طراحی سایت چیست و اهمیت آن برای کسب‌و‌کار

143 بازدید
طراحی سایت چیست و اهمیت آن برای کسب‌و‌کار ها

اگر صاحب کسب و کار و تجارتی هستید یا قصد شروع آن را دارید. برای دیده شدن و ارتباط با مشتری ها و مخاطبان مورد نظرتان نیاز به به یک راه ارتباطی دارید. برای این هدف، در این مقاله در خصوص طراحی سایت چیست صحبت خواهیم کرد و راه اندازی سایت به شما کمک خواهد کرد.

شبکه های اجتماعی که مشهورترین آنها درحال حاضر، اینستاگرام، تلگرام، فیسبوک  و  واتساپ هستند. با استفاده از متن و تصاویر گرافیکی، جالب و جذاب، بهترین و موثرترین روش برای انتقال پیام و معرفی شما به مخاطبان جدید می‌باشند.

اما طراحی این تصاویر، استراتژی زمان و شیوه‌ی قرارگیری آن، نحوه‌ی برقراری ارتباط با مخاطب، رنگ بندی اصولی بر اساس سلیقه و علاقه مندی مشتری همگی نیاز به متخصصانی حرفه‌ای در زمینه‌ی گرافیک شبکه‌ های اجتماعی دارند. که خود زیر مجموعه‌ی یک شبکه ی بزرگ ازتولید محتوا به نام تولید محتوای  گرافیکی است.

در دنیای کنونی کسب‌وکار، بدون شک داشتن یک وب‌سایت برای معرفی نوع کار، خدمات و محصولات امری اجتناب ناپذیر است. به بیان دیگر کسب‌وکارهایی که در دنیای آنلاین برای خود جایگاهی را درست نکرده اند، محکوم به از دست دادن تعداد زیادی از مشتریان خود هستند. در این مقاله سعی شده به معرفی دلایل اهمیت طراحی سایت برای یک کسب و کار ها پرداخته شود.

شما می‌توانید از هر تصویری برای شبکه‌ی اجتماعی خود استفاده کرده و آن را با دیگران به اشتراک بگذارید. اما یک تجارت خاص و اختصاصی نیاز به شبکه‌ی اختصاصی و آن شبکه آهم نیاز به تولید محتوای اختصاصی خواهد داشت. به همین دلیل گرافیک شبکه های اجتماعی که با طراحی تصاویر اختصاصی برند شما را منحصر به فرد نمایش می‌دهد، موفقیت برند شما را نیز تضمین می‌کند.

 

چرا طراحی تصاویر شبکه های اجتماعی با دالین وب

ما با بررسی و مطالعه کسب و کار شما، شناخت رقبا و آنالیز شبکه های اجتماعی، سبک گرافیکی اختصاصی، متناسب وهماهنگ با برند شما را پیاده سازی خواهیم کرد. یکپارچگی، منحصر به فردی، زیبایی، برندینگ دیجیتال شبکه های اجتماعی شما که منجر به جذب مخاطب بیشتر برای شما خواهد شد ارمغان دالین وب برای شماست.

 

مراحل سفارش گرافیک سایت و شبکه های اجتماعی
  1. سفارش خدمات توسط مشتری
  2. بررسی سفارش و دریافت اطلاعات اولیه مشتری توسط دالین وب
  3. طراحی گرافیکی تخصصی براساس اطلاعات مشتری و پیاده سازی به صورت تصویر
  4. تحویل طرح، اعمال نظرات و تغییرات مشتری و تحویل نهایی

مشاهده نمونه کارهای گرافیک سایت

 

واژه طراحی سایت چیست و چرا دارای اهمیت است؟

حالا تا اینجای کار شاید براتون سوال پیش آمده است که طراحی سایت وکسب وکار آنلاین چه کارآمدی برای هر حرفه و شغلی دارد. و چرا باید از سایت استفاده کنیم و چه تاثیری روی مخاطب تجارت شما دارد؟
امروزه بیشتر افراد تا اتفاقی میوفتد یا میخواهند درباره چیزی بیشتر بدانند سریعا به گوگل مراجعه میکنند و جواب خود را در آنجا پیدا می‌کنند. بنابراین شما در هر تجارتی که باشید به وبسایت نیاز دارید.

تا بتوانید خدمات و محصولات خودتان را در معرض دیدکاربران هدف خود قرار بدهید تا مخاطبان هم با برند شما آشنا بشوند. و علاوه بر همه اینها میتوانید از رقبای خود در تجارتتان پیشی بگیرید و حس منحصر به فرد بودن خودتان را به مشتریان القا کنید وبتوانید اعتماد مشتریان را جلب کنید.

طراحی سایت چیست و اهمیت آن برای کسب‌و‌کار ها

طراحی سایت چیست و ۳ روش تبدیل بازدید کننده سایت به مشتری

طراحی سایت چیست ؟ یکی از ملزومات هر کسب و کاری ‌می‌باشد و هدف ازبوجود آوردن سایت کمک به فروش و جذب تعداد زیادی مشتری است. قدم بعد از طراحی سایت بالا بردن بازدید از سایت با تبلیغات و روش‌هایی مانند سئو و تبلیغات گوگل ادز ‌می‌باشد. ‌

اما چرا گاهی با تمامی این موارد باز هم فروشی در کار نیست.اکثر افراد به دنبال بالا بردن بازدید سایت خود هستند غافل از اینکه پارامتر مهم‌تر از بازدید سایت، نرخ تبدیل بازدیدکننده سایت به مشتری ‌می‌باشد.
برای اینکه بدانید میزان بازدید از سایت چقدر است ‌می‌توانید از Google Analytics استفاده کنید و یا برای آنکه با استفاده از معیارهای پیچیده‌تر و با دقت بیشتر نرخ تبدیل سایت خود را بررسی کنید می‌توانید از CRM استفاده کنید.

محاسبه نرخ تبدیل بازدید کننده به خرید موفق یا تعداد تماس (در سایت‌های خدماتی و معرفی) کمک شایانی به بهبود کسب و کارتان و افزایش فروش خواهد کرد. با ایجاد تغییرات کوچکی در سایت خود، شما ‌می‌توانید بهره وری بهتری از سایت و کسب و کار اینترنتی خود داشته باشید.

 

۱- از دیدگاه مشتری به طراحی سایت خود نگاه کنید

اینکه بتوانید به سایت خود با دید کاربر نگاه کنید تاثیر زیادی در کارآمدی سایت شما خواهد داشت. اینکه آیا یک کاربر با وارد شدن به سایت شما دچار سردرگمی خواهد شد یا نه، و یا اینکه استفاده از خدمات یا محصولات شما چه امتیازی برای کاربر شما خواهد داشت.

و چرا باید با وجود برندهای دیگر و رقبا، خرید از سایت شما انجام شود. ‌این دیدگاه برای رفع ایرادات سایت و ایجاد راهکارهای جذاب فروش به شما کمک زیادی خواهد کرد.
توجه داشته باشید توضیحات در سایت باید با زبان ساده و سلیس و قابل فهم برای کاربران نوشته شود. در خیلی از موارد استفاده از کلمات خیلی تخصصی و سنگین موجب ‌می‌شود کاربر سایت شما را خیلی سریع ترک کند.

طراحی سایت چیست و اهمیت آن برای کسب‌و‌کار ها

 

۲- ایجاد اعتماد در مشتریان با ابزارهای طراحی سایت

مشتری باید در سایت شما احساس امنیت و اعتماد داشته باشد. برای این امر ‌می‌توان از روش‌های مختلف استفاده کرد. ‌می‌توانید نماد اعتماد را در سایت خود قرار دهید. یا با استفاده از نظرهای مشتریان قبلی خود رضایت آنها در استفاده از خدمات یا محصولات شما اعتماد کاربران خود را جلب نمایید. استفاده از لوگو و نشانه‌های مشتریان مطرح و بزرگ شما نیز ‌می‌تواند کمک کننده باشد.
یکی از روش‌های ایجاد حس اطمینان از راه در دسترس کاربران و بازدید کنندگان بودن وجود ‌می‌آید. به طور مثال ‌می‌توانید با ایجاد چت زنده در سایت خود دسترسی سریع برای کاربر به ادمین ایجاد کنید.

 

۳- بازار هدف و مخاطبان هدف سایت خود را بشناسید

در نهایت بازار هدف شما مهمترین بخش کار شماست اینکه با چه کلماتی کمپین ادوردز راه اندازی می‌کنید. و یا با چه کلید واژه‌هایی سئو انجام می‌دهید ‌و بنرها و تبلیغات سایت در چه فضاهای انجام می‌شود از اهمیت بالایی برخوردار است.‌ تبلیغات شما باید هوشمندانه و دقیق انجام بگیرد .تا بیشترین بازخورد و بازدهی را برای شما داشته باشد.

موارد بسیاری برای تبدیل بازدیده کننده سایت به مشتری وجود دارد، اما موارد بالا جزی از مهم ترین به حساب می آیند و بهتر است .که برای ازیاد شدن مشتریانتان می‌توانید از موارد بالا  استفاده کنید. امیدوارم در این مقاله با عنوان طراحی سایت چیست ، توانسته باشیم نظر شما را جلب کرده و نکات مهمی را توضیح دهیم.

مزایا و دلایل اهمیت داشتن طراحی وبسایت برای کسب و کارها

۱- اقتصادی بودن طراحی سایت

داشتن وب‌سایت نیاز به سه مولفه به صورت همزمان دارد. این سه مولفه عبارتند از خرید هاست، ثبت دامنه و طراحی سایت. هاست و دامنه هزینه بسیار زیادی نداشته و به صورت سالانه قابل تمدید می‌باشد. شاید عمده هزینه‌ باید در طراحی سایت پرداخته شود. اما باید به این نکته توجه داشت که این هزینه صرفا یک‌بار پرداخته می‌شود و تا سال‌ها نیاز به پرداخت هزینه نیست. قاعدتا بعد از گذشت چند سال، سایت نیاز به طراحی مجدد داشته که این فرایند نیز هزینه‌ای کمتر از طراحی سایت دارد. لذا می‌توان گفت با یک هزینه اولیه می‌توان صاحب سایتی شد که سال‌ها مشتریان را به سمت خود جذب کرده و باعث درآمدزایی خواهد شد. قطعا هزینه پرداخت شده بابت وب‌سایت در مدت زمان کمی با سود بالا به صاحبان کسب‌وکار باز می‌گردد.

خواندن این مقاله  هزینه طراحی سایت وابسته به چه معیارهایی است؟

 

۲- دسترسی شبانه‌روزی

یک وب‌سایت در حقیقت یک فروشگاه و یا یک شرکت شبانه روزی است که مشتریان در هر ساعت از روز می‌توانند با مراجعه به آن از خدمات و محصولات مطلع شوند و اقدام به خرید نمایند. لذا می‌توان نتیجه گرفت داشتن یک وب‌سایت، به معنای شبانه‌روزی کردن کسب و کار است.

۳-  حراجی‌های گسترده

فرض کنید یک فروشگاه در یک شهر اقدام به حراج کردن بخشی از محصولات خود کند. قطعا سایر مشتریان در سایر شهر نه تنها از این حراجی مطلع نمی‌شوند بلکه امکان مشاهده کالا و خرید را نخواهند داشت. اما در یک فروشگاه اینترنتی، محدودیت جغرافیایی معنایی ندارد. هر شخصی از هر کجای دنیا می‌تواند از طریق وب‌سایت سفارش خود را ثبت و پرداخت و از طریق خدمات پست آن را دریافت کند.

۴- بازاریابی آسان

قطعا تبلیغات در دنیای اینترنت راحت‌تر، پربازده‌تر و سریع‌تر خواهد بود. همچنین با استفاده از خدمات گوگل ادز و سئو سایت  می‌توان به کسب‌وکار اینترنتی رونق بیشتری داد.
خدمات گوگل ادز، سیستم تبلیغات در گوگل بوده که یک سایت با پرداخت هزینه و شارژ حساب کاربری خود، می‌تواند با کلمات کلیدی خود، در صفحه اول جستجوی گوگل قرار گیرد. تا زمانی که حساب کاربری شما دارای اعتبار باشد، این تبلیغات ادامه پیدا کرده و افراد بیشتری وارد وب‌سایت شما می‌شوند.

حال با یک طراحی مناسب و همچنین یک گرافیک خوب می‌توان اعتماد مشتریان را جلب کرد تا سفارشات خود را ثبت و اقدام به خرید نمایند. برای شروع تبلیغات از طریق خدمات گوگل ادز، انتخاب کلمات کلیدی مناسب از اهمیت بالایی برخوردار بوده که مشاوران دالین وب در این زمینه می‌توانند مشتریان را راهنمایی کنند تا با یک انتخاب مناسب، با پرداخت کمترین هزینه به بهترین نتیجه دست یابند.
در کنار موارد ذکر شده و صدها دلیل دیگر که می‌تواند داشتن یک وب‌سایت را الزامی قلمداد کند باید توجه داشت که منظور از وب‌سایت، سایتی منطبق با استانداردهای موجود بوده که شامل یک طراحی استاندارد، گرافیک مناسب، کدنویسی‌های صحیح و همچنین محتوای مناسب باشد و بتواند دیده و شناخته شود. قطعا صاحبان کسب‌وکار باید به کیفیت مطالب و تولید محتوای ایجاد شده نظارت کافی داشته باشند و مطالب قبل از انتشار به صورت دقیق بررسی شوند. تصاویر استفاده شده در یک وب‌سایت باید دارای کیفیت مناسب باشد و مشتری را به خود جذب کند.
در کنار همه این موارد باید سرعت لود سایت نیز مناسب باشد تا مشتری برای مشاهده صفحات مختلف نیاز به صرف زمان زیادی نداشته باشد. باید در نظر داشت که برای داشتن سرعت بالا در بارگذاری صفحات به یک طراح سایت مجرب نیاز دارید تا در بخش کدنویسی با رعایت استانداردها به بارگذاری هرچه بهتر صفحات کمک کند. همچنین تهیه یک‌ هاست مناسب از یک شرکت معتبر نیز می‌تواند در کیفیت سرعت بارگذاری موثر باشد.

مشاوران دالین وب با مشاوره مناسب در خصوص موضوع و محتوای وب‌سایت مورد نظر، سرویس‌ هاست مناسب را به صاحبان وب‌سایت معرفی می‌کنند. همچنین پشتیبانی شبانه‌روزی دالین وب هرگونه نگرانی بابت امنیت سرور و هاست را مرتفع می‌سازد.

۵- ضرورت طراحی سایت در افزایش اعتبار برند

داشتن یک وب سایت بلافاصله اعتبار کسب و کار شما را بهبود می بخشد. این می تواند باعث ایجاد احساس قوی در مشتریان جدید و قدیمتان شود و مهارت های شما را برای موقعیت بهتر کسب و کار شما به نمایش بگذارد.

آن را به عنوان یکی از ابزارهای اصلی خود برای جدا شدن از رقبا در نظر بگیرید تا راه اندازی سایت خود در سال جدید را جلو بیاندازید.

ویروس کرونا نشان داد که چقدر نقش وبسایت ها در خدمت رسانی و فروش محصولات پررنگ است،از این رو بیزینس هایی که اهمیت طراحی سایت را جدی نگرفته بودند،دچار ضرر بسیار زیادی شدند و حتی مشتریان دائمی خود را از دست دادند.شاید برایتان سوال شود که چرا این اتفاق افتاد؟پاسخ ساده است:کسب و کاری که مطابق با شرایط زمانه به نیاز های مشتری خود اهمیت دهد،اعتماد آن ها را جلب می کند.وقتی کاربران شما نتوانند به شما اعتماد کنند ، پس فروش و درآمدی هم در کار نیست ، وقتی کسی با کسب و کار شما رو به رو می شود و می بیند که شما در فضای اینترنت سهمی ندارید ، خیلی راحت از اعتماد به شما صرف نظر می کند.

۶- اهمیت طراحی سایت در کنترل بیشتر

رسانه های اجتماعی تا حدودی یک فضای اجاره ای است. شما همیشه در معرض آخرین به روزرسانی شبکه های اجتماعی هستید. داشتن یک دنباله دار اجتماعی قوی برای اعتبار بسیار خوب است ، اما اگر تنها راهی است که مشتریان می توانند شما را پیدا کنند ، شما هیچ کنترلی ندارید.

یک وب سایت به شما امکان می دهد داستان خود را به روش خود و نمایشی واقعی از برند خود بگویید.هر امکاناتی نیاز داری اضافه کنید و ایده هایتان را پیاده سازی کنید.

با راه اندازی سایت شما در واقع مدیر و کارمند خودتان هستید و نیازی نیست نگران فیلتر شدن ، حذف و یا هر محدودیت دیگری باشید و می توانید به نا محدودیت ها فکر کنید.

سایت  به شما این امکان را می دهد تا بتوانید کاربران خود را مدیریت کنید ، کدام شبکه اجتماعی به شما این همه امکانات دقیق می دهد؟

شما در بهترین حالت می توانید تنها آماری از بازدید صفحات خود داشته باشید ولی یک سایت از هر لحاظ آماده آمار گیری دقیق و هدفمن است.

شما با مدیریت مشتریان خود می توانید یک موفقیت آنلاین را شروع کنید.

۷- ضرورت طراحی سایت در دسترسی آسان مشتریان و محدودیت کمتر فروشنده

وب سایت شما در سراسر جهان قابل دسترسی است ، به دلیل دسترسی گسترده جمعیتی به شما امکان افزایش میزان مواجهه و فروش را می دهد.

به سایت های بزرگ وردپرسی دنیا نگاه کنید ، بیشترین سهم فروش برای این سایت های زیبا و جذاب است.شما از یک سایت و سیستم مدیریتی آن چه چیزی می خواهید ؟ سایت های وردپرسی هر امکاناتی را بخواهید در اختیار شما قرار می دهند و هزینه آنها نیز کمتر است.

همچنین داشتن سابت از این نظر اهمیت دارد که مشتریان شما می توانند در هر ساعت از شبانه روز به شما سر بزنند.همچنین یک سایت می تواند جمعیت نا محدودی از مشتریان را پذیرا باشد در صورتی که با افزایش مشتری در مغازه های فیزیکی،مدیر ناچار است هزینه افزایش ظرفیت فروشگاه خود را بپردازد.

خواندن این مقاله  18 نکته برای جلوگیری از خروج کاربر از سایت

۸- صرفه جویی در وقت

دیگر لازم نیست توضیحات لازم به یک محصول را بار ها و بارها برای هزاران نفر شرح دهید.کافی است هر چقدر که می خواهید در مورد خدمت یا محصول مورد نظر مقاله بنویسید و آن را در صفحه مورد نظر قرار دهید.

همچنین اگر سوالات زیادی از شما پرسیده شده است می توانید قسمتی با عنوان پرسش و پاسخ متداول قرار دهید تا وقت مشتریان و خودتان بیهوده تلف نشود.

۹- ضرورت طراحی سایت در جذب مشتریان جدید

مهم ترین فاکتور برای یک سرمایه گذار و تاجر،در آمد زایی و سود بیشتر است.تصور کنید فضای گسترده ای وجود دارد که افراد بسیار زیادی در آن به صورت مجازی فعالیت دارند و از این رو بازار بزرگ و در نتیجه پتانسیل فروش بالایی در این بستر وجود دارد.

مدیر هر بیزینسی می تواند با داشتن یک سایت،خود را به این بازار بزرگ معرفی کند و مشتریان جدید زیادی به دست آورد.این معرفی از طریق طراحی یک سایت زیبا و بهینه شده امکان پذیر است.شما عزیزان می توانید با دریافت خدمات تضمینی سئو،سایت خود را در رتبات برتر جستجوی گوگل قرار دهید و هر مشتری ای که قصد خرید اینترنتی دارد را به سمت خود جذب کنید.

از دیگر دلایلی که راه اندازی وب‌سایت برای اکثر کسب و کارها توصیه شده، فراهم شدن زمینه برقراری ارتباط با مخاطبین و مشتریان است. شما می‌توانید با طراحی سایت و گذاشتن نمونه کارها، ویدئوها، تصاویر و مطالب مفید، با مشتریان خود در ارتباط باشید و آن‌ها را از آخرین اخبار کسب و کارتان آگاه کنید. این کار اعتماد بیشتری برای شما کسب کرده و توجه مشتری به شما جلب می‌شود. بدین ترتیب، زمانی که او نیاز به محصول یا خدماتی مربوط به کسب و کار شما پیدا کند، بدون شک برند شما اولین چیزی است که به ذهنش خطور می‌کند!

۱۰- دسترسی به خدمات و محصولات در هر زمان

یکی از مهم‌ترین گزینه‌هایی که اهمیت طراحی سایت در کسب و کارها را مشخص می‌کند، از بین رفتن محدودیت زمانی برای دسترسی، مشاهده و حتی خرید محصولات است. زمانی که برای کسب و کار خود وب‌سایت راه اندازی می‌کنید، در هر ساعتی از شبانه روز در دسترس مشتریان خود قرار دارید و آن‌ها می‌توانند در هر زمانی که برایشان مقدور بود، نمونه کارهایتان را ببینند و به آن‌ها دست پیدا کنند.

۱۱- سهولت در بازاریابی

واضح است که تبلیغات در دنیای دیجیتال راحت‌تر، پربازده‌تر و سریع‌تر است. همچنین با استفاده از خدمات آنلاین، مانند گوگل ادز و بهینه سازی سایت می‌توانید رونق بیشتری به کسب و کارتان دهید. خدمات گوگل ادز این فرصت را در اختیارتان می‌گذارد که با پرداخت هزینه و شارژ حساب کاربریتان بتوانید به وسیله کلمات کلیدی در صفحه نخست جستجوی گوگل قرار بگیرید. تا زمانی که حساب کاربریتان اعتبار داشته باشد، این شیوه تبلیغاتی نیز ادامه دارد و این‌گونه کاربران بیشتری از سایت شما بازدید می‌کنند. لازم به ذکر است که گوگل ادز یکی از چندین راه بازاریابی در دنیای وب است و به غیر از آن می‌توان از روش‌های بسیاری برای بازاریابی استفاده کنید.

 

۱۲- جمع‌آوری اطلاعات مشتریان از طریق سایت

زمانی که شما در دنیای سنتی یک فروشگاه یا کسب و کار دارید، دریافت اطلاعات تماس مشتری مانند شماره یا آدرس ایمیل او، کار چندان آسانی نیست و چه بسا که بسیاری از آن‌ها از ارائه این اطلاعات خودداری می‌کنند. اما از طریق وب‌سایت می‌توان در قبال ارائه امتیازاتی مانند: اطلاع از تخفیف‌ها و جشنواره‌ها یا عضویت در خبرنامه و…، اطلاعات تماس مشتری را به دست آورید. بدین ترتیب می‌توان تعامل خود با مخاطبان را حفظ کرده و در مواقع ضروری از این اطلاعات برای بازاریابی و سایر مقاصد استفاده کنید.

 

۱۳- تبلیغات و بازاریابی مقرون به صرفه

برای این که سایت اختصاصی خود را داشته باشید، نیاز به سه مولفه اصلی دارید. این سه مولفه متشکل از: هاست، دامنه و طراحی سایت می‌باشد. به طور کلی در ابتدای راه، خرید هاست و دامنه هزینه زیادی ندارد و تنها نیاز به تمدید سالانه است. اما بیشترین بخش هزینه، صرف طراحی سایت می‌شود. خوب است بدانید که این هزینه نیز صرفا یک‌بار پرداخت می‌شود.

بنابراین با یک هزینه منطقی و مقرون به صرفه، صاحب سایتی می‌شوید که منبع درآمدزایی شماست و از آن می‌توانید برای بازاریابی و تبلیغات کسب و کار سنتی خود نیز بهره ببرید. لازم به ذکر است که اکثر صاحبین کسب و کارهای آنلاین، با تلاش خود توانسته‌اند در همان ماه‌های اول، هزینه صرف شده برای طراحی سایت را به دست آورند.

۱۴- جستجو در گوگل برای خرید و دریافت خدمات

شما به عنوان صاحب یک کسب و کار، باید بدانید که مشتریان شما، برای تحقیق در مورد محصول یا خدماتی که به دنبال آن هستند، کجا جستجو می کنند و به دنبال تامین کنندگان نیاز خود هستند. در دنیای امروز اکثر افراد یا به طور دقیق تر، ۹۳% از افراد برای انجام تحقیق و بررسی های خود، در اینترنت جستجو می کنند. به ویژه Google که به عنوان مرجع و بزرگ ترین موتور جستجو در اینترنت است.

از این رو، به اهمیت طراحی سایت برای کسب و کار ها پی می بریم. چرا که بیشتر تصمیمات تجاری، با جسجتو در گوگل انجام می شود. به این معنی که اگر شما سایت ندارید، ۹۳% از مشتریان بالقوه بازار خود را از دست داده و فقط به ۷% از آن ها می توانید بفروشید!

۱۵- اهمیت طراحی سایت در حرفه ای بودن شما

دلیل دیگری که اهمیت و ضرورت طراحی سایت را نشان می دهد، این است که بخش بزرگی از بازار، در صورتی که سایت نداشته باشید، اصلا به حساب نیاورده و روی محصولات یا خدمات شما حساب باز نمی کنند!

امروزه با توجه به پیشرفت های فراوان در عرصه دیجیتال مارکتینگ و کسب و کارهای مختلف آنلاین، شرکت ها یا بازار هایی که وب سایت ندارند، از نظر خیلی از کاربران قدیمی بوده و به نظر آن ها، محصولات مناسبی توسط این کسب و کار ها، ارائه نخواهد شد و این تصور را به کاربر می دهد که شرکت مورد نظر، ضعیف است!

 

۱۶- ضرورت طراحی سایت در نرخ بازگشت سرمایه (ROI)

از دیگر نکاتی که اهمیت طراحی یک سایت خوب را مشخص می کند، این است که به شرکت شما نرخ بازگشت سرمایه مثبتی می دهد. زمانی که شما شروع به فروش و ارائه خدمات می کنید، هزینه هایی را بابت آن پرداخت خواهید کرد که بخشی از این هزینه ها نیز، صرف تبلیغات خواهد شد. حال شما با هزینه ای کمتر و اولیه، سایت خود را خواهید داشت و توسط آن، فروش و ارائه خدمات خود را خارج از محدوده زمان و مکان چندین برابر کرده و در نتیجه، نسبت به هزینه های اولیه بسیار پایین، فروش بسیار بالایی خواهید داشت.

خواندن این مقاله  عوامل ضروری در طراحی سایت حرفه ای

این امر باعث می شود که نرخ بازگشت سرمایه شما با ریسک بسیار پایین، همیشه مثبت بوده و سود خوبی داشته باشید.

 

۱۷- یک بار طراحی سایت و برای همیشه

یکی دیگر از مزیت های فوق العاده طراحی سایت، این است که وقتی شما یک بار، روی آن سرمایه گذاری می کنید، تا ابد برای شما باقی مانده و به کار خود ادامه خواهد داد. کدام روش بازاریابی را می شناسید که با یک بار اقدام، همیشه باقی بماند و برای شما سودآور باشد؟

زمانی که شما روی روش های مختلف بازاریابی و تبلیغات سرمایه گذاری می کنید، مانند آگهی روزنامه، بیلبورد و… با یک بار هزینه، یک نتیجه معین دریافت خواهید کرد و پس از زمانی مشخص، تمام می شود. حال اگر در این سرمایه گذاری، نتیجه مطلوبی دریافت نکنید، هزینه زیادی پرداخته اید که باز نخواهد گشت و از طرفی، تبلیغات نیز تمام شده و از بین رفته است! به عبارت دیگر، نرخ بازگشت سرمایه شما منفی بوده و شرکت متحمل ضرر شده است!

اما اهمیت طراحی یک سایت حرفه ای آن جایی مشخص می شود که شما با یک بار هزینه، یک بستر بازاریابی همیشگی برای خود خواهید داشت که توسط آن، در هر زمانی می توانید بازاریابی کنید و نرخ بازگشت سرمایه خود را به سمت مثبت تغییر دهید!

اهمیت طراحی سایت در چیست؟

در میان زندگی در دنیای دیجیتال ، یک وب سایت برای هر شغلی مهم است. اگر شغلی دارید و وب سایتی ندارید ، احتمالاً فرصت های شغلی خود را از دست می دهید. می توان از یک وب سایت برای انجام انواع استراتژی های بازاریابی برای کمک به پیشرفت کار خود استفاده کرد.

دامنه تبلیغات وب بسیار گسترده تر از هر نوع تبلیغ دیگر است. وب سایت شما نمونه کارها آنلاین شرکت شما است. شما می توانید تجارت خود را از طریق سایت های شبکه های اجتماعی ، انجمن ها و برنامه های تبلیغاتی PPC در اینترنت تبلیغ کنید.

یک وب سایت و استراتژی حضور آنلاین به شما کمک می کند تا تجارت خود را به صورت آنلاین انجام دهید. یک وب سایت از این جهت مهم است که به ایجاد اعتبار به عنوان یک تجارت کمک می کند.

نکته مهم دیگر این است که شما توانایی مدیریت مشتریان خود را دارید ، چرا که آنها باید با ایجاد یک وب سایت به شما و توصیفات و حقایق اعتماد کنند تا از این فرصت ها پشتیبانی کنند.

طراحی سایت در در دنیای دیجیتال امروزی شاید بیشتر یک نیاز باشد تا یک هدف برای همین ما در این مقاله به تعدادی از دلایل آن اشاره می کنیم تا به شما سر نخی از موفقیت آنلاین بدهیم.

چه تعدادی از مشاغل هنوز اهمیت طراحی وبسایت را درک نکرده اند؟
با یک نگاه سریع به بازار می توان دریافت که حدود ۵۰ الی ۷۰ درصد کسب و کار ها برای خود سایتی را در نظر نگرفته اند.این آمار شاید غیر واقعی به نظر برسد اما متاسفانه حقیقت دارد.

به همین خاطر تصمیم گرفتیم این مقاله را نگارش کنیم تا حتی اگر شده به یک نفر کمک کنیم تا به اهمیت طراحی سایت در تجارت پی ببرند و هر چه سریع تر برای ساخت آن اقدام کنند.

تاریخچه طراحی وب سایت چیست؟
تیم برنرزلی، مخترع وب، با راه‌اندازی اولین وب سایت در سال۱۹۹۱، نام خود را به عنوان نخستین سازنده وب در تاریخ به ثبت رساند. درنخستین وب سایت، از ابرمتن و ارتباط برای ارسال ایمیل (پست الکترونیک) استفاده شده بود. در این سایت ساده متنی هیچ‌گونه گرافیک، تصویر و حتی رنگ‌بندی به کار نرفته و هنوز هم در دسترس است.

وظایف طراح سایت چیست؟

وظایف یک طراح سایت به این بستگی دارد که مسئولیت طراحی و ساخت کدام قسمت سایت را بر عهده دارد. برای راه‌اندازی یک سایت حرفه‌ای، به دو تیم یا دو شخص نیاز است. یک تیم برای طراحی شکل و ظاهر سایت و یک تیم برای طراحی کدهای سرور و کدهایی که برای کاربران قابل دیدن نیستند.

هدف از طراحی سایت چیست؟

پیش از این، داشتن وب‌سایت، بیشتر برای تبلیغات کسب و کار‌ها و خودنمایی بعضی از شرکت‌ها بوده است. اما امروزه جدای از این‌که یک کسب و کار حرفه‌ای برای کسب اعتبار بیشتر، نیازمند وب‌سایت است. داشتن یک سایت به تنهایی و بدون ورود به بازار سنتی، می‌تواند درآمدزا باشد.

امروزه با هر منظور و هر هدفی می‌توان یک سایت طراحی و راه اندازی کرد. وب‌سایت‌ها انواع مختلفی دارند و ممکن است تفاوت هر سایت با دیگری از زمین تا آسمان باشد! با اندکی جستجو متوجه خواهید شد که سایت‌ها با هدف خبر رسانی، فروش محصول یا خدمات، وبلاگ‌های شخصی و… فعال هستند. اما از بین تمامی این اهداف، موفق‌ترین سایت‌ها آن‌هایی بوده‌اند که توانسته‌اند با استفاده از بهینه سازی سایت و اصول سئو به پیشرفت سایت خود کمک کنند.

تاثیر مخرب وب‌سایت با طراحی نادرست

طراحی وب‌سایت برای کسب و کار، در کنار تمامی مزیت‌هایی که دارد، اگر غیر اصولی و بدون رعایت استانداردها صورت گیرد، نه تنها تاثیر مثبتی ندارد، بلکه باعث آسیب رساندن به اعتبار کسب و کار شما نیز خواهد شد.

 

هزینه طراحی سایت

تا اینجا با مفهوم طراحی سایت و مراحل  آن آشنا شدیم. اما شروع درست و اصولی هر فعالیتی نیازمند صرف هزینه است. در این بخش مواردی که برای داشتن یک سایت حرفه‌ای می‌تواند هزینه در بر داشته باشد، بررسی خواهیم کرد. با توجه به مطالبی که خواهیم گفت می‌توانید هزینه‌های تقریبی وب دیزاین را تخمین بزنید

تیم تخصصی طراحی سایت و خدمات سئو سایت دالین وب برای ارائه راهکار و مشاوره طراحی سایت در خدمت شما ‌می‌باشد.

امروزه یکی از ضرورت‌های موفقیت در کسب و کار، راه اندازی وب‌سایت است. در این مطلب چندین دلیل اهمیت طراحی سایت در کسب و کارها را معرفی کردیم. لازم به ذکر است، سایت‌هایی می‌توانند منجر به موفقیت یک کسب و کار شوند که تمامی اصول و استانداردها در طراحی آن رعایت شده باشد.

در این مقاله سعی داشتیم کاربرد و اهمیت طراحی سایت را برای کسب و کار ها اطلاع رسانی کنیم و پاسخ به سوالاتی مانند چرا اصلا باید سایت داشته باشیم و داشتن یک سایت چگونه فروش را افزایش می دهد را بدهیم.

شما عزیزان می توانید برای طراحی سایت مورد نظر خود از تیم مجرب دالین وب  کمک بگیرید و بهنیه ترین سایت ها را برای بیزینس خود راه اندازی کنید.

همچنین مطالعه مقالات زیر را نیز به شما پیشنهاد می کنیم.

مراحل ثبت سفارش طراحی سایت چگونه است؟

۱۰ نکته برای جلوگیری از خروج کاربر از سایت

 موفق باشید.
آیا این مطلب را می پسندید؟
اشتراک گذاری:
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد طراحی سایت چیست و اهمیت آن برای کسب‌و‌کار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × چهار =

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

مشاوره رایگان و ثبت سفارشات
جهت تماس کارشناسان دالین وب، شماره تماس و بازه زمانی مناسب خود را وارد کنید.

...The Future is Yours