ویدیو کار با بخش پیشخوان وردپرس

398 بازدید

نحوه خصوصی سازی بخش پیشخوان پنل مدیریت وردپرس

در این ویدیو آموزشی، کار با پنل وردپرس و بخش پیشخوان و بروزرسانی وردپرس توضیح خواهید شد. نحوه بروزرسانی وردپرس، بروز رسانی افزونه و قالب نیز در این ویدیو، آموزش داده شده است.

بخش پیشخوان

بخش پیشخوان، دارای دو قسمت خانه و بروز رسانی ها میباشد. در بخش خانه، شما چکیده ای از تمام امکانات وبسایت را مشاهده میکنید. برای مثال، در این بخش شما میتوانید ابزارک ها، فهرست ها، برگه ها، تنظیمات صفحه ساز و سایر تنظیمات را مشاهده کنید. همچنین میتوانید در بخش تنظیمات صفحه، اطلاعاتی را که میخواهید در این صفحه ببینید، مشخص کنید. اطلاعاتی که در این بخش برای کاربر مشخص است، نمای کلی افزونه ووکامرس و گزارش فعالیت های روزانه میباشد.

بروز رسانی ها

این بخش از پنل مدیریت، اهمیت بسیار بالایی دارد. وردپرس و کسب و کارآنلاین همیشه در حال بروز شدن میباشد. وردپرس دارای دوبخش کلی است که ارتقای آنها ضروری است. یکی از این بروز رسانی ها، هسته اصلی وردپرس میباشد که بسیار مهم و است و در قسمت بروز رسانی ها نمایش داده میشود.
قسمت بعدی که شما نیاز به بروزرسانی آن دارید، قسمت افزونه ها میباشد. در این قسمت شما میتوانید افزونه هایی را که وبسایت شما استفاده میکند، آپدیت کنید. برای بهتر کار کردن افزونه ها، نیاز است که بروز نگه داشته شوند. شما با انتخاب جداگانه یا انتخاب همه آنها میتوانید افزونه های سایت را بروز کنید. همچنین در قسمت بروزرسانی ها، شما میتوانید پوسته سایت را نیز بروز کنید. همچنین از منو ابزار برای دسترسی سریع تر به بروز رسانی ها میتوانید اقدام کنید.
بروز نگه داشتن افزونه های سایت و همچنین هسته اصلی وردپرس، به امنیت و بهتر کار کردن وبسایت شما کمک میکند.

خواندن این مقاله  قراردادن محصول در سایت وردپرسی

موفق باشید.

آیا این مطلب را می پسندید؟
اشتراک گذاری:
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد ویدیو کار با بخش پیشخوان وردپرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 8 =

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

مشاوره رایگان و ثبت سفارشات
جهت تماس کارشناسان دالین وب، شماره تماس و بازه زمانی مناسب خود را وارد کنید.

...The Future is Yours