ویدیو کار با بخش کاربران در وردپرس

225 بازدید

چطور کاربر جدیدی در وردپرس اضافه کنیم یا کاربران را حذف کنیم؟

در این ویدیو آموزشی، توضیحاتی در ارتباط با بخش کاربران داده میشود. زمانی که شخصی به عنوان کاربر در سایت ثبت نام میکند، بخش کاربران، اطلاعات مربوط به کاربر را ذخیره میکند.

ورود به بخش کاربران

بعد از ورود به بخش مدیریت سایت، روی گزینه کاربران و سپس روی گزینه همه کاربران کلیک میکنیم.
بعد از ورود به بخش کاربران اطلاعاتی که کاربر میتواند ببیند شامل تعداد کاربران، نام کاربری ثبت شده، ایمیل ثبت شده و همچنین دسترسی کاربران و مطالبی که تا کنون انتشار داده اند میباشد.

کار با بخش کاربران

بخش کاربران مانند دیگر بخش ها در پنل مدیریت وبسایت، دارای دسترسی و تنظیماتی میباشد که توضیحاتی در ارتباط با آنها در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

حذف کاربران

حذف کاربران میتواند به صورت تکی و گروهی صورت بگیرد. میتوانید کاربر مورد نظر خود را انتخاب و سپس روی گزینه پاک کردن کلیک کنید. همچنین میتوان کاربران را به صورت گروهی انتخاب و سپس با ارستفاده از گزینه کار های دسته جمعی آنها را حذف کنیم.

ویرایش کاربران

برای تغییر اطلاعات کاربر مورد نظر را انتخاب میکنیم و روی گزینه ویرایش کلیک میکنیم. در بخش ویرایش کاربر تنظیماتی وجود دارد که با استفاده از این تنظیمات، میتوان تغییراتی مانند: تغییر نام کاربری، تغییر سطح کاربری، تغییر ایمیل ثبت شده، تغیر رمز عبور و غیره . و در انتها روی گزینه بروزرسانی در پایین صفحه ویرایش کار بران کلیک کنید.

افزودن کاربر

برای افزودن کاربر بدون ثبت نام در سایت، در زیر گروه کاربران در پنل مدیریت مدیریت سایت روی گزینه افزودن کلیک و در صفحه باز شده اطلاعات کاربر را ثبت می کنیم. اطلاعاتی که در این بخش میتوان وارد کرد شامل: نام کاربری، ایمیل، سطح دسترسی، نام و نام خانوادگی و رمز عبور میباشد. در این فیلد وارد کردن نام کاربری و ایمیل اجباری میباشد. بعد از وارد کردن اطلاعات کاربر، در انتهای صفحه روی گزینه افزودن کاربر کلیک میکنیم. اطلاعاتی که باید در اختیار کاربر قرار بدهیم، شامل نام کاربری و رمز عبور میباشد.

خواندن این مقاله  ویدیو آموزشی ثبت نام در سایت اینماد

شناسنامه

در بخش شناسه، مدیرسایت میتواند اطلاعات و تنظیمات پنل خود را ویرایش کند. این اطلاعات شامل رنگ پنل مدیریت، تغییر اطلاعات مدیر و همچنین لینک شبکه های اجتماعی میباشد. برای ثبت اطلاعات بروز شده، روی گزینه بروز رسانی شناسنامه کلیک میکنیم.

موفق باشید

آیا این مطلب را می پسندید؟
اشتراک گذاری:
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد ویدیو کار با بخش کاربران در وردپرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + سه =

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

مشاوره رایگان و ثبت سفارشات
جهت تماس کارشناسان دالین وب، شماره تماس و بازه زمانی مناسب خود را وارد کنید.

...The Future is Yours