نمونه کار سایت فروشگاهی و شرکتی وردپرسی

شرکت دالین وب با سابقه درخشان در زمینه خدمات وب و طراحی انواع وب سایت فروشگاهی و شرکتی، تجربه موفق همکاری با بسیاری از کسب و کارها و شرکت‌های ایران را دارا می باشد. مهم‌ترین ویژگی متمایزکننده دالین وب نسبت به سایر رقبا در طراحی سایت. بهره‌گیری از جدیدترین متد و فناوری روز دنیا در زمینه خدمات و طراحی سایت است. در ادامه مجموعه ای از نمونه کار سایت های طراحی شده توسط تیم دالین وب را با تفکیک دسته بندی مشاهده میکنید. امکانات و طراحی ظاهری سایت ها با توجه به خواسته کارفرما صورت گرفته است.

همچنین تمام نمونه کار سایت ها به وسیله سیستم مدیریت محتوای وردپرس انجام شده است.

نمونه کار سایت شرکتی

یکی از پرتقاضاترین خدمات وب، طراحی سایت شرکتی است. یک سایت شرکتی خوب باید به بهترین شکل کسب و کار و خدمات شما را در دسترس کاربران قرار دهد و کسب و کار شما را به مشتریان در سر تا سر ایران معرفی کند. یکی دیگر از معیارهای مهم در طراحی سایت شرکتی، خلاقیت در ظاهر گرافیکی سایت و زیبایی و در عین حال سادگی در استایل اصلی سایت است. هدف سایت شرکتی، نمایش و معرفی خدمات شرکت یا سازمان در محیط وب و اینترنت است.

شما باید بتوانید نظر مشتریان خود را در هنگام مشاهده وبسایتتان به بهترین شکل جلب کنید. از مهم ترین مواردی که نیاز است یک وبسایت شرکتی به کاربران ارائه دهد، دسترسی سریع به خدمات، محصولات شرکت و راه های ارتباطی کاربران با شرکت شما است. تعدادی از نمونه کار سایت شرکتی تیم دالین وب که طبق سلیقه و نظر مشتریان اجرا شده را مشاهده میکنید.

اگر مدیر یک شرکت یا سازمان هستید ، به یک وبسایت شرکتی حرفه ای نیاز خواهید داشت.

نمونه کار سایت فروشگاهی

امروزه بیش از نیمی از خرید های مردم توسط فروشگاه های آنلاین صورت میگیرد. دلیل اصلی این انتخاب سهولت در خرید و امکان مقایسه محصولات از لحاظ مشخصات و قیمت است. طراحی سایت فروشگاهی در واقع ارائه ویترینی از محصولات شماست. نوع چیدمان و نمایش محصولات در سایت های فروشگاهی اهمیت بالایی دارد. کاربران باید بتوانند به سادگی به دسته بندی محصولات و توضیحات آن دسترسی پیدا کنند.

با توجه به مزایای داشتن فروشگاه اینترنتی، متوجه خواهید شد که این فروشگاه ها از لحاظ درامد و میزان فروش، به هیچ وجه قابل مقایسه با فروشگاه های سنتی نیستند.

وبسایتهای فروشگاهی نسبت به سایر وبسایتها دارای امکانات بسیار بیشتری هستند. وجود امکاناتی مانند درگاه پرداخت، تعریف انواع حمل و نقل، سبد خرید، لیست مورد عاقه ها و … این نوع وبسایتها را از سایر انواع متمایز میکند.

دیگر مورد مهم روش های پرداخت و تکمیل سفارش است. فروشگاهی اینترنتی که فرآیند خرید سختی داشته باشد همیشه نارضایتی کاربران را به همراه دارد. در این بخش تعدادی از نمونه کار سایت فروشگاهی تیم دالین وب که با توجه به سلیقه و خواسته کارفرمایان طراحی شده است را مشاهده میکنید.

جلب اعتماد مشتریان با نمونه کار سایت و ساخت انواع وبسایت

یکی از مهم ترین عوامل برای بدست آوردن اعتماد مشتری در هر کسب و کاری، ارائه تجربه و نمونه کارهای انجام شده فروشنده است. کاربران تا نتوانند به شکل کامل به شما و کسب و کارتان اعتماد کنند از شما خرید نخواهند کرد.

ارائه نمونه کار در زمینه سفارش طراحی سایت نیز یکی از همین عوامل موثر در جذب مشتری است. دیدن کیفیت نمونه کار سایت های صورت گرفته توسط شرکت طراحی سایت شما باعث میشود تا مشتریان برای انجام پروژه های طراحی سایت خود به مجموعه شما اعتماد کنند. با مشاهده دیزاین و رابط کاربری و ui , ux سایت های طراحی شده میتوان نظر مشتریان را جلب کرد.

 

دالین وب با کسب تجارب بسیاری در عرصه طراحی سایت شرکتی ، طراحی وبسایت فروشگاهی ، چند منظوره و تولید محتوا و سئو وبسایتها توانسته اعتماد مشتریان خود را جلب نموده و خدمات خود را به نحو احسن ارائه نماید.

طراحی سایت در دالین وب محدود به یک یا چند پوسته ظاهری نشده و طراحی کاملا با توجه به خواسته ها و سلیقه مشتری طراحی میشود. این یک وجه تمایز بین دالین وب و دیگر شرکت های طراحی سایت است. در این صفحه شما میتوانید نمونه کار سایت های انجام شده توسط دالین وب را مشاهده نمایید. اگر میخواهید برای طراحی سایت خود بودجه های گزاف و اضافی نپردازید، با ما تماس بگیرید.

نمونه کار سایت | دالین وب
مشاوره رایگان و ثبت سفارشات
جهت تماس کارشناسان دالین وب، شماره تماس و بازه زمانی مناسب خود را وارد کنید.

...The Future is Yours