هزینه طراحی سایت وابسته به چه معیارهایی است؟

125 بازدید
هزینه طراحی سایت چقدر است ؟

قیمت و هزینه طراحی سایت چقدر است؟ امروزه آنلاین بودن برای هر کسب و کاری مهم است. درواقع هر کسب و کاری که آنلاین نباشد در بازار رقابت کسب و کارهای دیگر شکست میخورد! حالا چاره چیست؟! چطور در بازار آنلاین با رقبای زیاد ما هم سهمی داشته باشیم و بتوانیم حتی در عرصه رقابت نسبت به دیگر مشاغل پیشی بگیریم. در این مقاله ما را همراهی کنید تا در مورد قیمت انواع طراحی سایت بیشتر بدانید.

هزینه طراحی سایت فروشگاهی ، قیمت طراحی سایت وردپرسی و قیمت طراحی وبسایت شرکتی به فاکتورها و عوامل زیادی بستگی خواهد داشت که در ادامه این مطلب بیشتر  به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت.

کسب و کار شما بدون سایت است؟!

دلایل منطقی برای نداشتن سایت وجود دارد! بهانه های اکثر افراد: “من اهل فن نیستم” “سفارش طراحی سایت گران است” “تجارت من نیاز به سایت ندارد” “برای مدیریت سایت وقت ندارم” و مواردی از این دست. البته شاید این جملات و یا بهانه‌ها منطقی و تا قسمتی درست باشند ولی نمی‌توانند دلیل کافی برای نداشتن سایت باشند.

اهمیت داشتن سایت برای کسب و کارها

 

مناسب ترین هزینه طراحی سایت وردپرس چقدر است؟

واقعیت این است که شما برای داشتن وبسایت نیازی به دانش فنی ندارید، سفارش و  ساخت یک وب‌سایت حرفه‌ای برای کسب‌وکار شما می‌تواند ارزان و آسان باشد و گاهی حتی  نداشتن وب‌سایت برای شما وقت و هزینه به دنبال داشته باشد.

طبق آمار حدود ۸۱ درصد از مردم قبل از تصمیم‌گیری برای خرید کالا، خدمات و تجارتی خاص در اینترنت تحقیق می‌کنند. با این وجود ، ۴۶ درصد از صاحبان مشاغل دلیل اصلی نداشتن وب سایت شخصی را « احتیاج نداشتن شغل خود به سایت » ذکر کرده‌اند.

 

توجیه اقتصادی تعرفه طراحی سایت برای کسب و کارها

داشتن وب‌سایت و آغاز راه اندازی کسب و کارتان در اینترنت باعث جذب مشتریان جدید در تجارت شما و کسب درآمد بیشتر برای شما می‌شود.

شاید فکر کنید که قیمت طراحی سایت فروشگاهی یا شرکتی بالاست ولی بهتر است قبل از هر تصمیمی نگاهی به آمار شگفت انگیز کسب و کار آنلاین زیر بیندازید.

۸۱ درصد از افراد قبل از تصمیم‌گیری نهایی برای خرید، در مورد فروشگاه ها و خدمات آنلاین تحقیق می‌کنند. اگر وب سایت ندارید ، هیچ شانسی برای تصاحب سهم این بازار بزرگ و پرسود را ندارید.

وب‌سایت شما می‌تواند در کل ۲۴ ساعت روز، ۷ روز هفته و ۳۶۵ روز سال در دسترس باشد، حتی اگر شما در دسترس نیستید. یک وب‌سایت در طول ساعات غیر کاری و خارج از ساعات اداری به عنوان حامی تجاری شما همیشه فعال است. حتی وقتی در خواب هستید هم کسب درآمد از سایت متوقف نمیشود.

وب‌سایت‌ها به شما کمک می‌کنند تعداد بیشتری از مراجعین و مخاطبین موجود خود را تبدیل به مشتری و خریدار کنید. زیرا اکثر مردم قبل از خرید، تحقیقات خود را انجام می‌دهند و شما را در برابر رقبا قرار می دهند و مقایسه می‌کنند.

سایت اعتبار برای کسب و کار

با ساخت سایت ، به کسب و کار خود اعتبار ببخشید

شاید برایتان جالب باشد که مصرف‌کنندگان قرن بیست و یکم شکاک شده‌اند. در حقیقت ، ۵۶ درصد از مخاطبین و مشتریان اظهار داشتند که به کسب‌وکار بدون وب‌سایت اعتماد نمی‌کنند. داشتن یک وب سایت خوب بلافاصله اعتبار شمارا به‌عنوان یک کسب و کار قانونی افزایش می‌دهد. شما با پرداخت قیمت طراحی سایت شرکتی درواقع سرمایه‌گذاری هدفمندی برای جذب و تبدیل مخاطبین و مشتریان بیشتر در زمینه آنلاین خواهید داشت.

یک وب‌سایت می‌تواند در نمایش تخصص و موقعیت بهتر کسب و کار شما کمک کند. یک وبسایت می‌تواند ابزار شماره یک شما برای برجسته شدن در میان جمعیت رقبای شما باشد. با ورود به دنیای کسب و کار اینترنتی، فروشگاهی به وسعت کشور داشته باشید.

 

سفارش طراحی سایت آن‌طور که فکر می‌کنید سخت و گران نیست!

جالب است بدانید که هزینه طراحی سایت شرکتی ،قیمت طراحی سایت فروشگاهی و قیمت طراحی سایت وردپرسی آن‌طور که فکر می‌کنید هزینه‌بردار نیست و قرار نیست شما همه داروندار خود را پای این کار بگذارید!

شروع طراحی سایت سخت نیست

 

برای داشتن وب سایت نیازی به دانش فنی ندارید. بسیاری از شرکت‌های طراحی سایت با داشتن امکانات وسیع و نیروهای متخصص بهترین و سریع‌ترین وبسایت‌ها را برای شما طراحی می‌کنند.

حتی این کار می‌تواند بسیار مقرون به صرفه باشد. وب‌سایت‌ها بازدهی بهتری نسبت به سایر انواع تبلیغات ارائه می‌دهند. اگر قصد بازاریابی مشاغل خود را دارید ، ساخت وب سایت باید اولویت اول شما باشد.

با گذشت زمان، سرمایه‌گذاری نسبتاً کم برای ایجاد یک سایت تجاری ، با جلب مشتریان جدید و ایجاد نام تجاری ، سود زیادی را به همراه خواهد داشت.

 

صرفه جویی در وقت با داشتن وب سایت محقق می شود.

برقراری ارتباط با مشتریان احتمالی به زمان نیاز دارد. وب سایت شما می‌تواند با ارائه پاسخ به سؤالات و سؤالات متداول مشتریان ، در وقت شما صرفه‌جویی کند. این برای شما چه معنایی دارد؟ می‌توانید وقت خود را صرف انجام کارهای ارزشمندتر کنید.

 

طراحی وب سایت یا راه اندازی شبکه های اجتماعی، مسئله این است !

سایت یا شبکه های اجتماعی؟

هرچقدر هم که شبکه‌های اجتماعی پر قدرت عمل کنند ،باز هم هیچ جایگزینی برای سایت وجود ندارد. یک وب سایت به‌عنوان بستری برای پیام‌رسانی شما عمل می‌کند و هویت آنلاین کسب‌وکار شما را به گونه‌ای شکل می‌دهد که کانال‌های رسانه‌های اجتماعی شما قادر به ارائه آن نیستند. اکانتی که شما در یک شبکه ی اجتماعی مثل اینستاگرام دارید، بصورت کامل متعلق به شما نیست. همیشه امکان از بین رفتن وجود دارد.

این پلتفرم آنلاین به شما امکان می دهد خود را در بازار قرار دهید تا نوع دقیق مشتریانی را که بدنبال آن هستید به دست آورید. جالب است بدانید که ۷۹ درصد کاربرانی که کامنت ها و نظرات را می‌خوانند با آن ها ارتباط گرفته و حتی آنها را بررسی می‌کنند. در این حالت اگر کامنت و یا توصیف منفی وجود داشته باشد، مشتریان راضی با ارائه نظرات مثبت می توانند نظرات منفی دیگر کاربران را خنثی کنند.

 

۳ فاکتور اساسی برای قیمت دهی طراحی سایت

مهم ترین سؤالی که مطرح می‌شود این است که قیمت طراحی سایت چقدر است؟ این سال اولین سؤالی است که از یک فریلنسر یا شرکت طراح وب سایت پرسیده می‌شود و خب سؤال بدی هم نیست. ولی پاسخ دادن به آن به عوامل و فاکتورهای زیادی بستگی خواهد داشت. در این جا با تعدادی ازین فاکتورها آشنا می شویم:

قیمت طراحی وب سایت چقدر است؟

 

۱- سفارشی سازی سایت ( طراحی سایت اختصاصی )

اولین موردی که در قیمت تمام شده طراحی سایت مطرح است، بحث سفارشی سازی است! یک وب سایت باید به اندازه خود کسب و کار منحصر به فرد باشد. اگرچه می‌توان از یک قالب وب‌سایت پیش فرض برای طراحی سایت استفاده کرد، اما همه عناصر دیگر باید برای نشان دادن فردیت کسب و کار ایجاد شوند. متأسفانه اکثر قالب‌ها نمی‌توانند این عامل سفارشی‌سازی را ارائه دهند. شرکت‌ها باید سرمایه‌گذاری در این زمینه از وب‌سایت خود را در نظر بگیرند تا اطمینان از کیفیت سایت حاصل شود . البته همه ی کسب و کارها نیاز به طراحی سایت اختصاصی ندارند.

 

۲- بهینه‌سازی وب سایت جهت موتور جستجوگر گوگل ( SEO )

هرچقدر هم که سایت شما حرفه‌ای طراحی شده باشد تا وقتی ترافیک لازم را جذب نکند نمی تواند آن‌طور که بایدوشاید در کسب‌وکار شما تأثیرگذار باشد. یکی از فاکتورهایی که در قیمت ساخت سایت تأثیرگذار است بحث سئو است. این مهم است که سایت شما به شکلی طراحی شده باشد که سئو محور باشد. باید از استاندارد های بهینه سازی تبعیت کند. البته خدمات سئو سایت خود مبحثی جداگانه و بسیار مفصل دارد که خود نه یک مقاله بلکه یک یا چندین جلد کتاب می‌طلبد.

خواندن این مقاله  عوامل رشد میزان خرید در فروشگاه اینترنتی

اهمیت بهینه سازی سایتو سئو

موتورهای جستجو به‌طور مداوم الگوریتم‌ها و استانداردهای خود را به‌روز می‌کنند تا مطمئن شوند که نیازهای بازدیدکنندگان سایت را برآورده می‌کنند. بنابراین، سایت شما باید این به‌روزرسانی‌ها را منعکس کند. بهینه‌سازی موتورهای جستجو شامل تعیین کلمات کلیدی است که مصرف‌کنندگان در جستجوی آن هستند و ایجاد کد برای اطمینان از بارگذاری سریع صفحات و سایر موارد. در برنامه‌ریزی برای وب سایت و استراتژی توسعه سایت، SEO یکی از اولین عواملی است که باید از نظر هزینه در نظر گرفته شود. هزینه کردن برای استاندارد سئو سایت یکی از به صرفه ترین و پر بازده ترین خرج های شماست.

۳- طراحی تعاملی و کاربر پسند سایت ( UI & UX )

عملکرد وب سایت ها این روزها بسیار مهم شده است. در حال حاضر افراد بیشتر از اینکه از رایانه‌های رومیزی و لپ‌تاپ‌ها استفاده کنند، از دستگاه‌های تلفن همراه خود استفاده می‌کنند. به همین دلیل ، مشتریان باید بتوانند به راحتی از دستگاهی به دستگاه دیگر حرکت کرده و اطلاعات یکسانی را به دست آورند. متخصصان طراحی وب این را تشخیص داده. اقدامات لازم را برای اطمینان از مساعد بودن سایت برای همه دستگاه ها انجام می‌دهند. این مورد که در اصطلاح طراحی سایت ریسپانسیو بودن نام دارد بسیار حائز اهمیت است.

سایت ما باید به گونه ای طراحی و کد نویسی شود که نمایش آن در موبایل و دسکتاپ کاملا استاندارد باشد. خدمات گرافیک سایت اولین موردی است که کاربر با ورود به سایت شما با آن روبرو می شود. از این مورد به عنوان طراحی ریسپانسیو یاد می‌شود و از قالب‌بندی سایت به صفحه دستگاهی که در آن مشاهده می‌شود اطمینان حاصل می‌شود.

استاندارد های ui و ux هم که این روزها ممکن است زیاد از آن شنیده باشید برای سایت مهم است. رعایت مواردی برای بهبود تجربه کاربری هنگام بازدید از سایت را گویند. رعایت استاندارد رنگ یکی از مواردی است که باید رعایت شود.

اهمیت جهت‌یابی و ناوبری سایت برای کاربر

بازدیدکنندگان سایت می‌خواهند بتوانند به‌طور یکپارچه از منطقه‌ای از یک سایت به منطقه ای دیگر منتقل شوند. ناوبری سایت نقش مهمی در میزان موفقیت آن‌ها در این کار دارد. مردم رای بازدید از یک سایت جدید زمان کمی صرف می کنند و زیاد حوصله به خرج نمی دهند. پس اگر نتوانند اطلاعات موردنیاز خود را سریع بیابند، در جای دیگری جستجو خواهند کرد و سایت شما را ترک می کنند. فرآیند توسعه وب سایت همیشه باید شامل یک استراتژی خلاق و جدید برای ایجاد ناوبری کاربر پسند سایت باشد. بنابراین بازدیدکنندگان می‌توانند آنچه را که به دنبال آن هستند سریع و آسان بیابند. این یکی دیگر از عوامل مهم است که بر هزینه طراحی وبسایت تأثیر می‌گذارد.

هزینه طراحی سایت فروشگاهی با ۵ ویژگی آن چقدر است؟

قیمت طراحی سایت فروشگاهی

اینکه سایت شما یک سایت فروشگاهی باشد و یا یک سایت آموزشی و یا وبسایتی شرکتی در هزینه بسیار تأثیرگذار است. هرکدام از این‌ها دارای ابزارها و فاکتورهای مربوط به خود هستند که در محاسبه قیمت تاثیرگذار است. برای مثال طراحی سایت آموزشی که در زمینه ی فروش فایل های آموزشی فعال است را نمیتوان با طراحی سایت شرکتی یکی دانست. سایت هایی که در زمینه ی فروش خدمات یا نحصول فعالیت دارند نیاز به درگاه بانکی دارند. این مورد برای سایت های شرکتی صدق نمی کند. شرکت طراحی سایت دالین وب افتخار این را دارد که در همه ی زمینه های مرتبط با طراحی سایت و خدمات سایت در خدمت شما عزیزان باشد.

بهتر است مقداری در مورد سوال سایت فروشگاهی چیست توضیحاتی ارائه کنیم. شاید یک سری از افراد هنوز دقیقا تفاوت و ویژگی های یک سایت فروشگاهی را ندانند.

وب سایت فروشگاهی یا فروشگاه اینترنتی در واقع می‌تواند به‌صورت مجزا و یا همراه با یک سایت دیگر باشد و همان‌طور که از آن مشخص است برای خرید فروش اجناس و همچنین ارائه خدمات استفاده می‌شود. امروزه اکثر کسب و کارها به سمت شروع فروش آنلاین روی آورده اند. با داشتن یک فروشگاه اینترنتی شما از مزایای فراوانی بهره مند می شوید. کسب و کار شما دیگر محدود به یک شهر و محله نیست. مشتریان جدید از سراسر شهر و کشور وارد سایت شما می شوند و خرید می کنند. شما قادر به ارائه کالاهای فراوانی هستید بدون نیاز به فضای فیزیکی بیشتر. مزایای ساختن سایت فروشگاهی بسیار زیاد است که در اینجا فقط به چند مورد اشاره شد.

در اینجا به تعدادی از مهم ترین ویژگی‌های یک طراحی سایت فروشگاهی استاندارد اشاره می کنیم:

ویژگی های طراحی سایت فروشگاهی

۱- طراحی واکنشگرا و ریسپانسیو سایت فروشگاهی برای تلفن همراه

خریداران و مشتریان سایت شما باید به آسانی در هر دستگاهی به فروشگاه شما دسترسی داشته باشند. فروشگاه آنلاین شما باید بر اساس یک قالب طراحی واکنش گرا ساخته شود. ویژگی‌های آن باید در دسترس همه کاربران، در هر زمان و هر مکان باشد. الگوهای طراحی قدیمی به‌گونه‌ای طراحی نشده بودند که برای اندازه‌های مختلف صفحه نمایش که امروزه در دسترس هستند انعطاف‌پذیری کافی داشته باشند. در گذشته استفاده کاربران از تلفن های همراه برای دسترسی به سایت ها بسیار محدود بود. به همین خاطر اکثر سایت برای گوشی های همراه بهینه نبودند.

ریسپانسیو بودن سایت بسیار مهم است. وب سایت شما و محتوای آن باید در همه دستگاه‌هایی که به اینترنت دسترسی دارند پشتیبانی شود. همه ویژگی‌ها و عملکردها باید بی‌عیب و نقص کار کنند. کلیه قسمت های سایت باید به خوبی نمایش داده شوند. خریداران آنلاین مطالبه می‌کنند و دسترسی فوری به همه ویژگی‌های شما باید به همان راحتی که در رایانه شخصی آن‌ها است، در دستگاه تلفن همراه آن‌ها نیز وجود داشته باشد.

۲- عملکردهای ناوبری و جستجو پیشرفته سایت فروشگاهی

آیا فروشگاه آنلاین شما کاربرپسند است؟ از تعدادی از دوستان خود (دوستان صادق) بخواهید وب‌سایت شما را پیمایش کنند و در مورد آن بازخورد بدهند. این تکنیک ساده و مؤثر اغلب نادیده گرفته می‌شود ، اما از اهمیت حیاتی برخوردار است. فروشگاه آنلاین شما باید به گونه‌ای طراحی و راه‌اندازی شود که خرید را نسبت به رفتن به مغازه فیزیکی آسان‌تر کند. اگر این ویژگی در سایت شما نباشد مشتریان شما را انتخاب نمی کنند.

روشی که برای طراحی فروشگاه اینترنتی خود انتخاب کرده‌اید باید بتواند به شما در این فرایند “سهولت ناوبری” کمک کند و راهنمای شما باشد. اگر پلتفرم شما ابزار لازم را در اختیار شما قرار نمی‌دهد، وقت آن است که ارتقاء سایت را در نظر بگیرید. راه‌حل شما باید یک راه روشن و بصری را برای خریداران آنلاین ارائه دهد. آن‌ها باید چیزهایی را که می‌خواهند پیدا کنند ، چیزهایی را که ممکن است به آن‌ها علاقه داشته باشند ، جستجو کرده و بررسی کنند. اگر خرید محصول از سایت شما ساده نباشد کاربر سایت را ترک می کند.

گزینه‌های ناوبری و جستجو در فروش آنلاین سایت شما مهم هستند. چیزی به سادگی قرار دادن “نوار جستجو” باید به خوبی طراحی شده و بر اساس طراحی سایت شما باشد. “عملکرد جستجو” همچنین باید برای مشتریانی که نام واقعی محصولات موردنظر خود را نمی‌دانند ، ارائه شود. عملکرد جستجو باید به خریداران آنلاین پیشنهاداتی درباره موارد احتمالی موردنظر آن‌ها ارائه دهد. یک نوار جستجوی استاندارد و بهینه کمک شایانی به خرید کالا از سایت شما می کند.

 

۳- اهمیت تصاویر و گرافیک در هزینه طراحی سایت فروشگاهی

حتماً تابه‌حال این عبارت را شنیده‌اید که یک عکس رساتر از هزاران کلمه است! البته که جمله بی راهی هم نیست! مخصوصاً اگر قرار باشد مصداق بارز آن را در یک فروشگاه اینترنتی و طراحی آن بسنجیم. ممکن است ارزش آن بیشتر باشد.

خواندن این مقاله  طراحی سایت شرکتی برای مشاغل (راهنمای جامع)

تصاویر محصول شما بر خریداران آنلاین به نحوی تأثیر می‌گذارد که می‌تواند هم آن‌ها را فراری دهد و یا اینکه آن‌ها را به خرید سوق دهد. در یک فروشگاه اینترنتی ، عکس‌ها و گزینه‌های محصول بسیار مهم هستند زیرا خریداران آنلاین نمی‌توانند به‌طور فیزیکی محصول مورد نظر خود را مشاهده ، لمس یا امتحان کنند. با استفاده از تصاویر با کیفیت و جزئی و توضیحات کامل نیاز مشتری برطرف می شود. با کار روی خدمات گرافیک سایت خودتان پیشرفت روز افزون را شاهد خواهید بود.

اهمیت عکس و گرافیک در طراحی سایت

تصاویر محصول باید کاملاً شفاف و با دوربین‌هایی با وضوح بالا گرفته شود. عکس‌ها همچنین باید از زوایای مختلف گرفته شوند تا تصور واضح‌تری از محصول به دست آورید. گزینه‌های تصویر باید شامل زاویه دید ، بزرگنمایی ، چندین تصویر و موارد دیگر باشد. بااین‌حال ، این بدان معنا نیست که تصاویر باید بیش‌ازحد تقویت یا اغراق شوند. انجام این کار ممکن است خریداران آنلاین را گمراه کند تا چیزی را خریداری کنند که به آن‌ها خدمات خوبی ارائه نمی‌دهد. پس هیچ وقت از تصاویر اغراق آمیز و دور از واقعیت استفاده نکنید. این کار تنها باعث بی اعتمادی کاربران نسبت به سایت فروشگاهی شما می شود.

۴- توضیحات دقیق محصول در فروشگاه آنلاین چقدر موثر است؟

از دیگر فاکتورهای اصلی در فروشگاه اینترنتی که ممکن است در هزینه طراحی سایت فروشگاهی اهمیت داشته باشد مبحث محصولات و توضیحات آن‌ها است.

فروشگاه آنلاین اغلب درباره فروش یک محصول است ، ایده‌ای که متناسب با نیازها یا هوس فعلی مخاطبان شما باشد. بدیهی است که فروشگاه‌های آنلاین یک چت آنلاین ندارند (اگرچه برخی ممکن است چت زنده ارائه دهند) ، بنابراین اقلام فروش باید دارای توضیحات محصول باشند که جای بهترین فروشنده شما را بگیرد. هنر تولید محتوا سایت شما باعث رشد فروشگاه اینترنتی شما می شود. اگر بتوانید علاوه بر توضیحات کامل پشتیبانی سایت قدرتمندی هم ارائه دهید، مشتریان همواره از شما راضی هستند.

محصولات سایت باید با محتوای زنده و جذاب توصیف شوند طوری که مخاطب را به خرید ترغیب کنند. درحالی‌که توصیفات خلاقانه و هوشمندانه اغلب یک نقطه فروش قوی هستند ، فراموش نکنید که جزئیات مهم را نیز شامل شود. حقایقی مانند تاریخ انقضا ، ابعاد ، وزن ، تاریخ سازندگان و موارد کاربردی باید در توضیحات به خوبی در محصول گنجانده شود. در صورت لزوم، شرایط و خدمات ضمانت‌نامه محصول نیز باید در توضیحات ذکر شود. اگر محصولات غذایی می‌فروشید ، فهرست موارد محدودیت برای افراد خاص را در نظر بگیرید ، زیرا خرید آن‌ها را برای افرادی که نیازهای غذایی یا محدودیت‌های خاصی دارند ، آسان‌تر می‌کند.

۵- تاثیر نظرات مشتریان در مورد محصول روی فروش و رتبه سایت فروشگاهی!

تاثیر نظر مشتریان در فروش

در مطالعه‌ای که در مجله BrightLocal انجام شد، نشان داد که ۸۸ درصد از مصرف‌کنندگان می‌گویند به نظرات آنلاین نیز مانند توصیه‌های شخصی اعتماد دارند. این آمار نسبت به سال‌های قبل ۹ درصد افزایش‌یافته است. ارائه نظر مشتریان به محصولات خود برای خریداران آنلاین بسیار مهم است. مخاطبان شما می‌خواهند تجربیات سایر افرادی را که از محصول استفاده کرده‌اند بخوانند. اکنون نظرات مشتریان جای توصیه دیگران شما را می‌گیرد و یک تاکتیک فروش مؤثر برای مشاغل آنلاین است. هنگام خرید مجازی ، چنین بررسی‌هایی بسیار حیاتی هستند. در صورت امکان ، نظرات ویدئویی را در نظرات مشتریان ، با تجربیات شخصی دقیق و نحوه استفاده از برنامه‌ها قرار دهید. این ایده‌ها بیشتر به خرید کلی تجربه شخصی آن‌ها می‌افزاید. حتی یک شرکت طراحی وبسایت هم با قرار دادن نظرات مشتریان طراحی سایت میتواند باعث جلب اعتماد کاربران و دریافت سفارش ساخت سایت از جانب آن ها شود.

شاید بگویید که این موارد چه ربطی به موضوع قیمت طراحی سایت فروشگاهی دارد؟! ولی بهتر است بدانید که تمامی این فاکتورها و بسیاری دیگر از فاکتورها هستند که بر روی زمان و هزینه طراحی یک فروشگاه اینترنتی تأثیر می‌گذارند. چراکه برای هرکدام از این موارد نیاز است که کد نویسی. پلاگین نویسی و یا طراحی قالب و اختصاص دادن فضای میزبانی و بسیاری دیگر از پارامترهای دیگر منظور شود. ممکن است در ابتدا با رعایت این استانداردها کمی قیمت طراحی سایت برای شما بالا برود. ولی نتیجه در میان مدت بسیار متفاوت خواهد بود.

هزینه طراحی وب سایت و فاکتور های موثر در قیمت ساخت سایت

حتماً واژه وردپرس را شنیده اید و می‌شناسید! ولی برای آن دسته از افرادی که هنوز با این پلتفرم آنلاین آشنا نیستند باید گفت که این نرم‌افزار همه فن حریف است! وردپرس درواقع معجزه‌ای در دنیای طراحی سایت بوده است به‌خصوص برای افرادی که نمی‌خواهند وقت و هزینه خود را برای کد نویسی و فراگیری آن صرف کنند. مزایای ساخت سایت وردپرسی بسیار زیاد است. برای آشنایی با ویژگی های استفاده از پلتفرم وردپرس باید چندین مقاله نوشت. شرکت طراحی سایت وردپرسی میتوان بهترین گزینه برای سفارش ساخت سایت برای شما باشد. در اینجا تنها تعداد کمی از ویژگی های طراحی وبسایت با وردپرس که روی هزینه طراحی سایت موثرند را برای شما بیان میکنیم:

قیمت طراحی سایت وردپرسی

۱- تاثیر پلاگین های وردپرس روی هزینه طراحی سایت

یکی از مواردی که در قیمت طراحی سایت وردپرسی دخیل است استفاده از پلاگین ها در سایت می‌باشد. پلاگین ها درواقع ابزارهایی هستند که به اداره و کنترل بهتر یک سایت کمک می‌کنند. هر سایتی با توجه به نیاز و عملکردهای خود از یک یا تعداد بیشتری از این افزونه ها استفاده می‌کنند. این افزونه‌ها در مارکت پلیس های وردپرسی به صورت پریمیوم و یا رایگان عرض می‌شوند.

شما با توجه به نیازهای کسب و کار خود می‌توانید این پلاگین ها را خریداری و نصب کنید. پس داشتن این پلاگین ها نقش مهمی در تعیین قیمت دارد. شما با افزودن هر ویژگی به سایت خود معمولاباید از پلاگین های وردپرسی اختصاصی و پریمیوم استفاده کنید. استفاده از بعضی افزونه ها و تنظیم روی سایت شما ممکن است حتی باعث افزایش هزینه میلیونی شود. بهتر است قبل از سفارش ساخت سایت همه ی آپشن های مورد نیاز را بررسی کنید تا در ادامه مراحل طراحی سایت دچار مشکل نشوید.

۲- انواع قالب های وردپرس و قیمت تمام شده طراحی سایت !

قالب‌ها یا تم‌ها درواقع ظاهر وب‌سایت شما را تشکیل می دهند. این موضوع هم ارتباط تنگاتنگی با نوع کسب و کار شما دارد. در مارکت پلیس‌های داخلی و خارجی قالب‌های بسیاری وجود دارد که دارای امکانات متفاوتی هستند که بسیاری از آن از زبان فارسی هم پشتیبانی می‌کنند. از دیگر مواردی که در تعیین قیمت طراحی سایت ورد پرسی دخیل است همین قالب‌ها هستند. بی شک قالب‌های تجاری و چند منظوره با وجود طراحی‌های گرافیکی و کد نویسی های عالی قیمت های متفاوتی از قالب‌های دیگر خواهند داشت.

شاید با کمی جست و جو در محیط اینترنت با قالب های وردپرسی مواجه شوید. که این قالب ها بصورت رایگان در دسترس هستند. در اصطلاح به آن ها ” NULL ” گفته می شود. خیلی از افراد گول رایگان بودن این تم ها را می خورند. شاید در ابتدای استفاده ازین تم ها مشکلی به وجود نیایید، ولی در ادامه سایت شما با مشکلات و خطرات جدی مواجه می شود. نکته ای که باید بسیار به آن توجه کنید بعد از تحویل پروژه طراحی سایت، چک کردن لایسنس اصل بودن قالب است. ممکن است خیلی از طراحان سایت و حتی شرکت های طراحی سایت وردپرسی برای کم کردن هزینه از قالب های بدون لایسنس استفاده کنند. یک شرکت طراحی سایت وردپرسی با سابقه و بزرگ هیچ وقت با این کار به اعتبار خودش خطشه ای وارد نمی کند.

با کمی تحقیق در مورد شرکت طراح سایت خود و دیدن نمونه کارهای طراحی سایت آن میتوانید از کیفیت ساخت وبسایت های آن شرکت مطمئن شوید.

خواندن این مقاله  طعم شیرین درآمد فروشگاهی با طراحی سایت اینترنتی

هزینه طراحی وبسایت شرکتی با وردپرس چقدر است؟

طراحی وبسایت شرکتی یکی دیگر از انواع سایت است. اینکه قیمت طراحی وب سایت شرکتی چقدر است مانند دیگر انواع وبسایت به عوامل و فاکتورهای زیادی بستگی دارد. زمینه ی فعالیت و اکانات مورد نیاز کارفرما بسیار در قیمت طراحی سایت شرکتی موثر است. در اینجا به تعدادی از عوامل موثر در تعیین قیمت طراحی سایت شرکتی اشاره می کنیم:

تعرفه طراحی سایت شرکتی وردپرس

اهمیت صفحه تماس با ما طراحی سایت شرکتی

برگه اطلاعات تماس برای هر سایتی از نان شب واجب‌تر است. همچنین طراحی آن هم فاکتور مهمی است! این مورد از از عوامل کلیدی در قیمت طراحی وبسایت شرکتی است. هدف از راه اندازی کسب و کار آنلاین شناخت شما به دیگران است. با این تفاسیر مهم ترین مورد برای شما معرفی راه های ارتباطی شماست. برگه ی تماس با ما این کار را برای شما انجام می دهد.

برای اطلاعات تماس، مطمئن شوید که یک شماره تلفن یا آدرس ایمیل را مشخص کرده‌اید که مشتریان می‌توانند از طریق آن با شما تماس بگیرند. سعی کنید این اطلاعات را با نقشه محل کسب خود و حتی تصاویر شرکت خود همراه کنید. هرچه ساده تر اطلاعات را در اختیار کاربران قراردهید، مشتریان راحت تر با شما تماس می گیرند.

دسترسی ساده به بخش های مختلف سایت شرکتی

از دیگر مواردی که در مورد فاکتور قیمت مهم هستند بحث ناوبری سایت است. اگر کاربران نتوانند به راحتی حرکت کرده و آنچه را که نیاز دارند پیدا کنند ، سایت شما یک وب‌سایت تقریباً بی فایده است. استفاده از وب سایت را تا حد امکان آسان کنید. بهینه بودن طراحی سایت و رعایت اصول ui و ux در این مورد بسیار حائز اهمیت است.

تصور کنید شما کاربر بودید ، هنگام دسترسی به سایت به دنبال چه چیزی هستید؟ به این موضوع فکر کنید و سپس وب سایتی ایجاد کنید که بتوانند به راحتی با توجه به نیازشان به صفحات مختلف دسترسی داشته باشند. از کلمات متداول مانند تماس با ما . سؤالات متداول و درباره ما به جای تلاش برای پیچیده کردن مسائل با استفاده از عبارات مرموز یا خنده دار برای صفحات خود استفاده کنید. بعضی از افراد با پیچیده کردن سایت و دوری از سادگی تنها باعث سردرگمی کاربران خود می شوند.

بالا بردن امنیت سایت وردپرسی از دیدگاه دالین وب

میزان امنیت سایت از مباحث مهم در مبحث هزینه طراحی سایت است. اگر تصمیم به فروش کالا و خدمات خود به صورت آنلاین دارید ، به احتمال زیاد سایت شما و خریداران شما هدف مجرمان سایبری قرار خواهند گرفت. بنابراین بسیار مهم است که سایت خود را به ویژه با استفاده از تأیید دو مرحله‌ای برای خریداران هنگام ورود به سیستم و همچنین با استفاده از گواهی SSL ، ایمن کنید. این گواهی به شما اطمینان می‌دهد که مکالمه بین شما و خریداران به صورت رمزنگاری شده است. امروژه اکثر سایت های بزرگ ازین ویژگی استفاده می کنند. بخصوص درگاه های پرداخت بانک ها.

موارد و استاندارد های فراوانی بجز بحث استفاده از گواهینامه SSL در طراحی سایت وجود دارد که ضامن تامین امنیت وبسایت شما است. گستردگی بحث امنیت در طراحی سایت بسیار زیاد است. برای انتخاب شرکت طراحی سایت حتما در این مورد بررسی و تحقیق کنید. یک شرکت معتبر همیشه امنیت سایت های طراحی شده ی خود را در اولویت اول قرار می دهد.

میزان امنیت وب سایت وردپرسی

 

استفاده از رسانه‌های اجتماعی در ساخت سایت شرکتی

بسترهای اجتماعی زیادی وجود دارد که می‌توانید به وب‌سایت خود لینک دهید. مانند: فیس بوک ، اینستاگرام ، واتس اپ ، Tumblr ، توییتر ، LinkedIn و حتی YouTube . رسانه‌های اجتماعی یک ابزار بازاریابی بسیار مهم است. این روزها کاملا شاهد استقبال و عملکرد رسانه های اجتماعی در رشد کسب و کار آنلاین هستید. این امر به این دلیل است که اکثر افراد حداقل روزانه از یک یا دو مورد از این پلتفرم‌ها استفاده می‌کنند و تبلیغ وب‌سایت و کسب‌وکار خود را با استفاده از رسانه‌های اجتماعی برای شما آسان‌تر می‌کند. پیوند این پلتفرم‌ها به وب‌سایت شما نیز راهی عالی برای افزایش سئو است. با استفاده از رسانه های اجتماعی در کنار سایت خود سرعت رشد و موفقیت شما دو چندان می شود.

طراحی سایت کاملا ریسپانسیو برای موبایل

اینکه وب‌سایت شما با انواع دستگاه‌های موبایل بهینه شده باشد. ازجمله موارد مهمیست که می‌بایست در بحث هزینه مد نظر داشته باشید. امروزه بیش از نیمی از کاربران با تلفن همراه خود وبگردی می کنند. برای موفقیت طراحی سایت کاملا ریسپانسیو را در اولویت قرار دهید.

دستگاه‌های تلفن همراه به‌راحتی در دسترس هستند و استفاده از آن‌ها آسان است. تقریباً همه افراد تلفن همراه دارند یا به آن دسترسی دارند. میزان ترافیک ناشی از  تلفن همراه همچنان در حال افزایش است و احتمال می‌رود که برای مدت طولانی افزایش یابد.

طراحی ریسپانسیو به شما امکان می‌دهد یک وب‌سایت نه‌تنها برای رایانه بلکه برای هر چیزی که می‌تواند به اینترنت متصل شود بسازید. طراحی وب‌سایت شرکتی واکنش گرا به تنظیم چیدمان صفحه و حتی تصاویر کمک می‌کند تا اطمینان حاصل شود که بدون توجه به اندازه صفحه نمایش دستگاه ، می‌توانید به وب‌سایت دسترسی داشته باشید. در گذشته شاید این نکته زیاد رعایت نمیشد و حائز اهمیت نبود. ولی امروزه از مهم ترین موارد در طراحی سایت، واکنشگرا و ریسپانسیو بودن آن است.

توصیفات دقیق در مورد محصول و خدمات طراحی سایت

توصیفات می‌تواند به‌عنوان یک ابزار بازاریابی کاملاً مؤثر باشد. این امر به این دلیل است که مردم‌دوست دارند بر بازخورد و تجربیات افراد دیگر در مورد یک محصول یا خدمات خاص تکیه کنند. بنابراین ، یک توصیه‌نامه خوب می‌تواند مردم را تا حد زیادی متقاعد کند تا آنچه را که می‌فروشید بخرند. فرقی ندارد محصول ، خدمات یا ایده باشد. با این‌حال ، اطمینان حاصل کنید که توصیفات مورداستفاده شما کاملاً درست است ، نه توصیفات ساختگی. این امر به این دلیل است که افراد با فن‌آوری به راحتی می‌توانند بفهمند که یک توصیف صحت دارد یا خیر.

اگر جعلی به نظر برسد ، می‌تواند شهرت بدی برای شما ایجاد کند و همان‌طور که می‌دانیم ، اینترنت هرگز نمی‌بخشد یا فراموش نمی‌کند. هرگز برای بهتر جلوه دادن محصول یا خدمات خود، از توضیحات غیر واقعی استفاده نکنید.

 

جمع بندی و نتیجه گیری مبحث هزینه طراحی سایت

نکات مهم در قیمت طراحی سایت

تعرفه طراحی سایت موضوعی است که سفارش طراحی سایت توسط کسب‌وکارها را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد. همان‌طور که در بالا عنوان شد، طراحی یک سایت تحت فاکتورهای زیادی می‌تواند زمان و هزینه در پی داشته باشد. با توجه به توافق کارفرماها و طراحان سایت این هزینه‌ها باید به‌صورت معقول و منطقی تعیین شوند.

ویژگی‌های یک وبسایت، نوع آن و حتی امکانات سایت می‌تواند تأثیر مهمی در قیمت داشته باشد. اینکه سایت شما یک سایت فروشگاهی باشد و یا یک سایت سازمانی با مراجعین بسیار می‌تواند از نظر طراحی پلاگین ها، قالب‌ها و هاست و دامین روی قیمت تأثیر داشته باشد. در این مقاله سعی شد مهم ترین عوامل موثر در قیمت طراحی انواع سایت ها برای شما ذکر شود. اگر نیاز به راهنمایی و مشاوره بیشتر دارید، می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره رایگان طراحی سایت بهره مند شوید.

در ادامه لینک چند مقاله مرتبط که در این زمینه می تواند کمک کند را برای شما عزیزان قرار دادیم:

چگونه با انتخاب دامنه کسب و کار خود را به خطر نیندازیم؟

عوامل ضروری و غیر ضروری در طراحی سایت حرفه ای

۹ نکته جهت طراحی و ساخت سایت فروشگاهی

موفق باشید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
اشتراک گذاری:
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد هزینه طراحی سایت وابسته به چه معیارهایی است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × یک =

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

مشاوره رایگان و ثبت سفارشات
جهت تماس کارشناسان دالین وب، شماره تماس و بازه زمانی مناسب خود را وارد کنید.

...The Future is Yours