهیه کرده اید به ثبت نام در سایت شما ترغیب خواهند شد.

خواندن این مقاله  25 نکته جهت طراحی و ساخت سایت فروشگاهی

 

۴- محتواهای با ارزش را در طراحی وب سایت ورزشی منتشر کنید

زمانی که اخبار و مقالات ورزشی را طی دوره های منظم در سایت بگذارید می توانید اعتبار و امتیاز سایت را افزایش دهید. این کار باعث افزایش رتبۀ سایت شما در گوگل و همچنین موجب رضایت علاقمندان به اخبار و مقالات ورزشیاز سایت شما می شود.توجه به نوع و بار معنایی محتواهایی که در سایت های ورزشی منتشر می شوند. یکی از نکات طراحی سایت باشگاه ورزشی است.

اگر به عنوان مدیر این وب سایت ها تمایل دارید بازدید کنندگان شما مجدداً به وب سایت باشگاهی شما بازگردند. باید محتواهایی را در سایت منتشر کنید که از نظر کامل، جامع و البته مفید باشند. یک دست از انواع محتواهایی که برای وب سایت های باشگاه ورزشی مناسب هستند. مقالات و مطالب آموزشی هستند که به منظور افزایش سطح آگاهی مردم منتشر می شوند.

دسته دیگر محتواهای سایت باشگاه ورزشی شامل برنامه های تغذیه ای، مشاوره تغذیه یا شرح کاملی از فعالیت های ورزشی مناسب برای تمام گروه سنی است. توجه به نظر مخاطبان، بی شک می تواند فرآیند طراحی سایت را با موفقیت زیادی رو به رو سازد. در تولید محتوا برای وب سایت های ورزشی، توجه به اصلی بازاریابی محتوا را نیز از یاد نبرید.

11 مزیت کلیدی طراحی وب سایت ورزشی

۵- اعلام زمانبندی باشگاه ورزشی و بدنسازی در سایت

شما می‌توانید صفحه ای برای قرار دادن جدول زمانبندی برگزاری کلاس ها ایجاد کنید که در آن به ذکر ساعت شروع کلاس ها یا دوره ها، نام مربیان، زمان و تاریخ برگزاری مسابقات و … می‌پردازید. این امر با صرفه جویی در زمان، موجب بالارفتن رضایت مشتری از سایت باشگاه ورزشی شما خواهد شد.

 

۶- ارائه پیشنهادها و خدمات خود به طور شفاف در طراحی سایت ورزشی

به این نکته دقت داشته باشید که صفحات خدمات و آموزش ها به گونه ای طراحی شوند که نظر مخاطب را جلب کنند. اگر مدیر یک سایت ورزشی هستید باید بدانید افرادی که به وب سایت شما مراجعه می کنند به دنبال اطلاعات خاصی هستند. آن ها تمایل دارند از اعتبار و تجربه شما در این زمینه اطمینان حاصل کنند.

برای این کار باید حتماً خدماتی را که در باشگاه ورزشی به مردم ارائه می دهید، شفاف سازی کنید ترجیحاً می توانید یک لیست کامل تهیه کنید. اگر پیشنهاد ویژه ای برای مشتریان باشگاه دارید، آن را به همراه جزئیات کامل در سایت منتشر کنید. مخاطبان شما دوست دارند که با اطلاعات کامل مواجه شوند که هیچ ابهام و تردیدی در آن وجود نداشته باشد.

 

۷- بخش نظرسنجی را در طراحی سایت بدنسازی راه اندازی کنید

آمار طراحی سایت شرکتی نشان داده است که آن دسته از وب سایت هایی که دارای فرم نظرسنجی مخاطبان هستند، رشد بیشتری دارند، چرا که تغییرات لازم را می توانند بر حسب نظرات کاربران در سایت ایجاد کنند. این کار به معنای ارزش احترام برای مخاطبان است. فرم تماس با ما یا نظرسنجی از کیفیت خدمات باشگاه ورزشی یا محتواهای تولید شده در سایت، بهترین گزینه برای این بخش از طراحی سایت باشگاه ورزشی است.

خواندن این مقاله  شرکت طراحی سایت دالین وب و خدمات آن را بیشتر بشناسیم

 

۸- با طراحی ریسپانسیو سایت بدنسازی رضایت مشتریان خود را جلب کنید

طراحی ریسپانسیو به معنای طراحی با در نظر گرفتن ابعاد صفحه نمایش های مختلف است. که موجب بالا رفتن رضایت کاربران سایت خواهد شد. اگر طراحی سایت ورزشی شما به صورت ریسپانسیو طراحی نشده باشد. بازدیدکنندگانی که از صفحه نمایش های کوچک مانند گوشی های هوشمند استفاده می‌کنند در استفاده از سایت دچار مشکل می‌شوند.

به عنوان مثال تصاویر ورزشی موجود در سایت را بزرگ مشاهده می‌کنند. یا منوهایی که داخل آن جداول مربوط به زمانبندی یا لیست تعرفه قیمت ها قرار دارد به درستی نمایش پیدا نمی‌کند.  به این صورت که از صفحه نمایش های بزرگ همچون تلوزیون و کامپیوتر تا صفحه نمایش های کوچک، اجزای سایت را به درستی مشاهده کنند.

 

۹- طراحی بخش مدیریت و پشتیبانی سایت ورزشی

پیشنهاد می‌کنیم که در سایت ورزشی خود، بخشی به عنوان پشتیبان آنلاین در اختیار کاربران قرار دهید که بتوانند با شما به شکل کامل در ارتباط باشند.

همچنین بخش خیلی مهم پس از طراحی سایت ورزشی ، مدیریت سایت می‌باشد. در صورتی که زمان و تخصص کافی برای پشتیبانی سایت خود را نداشته باشید، می‌توانید از خدمات پشتیبانی سایت شرکت دالین وب استفاده کنید. از خدمات پشتیبانی می‌توان به بروزرسانی، تهیه نسخه پشتیبان، تولید محتوای سئو شده، بهینه سازی وب سایت اشاره کرد. شرکت طراحی سایت دالین وب در طی تمامی مراحل طراحی وب سایت و همینطور پس از اتمام کار، این وظیفه را برای خود می داند که به تمامی سوالات و ایرادات به وجود آمده، به بهترین شکل پاسخگو باشد.

شما این اطمینان را می توانید داشته باشید که در مراحل طراحی وب سایت ورزشی خود، پاسخگویی و راهنمایی تیم دالین وب را همراه خود داشته باشید.

 

۱۰- وبلاگ را در طراحی سایت باشگاه رزمی فراموش نکنید

اصلی ترین و مهم ترین قسمت طراحی سایت شرکتی باشگاه ورزشی طراحی وبلاگ سایت است. بلاگ یا وبلاگ در سایت مانند یک مجله خبری – آموزشی عمل می کند. می توانید در بلاگ سایت، مطالبی نظیر تمرینات تناسب اندام، روش های اصولی تغذیه سالم، بررسی ارزش غذایی مواد غذایی مختلف پاسخگویی به سوالات کاربران، معرفی رشته های ورزشی و بدنسازی و بسیاری موارد دیگر را منتشر کنید. این کار، دقیقاً به معنای تخصصی کار کردن است. اگر هر روز و به طور مداوم تلاش کنید قطعاً موفق خواهید شد.

 

۱۱- عضویت اینترنتی کاربران در طراحی سایت ورزشی

امکان عضویت کاربران در طراحی سایت باشگاه ورزشی از طریق سایت فراهم می شود. این کار علاوه بر جلوگیری از بی نظمی در باشگاه موجب صرفه جویی در وقت و هزینه اعضا برای مراجعه جهت ثبت نام می شود. این کار موجب سهولت مشتریان و مسئولان باشگاه می شود.

اینکار نیازمند شرایط زیر است:

پرداخت آنلاین شهریه یا هزینه خدمات باشگاه
پرداخت هزینه و شهریه ماهانه عضویت یکی از مراحل ثبت نام و عضویت در باشگاه ورزشی است. بدین منظور باید در طراحی سایت  فروشگاهی پرداخت آنلاین وجود داشته باشد که از طریق درگاه های پرداخت بانکی کاربر قادر است مبلغ مورد نظر خود را پرداخت نماید.

خواندن این مقاله  ۵ راز جهت شروع کسب و کار اینترنتی خانگی

بخشی مجزا برای هر کاربر
برای مکانیزه نمودن کارها بعد از عضویت کاربر بخشی برای هر کاربر در نظر گرفته می شود تا ضمن ذخیره مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در بخش مختص به خود، اطلاعات مربوط به وی را نیز شامل می باشد.

 

سفارش طراحی اپلیکیشن ورزشی و بدنسازی

تیم دالین وب با تخصص در زمینه طراحی اپلیکیشن موبایل ورزشی ، این فرصت را فراهم کرده است. که همراه با ایجاد سایت ورزشی خود، یک اپلیکیشن همگام و کارآمد را بتوانید سفارش دهید. با استفاده طراحی اپلیکیشن بدنسازی قادر خواهید بود که امکانات و خدمات سایت خود را با کیفیتی به مراتب بالاتر به وسیله یک اپلیکیشن حرفه ای و کاربردی به کاربران ارائه نمایید.

 

سئو سایت ورزشی و بدنسازی و کاربرد های آن

سئو و بهینه سازی سایت یکی از موارد مهم در طراحی سایت ورزشی است. به این دلیل که حتی اگر سایت شما به خوبی طراحی شده باشد و از گرافیک جذاب و زیبایی برخوردار باشد اما اصول بهینه سازی به درستی در آن استفاده نشده باشد. اعتبار سایتتان نزد موتور های جستجو کاهش پیدا می‌کند.

هر چه میزان اعتبار سایت پایین تر باشد، شما جایگاه خوبی در نتایج جستجو گوگل نخواهید داشت و این موضوع به منزله‌ کاهش مشتریان است. زیرا به طور تقریبی ۷۰ درصد از کلیک ها بر روی ۳ لینک ابتدائی گوگل انجام می‌شود، بنابراین اگر سایت شما از اصول سئو پیروی کند، میزان بازدید بالا خواهد رفت که این امر موجب افزایش تعداد مشتریان خواهد شد.

 

طراحی سایت باشگاه از چه قسمت هایی تشکیل شده است؟

طراحی سایت شرکتی باشگاه ورزشی به تمام حوزه های ورزشی، بدنسازی و رشته های ورزشی تعلق دارد و گروه های سنی مختلف در دو رده مردان و زنان را شامل می شود. یک وب سایت حرفه ای باشگاه ورزشی شامل قسمت های زیر است:

 • صفحه اصلی (این صفحه شامل تصاویر اصلی از باشگاه، منوی اصلی، اطلاعات تماس،  می باشد)
 • بلاگ باشگاه (این قسمت شامل مجله خبری و آموزشی است که محتواهای مفید را در بر می گیرد)
 • برنامه های ورزشی باشگاه
 • آموزش ها و تمرینات ورزشی
 • خدمات (انواع خدمات ورزشی، مشاوره سلامتی و … در این بخش درج می شوند)
 • امکانات و تجهیزات باشگاه (در این قسمت می توانید تصاویر از تجهیزات باشگاه را با کیفیت بالا منتشر کنید)
 • نحوه ثبت نام و تعرفه ها
 • درباره باشگاه
 • اطلاعات تماس
 • فرم نظر سنجی
 • رویدادها
 • افتخارات و گواهینامه ها

11 مزیت کلیدی طراحی وب سایت ورزشی

 

 نتیجه گیری بخش طراحی سایت شرکتی ورزشی

ساخت سایت ورزشی مزایای بیشمار دیگری وجود دارد که ما در این مقاله سعی خود را کردیم تا به بررسی کامل آنها بپردازیم چنانچه هر گونه سوال یا ابهامی در طراحی سایت باشگاه ورزشی داشتید می‌توانید با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما استفاده کنید. همانطور که می‌دانید طراحی سایت یکی از مواردی است که موجب افزایش مشتریان، رونق کسب کار و در نهایت افزایش درآمد شما شود.

 

در ادامه مقالات دیگر ما را نیز می‌توانید مطالعه بفرمایید.

طراحی سایت شرکتی برای مشاغل (راهنمای جامع)

مراحل ثبت سفارش طراحی سایت چگونه است؟

شرکت طراحی سایت دالین وب و خدمات آن را بیشتر بشناسیم

دلیل نیاز کسب و کارها به طراحی فروشگاه آنلاین

موفق باشید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
اشتراک گذاری:
برچسب ها:

نظرات

2 نظر در مورد ۱۱ مزیت طراحی سایت ورزشی و بدنسازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − 5 =

 1. سلام داداش ، خسته نباشی
  من صاحب یک باشگاه بدنسازی هستم، میخواستم بدونم بعد از طراحی سایت بدنسازی ، مدیریت و پشتیبانی سایت به چه شکل هست؟ شما انجام میدید یا خودم باید انجام بدم ؟ آموزش کار و مدیریت سایت هم ارائه میدید ؟

  ۲

  1. سلام دوست عزیز، روز بخیر
   بصورت کلی همه ی پروژه های طراحی شده ما دارای چند ماه پشتیبانی سایت رایگان هستند، در صورت بروز مشکل و سوال مجموعه ما در کنار شما است. جهت مدیریت وب سایت نیز خدمات تولید محتوا از جانب ما ارائه میشود. در حالت کلی همه ی سایت های طراحی شده توسط ما دارای ویدئو آموزش مدیریت سایت رایگان نیز میباشد تا شما بتوانید کارهای مدیریت و ساماندهی وب سایتتان را انجام بدهید.

   ۲

مشاوره رایگان و ثبت سفارشات
جهت تماس کارشناسان دالین وب، شماره تماس و بازه زمانی مناسب خود را وارد کنید.

...The Future is Yours