ویدیو ثبت نام در وبسایت زرین پال

225 بازدید

چگونه در وبسایت زرین پال جهت اخذ درگاه ثبت نام کنیم؟

در این ویدیو نحوه ورود به پنل زرین پال، ارائه دهنده درگاه اینترنتی را خواهید دید. زرین پال، بستری برای ایجاد درگاه های پرداخت واسط میباشد.

در مرورگر خود آدرس /next.zarinpal.com/auth/register  را جستجو کنید. در صفحه باز شده باید نام و نام خانوادگی و شماره تماس خود را وارد کنید. سپس بر روی دکمه ثبت نام کلیک کنید. کدی به شماره شما ارسال میشود که بعد از وارد کردن کد میتوانید وارد پنل مدیریت زرین پال شوید. برای ادامه روند ثبت نام نیاز است که مراحلی را جهت تکمیل اطلاعات خود طی کنید.

تکمیل مشخصات کاربری

در این قسمت، اطلاعات فردی مانند نام و نام خانوادگی، کد ملی و تاریخ تولد و در آخر نیز کد مالیاتی از شما دریافت خواهد کرد. در این قسمت نیاز است که احراز هویت انجام دهید و عکس کارت ملی و سایر اطلاعات خود را آپلود کنید. همچنین نیاز است که مدارک و عکس های ارسالی، حجمی کمتر از ۲ مگابایت داشته باشند.

آدرس محل سکونت

بعد از تکمیل اطلاعات مربوط به مشخصات فردی، نیاز است که آدرس محل کار خود را مشخص کنید. اطلاعات بعدی، شماره تلفن ثابت، کد پستی و آدرس میباشد.

اضافه کردن حساب بانکی

در این بخش جهت تسویه حساب نیاز است که یک شماره حساب وارد کنید. این شماره کارت جهت پرداخت و تسویه حساب  و مبالغ واریزی سایت شما دریافت خواهد شد.

آیا این مطلب را می پسندید؟
اشتراک گذاری:
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد ویدیو ثبت نام در وبسایت زرین پال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − سه =

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

مشاوره رایگان و ثبت سفارشات
جهت تماس کارشناسان دالین وب، شماره تماس و بازه زمانی مناسب خود را وارد کنید.

...The Future is Yours